Jak bronić się przed cenzurą na YouTube i Facebooku? – Aleksander Berdowicz

26 lipca 2020 20:13

– publikujmy filmy nie tylko na YouTube, lecz również na BitChute i innych serwisach video

– promujmy nasze treści nie tylko na FB, lecz również na innych serwisach społecznościowych

Dodatkowe sugestie dla publikujących:

– na portalach społecznościowych (FB, VK, Minds, itp.) raczej nie publikuj linków do filmów z YouTube, zamiast tego, publikuj linki do tychże filmów umieszczonych na stronie internetowej autora lub umieszczonych na BitChute. Wówczas w przypadku usunięcia filmu z YouTube, autor podmieni filmu u siebie na stronie i film nadal będzie widoczny;

– zapomnij o „lajkowaniu” na FB. Jest to typowy zabieg psychologiczny służący do tego aby ludzie czuli, że zrobili coś pożytecznego, podczas gdy w rzeczywistości niczego nie zrobili. Zamiast lajkować, przesyłaj swoim znajomym treści, które uważasz za pożyteczne lub publikuj je u siebie, na swojej tablicy FB, VK lub Minds.
Twoje „lajkowanie” jest korzystne głównie dla CIA, NSA, KGB i Mosadu, bo wtedy oni są w stanie stworzyć lepszy Twój portret psychologiczny. Natomiast podawanie dalej wartościowych treści jest pożyteczne dla ludzi.
Więc zamiast „lajkować”, na wszelkie sposoby podawaj dalej (ale nie spamuj!!!);

– wyłącz komentarze na YouTube, bo oprócz normalnych widzów, buszuje tam dużo trolli i hejterów. Bardzo pracochłonne jest moderowanie komentarzy mając kilkaset filmów, więc komentarze powinny być w jednym miejscu, aby wszyscy mieli równe szanse na dyskusję. Najlepiej gdy dyskusję prowadzi się na stronie internetowej pod filmem i opisem do filmu. Wówczas, nawet gdy film zniknie z YouTube, będzie można go podmienić na film z innego źródła, a komentarze nie zostaną utracone;

– jeśli jesteś widzem i niczego nie publikujesz, to wiedz, że YouTube i FB nie są jedynymi miejscami, gdzie można znaleźć wartościowe informacje. Zapisuj się do grup społecznościowych na VK, Minds i innych portalach, aby mieć dostęp również do publikacji zabronionych przez YouTube i FB.

źródło: http://porozmawiajmy.tv/jak-bronic-sie-przed-cenzura-na-youtube-i-facebooku-aleksander-berdowicz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s