NIE MA żadnych „wyborów”, JEST OSZUSTWO nieweryfikowalnych „krzyżyków w krateczkach”. NIE MA żadnej „pandemii”, JEST TOTALITARYZM i WOJNA HYBRYDOWA: UBEZWŁASNOWOLNIENIE narodów, OKUPACJA i PROPAGANDA obowiązującej „prawdy” pt. „COVID-19”, której CELEM JEST DEPOPULACJA! Niestety, KTO OGLĄDA g… ten g… „wie”, a LUDZIE ŚWIADOMI wiedzą o stronie: http://tcichocki.pl i SAMOORGANIZUJĄ SIĘ W KONSPIRACJI, bez dawania miejsca polskojęzycznej agenturze Mossadu!

Minister „zdrowia” Szumowski ZAPOWIADA jesienną „drugą falę” „COVID-19” i powrót do „obowiązkowych” maseczek

Suwerenny PL
Opublikowany 22 cze 2020
http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1484083,szumowski-koronawirus-w-polsce-druga-fala-covid-19-wywiad.html

2020-06-22 20:16:08 by opolczykpl

Totalitaryzm narzucanego nam NWO…

 

(Powyżej jedna z tzw. „kart iluminatów”, w rzeczywistości banksterów-globalistów, reżyserów i scenarzystów NWO, pokazująca jedno z ich zaplanowanych oszustw i podstępów, będących „kamieniami milowymi” narzucanego nam totalitarnego zniewolenia)

Z oporami piszę poniższe. Przeżywam ostatnio ostrą huśtawkę nastrojów – od gniewu do przygnębienia.

W propagandzie polskojęzycznych łże-mediów PRL nie ma dobrej prasy. Określana jest państwem totalitarnym, w którym panował zamordyzm i łamane były prawa człowieka i obywatela.

Podobnie w propagandzie w Dojczlandii NRD ciągle jest opluwana jako państwo totalitarne. Za to obecnie, według łże-mediów (polińskich i dojczlandskich) mamy obecnie wolność i demokrację. Tylko że w PRL, nawet w okresie stanu wojennego prawa ludzkie i obywatelskie nie były łamane tak masowo i drastycznie jak obecnie, na fali fikcyjnej pandemii, w „wolnych” Polin i Dojczlandii. W okresie stanu wojennego:

czynne były kina, teatry, kawiarnie, restauracje, knajpy, hotele i wszystkie sklepy,

można było bez ograniczeń witać na mieście znajomych uściskiem ręki, a nawet obejmowaniem spotkanych:

można było bez ograniczeń odwiedzać rodzinę, przyjaciół, znajomych czy sąsiadów,

można było bez ograniczeń we własnym mieszkaniu/domu przyjmować gości,

można było bez ograniczeń liczby gości urządzać wesela i prywatki, obchodzić urodziny, imieniny i inne imprezy okolicznościowe.

Narzucone obecnie ograniczenia w kontaktach międzyludzkich służyć mają całkowitej atomizacji społeczeństw. Osobniki odizolowane od innych łatwiej jest zastraszyć, łatwiej jest nimi manipulować i sterować.

Owszem, zakazane były w stanie wojennym manifestacje – ale obecnie też.

Owszem, granice były zamknięte – ale obecnie też.

Z ręką na sercu stwierdzam, że w PRL w czasie stanu wojennego miałem o wiele więcej wolności i swobody (nie licząc odsiadki w „internacie”), niż miałem i mam w dobie paniki koronaświrusa w rzekomo wolnej i demokratycznej Dojczlandii. A skądinąd wiem, że w Polin (bo Polską trudno nasz kraj nazwać) totalitarne zakazy i nakazy były bardziej restrykcyjne.

Owszem, w stanie wojennym internowano w sumie ok. 20 tys. osób. Ponadto byli i poza nimi, wcześniej i później, więźniowie polityczni. Także w NRD. Ale tam i wtedy zamykano jedynie wrogów systemu. Natomiast na fali fikcyjnej pandemii zamknięto/ internowano w Polin i Dojczlandii całe narody.

Reasumując – obecnie mieliśmy i nadal mamy do czynienia z o wiele gorszym totalitaryzmem niż tym z okresu stanu wojennego w PRL czy z łagodną dyktaturą w NRD.

