Co globaliści chcą pozyskać od ludzi pod pozorem „testów na koronawirusa” i do czego to jest im potrzebne?

Zwolennik depopulacji Bill Gates i Światowa Organizacja „Zdrowia” (WHO), wydająca polecenia rządom poszczególnych krajów, rozkazała by wszyscy mieszkańcy Ziemi zostali „przetestowani” na koronawirusa, a następnie by zostali „zaszczepieni”, dobrowolnie lub przymusowo!

Służby mundurowe w Polsce, oprócz nielegalnie narzuconych Polakom przez okupanta bezprawnych przepisów karania Polaków wysokimi karami pieniężnymi za niepodporządkowanie się rozkazom okupanta, dostały procedurę, według której ma być na Polakach stosowany przymus bezpośredni, od przytrzymania siłą, poprzez związania w kaftan bezpieczeństwa (str.1), aż po użycie broni palnej wobec tych, którzy odmówią podporządkowania się poleceniom (str.9 pkt5).
więcej informacji na: http://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-srodki-bezpieczenstwa-w-policyjnych-miejscach-zatrzyman-rpo

Ponieważ tegoroczny koronawirus już jest wszechobecny na kuli ziemskiej i wszyscy ludzie bez wyjątku już przeszli infekcję nim, w większości bezobjawowo, jednak pomimo tego, globaliści za pomocą poszczególnych rządów, nadal zmuszają ludzi do noszenia maseczek, które przed niczym nie chronią, a tylko szkodzą, coraz bardziej nalegają na wykonanie na całej ludności Ziemi „testów”, których „wyniki” niczego konkretnego nie są w stanie wykazać i nie ukrywają że będą dążyć do „zaszczepienia” każdego bez wyjątku człowieka na Ziemi!

Okazuje się, że coraz więcej brudnych tajemnic globalistów wychodzi na jaw. Już wiadomo, że tegoroczny „koronawirus” jest opatentowanym produktem, nad którym pracowano w wojskowych laboratoriach. Również wypłynął tajny cel „testów”. Okazało się, że przy okazji „testów” na koronawirusa, globaliści chcą pobrać od wszystkich ludzi próbki ich DNA i zgromadzić je w swojej bazie danych, z której superkomputery wyposażone w sztuczną inteligencję (AI) będą opracowywać depopulacyjne „szczepionki”! Już wiadomo o 58 rodzajach takich „szczepionek”. Każdy dostanie swój rodzaj „szczepionki” najskuteczniejszy dla swojej haplogrupy. Szumowski (obecny minister „zdrowia” w Polsce) wygadał się, że Polska zostanie, zgodnie z planem, „zaszczepiona” za dwa lata.

Poniższy, niestety angielskojęzyczny materiał wideo, omawia szczegóły działań globalistów (można włączyć napisy i przełączyć automatyczne tłumaczenie na j.polski).

SHOCKING! 28B11 CODE BROKEN! MUST SEE!

Opublikowany 20 kwi 2020

 

 


od mg: chyba nie muszę nikomu trzeźwo myślącemu zwracać uwagi na niebezpieczeństwo konsekwencji poddania się „testowi”, który trafi do władz, dając im nieweryfikowalny pretekst do „ogłoszenia” danego człowieka „zainfekowanym”, odizolowania go i zabicia, zrzucając winę za jego śmierć na koronawirusa!?

podobnie mam nadzieję, że nie muszę nikogo przekonywać, że za wszelką cenę trzeba uniknąć zaszczepienia „szczepionkami” opracowywanymi przez globalistów wyznających ideologię konieczności depopulacji miliardów ludzi by w ten właśnie sposób zyskać całą planetę dla siebie!!!

Jedna myśl w temacie “Co globaliści chcą pozyskać od ludzi pod pozorem „testów na koronawirusa” i do czego to jest im potrzebne?

 1. „2020/04/23

  Robert F Kennedy Jr. ostrzega przed Ludobójstwem WHO

  – Szczepionka DTP zabija 10 razy częściej niż przy braku szczepień.

  Robert F. Kennedy Jr . pisze 20 kwietnia o IG:

  „Każdy, kto broni Billa Gatesa i WHO, musi wyjaśnić Morgensen i in . 2017 .

