Zwycięstwo nad systemem polega na zorganizowaniu się i świadomym działaniu: odwrotnie niż system by chciał (system osiągał swoje cele strasząc nas i prowokując do kierowania się najniższymi emocjami).

23 maja 2020 21:47

Plany Fundacji Rockefellera na 20 lat od roku 2010 – Krystyna z Atlanty

– dokument Fundacji Rockefellera – Rockefeller Foundation.pdf
– cyfrowe emitowanie wirusa w człowieka
– jaka jest różnica pomiędzy słowem pisanym a mówionym?
– ludzie robią dokładnie to co zostało zaplanowane
– prezydent Madagaskaru ogłosił, że ma lek przeciwko Covid-19
– bylica roczna – zioło przeciwko chorobom wirusowym
– zarażanie ludzi wirusami przez mikrofale
– co jest planowane na rok 2028?

Dodatkowo polecamy ten artykuł: forumemjot.wordpress.com/2020/04/28/fema-100-miast-ktore-zostana-przeksztalcone-w-miasta-wiezienne-przez-fundacje-rockefellera

źródło: http://porozmawiajmy.tv/plany-fundacji-rockefellera-na-20-lat-od-roku-2010-krystyna-z-atlanty

2 myśli w temacie “Zwycięstwo nad systemem polega na zorganizowaniu się i świadomym działaniu: odwrotnie niż system by chciał (system osiągał swoje cele strasząc nas i prowokując do kierowania się najniższymi emocjami).

  1. To nie tak, jak pokonać system. Wydaje się to niemożliwe, albo przynajmniej ciężkie. Wcale nie, otóż system opiera się na scamie czyt. oszustwie. Wystarczy pozbyć się pieniądza papierowego i elektronicznego tak jak teraz. Od razu wymazać gospodarkę światową, państwo każde samo sobie poradzi. Chodzi o to żeby wprowadzić coś materialnego, albo przywrócić, tak jak to miało miejsce, złoto i srebro. Pozbycie się bezwartościowego papierka i co z nim idzie, niebotycznego kapitału, oligarchii, obecnej korupcji skończy się. Teraz transakcje, nawet wielkie, będą musiały zajść przy pomocy widocznego środka płatności. Nie zniszczy to klas społecznych, dalej będą biedni i bogaci, tyle, że teraz ten bogaty będzie musiał fizycznie gdzieś trzymać złoto i srebro i będzie też widoczne, że faktycznie jest bogaty… To takie proste, dlatego rządy są wszędzie ustawione przez oligarchie, żeby nigdy nawet nie zacząć tego.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s