Czego chce Bill Gates?

oblubienica
Opublikowany 4 kwi 2020

„oblubienica

Wywiad z Bill Gates… oto jego słowa z filmu: „Ostatecznie to co my wszyscy musimy mieć to jest „certyfikat” opisujący która osoba została uleczona, która osoba jest zaszczepiona, ponieważ nie chcesz ludzi przemieszczających się po świecie (bez certyfikatu).
Nie chcesz ludzi przemieszczających się, ludzi z krajów, które nie radzą sobie z problemem, nie chcesz kompletnie zablokować możliwości przemieszczania się tych ludzi podróżujących po świecie.”
adres komentarza

5 myśli w temacie “Czego chce Bill Gates?

 1. „Przez Karen Weintraub w sprawie18 grudnia 2019 r

  Niewidoczny atrament może ujawnić, czy dzieci zostały zaszczepione

  Technologia osadza zapisy szczepień w skórze dziecka

  Niewidoczny atrament może ujawnić, czy dzieci zostały zaszczepione
  Inżynierowie MIT opracowali sposób przechowywania informacji medycznych pod skórą za pomocą barwnika kropek kwantowych dostarczanego wraz ze szczepionką przez plaster mikroigłowy. Barwnik niewidoczny gołym okiem można odczytać później za pomocą specjalnie przystosowanego smartfona. Źródło: Second Bay Studios

  Śledzenie szczepień pozostaje głównym wyzwaniem w krajach rozwijających się, a nawet w wielu krajach rozwiniętych gubi się papierkowa robota, a rodzice zapominają, czy ich dziecko jest aktualne. Teraz grupa naukowców z Massachusetts Institute of Technology opracowała nowatorski sposób rozwiązania tego problemu: osadzenie zapisu bezpośrednio w skórze.

  Wraz ze szczepionką dziecku wstrzykuje się odrobinę barwnika, który jest niewidoczny gołym okiem, ale łatwo widoczny dzięki specjalnemu filtrowi telefonu komórkowego, w połączeniu z aplikacją, która świeci na skórę w bliskiej podczerwieni. Oczekuje się, że barwnik będzie trwał do pięciu lat, zgodnie z testami na skórze świni i szczura oraz ludzkiej skórze w naczyniu.

  System – który nie został jeszcze przetestowany na dzieciach – zapewniłby „szybki i łatwy dostęp do historii szczepień, uniknął ryzyka błędów pisarskich i niewiele zwiększyłby koszty lub ryzyko związane z procedurą”, zgodnie z badaniem opublikowanym w środę w Science Medycyna translacyjna .

  „Zwłaszcza w krajach rozwijających się, w których dokumentacja medyczna może nie być tak kompletna lub tak łatwo dostępna, posiadanie informacji medycznych bezpośrednio związanych z osobą może mieć wartość”, mówi Mark Prausnitz, profesor bioinżynierii w Georgia Institute of Technology, który nie był zaangażowany w nowym badaniu. Taki system rejestrowania informacji medycznych musi być wyjątkowo dyskretny i akceptowalny dla osoby, której dane zdrowotne są rejestrowane, i dla jej rodziny, mówi. „Myślę, że jest to dość interesujący sposób na osiągnięcie tych celów.

  W badaniach przeprowadzonych przez bioinżynierów MIT, Roberta Langera i Annę Jaklenec oraz ich współpracowników, zastosowano plaster małych igieł zwanych mikroigłami, aby zapewnić skuteczne szczepienie bez zaciśnięcia zębów. Mikroigły są osadzone w urządzeniu podobnym do opaski, które jest umieszczone na skórze; wykwalifikowana pielęgniarka lub technik nie jest wymagana. Langer i Jaklenec twierdzą, że szczepionki dostarczane z mikroigłami również mogą nie wymagać przechowywania w lodówce, co zmniejsza zarówno koszty, jak i trudność dostawy.

  Dostarczenie barwnika wymagało od naukowców znalezienia czegoś, co byłoby bezpieczne i przetrwałoby wystarczająco długo, aby było przydatne. „To naprawdę największe wyzwanie, które udało nam się pokonać w projekcie”, mówi Jaklenec, dodając, że zespół przetestował szereg gotowych barwników, które można zastosować w ciele, ale nie można znaleźć żadnego takiego, który przetrwałby pod wpływem światła słonecznego. Zespół ostatecznie wykorzystał technologię zwaną kropkami kwantowymi, małymi półprzewodnikowymi kryształami, które odbijają światło i pierwotnie opracowano je do znakowania komórek podczas badań. Wykazano, że barwnik jest bezpieczny dla ludzi.