  Przed 2017 r. ani HHS, ani WHO nie przeprowadziły takiego rodzaju badań szczepionych / nieszczepionych (lub placebo), które są konieczne do ustalenia, czy szczepionka DTP rzeczywiście przynosi korzystne skutki zdrowotne.

  Narody USA i zachodnie zaprzestały DTP w latach 80-tych XX wieku, po tysiącach zgonów i obrażeń mózgu.

  Ale Bill Gates i jego zastępcy, GAVI i WHO, uznali DTP za priorytet swojego afrykańskiego programu szczepień. Rządy skandynawskie, producent szczepionek (SSI) i inni międzynarodowi fundatorzy zlecili to badanie wiodącym światowym ekspertom w dziedzinie szczepionek afrykańskich.

  Dwie najbardziej znane osoby: Dr Soren Morgensen i Peter Aaby są zwolennikami wokalnych szczepionek. Byli w szoku, kiedy badali lata danych z tak zwanego „naturalnego eksperymentu” w Gwinei Bissau, w którym 50% dzieci umiera przed ukończeniem 5. roku życia. W tym kraju połowa dzieci została zaszczepiona szczepionką DTP po 3 miesiącach, a druga połowa o 6 mies.

  Podział był losowy. Dr Morgenson i jego zespół odkryli, że dziewczynki zaszczepione szczepionką DTP – flagowym programem GAVI / WHO Billa Gatesa – umierały 10 razy częściej niż nieszczepione dzieci. Podczas gdy zaszczepione dzieci były chronione przed błonicą, tężcem i krztuścem, były one o wiele bardziej podatne na inne śmiertelne choroby, niż rówieśnicy.

  DTP najwyraźniej zniszczyło ich układ odpornościowy. Dzięki Gates DTP jest najpopularniejszą szczepionką na świecie. W Afryce GAVI i WHO stosują DTP do oceny zgodności krajowych szczepionek. KTO może karać finansowo narody, które nie przestrzegają zasad. Skandynawscy naukowcy publicznie błagali WHO o ponowne rozważenie praktyki zastraszania Afrykanów do przyjmowania DTP.

  WHO odmówił.

  Naukowcy zasugerowali, że DTP zabija więcej dzieci niż choroby, na które atakuje. Być może miliony dzieci zmarły niepotrzebnie. NY Times i inni autorzy Gatesa oskarżą mnie o promowanie „dezinformacji o szczepionkach”. Ale jest to recenzowana publikacja w szanowanym czasopiśmie wiodących naukowców opisująca wyniki podobne do ludobójstwa. The Times gdzie indziej cytował badanie jako wiarygodne. Czy powinniśmy analizować historię Billa Gatesa w Afryce, zanim pozwolimy mu dyktować amerykańską politykę zdrowotną?”

  Opublikowano za: http://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-warns-of-who-genocide-dtp-vaccine-kills-at-ten-times-the-unvaxxed-rate/

  Podziękowania dla komentatora krnabrny1 za nadesłanie tej ważnej wypowiedzi.

  Od Redakcji KIP:

  W nawiązaniu do tematu szczepień coraz intensywniej propagowanego w związku  „epidemią” ŚCIEMOŚWIRUSA, zestawiamy kilka BARDZO WAŻNYCH INFORMACJI, do połączenia w całość:

  1.Minister od Chorób Łukasz Szumowski, główny decydent rządu w okresie fałszywej pandemii, w wywiadzie dla Radia RMF powiedział, że maseczki na wirusa nie pomagają, fragment na linku:http://youtu.be/UNQoRwRWHxw

  Transkrypcja istotnego fragmentu:

  Dziennikarz: Czy maseczki na usta pomagają na koronawirusa ?

  Minister: NIE, ONE NIE POMAGAJĄ. ONE NIE ZABEZPIECZAJĄ PRZED WIRUSEM ! ONE NIE ZABEZPIECZAJA PRZEZ ZACHOROWANIEM !

  Dziennikarz: Naprawdę nie pomagają ? To po co ludzie je noszą ?

  Minister: NIE WIEM. WHO TEGO NIE ZALECA !!!

  red. kip: Pan minister w chwili szczerości potwierdził, że MASKI NIE ZABEZPIECZAJĄ PRZED WIRUSAMI, podobnie jak w poprzednim artykule Dr Judy Mikovits. Jednocześnie stwierdził, że WHO tego nie zalecało. To kto podjął tą decyzję o powszechnym noszeniu masek, jeśli one nic nie dają, a jak stwierdza dr  Judy Mikovits, są wręcz szkodliwe ?

