Jacek Sokal – komentarz na „czas kryzysu” ;)

Wiedza dla Wszystkich
Opublikowany 27 mar 2020

Linki do filmu:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nadchodzi-id2020-nowa-cyfrowa-tozsamosc-dla-kazdego.html

.http://youtu.be/N3QsQnQgI-g

Wiedza dla Wszystkich. Projekt edukacyjno-społeczny.
kontakt: wdwinfo.kanal@gmail.com

„Marzena Stobiecka

Ja mieszkam na wsi i widzę księżyc co noc. W tej chwili zagląda mi do sypialni.”
adres komentarza

„Mateusz Mat

Panie Jacku nie mogę uwierzyć, że Pan z taką wiedzą nie wiedział, że księżyc w tych dniach jest w Nowiu – czyli jest niewidoczny z naszej szerokości geograficznej. Nawet jeśli Pan nie wiedział bo wiedzieć wszystkiego Pan nie może, to znając Pana dociekliwość sprawdził by Pan to w necie w ciągu minuty przed nagraniem filmu. Tak wiec dziwna sprawa. Budowanie napięcia? Sensacja? Zwiększenie napięcia i oglądalności filmu?”
adres komentarza

„Dawid Steinmetz

http://stellarium-web.org/
Można wpisać datę (prawy dolny róg) i zobaczyć gdzie był księżyc :)”
adres komentarza

„Dr. Pe

U mnie w mieście stawiają maszty 5G podczas gdy ludzie siedzą w domach.”
adres komentarza

„KRYSTYNA SLOWIK

Ludzie błagam WAS wszystkich Broń Boże pod żadnym pozorem nie dajcie się zaszczepić. To jest bardzo a bardzo niebezpieczne.”
adres komentarza

„GC

dr Jaśkowski mówi jak skończyło się szczepienie dzieci w Indiach”
adres komentarza

„PilotNes

To uchwalono 27/3/20, cyt:
„Karę od 5 do 10 tysięcy złotych zapłacimy za nieprzestrzeganie:
Obowiązku przeprowadzenia szczepień ochronnych
Obowiązku poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie”
Podobne prawo zostało uchwalone już tydzień temu w Danii. Biorąc pod uwagę, że szczepionka ma oficjalnie być gotowa za rok, dalekowzroczność naszych ustawodawców może zaskakiwać. Jako, że atmosfery strachu nie da się długo utrzymać, podejrzewam, że szczepionka cudownie się znajdzie najdalej do końca kwietnia. Stawiam na amerykańsko-izraelskie konsorcjum

Dobra wiadomość jest taka, że najprawdopodobniej ten burdel się zawali i stanie się niewydolny, zanim zdążą wprowadzić jakiekolwiek restrykcje. Już teraz należałoby jednak zacząć przygotowywać ludzi do aktów obywatelskiego nieposłuszeństwa, bo jak się zaczną szczepienia, możliwa jest czasowa blokada internetu. System opiera się na strachu, jak nie spękamy, nic nam nie zrobią. Tak czy inaczej, jest to skazane na porażkę, wolałbym jednak nie uciekać z własnego domu, tylko w pełnym komforcie obserwować ten wyczekiwany od dawna spektakl. Doceńmy to, czasy są wyjątkowe, to nie zdarza się często. Dodam tylko, że już widzę tego nieszczęśnika komornika, jak biega egzekwować te mandaty po 10 tys. A wcześniej zalicza wszystkie zbankrutowane firmy, kredyciarzy, leasingowców itp. Jak Wam coś dowalą, obojętnie z jakiego powodu, nie przyjmujcie mandatów, składacie sprzeciw wobec wyroku zaocznego w sądzie elektronicznym z Lublina, sprawa wtedy ma trafić do Sądu właściwego w miejscu zamieszkania, rozprawa, uprawomocnienie, komornik, jakieś 5 lat obecnie w dużym mieście. Już dawno opadnie kurz po tym systemie. Gorzej, jakby chcieli siłą, wtedy musimy postawić się masą i to wystarczy. Jestem jednak zdania, że system nie ma zasobów do siłowego zmuszania, mogą co najwyżej straszyć.”
adres komentarza

„J d

Tak w Anglii wysylali smsy ze str. rzadowej, prawdopodobnie dla tych ktorzy sa na zasilkach, zeby nie wychodzic z domu a dokladniej ‚stay at home’, ale w wiadomosciach mowia ze mozna robic jedno activity (bieganie, czy spacer po parku) w ciagu dnia i ci ktorzy ‚musza’ pracowac tez moga wychodzic i po zakupy ale nie ma ze w ogole nie wolno wychodzic, tu znowu trzeba najpierw popytac tych co mieszkaja w Anglii w roznych jej czesciach. Wczoraj wychodzilismy i po zakupy i na spacer i popol. i wieczorem. Parki odizolowane siatkami, tasmami ze nie wolno korzystac nawet grac w kosza. Mnie juz nie nekaja takimi smsami rzadowymi bo je zablokowalam, pozdrawiam”
adres komentarza