  Obraz mikroskopu z mikroskopu, który może dostarczyć kropki kwantowe w głąb skóry. Źródło: KJ McHugh i in. Science Translational Medicine (2019)

  Podejście to budzi pewne obawy dotyczące prywatności, mówi Prausnitz, który pomógł wynaleźć technologię mikroigłową i kieruje Georgia Tech Center for Drug Design, Development and Delivery. „Mogą istnieć inne obawy, że pacjenci mają„ tatuaż”, noszenie osobistych informacji medycznych na ciele lub inne aspekty tego nieznanego podejścia do przechowywania dokumentacji medycznej”, mówi. „Różni ludzie i różne kultury prawdopodobnie będą się inaczej czuć, mając niewidzialny tatuaż medyczny”.

  Kiedy ludzie wciąż byli szczepieni na ospę, która od tego czasu jest zwalczana na całym świecie, dostali widoczną bliznę na ramieniu po strzale, która ułatwiła identyfikację, kto został zaszczepiony, a kto nie, mówi Jaklenec. „Ale oczywiście nie chcieliśmy dawać ludziom blizny”, mówi, zauważając, że jej zespół szukał identyfikatora, który byłby niewidoczny gołym okiem. Naukowcy chcieli również uniknąć technologii, które wzbudziłyby jeszcze większe obawy dotyczące prywatności, takich jak skanowanie tęczówki oka i bazy danych z nazwami i danymi umożliwiającymi identyfikację, mówi.


  Kropki kwantowe po podaniu w skórę gryzoni. Źródło: KJ McHugh i in. Science Translational Medicine(2019)

  Prace zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i powstały w wyniku bezpośredniego wniosku założyciela Microsoftu i samego „filantropa” Billa Gatesa, który „wspiera wysiłki w walce z chorobami” takimi jak polio i odra na całym świecie, mówi Jaklenec. „Jeśli nie mamy dobrych danych, naprawdę trudno jest wyeliminować chorobę” – mówi.

  Naukowcy mają nadzieję dodać do kropek bardziej szczegółowe informacje, takie jak data szczepienia. Wraz z nimi zespół ostatecznie chce wprowadzić czujniki, które mogą być potencjalnie wykorzystane do śledzenia aspektów zdrowia, takich jak poziom insuliny u diabetyków, mówi Jaklenec.

  Takie podejście prawdopodobnie będzie jednym z wielu prób rozwiązania problemu przechowywania informacji medycznych osób fizycznych, mówi Ruchit Nagar, student czwartego roku Harvard Medical School, który również nie był zaangażowany w nowe badanie. Prowadzi firmę o nazwie Khushi Baby, która również próbuje stworzyć system do śledzenia takich informacji, w tym historii szczepień, w krajach rozwijających się.

  Pracując w stanie Radżastan w północnych Indiach, Nagar i jego zespół opracowali naszyjnik przypominający ten noszony lokalnie, który kompresuje, szyfruje i hasło chroni informacje medyczne. Naszyjnik wykorzystuje tę samą technologię, co chipy do identyfikacji radiowej (RFID) – takie jak te stosowane w odzieży detalicznej lub śliniaki sportowców – i zapewnia pracownikom służby zdrowia dostęp do historii ciąży matki, wykresu wzrostu dziecka i historii szczepień oraz mówi, jakie mogą być potrzebne szczepienia i inne metody leczenia. Ale Nagar uznaje możliwe obawy związane z wszystkimi takimi technologiami. „Należy wziąć pod uwagę przesłanie i stosowność kulturową”, mówi.

  na podstawie: http://www.scientificamerican.com/article/invisible-ink-could-reveal-whether-kids-have-been-vaccinated/

  Polubienie

 2. Światowe wydarzenia za zasłoną dymną koronawirusa

  FAB News
  Opublikowany

  Hanna Kazahari z Tokio o zakończeniu plandemii w Chinach, przejęciu FED przez prezydenta i pozwach przeciwko korporacjom i zbrodniczym elitom.
  02.04.2020

  Julian Rose, Sfabrykowana Pandemia
  http://www.globalresearch.ca/manufactured-pandemic-testing-people-any-strain-coronavirus-not-specifically-covid-19/5707781

  W Wuhanie zamknięto ostatni polowy szpital. Chiny kończą wojnę z koronawirusem?
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-11/w-wuhanie-zamknieto-ostatni-polowy-szpital-koronawirusowy-wojna-z-koronawirusem-sie-konczy/

  Pozew sądowy przeciwko zbrodniczym korporacjom i elitom
  http://www.courtlistener.com/recap/gov.uscourts.casd.660353/gov.uscourts.casd.660353.3.0.pdf

  Bill Gates – Microchip Vaccine Implants to fight Coronavirus
  .http://www.youtube.com/watch?v=1k9LE5az_iY