  2.Minister Łukasz Szumowski w wywiadzie dla TVP Info stwierdza, że epidemia będzie trwała tak długo, dopóki ludzie się nie zaszczepią !!!

  3.W nagraniu na poniższym linku Jan Potocki (tytułujący siebie prezydentem) stwierdza, że brat Ministra Szumowskiego pracuje w jakimś departamencie i ściągnął do Polski szczepionki Billa Gatesa,
  na linku od 5 min. 20 sek:http://youtu.be/VcPM61uHIpQ

  Transkrypcja fragmentu wypowiedzi Jana Potockiego:

  Brat obecnego ministra zdrowia jest w USA w wydziale specjalnym, który ściagnał do Polski te szczepionki Billa Gatesa. Dlatego Pan minister zdrowia mówi bardzo głośno: KAŻDY POLAK MUSI BYĆ ZASZCZEPIONY CHCE CZY NIE CHCE. Pan minister zdrowia może szczepić siebie, swoje dzieci, swojego brata w USA. Brat pracuje w departamencie w USA, a to oznacza, że jest również współpracownikiem wywiadu, na rzecz USA. Z tego wynika, że również i minister zdrowia jest umoczony, ale nie tylko minister zdrowia, bo to idzie po sznurku do kłębka. Cały ten rząd musiał wziąć lub dostanie gigantyczna prowizje, bo na to wskazuje. Natomiast nie może być tak, że za pieniądze, które dostaną od Billa Gatesa, wymordują Naród Polski. Tych szczepionek nie wolno brać w żadnym wypadku. Nie ma możliwości szczepienia kogoś na siłę. Niech szczepi się Nowogrodzka, niech szczepią Sejm, niech siebie sami szczepią, a anteny 5G dokonają całego dzieła. W tych szczepionkach jak powiedział Billy Gates, są chipy. A 5G ma za zadanie zabijać ludzi, pewnie że nie zabiją wszystkich, bo są organizmy bardzo silne i przeżyją, ale jednostki, które są uodpornione. Natomiast ludzie po 65 roku życia umrą. I powiedzą, że to była epidemia i ludzie słabi, starsi, musieli odejść z tego świata, a jest to nieprawda. Zresztą macie już państwo setki dowodów na fałszerstwa, przestępstwa i zbrodnie, zbrodniczej organizacji Prawa i Sprawiedliwości.

  4.Według nieoficjalnych ustaleń „Super Expressu” prezes PiS pokłada w Szumowskim wielkie nadzieje i przygotowuje go do objęcia najważniejszych funkcji w państwie.

  – Prezes ściśle współpracuje z ministrem i ma do niego wielkie zaufanie. Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości Szumowski będzie kimś znacznie więcej, niż tylko ministrem zdrowia – mówi dziennikowi jeden z polityków PiS.

  Za: http://www.dorzeczy.pl/kraj/137105/zaskakujace-doniesienia-nt-przyszlosci-szumowskiego-kaczynski-poklada-w-nim-wielkie-nadzieje.html

  Podsumowanie

  Zapowiedź ministra Szumowskiego, że epidemia może potrwać dwa lata i że w związku z tym konieczne będą szczepienia, spowodowała wzrost jego notowań u prezesa PiS według ustaleń „Super Ekspresu”.

  Czy zatem obecny minister zdrowia może zostać premierem i jednocześnie ministrem zdrowia do czasu realizacji zadania szczepionkowego, jak Netanjahu w Izraelu jest od długiego już czasu ?

  Chociaż nie byliśmy i nie jesteśmy „fanami” Jana Potockiego, to w pełni podzielamy przedstawione  wielkie zagrożenie wymordowania Narodu Polskiego szczepionkami i 5G, pod przykrywką ŚCIEMOŚWIRUSA, pod presją „pandemii” PORNOGRAFII STRACHU i totalitarnego prawa !!!

  ============

  Za:   http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/04/robert-f-kennedy-jr-ostrzega-przed-ludobojstwem-who-szczepionka-dtp-zabija-10-razy-czesciej-niz-przy-braku-szczepien/

  na podstawie: http://justice4poland.com/2020/04/23/robert-f-kennedy-jr-ostrzega-przed-ludobojstwem-who/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s