List ostrzegawczy od niemieckiej naturopatki, Anette L. przed „szczepionką” KORONAWIRUSOWĄ!

30/07/2020

„Dla wszystkich moich pacjentów:
Chciałabym pilnie zwrócić uwagę na ważne kwestie dotyczące zbliżającego się szczepienia przeciwko Covid-19:

„W ciągu ostatnich 20 lat wielokrotnie przychodzili do mnie pacjenci z objawami poszczepiennymi, które leczyłam. Oczywiście, takie sztucznie wywołane choroby zawsze stanowiły szczególne wyzwanie i są nieco trudniejsze do wyleczenia niż większość chorób pochodzenia naturalnego.

„Jednak ponieważ choroby poszczepienne do tej pory były wywołane głównie przez substancje pomocnicze (wzmacniające substancje czynne), organizm nie był w stanie poradzić sobie z ich wydalaniem w indywidualnych przypadkach i dlatego rozwinął odpowiednie symptomy, łagodne do ciężkich, homeopatyczną terapia, w której indywidualna siła życiowa była stymulowana do wydalania toksyn z organizmu, zakończyła się sukcesem, a skutki uboczne szczepienia zniknęły, nawet jeśli często trwało to wiele miesięcy.

„Jednak ze względu na nowatorski sposób działania przyszłej szczepionki koronawirusowej, powodzenie leczenia nie będzie możliwe w przyszłości. Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA najnowszej generacji działają bezpośrednio na materiał genetyczny pacjenta, zmieniając w ten sposób indywidualny materiał genetyczny, to odpowiada manipulacji genetycznej – coś, co zostało zakazane, do tej pory nawet było uważane za przestępstwo. Ten zabieg można porównać z manipulacją genetyczną żywności, co jest również bardzo kontrowersyjne. O ile media i politycy obecnie bagatelizują tę kwestię, a nawet bezrefleksyjnie wzywają do takiego nowego rodzaju szczepień, aby móc powrócić do normalności, szczepienia takie są problematyczne pod względem zdrowotnym, moralnym i etycznym oraz również pod względem uszkodzeń genetycznych, które, w przeciwieństwie do szkód spowodowanych przez wcześniejsze szczepienia, będą teraz nieodwracalne i nienaprawialne.

„Drodzy pacjenci, po takim nowatorskim szczepieniu mRNA nie będzie już można wyleczyć objawów szczepienia w jakikolwiek komplementarny sposób. Będzie trzeba żyć z jej konsekwencjami, ponieważ nie można ich wyleczyć po prostu przez usunięcie toksyn. z ludzkiego ciała, tak jak nie można wyleczyć osoby z defektem genetycznym, takim jak Trisomy 18 lub 21, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczne choroby serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ defekt genetyczny pozostaje jeden raz obecny na zawsze!

„Mówiąc wprost, oznacza to: Jeśli po szczepieniu mRNA dostaniesz odczynu poszczepiennego, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie będziemy w stanie pomóc Ci przyczynowo, ponieważ uszkodzenie po szczepieniu będzie genetycznie nieodwracalne.

„Moim zdaniem te nowe szczepionki stanowią zbrodnię przeciwko ludzkości, która nigdy wcześniej nie była popełniana w tak szerokiej formie w historii.

„Jak powiedział dr Wolfgang Wodarg, doświadczony lekarz:

„W rzeczywistości ta „obiecująca szczepionka” dla ogromnej większości ludzi jest w rzeczywistości zabronioną manipulacją genetyczną!

Leslaw Pietrasz, 28.07.2020 r.

Znalezione w sieci

za: http://justice4poland.com/2020/07/30/list-ostrzegawczy-od-niemieckiej-naturopatki-anette-l-przed-szczepionka-koronawirusowa/

Jedna myśl w temacie “List ostrzegawczy od niemieckiej naturopatki, Anette L. przed „szczepionką” KORONAWIRUSOWĄ!

  1. Gates się wygadał, że „szczepionka” na koronawirusa wymorduje wiele ludzi i wszystkich uszkodzi genetycznie!

    ELEKTROMAGNETYCZNE PODZIEMIE
    Opublikowany 19 sie 2020

    Wielu wysokiej klasy ekspertów ostrzega przed wielkim niebezpieczeństwem, jakie stwarzają nowe „szczepionki” (na koronawirusa), ponieważ bezpośrednio modyfikują ludzkie DNA (na stałe) i są opracowywane w bardzo szybkim tempie. Bill Gates spodziewa się 700000 przypadków szkód spowodowanych „szczepieniem” (!), a jednak środki masowego przekazu w dużej mierze ukrywają te zagrożenia, dlatego właśnie, ten naglący sygnał alarmowy, który nie jest tylko sygnałem alarmowym, ale wezwaniem do rozpowszechnienia tych niezwykle ważnych informacji!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s