Freedom-School.com – Personal Edition [od mg: wszystkie teksty są w j. ang.]

Przedstawiamy Freedom-School.com – Personal Edition

Tak, wydanie osobiste! Bądź pierwszym w swoim sąsiedztwie, który ma kopię najlepszych zasobów dostępnych dla tych, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby zachować wolność i wolność na dzisiejszym świecie! Ponad sześć lat tworzenia i dostępne już teraz!

Możesz zamówić swoją kopię już dziś, przekazując darowiznę i otrzymać kompletną stronę internetową na karcie DVD / microSDHC, która wygląda, działa i działa tak jak ta w Internecie (tak, ta, którą teraz odwiedzasz).

Posiadanie Freedom-School.com na karcie DVD / microSDHC pozwoli ci oglądać przedmioty bez dostępu do Internetu; łącza zewnętrzne będą wymagały dostępu do Internetu, aby zakończyć.

Coś do rozważenia …

Jeśli nie wiesz, kim jesteś, ktoś inny Cię zdefiniuje.

Jeśli nie znasz swoich praw, nie masz żadnych.

Zastanów się: wiesz więcej niż myślisz, że wiesz i mniej niż powinieneś wiedzieć. (I nigdy nie boli mieć gotowe odniesienia).

Wiedza jest ważna i niezależnie od tego, co może się zdarzyć, z korzyścią jest wiedzieć, jak dbać o siebie i rodzinę oraz być przygotowanym.

Dlaczego warto zamówić już dziś?

  • Ponad 7200 pozycji na stronie internetowej i są one na karcie DVD / microSDHC.
  • Ponad 10 800 linków do innych stron internetowych z ważnymi informacjami – linki zewnętrzne będą wymagały dostępu do Internetu w celu uzupełnienia.
  • PLUS, ogromna biblioteka wybranych e-książek na różne tematy, i chociaż mogą znajdować się w Internecie, nie znajdują się na stronie Freedom-School.com – są łatwo dostępne na karcie DVD / microSDHC!
    (Oszczędza czas pobierania, nie pozostawia rekordu pobierania i nie zużywa przepustowości ani miejsca na dysku twardym, BRAK WARTOŚCI O „NEUTRALNOŚCI NETTO”).
  • PLUS, PLUS, specjalny obszar [a-cereal-box], który nie jest promowany online – dostępny na karcie DVD / microSDHC!
  • Podstawowa pełna strona internetowa – prawie 4,2 GB na płycie DVD – z odpowiednimi dodatkami, ponad 10 (dziesięć) GB na karcie microSDHC.
  • Tak jak przyjaciel Alex Jones mówi o swoich płytach DVD, jeśli masz na to ochotę, masz prawo kopiować i rozpowszechniać kopie (bez korupcji lub zysków finansowych) wśród znajomych, sąsiadów, każdego, kto Twoim zdaniem mógłby się obudzić, mając te informacje .
  • Zastanów się, jeśli „przekręcą przełącznik i zamkną Internet – przynajmniej nadal będziesz mógł studiować i dowiedzieć się o rzeczach, które mogą uchronić cię przed krzywdą. Żadnych gwarancji – pamiętaj tylko o tym … Ignorancja jest uleczalna!

Ten, który ma największą pewność siebie, kontroluje wydarzenie, ludzi lub sytuację. Pomyśl o tym .

Przedstawiono tutaj kilka artykułów, które wydają się potwierdzać pogląd, że Internet może wkrótce zostać ograniczony / uregulowany / ocenzurowany, a nawet zamknięty!

Zastanów się – uczynienie z Freedom School „wirusowego” może zrobić różnicę między suwerennością a służebnością w niepewnych nadchodzących czasach!
Freedom-School.com — działa od lipca 2003!

I, jak możesz podejrzewać, wiąże się to z pewnymi kosztami – czytaj dalej …

Niezliczone godziny programowania poświęcono na tworzenie i utrzymanie Freedom-School.com (prace webmastera są bez nominalnego wynagrodzenia).

