„Szczepionka” „na koronawirusa” z komórek mordowanych dzieci. Katoliccy biskupi w USA alarmują!

Przez ABC 11 czerwca 2020 18:36


Zdjęcie ilustracyjne. / foto: YT/Domena Publiczna (kolaż)

Konferencja Biskupów Katolickich w Stanach Zjednoczonych alarmują w temacie „prac związanych z koronawirusem”. Wspólnie z grupami pro-life sprzeciwiają się pracom nad „szczepionkom” „przeciw koronawirusowi” z wykorzystaniem komórek pochodzących z mordowanych dzieci nienarodzonych.

O pracach nad „szczepionkami” „przeciw koronawirusowi” mówi się już od dawna. Niektórzy, jak „nasz” zmęczony minister „zdrowia” Łukasz Szumowski chcą nawet, by była ona „obowiązkowa”. Tymczasem katoliccy biskupi w USA alarmują w sprawie obiecujących prac nad takową.

„Szczepionka” z komórek abortowanych dzieci

Katoliccy biskupi opisują to, jak wyglądają obecnie prace nad „szczepionką” „przeciw koronawirusowi”. Nie sprzeciwiają się pracom, ani wsparciu finansowemu ze strony rządu, wzywają jednak do zaprzestania prac nad niektórymi „obiecującymi” „szczepionkami”.

„Duchowni” wzywają „sponsorów” i „decydentów” do „dopilnowania”, aby firmy opracowały inne „szczepionki”, które nie będą oparte na płodach mordowanych dzieci nienarodzonych. Jak podkreślono równolegle trwają prace nad „szczepionkami” bez wykorzystania nieetycznych metod.

– „Jest niezwykle ważne, aby Amerykanie mieli dostęp” do „szczepionki” wyprodukowanej „etycznie”. Żaden Amerykanin nie powinien być zmuszany do wyboru między „szczepieniem” przeciwko temu potencjalnie „śmiertelnemu wirusowi” a naruszeniem jego sumienia – czytamy w liście Konferencji Biskupów Katolickich.

Komórki pochodzące z aborcji są używane już od lat 60. XX wieku do produkcji „szczepionek”, w tym używanych obecnie „przeciwko” różyczce, ospie wietrznej, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i półpaścowi w USA.

Pod listem podpisało się kilkadziesiąt organizacji medycznych, religijnych, politycznych i pozarządowych, które często sprzeciwiają się również aborcji.

Źródło: sciencemag.org

na podstawie: http://nczas.com/2020/06/11/szczepionka-na-koronawirusa-z-komorek-mordowanych-dzieci-katoliccy-biskupi-w-usa-alarmuja/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s