Pocieszanie się, że w końcu te totalitarne zakazy i nakazy zostaną odwołane są zbyt naiwne. Ogłoszona zostanie druga i trzecia fala „pandemii”, a potem i kolejne, wywołane rzekomo zmutowanym świrusem. Tak więc nabyta rzekomo przez „wyleczonych” czy zaszczepionych odporność na covid 19 okaże się zdezaktualizowana. I trwać taki totalitarny cyrk będzie do czasu, aż jakiś „geniusz” wynajdzie uniwersalną szczepionkę rzekomo na wszystkie mutacje świrusa. Będzie ona naturalnie co najmniej obowiązkowa, jeśli nie przymusowa.

.

A co może być, obok różnych szkodliwych substancji i metali ciężkich domieszane do szczepionek, mówi niemiecki lekarz – hormony ciążowe wywołujące u kobiet trwałą bezpłodność, czy genetycznie zmanipulowane ludzkie RNA czyniące zaszczepionych okazami GMO – organizmami genetycznie „zmodyfikowanymi” – czytaj – zmanipulowanymi.

Protestuję przeciwko jakimkolwiek obowiązkowym szczepieniom i odmawiam na nie mojej zgody!

Bandyci – zaszczepcie siebie samych…

W międzyczasie zaś zostanie wprowadzone obowiązkowe czipowanie. ONZ już nad tym ciężko pracuje:

http://www.geekweek.pl/news/2020-03-22/onz-tworzy-id2020-czyli-nowa-cyfrowa-tozsamosc-dla-calej-ludzkosci/

Władze Polin też. Chipy będą wszczepiane między kciukiem a palcem wskazującym:

„Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.”

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237

Ma rację Snowden, że:

„…już teraz rządy Stanów Zjednoczonych czy Unii Europejskiej po cichu dogadują się z największymi na naszej planecie koncernami technologicznymi, które prężnie rozwijają się w globalnej sieci i każdego dnia obsługują miliardy ludzi. Według niego, zagrożenie dla naszej wolności jest tak poważne, jak jeszcze nigdy wcześniej i jeśli nic z tym nie zrobimy, to staniemy się niewolnikami.”

http://www.geekweek.pl/news/2020-03-27/edward-snowden-ostrzega-przed-masowa-inwigilacja-ludnosci-z-powodu-covid-19/

Będziemy kontrolowani, a w razie czego pałowani i zamykani nie tylko przez policję, czy prywatne służby – także przez roboty:

http://www.rt.com/news/488165-robot-dog-social-distancing-singapore/

Są one wymysłem usraelskim, produkowanym w Bostonie:

http://nt.interia.pl/news-policja-w-massachusetts-testowala-psa-robota,nId,3355919

Można je w razie czego wyposażyć w paralizatory, gaz łzawiący, materiały wybuchowe czy… broń palną. Usprawnią kontrolę ludzkiego bydła roboczego, przy czym wspomagane będą przez policyjno-militarne drony, będące już na wyposażeniu policji „wolnego świata”.

WHO – instytucja służąca żydo-banksterom już całkiem jawnie domaga się „globalnego przywództwa” – czytaj – światowego rządu:

„Szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powiedział, że brak globalnego przywództwa i jedności w zwalczaniu koronawirusa jest większym zagrożeniem niż sam koronawirus”

http://www.o2.pl/informacje/who-ostrzega-nie-koronawirus-jest-najwiekszym-zagrozeniem-6524264128281440a

Usłużny szabas-goju, szefie żydo-banksterskiej światowej organizacji chorób i depopulacji – ani przez sekundę nie obawiałem się fikcyjnej pandemii ani niegroźnych koronaświrusów. Natomiast obawiam się totalitaryzmu i światowego rządu pod egidą globalnej lichwy, chcącej zrobić z nas ekonomicznych niewolników i zachipowane ludzkie bydło robocze:

„Docelowo realny pieniądz całkowicie zniknie z obiegu. Istnieć będzie jedynie pieniądz wirtualny „przechowywany” w chipach. Ludzkość stanie się zachipowanym bydłem roboczym. Nad nim panować będą władcy wirtualnego pieniądza. Nieposłusznym będą wyłączać chipy. Zbuntowani nie kupią wtedy ani chleba, ani biletu na samolot, aby uciec prześladowcom.”