„mgrabas

w Polsce nie da się zablokować takich sms-ów
można rozważyć wypowiedzenie umowy z powodu tego spamu!
poza tym noszenie wszędzie ze sobą komórek to proszenie się o bycie namierzonym i śledzonym”
adres komentarza

„URHipHop

Czołem sekciarze. …mam dla Was wiadomość. UE zarządzi, że codziennie o 17 należy klaskać w intencji chorych i walczących z koronawirusem | to coś w Waszym stylu jełopy, pomożecie?”
adres komentarza

„alina s

Jeśli tak Ci się wszystko spełnia, panie Sokal, to może bezpieczniej by było unikać formy dokonanej jeśli przedstawia się katastroficzne wizje dla świata, co???. Chcesz prowadzić ludzi? Dokąd? Pierwszy wpadłeś w wibracje lęku i w takim stanie nawoływałeś do medytacji. Walka o energię trwa. To faktycznie widać. Ja się cieszę, że ten świat kończy się i nikt nie zmąci mej radości. Zbiorowe medytacje służą jedynie do zmasowanego poboru energii. Kościoły zamknięte, wszelkie imprezy zamknięte no to może zbiorowe medytacje jeszcze trochę żarełka dadzą.”
adres komentarza

„mgrabas

a ja jestem chrześcijaninem i wiem, że medytacje ani rytuały nic nie dają, tylko osobista modlitwa do Boga ma sens :)”
adres komentarza

„Barbara Wnorowska

U nas kilka dni temu był spis ludności. Trzeba podać wszystkie dane o sobie i dokładny adres. Na koniec listy pytań było czy aby na pewno podaliśmy wszystkich którzy z nami mieszkają. Dowiedziałam się że zatajenie będzie karane. To jakieś dziwne, pozdrawiam z Kalifornii”
adres komentarza

„Alicja Drucis

Na szczęście w Italii ruszył Ruch oporu. Przygotowuje się oskarżenia przeciwko rządzącym. Chcą pociągnąć do odpowiedzialności elitę”
adres komentarza

„Dorota Martens

u nas trzeba zrobić to samo…”
adres komentarza

„Maria Znyk

Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy nakazuje uzurpatorowi “prezydentowi “ Andrzejowi Duda ustąpienie wraz z wszystkimi nielegalnie sprawującymi władzę wszelkich szczebli oraz podanie do publicznej powszechnej wiadomości w Polsce oświadczenia o następującej treści:
“Ja, Andrzej Duda oświadczam, że ustępuję z nielegalnie zajmowanego stanowiska prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Sprawowałem najwyższy urząd w Polsce nielegalnie, pomimo posiadanej wiedzy, że Bezpośrednią Władzę Zwierzchnią w Polsce od 02.11.2014 r. sprawuje Suweren na mocy Proklamacji przejęcia władzy przez Naród Polski, autorstwa Tadeusza Cichockiego z Piaseczna. @t Oświadczam, że bezskuteczne, nieobowiązujące, nielegalne są wszelkie decyzje, przepisy, stanowione przeze mnie i uzurpatorskie władze wszelkich szczebli na terenie Polski-Lechistanu. Wzywam wszystkie obce wojska i obce służby do niezwłocznego opuszczenia terytorium Polski-Lechistanu. Oświadczam, że ponoszę odpowiedzialność za realizację ludobójczych planów prowadzących do fizycznej eliminacji rdzennych Polaków i zastępowania ich żydami w ramach tworzenia “Polin”. Oświadczam, że na terytorium Polski-Lechistanu obowiązuje Proklamacja bezpośredniego sprawowania Władzy Zwierzchniej przez Naród Polski z 02.11.2014 r. i Dekrety Suwerena, mające najwyższą moc prawną. Przekazuję urząd Tadeuszowi Cichockiemu z Piaseczna, przedstawicielowi Suwerenów sprawujących władzę zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej i zgodnie z Proklamacją Suwerena. Przepraszam Polaków za tworzenie żydowskich struktur żydowskiego “Polin” i za wszelkie antypolskie działania. Warszawa, data,podpis: ustępujący, były nielegalny prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda.“ @t”
adres komentarza

„Zuzanna Wojtunik

cześć Jacek :) tak humorystycznie :) wiesz, że szumi w necie o głodzie adrenochromu u wielu z elit i że coraz gorzej celebryci wyglądają :) ogol się Kochany :-*”
adres komentarza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s