PRAPRZYCZYNA WSZELKIEJ PATOLOGII: POZWOLILIŚMY DAĆ SIĘ WYRĘCZYĆ! W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA. I POWSTAŁ SYSTEM, KTÓREGO STALIŚMY SIĘ ZAKŁADNIKAMI!

Jakie JEST ANTIDOTUM? – Jest nim PRZECIWIEŃSTWO PRAPRZYCZYNY.

A powstrzymanie totalitaryzmu, który jest TYLKO ODPOWIEDZIĄ na autodestrukcyjny kierunek podążania ludzkości – jest tylko papierkiem lakmusowym pokazującym prawdę o naszym stanie jako społeczeństwa, może się dokonać tylko drogą ODWRÓCENIA PROCESU.

Obecne NASILANIE SIĘ NAKAZÓW, ZAKAZÓW I REPRESJI jest BUDZĄCYM ZE SNU nowotworem, który powstaje zawsze z powodu doprowadzenia się ludzkości do stanu całkowitego LENISTWA i pozornej NIEMOCY.

Kto może odwrócić ten proces? Ten kto go spowodował – MY WSZYSCY.
W jaki sposób możemy to zrobić? – SAMODZIELNIE i RAZEM – podejmując osobistą DECYZJĘ, uświadamiając, budząc i DAJĄC PRZYKŁAD. Dając ludziom przepis na ICH osobiste antidotum. Nie ma na co czekać. :)

P. S. Dr Hamer, twórca Nowej medycyny germańskiej zwanej Totalną biologią, twierdzi, że przerzuty nowotworu biorą się z LĘKU: albo z lęku przed przerzutami, albo z lęku przed śmiercią. A ja twierdzę, że „życie” w lęku to ŚMIERĆ za życia. Dlatego nie boję się, ani śmierci, bo jestem chrześcijaninem, ani tym bardziej Życia! :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s