Na utrzymanie strony Freedom-School.com online przeznaczono dużą ilość pieniędzy. Chociaż z czasem otrzymywano darowizny, były one mniejsze niż to, co było potrzebne. Należy pamiętać, że nic nie jest pobierane na tej stronie, ponieważ jest to strona z darmową mową.

OK, oto oferta …

Nie mamy jednoznacznego wyobrażenia o wartości tej karty DVD / microSDHC. Niektórzy twierdzą, że zawarte informacje są bezcenne! Ci, którzy go wykorzystali, zdają sobie sprawę z jego wartości! Należy wziąć pod uwagę koszty produkcji i dostawy. Karty DVD / microSDHC będą produkowane na żądanie, a zawartość może być aktualizowana i może ulec zmianie bez powiadomienia, daty wydania mogą się różnić. Wszystkie zamówienia są uważane za prezenty nieobciążone, chyba że wyraźnie postanowiono inaczej.

Teraz pozostawimy to tobie – ile to jest dla ciebie warte? Co jest warte posiadania kopii najlepszych i najlepszych zasobów?

Uwaga : zazwyczaj zwracamy zamówienia w ciągu 24 godzin od otrzymania, jednak w tych niespokojnych czasach będziemy starać się to kontynuować – i może nie być to możliwe. Zapewniamy, że otrzymamy zamówienia, gdy tylko będziemy w stanie.
Z góry dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość.

Użyj tego przycisku i zastanów się, na co Cię stać — 30 USD / 40 USD / 50 USD / 100 USD … {więcej}.

karta microSDHC Użyj tego do wydania karty microSDHC …

 PayPal


płyta DVD Użyj tego do wydania DVD …

 PayPal

Możesz wysłać zamówienie zwykłą pocztą.
Podaj nam adres wysyłki oraz preferencje dotyczące karty DVD lub microSDHC. (DVD jest domyślne).

Użyj tego adresu korespondencyjnego:
Freedom-School.com bez
skrzynki pocztowej 40352
Austin, stan Teksas uSA 78704-0352

Jeśli zdecydujesz się wysłać gotówkę, zawiń ją w folię lub ciemny papier

Przekazy pieniężne działają dobrze.
Pozostaw pole „Pay To” puste.

Jeśli chcesz skorzystać z czeku – upewnij się, że:

„ Omega Gold – Freedom School ”

[„ Omega Gold ” to prywatna firma zajmująca się obsługą zamówień i realizacją. ]

Uwaga : zazwyczaj zwracamy zamówienia w ciągu 24 godzin od otrzymania, jednak w tych niespokojnych czasach będziemy starać się to kontynuować – i może nie być to możliwe. Zapewniamy, że otrzymamy zamówienia, gdy tylko będziemy w stanie.
Z góry dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość.

(Jeśli chcesz zostać webmasterem, kliknij tutaj )

Aktualne wydanie: luty 2020 r

Dziękuję za Twoje wsparcie

Dzielić

(Czy wiesz, że FBI chce przechowywać zapisy dotyczące odwiedzanych stron internetowych ?)

(Ta strona była ostatnio modyfikowana: 23.03.2020 22:21:05) Obszary specjalne

Wszystkie moce we wszechświecie wydają się
faworyzować osobę, która ma zaufanie.


Freedom-School nie jest powiązany z linkami na tej stronie – chyba że zaznaczono inaczej.
To przedsiębiorstwo jest ogólnie znane i ogólnie przedstawiane jako „Freedom-School.com” – „my”, „nas” lub „nasz” to inne wyrażenia Freedom-School.com używane w całym tekście. „Ty” odnosi się do użytkownika / gościa.

To jest tak ważny drobny druk. Freedom School i inne podawane informacje służą wyłącznie celom edukacyjnym, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie.
Informacje, które uzyskujesz na tej stronie, nie są ani nie są poradami prawnymi.
Freedom School nie wyraża zgody ani nie akceptuje niezgodnych z prawem działań.
Freedom School popiera i zachęca wszystkich do przestrzegania, wspierania i
obrony wszelkiego prawa, które ma szczególne zastosowanie.
Informacje są przeznaczone dla [tych] mężczyzn i kobiet, którzy nie są „OBYWATELAMI US” lub „PODATKAMI” – dalsze używanie, odniesienie lub cytowanie wskazuje na dobrowolne i świadome przestrzeganie. Wsparcie nie jest oferowane.

