ONZ „weźmie się” za Szumowskiego?! 17-latek złożył na niego skargę do Rady „Praw” Człowieka

miziaforum 2020/04/12

 


Koronawirus, czyli naukowo wirus SARS-CoV-2 „wciąż sieje spustoszenie”. Ministerstwo Zdrowia „poinformowało” o 6 356 przypadkach „zakażeń”, 208 przypadkach „śmierci” i 375 „wyzdrowieniach” w Polsce. Minister „Zdrowia”, prof. Łukasz Szumowski wprowadził m.in. „zakaz przemieszczania się”, aby „zapobiec” rozprzestrzenianiu się wirusowi. 17-letni Mikołaj Wolanin postanowił złożyć na niego skargę do Rady „Praw” Człowieka w ONZ.

Wprowadzane w Polsce ograniczenia mające na celu „walkę” z koronawirusem są „potrzebne”. Należy jednak zauważyć, że muszą być wprowadzane zgodnie z „prawem”! Zakaz poruszania się czy ograniczenie manifestowania własnej religii, „rzecz jasna, należało” wprowadzić, lecz należy zauważyć, że zostały one wprowadzone bezprawnie. Minister Łukasz Szumowski, wydając „swoje” rozporządzenia, przekroczył daną mu delegację ustawową i tym samym złamał Konstytucję oraz Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych. Tym samym w sposób bezprawny ograniczone zostały „prawa” człowieka (MPPOiP oraz Konstytucja dozwalają na to „tylko w trybie ustawowym”), co skutkuje tym, że konieczne jest podjęcie odpowiednich kroków – pisze na swoim Facebook’u.

Należy bowiem zauważyć, że nawet w najtrudniejszej sytuacji organy państwowe „muszą przestrzegać” obowiązującego ich „prawa”, o czym pisał m.in. Rzecznik „Praw” Obywatelskich Adam Bodnar. Dlatego też zdecydowałem się na złożenie skargi w ramach Procedury Specjalnej na działania ministra do Rady „Praw” Człowieka ONZ, wskazując na to, że część ograniczeń została wprowadzona bezprawnie, choć, „rzecz jasna, słusznie”. Mam nadzieję, że Rada wyda „odpowiednią” instrukcję w tej sprawie i zobowiąże ministra do „naprawy” tej sytuacji oraz wprowadzenia tych ograniczeń, tym razem, w sposób całkowicie „legalny”. Równocześnie zasadne wydaje się powiadomienie jak największej liczby osób o tej sprawie. Dlatego gorąco zachęcam do udostępniania posta – czytamy.

Foto: youtube/TVP Info
Źródło: facebook.com/mikolajwolanin1

na podstawie: http://miziaforum.com/2020/04/12/onz-wezmie-sie-za-szumowskiego-17-latek-zlozyl-na-niego-skarge-do-rady-praw-czlowieka/


od mg: czy ten chłopaczek nie wie, że w tym teatrzyku są tylko sami aktorzy, a ktoś zza kulis pociąga za wszystkie sznurki?
nie wie o co prosi, prosząc o jeszcze większy zamordyzm, tylko bardziej przypudrowany, by bardziej wyglądał na „w pełni zgodny z prawami człowieka”?
albo ktoś posługuje się tym chłopaczkiem, wierzącym w istnienie „tej pandemii”, by sytuację przenieść na wyższy poziom iluzji?
możliwe też jest, że postanowiono „poświęcić” Szumowskiego, by komuś innemu znowu się upiekło!

Jedna myśl w temacie “ONZ „weźmie się” za Szumowskiego?! 17-latek złożył na niego skargę do Rady „Praw” Człowieka

 1. „miziaforum 2020/04/13

  W Telewizji Trwam „niechcący” ujawniono „tajny” plan rządu?


  W Telewizji Trwam niechcący ujawniono tajny plan rządu? Polacy mają 900 mld na kontach, można by te środki użyć…

  Prowadzący program w Telewizji Trwam prowadzący mówi wprost, że na kontach Polek i Polaków jest łącznie 900 miliardów złotych i to ogromna suma, którą można by przeznaczyć na wsparcie… potrzeb budżetu.

  Paweł Borys, prezes PFR mu… przytakuje, „myślimy o tym” – mówi. „Przypadek” czy „pomyłka”?

  Jeśli „rząd ma plan” by dobrać się do oszczędności „swojego” narodu, to mamy do czynienia z „bardzo” poważnym „skandalem”…

  Twitter”

  na podstawie: http://miziaforum.com/2020/04/13/w-telewizji-trwam-niechcacy-ujawniono-tajny-plan-rzadu/


  od mg: myślę, że ktoś w ten sposób bada reakcję polskiego społeczeństwa, lub jej brak, wypuszczając kolejny balon próbny i po reakcji społeczeństwa, lub braku reakcji, podejmie stosowną decyzję
  udział, lub brak udziału społeczeństwa w organizowanej przez okupanta oczywistej szopce „wyborczej”, również jest standardowym balonem próbnym cyklicznie wypuszczanym co 4 lata, lub częściej – ilekroć pojawia się potrzeba zbadania czy można przyśpieszyć, czy raczej trzeba zwolnić, by nie narobić sobie niepotrzebnych komplikacji w realizacji swoich dalekosiężnych planów

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s