Trzej rezydenci NWO wyznaczeni przez kompleks jot do zarządzania największymi regionami: 1, 5 i 6, rozpoczynają tworzenie nowego światowego systemu „monetarnego” polegającego na wycofaniu gotówki i wprowadzeniu pieniądza „wirtualnego” [kontrolowanego przez ich wspólnych ukrytych mocodawców]

miziaforum, 2020/04/03

„Trump, Putin i Jinping razem oznaczają globalny system walutowy oparty na Blockchain”

1 kwietnia 2020 r. – w środku kryzysu koronacyjnego Donald Trump, Władimir Putin i Xi Jinping, przywódcy państw USA, Rosji i Chin, niespodziewanie postanowili połączyć siły podczas telekonferencji, aby opracować nowy światowy system monetarny oparty na technologii blockchain poparte złotem.

Donald Trump, Vladimir Putin, Xi Jinping

„Stoimy przed największym globalnym wyzwaniem gospodarczym, z jakim ludzkość kiedykolwiek musiała się zmierzyć. Tylko działając globalnie, możemy zapobiec, by ludzkość wpadła w niepowstrzymaną spiralę spadkową ”, powiedział Donald Trump

Donald Trump, Xi Jinping

Pod przywództwem Trumpa przywódcy USA, Rosji i Chin nieoczekiwanie spotkali się, aby porozmawiać o uruchomieniu nowego cyfrowego i zdecentralizowanego systemu walutowego dla świata. Trwają już rozmowy z UE, Japonią, Koreą Południową i niektórymi innymi państwami.
„Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć możliwie najszerszy i najbardziej globalny sojusz, który byłby pierwszym razem, gdy wszyscy ludzie na świecie zjednoczyliby się. Dzisiaj rozpoczyna się nowy rozdział w historii ludzkości. ” powiedział Xi Jinping
Nowy światowy system gospodarczy i związana z nim waluta mają korzystać z technologii blockchain, która jest również podstawą dobrze znanych kryptowalut Bitcoin i Ethereum. Zamiast banków centralnych algorytmy określają globalną podaż pieniądza. W przeciwieństwie do klasycznych kryptowalut i papierowych pieniędzy, których używamy dzisiaj, nowa waluta będzie w 100% zabezpieczona złotem, wolna od interwencji państwa i absolutnie bezpieczna od fałszowania. Nadchodzi nowa era dla ludzkości.

Donald Trump i Władimir Putin współpracują razem, aby uratować globalny system gospodarczy.
Aby utorować drogę nowej światowej walucie, obecnie zorganizowane prywatnie banki centralne zostaną sprywatyzowane. Nowa waluta zostanie opublikowana jako wolna od biurokracji jako publiczny blockchain o otwartym kodzie źródłowym.
„Chcemy przywrócić zaufanie do wartości i porządku społecznego. Społeczność światowa, a zwłaszcza nasze dzieci, zasługują na lepszą przyszłość. Dysfunkcyjny system bankowości centralnej miał swój dzień – powiedział Władimir Putin.

Dr Tomas Heidelberg, znany międzynarodowy ekspert monetarny, potwierdza, że ​​plan mógłby się udać i być może jest to jedyny sposób na spowolnienie globalnej korony wywołanej recesją i zapobieżenie nadchodzącej depresji gospodarczej.
„Od kilkuset lat nasz system finansowy funkcjonuje przeciętnie. Został zaprogramowany, aby regularnie doświadczać krachu gospodarczego. Nastąpiła stała redystrybucja od dołu do góry. To odważny i konieczny krok, na który wielu ekonomistów czekało od dłuższego czasu.

Świat się zmienia, a my jesteśmy dopiero na początku długiego i ekscytującego procesu zmian. Postrzeganie kryzysów i wyzwań jako szans jest prawdopodobnie sztuką życia, która jest teraz na nowo odkrywana.

źródło: http://medium.com/

na podstawie: http://miziaforum.com/2020/04/03/trump-putin-i-jinping-razem-oznaczaja-globalny-system-walutowy-oparty-na-blockchain/


od mg: nie trudno się domyśleć, że docelowo, do funkcjonowania ludzi w takim systemie „koniecznością”, jedyną możliwością i warunkiem będzie zgoda na bycie zaczipowanym, śledzonym i bycie całkowicie pod kontrolą systemu, który jest właśnie na etapie budowy na skalę globalną!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s