UPA-dające „państwo” – rozmowa z POLAKAMI z LEGALNEJ manifestacji 16.05.2020, ZATRZYMANYMI SIŁĄ na podstawie świeżo wydanego 16.05.2020 „prawa”: „o stwarzaniu w sposób oczywisty bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego w ten sposób, że nie stosując się do wydawanych z mocy ustawy w rozporządzeniu rady ministrów z dnia 16.05.2020, poz. 878 ograniczeń, znajdując się na obszarze, na którym wystąpił stan epidemii, brali udział w zgromadzeniu (imprezie/ spotkaniu/ zebraniu/ uroczystości religijnej) i jednocześnie nie stosowali się do wydawanego na podstawie prawa polecenia nakazującego zaprzestanie działań stwarzających dla nich i innych osób zagrożenie w związku z wystąpieniem stanu epidemii”.

NEOS Mateusz Jarosiewicz
Opublikowany 17 maj 2020

 

Jedna myśl w temacie “UPA-dające „państwo” – rozmowa z POLAKAMI z LEGALNEJ manifestacji 16.05.2020, ZATRZYMANYMI SIŁĄ na podstawie świeżo wydanego 16.05.2020 „prawa”: „o stwarzaniu w sposób oczywisty bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego w ten sposób, że nie stosując się do wydawanych z mocy ustawy w rozporządzeniu rady ministrów z dnia 16.05.2020, poz. 878 ograniczeń, znajdując się na obszarze, na którym wystąpił stan epidemii, brali udział w zgromadzeniu (imprezie/ spotkaniu/ zebraniu/ uroczystości religijnej) i jednocześnie nie stosowali się do wydawanego na podstawie prawa polecenia nakazującego zaprzestanie działań stwarzających dla nich i innych osób zagrożenie w związku z wystąpieniem stanu epidemii”.

 1. Działanie jest zmianą, nie protesty i petycje które zwodzą naiwnych

  Zawodowy Polak
  Opublokowany 17 maj 2020

  Bojkot podatków, opłat, mandatów, …, zamiast strajków generalnych, protestów, petycji, …

  art. 6.

  1.Zwalnia się wszystkie podmioty funkcjonujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (osoby fizyczne, przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą, biura, fundacje, …) z obowiązku odprowadzania różnego rodzaju danin, podatków, kar, mandatów, opłat, …, na rzecz wszelkich organów państwa, samorządów terytorialnych, urzędów, instytucji, służb, … wszystkich szczebli.

  2.Faktury za dostarczane towary i usługi należy wystawiać w dotychczasowej formie (z wykazaniem podatku VAT).

  3.Sprzedaż/zakup towarów i usług należy realizować wg ich wartości netto (bez rozliczania podatku VAT).

  4.Zobowiązuje się wszystkich pracodawców do powiększania wynagrodzeń osób zatrudnianych (na ich wniosek) o:

  a.)Równowartość kwot przekazywanych dotychczas na ich konta do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i/lub Otwartych Funduszy Emerytalnych, KRUS, ….

  b.)Równowartość podatku dochodowego od wynagrodzeń pracowników przekazywanych dotychczas na ich konta do urzędów skarbowych.

  5.Wszelkie obciążenia odprowadzane dotychczas do budżetu państwa, samorządów lokalnych, urzędów, organów, … (z wyjątkiem: składek do ZUS, OFE, KRUS, podatku dochodowego od wynagrodzeń pracowniczych przekazanymi do dyspozycji pracowników i VAT – wykazywanym na fakturach, ale nierozliczanym): podatek dochodowy, akcyzowy, od nieruchomości, wpłaty na państwowe fundusze celowe, opłaty za korzystanie ze środowiska, emisję CO2, dywidenda z zysku przekazywana na rzecz skarbu państwa, cła, podatek „Belki”, … pozostają do dyspozycji dotychczasowych płatników.
  http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret

  WAŻNE!!!

  Powodzenie ostatniej szansy na pokojowe przemiany w naszej Ojczyźnie, jaką jest wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim nielegalnie funkcjonującym organom w państwie zależeć będzie od szybkiego przekazania niniejszego dekretu suwerena RP do jak największej liczby Polaków i ich POWSZECHNEGO (!!!) zastosowania się do jego treści. Proszę, więc o pomoc w maksymalnym jego rozpowszechnianiu różnymi możliwymi sposobami oraz wdrażanie jego wszystkich zapisów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s