WHO odwraca kota ogonem i znów zaskakuje wszystkich swoją niekompetencją.

Andy Choinski
Opublikowany 10 cze 2020

Maria Van Kerkhove to amerykański epidemiolog chorób zakaźnych. Specjalizuje się w nowo powstających chorobach i opiera się na programie ratownictwa medycznego Światowej Organizacji Zdrowia. Jest kierownikiem technicznym „reagowania na C19” i kierownikiem działu „nowych chorób i chorób odzwierzęcych” w WHO. Podczas konferencji prasowej 8 czerwca 2020 roku stwierdza, że „osoby chore na C19, ale bezobjawowe” bardzo rzadko „zarażają innych”. Stwarza to olbrzymie kontrowersje na całym świecie. Następnego dnia na kolejnej konferencji prostuje swoją wypowiedź, ale czy to rozmywa wątpliwości?

original video:
.http://youtu.be/dZoIOyiZnt8
.http://youtu.be/7RcJ2yyNkUk

FAIR-USE COPYRIGHT DISCLAIMER
Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for „fair use” for purposes such as criticism, commenting, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational, or personal use tips the balance in favor of fair use.

4 myśli w temacie “WHO odwraca kota ogonem i znów zaskakuje wszystkich swoją niekompetencją.

 1. „Aktualizacja: 10.06.2020, 06:17 Publikacja: 09.06.2020

  Wirusolog: (…) trzeba będzie pod przymusem zamykać ludzi w izolatoriach


  Fotorzepa/ Robert Gardziński

  – Mamy powszechne rozprzężenie i wiele osób kwestionuje groźbę zachorowań. Możliwe, że trzeba będzie rozważyć stosowanie nowego typu kwarantanny, już nie w domu, ale kwarantannę przymusową w izolatoriach – ocenił prof. Włodzimierz Gut, wirusolog. [od mg: wirusolog PiS-u]

  (…)

  – Trzeba wyłapać wszystkie przypadki chorych, a potem ustalić osoby, które miały z nimi kontakt. Wszystkich umieścić w izolacji. Im skuteczniej to przeprowadzimy, tym lepsze będą efekty. I tak miną tygodnie, zanim wirus na Śląsku wygaśnie. Zakażeni pacjenci nie pozbędą się wirusa przez cztery tygodnie – dodał.

  Zdaniem wirusologa z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny polskie społeczeństwo akceptowało obostrzenia w marcu, „ponieważ wszyscy obawialiśmy się takiej tragedii jak we Włoszech”, natomiast nowe ograniczenia spotkałyby się z protestami. – Przez wiele osób zostaną odebrane jako niepotrzebna uciążliwość. Mamy powszechne rozprzężenie i wiele osób kwestionuje groźbę zachorowań – zwrócił uwagę.

  © Licencja na publikację
  © ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
  Źródło: rp.pl/ WP]”

  za: http://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200609239-Wirusolog-Obawiam-sie-ze-trzeba-bedzie-pod-przymusem-zamykac-ludzi-w-izolatoriach.html

  Polubienie

  1. „Opublikowano: 10.06.2020

   Rządowa aplikacja do szpiegowania koronawirusowego

   Minister Cyfryzacji Marek Zagórski przedstawił dzisiaj wraz z Ministrem Zdrowia Łukaszem Szumowskim, aplikację Protego Safe. Rządowe narzędzie do wzajemnego szpiegowania się obywateli. Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Google.

   Tak wygląda materiał propagandowo-reklamowy zachęcający ludzi do instalowania tej szpiegowskiej aplikacji. Odwołuje się do pozytywnych emocji i tworzy wrażenie, że szpiegowanie przez Wielkiego Brata to troska o najbliższych.

   Minister twierdzi, że pod kątem prywatności aplikacja ta spełnia wszelkie standardy. Gdy ktoś z używających tą aplikację zostanie zdiagnozowany na koronawirusa, ma otrzymać kod PIN po którego wpisaniu na wszystkie urządzenia, które widziała za pomocą bluetooth dana szpiegująca aplikacja, zostanie wysłane ostrzeżenie przed koronawirusem i zaproszenie do testów. Wszystko rzekomo odbędzie się anonimowo i z poszanowaniem RODO.

   Minister Cyfryzacji Marek Zagórski pochwalił się, że Polska jest pierwszym krajem, który wprowadza taką aplikację. Zdradził też, że inne kraje również pracują nad takimi szpiegowskimi aplikacjami. W ich tworzeniu aktywnie pomaga Google i Apple, co również wspomniał minister.

   Łukasz Szumowski pytany o możliwy powrót obostrzeń ze względu na wzrost zakażeń koronawirusem w naszym kraju, wskazał na aplikację Protego Safe jako narzędzie, które może nas przed tym uchronić. Kto wie być może to zapowiedź, że ta dobrowolna aplikacja może się stać wkrótce obowiązkowa.

   Aplikacja śledząca Protego Safe jest idealnym narzędziem dla licznych paranoików, którzy nadal żyją w wielkim strachu przed wirusem. Dla takich ludzi znajduje się w niej też moduł diagnozy stanu zdrowia. Ma on pozwalać prowadzenie dziennika symptomów dla paranoika, a potem coś w rodzaju skryptu offline, będzie decydować czy potencjalny zakażony powinien się skontaktować z Sanepidem.

   Minister Zagórski stwierdził, że wierzy w zaufanie władzy do obywateli i dlatego ma nadzieję, że aplikacja będzie masowo instalowana. Z pewnością jest to produkt idealny dla paranoików i hipochondryków stale obawiających się o swoje zdrowie. Jest to też dowód na to jak „na naszych oczach wykuwa się Nowy Porządek Świata, świata po koronawirusie”.

   Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

   za: http://wolnemedia.net/przedstawiono-rzadowa-aplikacje-do-szpiegowania-koronawirusowego/

   Polubienie

   1. Wgrano nam w telefony „ryzyko ekspozycji na koronawirusa”.

    DetektywPrawdyTV
    Opublikowany 2 cze 2020

    Czy jest się czego bać i jakie ma to znaczenie w dalszej perspektywie?

    Polubienie

    1. „Rząd” wprowadza aplikację do śledzenia Polaków – ProteGO SAFE – wszystko „w Twoich rękach…”

     Suwerenny PL
     Opublikowany 12 cze 2020

     http://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/rzadowa-aplikacja-protego-safe-promowana-przez-boty-i-falszywe-konta-na-twitterze/gqq683c

     http://polskatimes.pl/aplikacja-protego-safe-zachwalana-przez-ministrow-cyfryzacji-i-zdrowia-oraz-boty-falstart-rzadowego-rozwiazania-do-walki-z/ar/c1-15019027

     http://www.gov.pl/web/protegosafe

     http://www.gazetaprawna.pl/amp/1482315,szumowski-jesli-bedziemy-uzywac-aplikacji-protego-safe-to-nie-bedzie-koniecznosci-powrotu-do-obostrzen.html

     #Aplikacja #ProtegoSafe #Szumowski

     „mgrabas

     współczesne zombie nie łączą faktów
     oglądają telewizyjną propagandę, oglądają reklamy, używają zombiefonów, dają się inwigilować pejsbookowi, biegają na szopki „wyborcze” i noszą maseczki, dzięki którym zachorują, oczywiście wszystkiemu jest winne już nie globalne ocipienie tylko propagandowy świrus będący obowiązującym kłamstwem i propagandowym narzędziem wprowadzania globalnego totalitartzmu!”
     adres komentarza

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s