List otwarty od wierzących, że matrix to rzeczywistość, do najgłośniejszych aktorów inscenizacji teatralnej wystawianej przez okupanta Polski w r. 2020.

WierniPolsce1
Opublikowany 5 lip 2020

Zasoby naturalne, to bogactwa Polaków.

„mgrabas

czemu ci aktorzy, postawieni przez swoich tych samych mocodawców. mieliby tej propozycji nie zlekceważyć? źle zaadresowano ten list, należało go zaadresować do ich mocodawców, bo aktorzy nie mają nic do gadania, ich rolą jest tylko jak najbardziej przekonywująca gra”
adres komentarza

2 myśli w temacie “List otwarty od wierzących, że matrix to rzeczywistość, do najgłośniejszych aktorów inscenizacji teatralnej wystawianej przez okupanta Polski w r. 2020.

 1. „mgrabas 5 lipca 2020 o 17:55

  kiedy WPS dostrzeże, że jesteśmy pod okupacją, a nasze zasoby naturalne nie są źródłem naszego bogactwa, tylko są źródłem bogactwa naszego okupanta?
  naszym prawdziwym bogactwem jesteśmy my sami, dlatego tak bardzo nas ogłupiają, straszą i niszczą!
  już czas skończyć z tytułowaniem Panami tych, którzy stawiają siebie ponad nami, już czas podnieść naszą świadomość i wyzwolić się z niewoli niewolniczego myślenia i postaw – oto wzór samoświadomości
  : http://tcichocki.pl/pobierz.htm

  adres komentarza: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/07/05/zasoby-naturalne-przemilczane-zrodlo-bogactwa-polakow/comment-page-1/#comment-185416

  Polubienie

  1. „Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski 6 lipca 2020 o 11:05

   Nie wiem czy te bogactwa są przemilczane, ponieważ ja wiem o nich od lat siedemdziesiątych. O nich się nie mówi, ponieważ są w całości przeznaczone dla żydów. Po co drażnić prawowitego właściciela tych dóbr? Nazistowski Talmud mówi wyraźnie: Każda majętność na świecie należy do żydów. A jeśli jakaś majętność jest w rękach Gojów, to tylko chwilowo. Tak jest od dawna, a skretyniały polski narodek biegnie do urn, by wybrać sobie do władz żydów. I w ten sposób spełnia swój „patriotyczny” obowiązek.

   adres komentarza: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/07/05/zasoby-naturalne-przemilczane-zrodlo-bogactwa-polakow/#comment-185435

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s