Freedom School to witryna do swobodnego mówienia, niekomercyjne przedsięwzięcie i działalność, ponieważ
nie ma opłat za prezentowane rzeczy.
Witryna Freedom-School.com opiera się na tym memorandum i innych dokumentach wspierających tę filozofię i działanie.

Godny uwagi fakt, że rząd lub jakakolwiek domniemana agencja nie obalił niczego, co pojawia się na tej stronie, stanowi legalne potwierdzenie wierności i dokładności prezentowanych materiałów, które są oferowane w dobrej wierze i przygotowane jako takie przez Freedom School oraz wszelkie [trzecie] podmioty powiązane lub w inny sposób. TO JEST UMOWA ELEKTRONICZNA I JEST PRAWNIE WIĄŻĄCEJ UMOWY, RÓWNOWAŻNEJ DO PODPISANEGO, PISEMNEGO UMOWY MIĘDZY STRONAMI – Jeśli rząd lub ktokolwiek inny chce twierdzić, że którekolwiek z oświadczeń religijnych i / lub politycznych pojawiających się na tej stronie internetowej nie jest oparte na faktach lub w inny sposób przez pomyłkę, to oni jako strona przeprowadzająca się mają ciężar dowodu, i muszą oni w sposób odpowiedzialny wywiązać się z tego ciężaru dowodu zgodnie z ustawą o procedurach administracyjnych 5 USC § 556 (d) oraz zgodnie z klauzulami dotyczącymi należytego procesu zawartymi w piątej, szóstej i siódmej poprawce do krajowej konstytucji PRZED wystąpieniem wezwania, pytania lub bezpodstawne i oszczercze oskarżenia. Próby nazwania przedstawionych roszczeń „frywolnymi” bez szczególnego obalenia konkretnego roszczenia lub roszczeń uznanych za „niepoważne” będą w rzeczywistości „frywolnymi” dowodami prima facie, które należy odpowiednio wykorzystać. Hej, jeśli coś na tej stronie okaże się, że jest w błędzie, w dobrej wierze dołożymy starań, aby to naprawić w odpowiednim czasie po powiadomieniu. § 556 (d) oraz zgodnie z klauzulami dotyczącymi należytego procesu zawartymi w piątej, szóstej i siódmej poprawce do krajowej konstytucji PRZED odpowiedzią na wszelkie wezwania, pytania lub bezpodstawne i oszczercze oskarżenia. Próby nazwania przedstawionych roszczeń „frywolnymi” bez szczególnego obalenia konkretnego roszczenia lub roszczeń uznanych za „niepoważne” będą w rzeczywistości „frywolnymi” dowodami prima facie, które należy odpowiednio wykorzystać. Hej, jeśli coś na tej stronie okaże się, że jest w błędzie, w dobrej wierze dołożymy starań, aby to naprawić w odpowiednim czasie po powiadomieniu. § 556 (d) oraz zgodnie z klauzulami dotyczącymi należytego procesu zawartymi w piątej, szóstej i siódmej poprawce do krajowej konstytucji PRZED odpowiedzią na wszelkie wezwania, pytania lub bezpodstawne i oszczercze oskarżenia. Próby nazwania przedstawionych roszczeń „frywolnymi” bez szczególnego obalenia konkretnego roszczenia lub roszczeń uznanych za „niepoważne” będą w rzeczywistości „frywolnymi” dowodami prima facie, które należy odpowiednio wykorzystać. Hej, jeśli coś na tej stronie okaże się, że jest w błędzie, w dobrej wierze dołożymy starań, aby to naprawić w odpowiednim czasie po powiadomieniu. lub bezpodstawne i oszczercze oskarżenia. Próby nazwania przedstawionych roszczeń „frywolnymi” bez szczególnego obalenia konkretnego roszczenia lub roszczeń uznanych za „niepoważne” będą w rzeczywistości „frywolnymi” dowodami prima facie, które należy odpowiednio wykorzystać. Hej, jeśli coś na tej stronie okaże się, że jest w błędzie, w dobrej wierze dołożymy starań, aby to naprawić w odpowiednim czasie po powiadomieniu. lub bezpodstawne i oszczercze oskarżenia. Próby nazwania przedstawionych roszczeń „frywolnymi” bez szczególnego obalenia konkretnego roszczenia lub roszczeń uznanych za „niepoważne” będą w rzeczywistości „frywolnymi” dowodami prima facie, które należy odpowiednio wykorzystać. Hej, jeśli coś na tej stronie okaże się, że jest w błędzie, w dobrej wierze dołożymy starań, aby to naprawić w odpowiednim czasie po powiadomieniu.

