projekt nowej ordynacji wyborczej i rozmowy podnoszące samoświadomość polskiego społeczeństwa

Zawodowy Polak
Opublikowany 7 cze 2020

WAŻNE! Zwierzchnik władzy – OGŁASZA WPROWADZENIE STANU WYJĄTKOWEGO I ZARZĄDZA, CO NASTĘPUJE: http://www.zawodowy-polak.pl/DZW_1-2020_2020.05.29.pdf

1. Rozwiązuje nielegalnie funkcjonujące – Sejm i Senat RP – organa reprezentowane przez osoby nieuprawnione – nieposiadające wymaganych prawem (art. 4.2 Konstytucji i art. 3 DZW) mandatów społecznych.

2. Pozbawia Andrzeja Dudę i Mateusza Morawieckiego oraz osoby pełniące funkcje ministrów w jego „Rządzie” wszystkich praw i przywilejów związanych z pełnionymi dotychczas funkcjami a przynależnych wyłącznie faktycznym przedstawicielom narodu posiadającym niepodważalnie udokumentowane mandaty społeczne….
oraz dalej stosujemy zapisy Dekretu

Bojkot podatków, opłat, mandatów, oraz fałszerstw nazwanych wyborami …, zamiast strajków generalnych, protestów, petycji, … czytaj
art. 6. http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret ……………………………………………………………………………………..

WAŻNE!!! ……………………………………………………………………………………………….

Powodzenie ostatniej szansy na pokojowe przemiany w naszej Ojczyźnie, jaką jest wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim nielegalnie funkcjonującym organom w państwie zależeć będzie od szybkiego przekazania niniejszego dekretu suwerena RP do jak największej liczby Polaków i ich POWSZECHNEGO (!!!) zastosowania się do jego treści. Proszę, więc o pomoc w maksymalnym jego rozpowszechnianiu różnymi możliwymi sposobami oraz wdrażanie jego wszystkich zapisów.


od mg: propozycja nowej ordynacji wyborczejfragment od czasu 2:07:53

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s