  Hasła do wyszukania w Google (z użyciem zakładki images/grafika)
  Adrenochrome
  Weiner laptop
  9/11 truth
  Military tribunal’s
  Podesta Art
  Adrenochrome
  Spirit cooking
  project mockingbird
  greatest president ever
  bill gates eugenics
  Clinton foundation and child trafficking
  democrat vs republican
  democrat kkk
  democrat racism
  majestic 12
  Bilderberg
  pizzagate truth
  who are the illuminati

  Wzmocnienie układu immunologicznego, ekstrakt z konopi 24% CBD
  http://hempfukushima.pl/olej-cbd-z-konopi-krok-po-kroku/

  Kontakt: info@hempfukushima.pl

  Polubienie

 3. Aplikacja Apple i Google „sprawdzi”, czy [że] „byliśmy blisko osoby z Covid-19”

  Aplikacja Apple i Google sprawdzi, czy byliśmy blisko osoby z Covid-19
  Firmy zapowiedziały połączenie wysiłków, aby urządzenie było gotowe w ciągu kilku miesięcy. (Fot. Getty Images)

  Amerykańskie giganty technologiczne z Doliny Krzemowej Apple i Google uruchomiają nowy system pozwalający śledzić, jak rozprzestrzeniania się koronowirus. Budują oprogramowanie na smartfony, które informowałyby o kontaktach z osobami zakażonymi SARS-Cov-2.

  Ogłoszony w piątek projekt rywalizujących z sobą na ogół firm ma pozwolić na przekazywanie informacji o rozchodzeniu się koronawirusa agencjom rządowym i zdrowotnym przy wykorzystaniu technologii Bluetooth Low Energy. „Mamy nadzieję wykorzystać moc technologii, aby pomóc krajom na całym świecie spowolnić rozprzestrzenianie się COVID-19 i przyspieszyć powrót do życia codziennego” – głosi wspólne oświadczenie Apple i Google.

  Firmy zapowiedziały połączenie wysiłków, aby urządzenie było gotowe w ciągu kilku miesięcy. Ma być wbudowane w systemy operacyjne miliardów samrtfonów iPhone wykorzystujących system operacyjny IOS i smartfonów pracujących na systemie Android na całym świecie.

  Za pomocą systemu zarażeni powiadamialiby instytucje zdrowia publicznego, że mają koronawirusa. Wysyłaliby też elektronicznie ostrzeżenia do innych zbliżających się do nich ludzi.

  Według firm, dane poszczególnych użytkowników byłyby przechowywane w ich telefonach i wykorzystywane wyłącznie do śledzenia kontaktów przez instytucje zdrowia publicznego.

   
  Eksperci są podzieleni co do użyteczności metody. Z jednej strony pojawiają się opinie, że może być jedną z najbardziej obiecujących dla ograniczania rozprzestrzeniania COVID-19. Inne zdanie na ten temat mają naukowcy z Uniwersytetu Duke. „Można wątpić, czy aplikacje w telefonach komórkowych rejestrujące bliskość kontaktów między osobami mają odpowiednie zdolności lub zastosowanie, aby służyć z pożytkiem zdrowiu publicznemu” – głosi ich oświadczenie.

  Jak podkreślił dziennik „New York Times”, projekt może też rodzić pytania co do ochrony prywatności. Zwłaszcza że Google stał się przedmiotem dociekań w sprawie gromadzenia danych osobowych w celach reklamy internetowej. Krytycy twierdzą, że tego rodzaju systemy umożliwiają inwazyjny nadzór cyfrowy.

  Google i Apple zapewniają, że projekt chroni prywatność użytkowników smartfonów. Muszą wyrazić zgodę, aby z niego korzystać. „Prywatność, przejrzystość i zgoda mają ogromne znaczenie w tych staraniach i pragniemy zbudować system w porozumieniu z zainteresowanymi stronami” – stwierdza oświadczenie firm.

  Jennifer Granick, doradczyni ds. inwigilacji i cyberbezpieczeństwa Amerykańskiej Unii Swobód Obywatelskich (ACLU) uznała, że te kroki w zakresie prywatności wydają się „łagodzić najgorsze ryzyko związane z prywatnością i centralizacją”. Jak dodała, „jest jeszcze miejsce na poprawę”.

  „:/ 12 kwietnia, 18:41

  Nie trzeba żadnego chipowania. Przerażeni ludzie, każdy ściągnie aplikacje i świadomie pozwoli na śledzenie swoich wszystkich ruchów! Plan wykonany.”

  źródło: http://londynek.net/wiadomosci/Aplikacja+Apple+i+Google+sprawdzi+czy+bylismy+blisko+osoby+z+Covid19+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=66813

  Polubienie

 4. Gates chce wszczepić ludziom Lucyferazę. Enzym w postaci kropki kwantowej.

  DetektywPrawdyTV
  Opublikowany 4 maj 2020

  Kolejne szokujący puzzel w układance czasów końca.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s