Freedom-School.com nie ponosi odpowiedzialności za treść jakichkolwiek powiązanych stron internetowych lub materiałów.
Ponadto użytkownicy nie mogą korzystać z Freedom-School.com w celu angażowania się, ułatwiania lub dalszego niezgodnego z prawem postępowania;
korzystać z usługi w jakikolwiek sposób lub w jakikolwiek sposób, który wyrządza szkodę nam lub komuś związanemu z nami lub którego praca jest prezentowana;
uszkadzać, wyłączać, przeciążać lub zakłócać działanie usługi (lub sieci połączonej z witryną)
lub zakłócać korzystanie z witryny i korzystanie z niej przez kogokolwiek.

Wszelkie roszczenia do rozstrzygnięcia na lądzie – Comfort, hrabstwo Travis w Teksasie, Stany Zjednoczone Ameryki, z wykorzystaniem Texas Common Law.
Wszystkie części niniejszej umowy mają zastosowanie w maksymalnym zakresie dozwolonym przez prawo. Sąd może uznać, że nie możemy wyegzekwować części niniejszej umowy w formie pisemnej. Jeśli tak się stanie, to ty i my zastąpimy tę część warunkami, które najbardziej pasują do intencji części, której nie możemy egzekwować. Pozostała część umowy nie ulegnie zmianie. Jest to cała umowa między tobą a nami dotycząca korzystania z usługi. Zastępuje on wszelkie wcześniejsze umowy lub oświadczenia dotyczące korzystania z witryny Freedom-School.com. Jeśli czegoś brakuje, nie tracimy do tego prawa, ponieważ
zastrzegamy sobie wszelkie prawa.
Możemy cedować, modyfikować, zmieniać, zmieniać niniejszą umowę, w całości lub w części, w dowolnym czasie za powiadomieniem lub bez. Nie możesz scedować tej umowy ani żadnej jej części na żadną inną osobę. Wszelkie podejmowane przez ciebie próby są nieważne. Nie możesz przenosić na nikogo, ani tymczasowo ani na stałe, żadnych praw do korzystania ze strony Freedom-School.com lub zawartych w niej materiałów.

Korzystanie z tego systemu oznacza zgodę na monitorowanie, przechwytywanie, nagrywanie, czytanie, kopiowanie lub przechwytywanie przez upoważniony personel wszystkich działań. W tym systemie nie ma prawa do prywatności. Nieautoryzowane korzystanie z tego systemu jest zabronione i podlega sankcjom karnym i cywilnym, w tym wszystkim karom mającym zastosowanie do umyślnego nieuprawnionego dostępu. Rozważmy 18 USCode §1030 – Oszustwa i powiązana działalność związana z komputerami.

ANALITYKA GOOGLE : Chociaż nie zbieramy automatycznie twoich danych osobowych podczas odwiedzania strony Freedom-School.com, zbieramy nieidentyfikujące i agregujące informacje, których używamy do ulepszania naszego projektu strony internetowej i naszej obecności online.
Odwiedzający tę stronę, którzy mają włączoną obsługę Javascript, są śledzeni za pomocą Google Analytics. Rodzaj informacji gromadzonych przez Google Analytics na Twój temat obejmuje takie dane, jak: typ używanej przeglądarki internetowej; rodzaj używanego systemu operacyjnego; rozdzielczość ekranu; wersja Flasha, której możesz używać; Twoja lokalizacja sieciowa i adres IP (może to obejmować dane geograficzne, takie jak kraj, miasto i stan, w którym się znajdujesz); prędkość twojego połączenia internetowego; czas Twojej wizyty na stronie Freedom-School.com; strony odwiedzane na stronie Freedom-School.com; ilość czasu spędzanego na każdej stronie witryny Freedom-School.com i informacje o witrynie odsyłającej. Oprócz raportów, które otrzymujemy za pomocą danych Google Analytics, dane są udostępniane Google.http://www.google.com/privacy/ads/
Analytics wymaga, aby wszystkie strony internetowe, które z niego korzystają, musiały zaktualizować swoją politykę prywatności, aby zamieścić informację, która w pełni ujawnia korzystanie z Analytics. Aby wyłączyć ten typ plików cookie, niektóre przeglądarki wskazują, kiedy plik cookie jest wysyłany, i pozwalają na odrzucanie plików cookie w poszczególnych przypadkach ”.

