„Koronawirus” WERYFIKUJE polityczne „elity”…

BY PAZIEM 14 MAJ 2020 · 20:48

Jak mawia przysłowie: „każdy kij ma dwa końce”. Także tzw. globalna „pandemia”, czyli globalna akcja specjalna zakulisowych sił finansowych i politycznych o kryptonimie „COVID-19” mająca swoje złe, a nawet przestępcze i kryminalne skutki (społeczne, gospodarcze, polityczne, cywilizacyjne) ma także swój pozytywny aspekt.

Moim zdaniem dzięki tej tzw. „pandemii” ujawniony został doświadczalnie:

1) stopień zmanipulowania opinii publicznej i gotowość poddania się społeczeństw sterowanym poleceniom zakulisowych sił,

2) stopień i zakres gotowości struktur władzy państwowej do wypełniania poleceń zakulisowych „anonimowych” ośrodków dyspozycji medialnych, finansowych, medyczno-socjalnych, gospodarczych i politycznych,

3) skłonność i determinacja ruchów obywatelskich, środowisk suwerenistycznych i najbardziej niezależnych intelektualnie i organizacyjnie osób indywidualnych – do przeciwstawienia się zakulisowym planom grup z kręgu światowej oligarchii finansowej i technologicznej o cechach ludobójczych oraz psychopatycznych skłonnościach do kreowania totalitarnego ładu społecznego i kontrolowania ładu naturalnego poprzez nieodpowiedzialną i nieetyczną jego modyfikację.

„Pandemia” zweryfikowała w szybki i bezlitosny sposób także wiele osobowości publicznych, przywódców państwowych oraz wszelkiego rodzaju autorytetów: religijnych, naukowych, politycznych, biznesowych, artystów i twórców kultury, a także środowisk dziennikarskich i medialnych w szerokim tego słowa znaczeniu. Trzeba od razu zaznaczyć, że ów proces weryfikacji ciągle trwa. Jesteśmy w fazie obalania mitów, bezlitosnego negliżowania miałkości instytucjonalnej i etyczno-moralnej wielu pomnikowych dotychczas postaci.

Trudno przewiedzieć jaka nowa jakość społeczno-gospodarcza, polityczna, kulturowa, a nawet szerzej- cywilizacyjna wyłoni się z tego globalnego, ciągle trwającego laboratorium o nazwie „COVID-19”. Że będzie to nowa jakość, o tym nie wątpię.

Czy stoimy na progu „globalnego elektronicznego obozu koncentracyjnego”, czy na progu „globalnego przebudzenia” instynktu samoobrony i w wyniku samoorganizacji społeczeństw strącenia w niebyt psychopatycznych ludobójców i ich urojonych idei? – te pytania czekają na odpowiedź. Odpowiedź jest, jak zawsze, po stronie ludziaktywnych lub biernych.

PZ

na podstawie: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/05/14/koronawirus-weryfikuje-polityczne-elity/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s