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/29/nwo-nadchodzacy-koszmar-niewolnictwa/

http://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

Nie zgadzam się na żadne „globalne przywództwo” dla zbrodniarzy oszukujących i ograbiających cały świat.

Niestety, póki co, podstęp globalnej lichwy jak na razie się udaje. Mimo iż setki lekarzy i wirusologów zdemaskowało oszustwo „pandemii”, polityczne marionetki globalnej lichwy i łże-media dalej nas nią straszą. I dalej realizują plan totalnego zniewolenia. I niestety tylko nikły ułamek zniewalanej ludzkości protestuje przeciwko narzucanemu nam totalitaryzmowi. Są momenty, które napełniają mnie otuchą. Podczas ostatniego, sobotniego protestu w Pforzheimie przemawiała m.in. dziesięcioletnia dziewczynka (na zdjęciu poniżej):

https://bnn.de/wp-content/uploads/2020/06/Corona-Demo1-620x340.jpg

http://bnn.de/lokales/pforzheim/corona-demonstranten-feiern-in-pforzheim-eine-viertklaesslerin

Na wstępie krótko przypomniała walczącego w usraelu o równouprawnienie dla Czarnych Martina Lutra Kinga i jego legendarne już przemówienie. I sama mówiła, że ma marzenie, sen, (Ich habe einen Traum) – móc znów normalnie iść do szkoły, móc spotykać się z koleżankami, móc normalnie świętować różne uroczystości, móc normalnie żyć. Jej wystąpienie przywitaliśmy burzliwymi owacjami. Niestety nie było nas więcej niż 200 demonstrantów. A powinno być co najmniej z 20 tysięcy…

Ale gdy obejrzałem migawkę z przedszkola we Wrocławiu – dzieci w namordnikach, w odstępach 2 metery, tresowane jeszcze w śpiewaniu na cześć wizytatora – popadłem w mieszaninę wściekłości i przygnębienia. Co ci bandyci robią z małymi dziećmi?

Gdy dorosną, będą tak ogłupione i zaprogramowane, że nawet nie będą wiedziały, co znaczy osobista wolność. Dla nich normalnością będą czipy i robienie wszystkiego na rozkaz. Ale do tego właśnie bandyci rządzący światem dążą…

opolczyk

źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2020/06/22/totalitaryzm-narzucanego-nam-nwo/

coś wisi w powietrzu... – planowane rozbiory Polski? – możliwy SCENARIUSZ ZAMIESZEK I STANU WYJĄTKOWEGO na tle „antysemickim”

Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia
Opublikowany 22 cze 2020

Materiał na temat wizyty rezydenta D… u rezydenta T… w USA – http://youtu.be/fpFvmbz5A_A

Podsumowanie wypowiedzi rezydenta P…http://tiny.pl/7c793
Pełny artykuł rezydenta P… o „bezpieczeństwie” w Europie – http://tiny.pl/7c7wt

Dlaczego SYSTEM partyjno-oligarchiczny UBEZWŁASNOWALNIA nas Polaków?

bolo 1975
Opublikowany 18 lut 2020

patologia demokracji parlamentarnej czyli ciemnotą łatwiej rządzić cz.5

Czym jest ŚWIADOMOŚĆ bycia Suwerenem w praktyce?

więcej: http://tcichocki.pl

Jedna myśl w temacie “NIE MA żadnych „wyborów”, JEST OSZUSTWO nieweryfikowalnych „krzyżyków w krateczkach”. NIE MA żadnej „pandemii”, JEST TOTALITARYZM i WOJNA HYBRYDOWA: UBEZWŁASNOWOLNIENIE narodów, OKUPACJA i PROPAGANDA obowiązującej „prawdy” pt. „COVID-19”, której CELEM JEST DEPOPULACJA! Niestety, KTO OGLĄDA g… ten g… „wie”, a LUDZIE ŚWIADOMI wiedzą o stronie: http://tcichocki.pl i SAMOORGANIZUJĄ SIĘ W KONSPIRACJI, bez dawania miejsca polskojęzycznej agenturze Mossadu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s