Witryna Freedom-School.com, karta DVD / microSDHC lub zasady DMCA komputerów w pracy

strona Freedom-School.com, karta DVD / microSDHC i / lub komputery robocze starają się zachować zgodność z 17 USC § 512 i ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”). Naszą polityką jest reagowanie na wszelkie zawiadomienia o naruszeniach i podejmowanie odpowiednich działań zgodnie z ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”) i innymi obowiązującymi przepisami dotyczącymi własności intelektualnej.

Jeśli twój materiał chroniony prawem autorskim został opublikowany na stronie Freedom-School.com, karta DVD / microSDHC lub komputery robocze, w celach innych niż dozwolony użytek lub jeśli linki do twoich materiałów chronionych prawem autorskim są zwracane za pośrednictwem naszej wyszukiwarki i chcesz materiał usunięto, musisz dostarczyć pisemne powiadomienie, w którym wyszczególnione są informacje wymienione w poniższej sekcji. Pamiętaj, że będziesz ponosić odpowiedzialność za szkody (w tym koszty i koszty obsługi prawnej), jeśli wprowadzisz w błąd informacje wymienione w witrynie, które rzekomo naruszają twoje domniemane prawa autorskie. Zalecamy najpierw skontaktować się z kompetentną pomocą prawną w tej sprawie.

W roszczeniu dotyczącym naruszenia praw autorskich należy uwzględnić następujące elementy:

* Przedstaw dowód osoby upoważnionej do działania w imieniu w pełni ujawnionego domniemanego właściciela wyłącznego prawa, które rzekomo zostało naruszone. Należy pamiętać, że zasadniczo nie mamy do czynienia z osobami trzecimi.
* Podaj wystarczające dane kontaktowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Musisz także podać prawidłowy adres e-mail.
* Musisz wystarczająco szczegółowo zidentyfikować dzieło chronione prawem autorskim, które rzekomo zostało naruszone, i podać co najmniej jedno wyszukiwane hasło, pod którym materiał pojawia się w wynikach wyszukiwania Freedom-School.com.
* Oświadczenie, że strona skarżąca w dobrej wierze wierzy, że wykorzystanie materiałów w sposób, którego dotyczy skarga, nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego przedstawiciela lub prawo.
* Oświadczenie, że informacje zawarte w powiadomieniu są dokładne i pod karą krzywoprzysięstwa, że ​​strona skarżąca jest upoważniona do działania w imieniu właściciela wyłącznego prawa, które rzekomo zostało naruszone.
* Musi być podpisany przez osobę upoważnioną do działania w imieniu właściciela wyłącznego prawa, które rzekomo zostało naruszone. (Właściwa ratyfikacja rozpoczęcia.)

Wyślij zawiadomienie o naruszeniu pocztą elektroniczną do postmastera na Freedom-School.com

Odpowiedź na wiadomość e-mail powinna zająć 1-3 dni robocze. Pamiętaj, że wysłanie skargi do innych stron, takich jak nasz dostawca usług internetowych (ISP) lub host (y) serwera, nie przyspieszy twojego żądania i może spowodować opóźnioną odpowiedź z powodu nieprawidłowego złożenia skargi.


Prezentacja Copyright © 2003, 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone.
H O M E

źródło: http://freedom-school.com/personal-edition.html

więcej: http://freedom-school.com/law/

http://freedom-school.com/index.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s