Dziennikarz śledczy Najwyższego Czasu! UJAWNIA: Szumowski wprowadzi do Polski znamię bestii „wykrywające homofobię” – minister „zdrowia” zafunduje nam – za pieniądze podatników – potężny, nieznany wcześniej w historii system przymusowej inwigilacji i segregacji eugenicznej. Pretekstem będzie „walka z koronawirusem”.

Przez ABC 10 czerwca 2020 12:07

 

Szumowski/respiratoryŁukasz Szumowski Źródło: PAP

Dziennikarz śledczy Najwyższego Czasu!, Leszek Szymowski, dotarł do materiałów nt czipowania Polaków.

„Ile zarobią minister zdrowia i jego brat na wprowadzeniu obowiązku wszczepienia każdemu Polakowi chipa przeciwzakaźnego?” – Leszek Szymowski odpowiada na to pytanie na swoimi profilu FB.

Czipy miałyby zostać użyte „do walki z koronawirusem”

„Amerykański potentat biotechnologiczny – spółka Hemp & Health pochwaliła się 18 maja, iż razem z amerykańskim partnerem – spółką Alivecell LLC stworzyła w Polsce firmę Alive Health sp. z o.o. Zajmie się ona produkcją implantu zdrowotnego – jak elegancko nazywa się chip, który ma zawierać tzw. „biomarkery” sygnalizujące infekcje wirusowe w tym Covid-19″ – pisze Szymowski powołując się na dane ze strony hempandhealth.pl.

Inwigilacja na niespotykaną dotychczas skalę

„Marker – główny element chipa – natychmiast o tym powiadomi ale nie tylko zaszczepionego lecz również… władze państwowe” – informuje Szymowski.

„Inaczej mówiąc: państwowa administracja będzie miała pełną i na bieżąco aktualizowaną wiedzę o naszym stanie zdrowia. Jest bowiem kwestią czasu udoskonalenie tych „markerów”, aby informowały nie tylko o chorobach zakaźnych lecz również o innych” – dodaje.

Trzeba przyznać, że jeśli okazałoby się to prawdą, to mielibyśmy do czynienia z inwigilacją na nieznanym dotychczas poziomie.

Biblijne znamię bestii „wykrywające homofobię”

„Ten potworny projekt zbiega się w czasie z pomysłem powołania tzw. „paszportów zdrowotnych” czyli bazy danych o stanie zdrowia każdego obywatela” – przypomina o innym projekcie dziennikarz.

„Ten „paszport zdrowotny” będzie miał na celu oficjalnie bezpieczeństwo – władze zakażą np. wstępu do samolotu temu, kto nie ma takiego „paszportu”. Administracyjna uciążliwość zmusi wielu z nas do zaimplementowania sobie tego”.

Szymowski twierdzi, że „na ten moment” „chodzi o monitorowanie zdrowia”, ale już niedługo wprowadzony zostanie również monitoring poglądów i zachowań.

„W pierwszej kolejności będzie to homofobia, którą czujni biurokraci natychmiast odnotują na czipie, aby „homofoba” mieć pod pełną kontrolą” – twierdzi.

Wszystko zależy od ministra Łukasza Szumowskiego

„Wprowadzenie tej gigantycznej inwigilacji – biblijnego „znaku bestii” – zależne jest w największej mierze od Łukasza Szumowskiego, który – jak wykazały ostatnie miesiące – jest autoryzowany do podjęcia każdej decyzji w sektorze zdrowotnym” – zauważa dziennikarz śledczy.

Szymowski nie ma jednak dobrych przeczuć co do decyzji Szumowskiego. „Aby tę decyzję minister podjął właściwą, pewnie zainteresowana firma znajdzie znowu jakiegoś ‚narciarza’”.

„Podsumowując: minister „zdrowia” zafunduje nam – za pieniądze podatników – potężny, nieznany wcześniej w historii system przymusowej inwigilacji i segregacji eugenicznej. Pretekstem będzie walka z koronawirusem” – kończy swój wpis Szymowski.

na podstawie: http://nczas.com/2020/06/10/dziennikarz-sledczy-najwyzszego-czasu-ujawnia-kumpel-szumowskiego-zarobi-miliardy-na-zaczipowaniu-polakow/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s