Ważne! – od 18.03 dotrą na Ziemię silne pola energetyczne

„Witam serdecznie.

Następuje czas zmian i dlatego przesyłam w załączeniu opracowanie – skrót najważniejszych i niezbędnych informacji, koniecznych do tego, żeby wiedzieć co się dzieje. Mam nadzieję, że będzie to pomocne.

Pozdrawiam z serca.

Maria

 

PRZEJŚCIE: marzec – czerwiec 2020

Energie z Centrum Stworzenia, z Centralnego Słońca, źródłowe kody światła Boskiej Woli w najbliższym czasie dotrą do Ziemi. Odczujemy dotyk Boga. Dokona się potężny skan energetyczny Ziemi i wszystkiego, co tu żyje. Będzie ostra polaryzacja i weryfikacja tego, kto jest na jakim poziomie energii, oczyszczania, zjednoczenia. Przed nami trzy miesiące sztormu energetycznego. Boska fala zadziała w trzech etapach i na trzech poziomach.

1 etap Rozpocznie się 18.03., główna faza 20-23.03. – masowe czyszczenie i rekonstrukcja  wszelkich niezgodności wibracyjnych, kodów zniewolenia.  Najtrudniejszy i najmniej przyjemny etap. Najlepiej nie wychodzić z domu, pozostać w spokoju, wyciszeniu, wewnętrznej obserwacji przeżyć.  To trudny czas dla ciała fizycznego. Mogą wystąpić nawroty do strych schorzeń. Będzie drgało wszystko, co jest jeszcze mocno obciążone energetycznie. Jasno pokażą się słabe punkty  na poziomie energii, emocji, programów umysłu. To czas osobistej weryfikacji i wskazania dalszych obszarów do pracy.

2 etap Ogromne procesy na poziomie energetyki planety, dusz i ludzi. Przetasowanie reptiliańskiego systemu doświadczania, wprowadzenie wzorcowych parametrów zmieniających i transformujących. Po oczyszczeniu będą wprowadzane źródłowe kody odkrywające pierwotną pamięć (pamięć sprzed etapu doświadczania w zapomnieniu), na poziomie energii i ciała fizycznego. Umowa o doświadczanie w zapomnieniu jest już NIEWAŻNA. Doświadczenie się skończyło. W ciągu najbliższej dekady będą niwelowane skutki tej umowy.

3 etap Przeniesienie ludzkości  i wszystkiego co tu jest na kolejny wyższy poziom energetyczny.

Po wejściu w nowe energie powinna okazać się nowa konfiguracja energetyczna, na którym osadzona zostanie Twoja nowa ścieżka do dalszego podążania, rozwoju , odkrywania siebie.

W czasie zmian możemy czuć się zmęczeni, obolali, poruszeni wewnętrznie,  mogą wystąpić bóle głowy, szumy uszne, dziwne stany, uczucie chaosu, pomieszania.  Najważniejsze jest, aby zachować spokój i zaufanie. Zadbać o siebie, poświęcić sobie uwagę, wsłuchać się w ciało, dużo odpoczywać, spać wedle potrzeb, przebywać w kontakcie z Ziemią, w przestrzeni przyrody, wody . Kluczowe jest lekkie, zdrowe odżywianie się, świeże, lekkie, surowe jedzenie, soki owocowe, warzywne, umiarkowany ruch, wzmacnianie ciała, woda.

 

Tu i teraz: czas porządków i przygotowania

Procesy równoważenia ruszyły lawinowo w każdym obszarze, w którym dotychczas dominowała energia męska. Można powiedzieć, że zmiana ruszyła i jest aktualnie realizowana od fundamentów i ogółu (zmiana w bazowej konstrukcji Wszechświata i zasięg całej naszej Planety) do wierzchołka i szczegółu (pojedyncze osoby u których dominuje energia męska, a tym samym brak jest równowagi w pierwiastku yin, żeńskim).

Wirus to pierwsza faza oczyszczania świata, zarówno w wymiarze ludzkim, jak i struktur które tu stworzyliśmy. Podwaliny struktur mają błędne założenie (umysł, ego, interesy wąskiej grupy) i dlatego muszą się posypać, jako niezgodne z prawami UNIWERSUM, z prawami  Boskimi.

Co możemy zrobić dla siebie?

  • Teraz sytuacja obnaża w nas to, co jeszcze potrzebuje być przetransformowane przed falą.  Szczególnie silnie potrzebujemy przetransformować strach.
  • Integrować linie czasowe ziemskiego doświadczenia,
  • Odpinać powiązania z astralem, z innymi duszami,
  • Porządkować trzy poziomy ludzkiej kreacji: poziom świadomości, serca i materii.
  • zadbać o własny rozwój i podnoszenie wibracji.
  • Zadbać o zrównoważenie w sobie energii yin oraz yang.

A to, co można zrobić dla innych, to zachować zdrowy rozsądek i spokój w obliczu niespodziewanych i nieprzewidywanych zmian, które dopiero zaczynają się manifestować w rzeczywistości materialnej.

Obecnie szereg Istot pracuje pomagając wzmocnić i harmonizować planetę w przejściu. Trzeba Ziemię wesprzeć w jak najłagodniejszym przeskoku. Ci, którzy są wybudzeni i połączeni w polu serca w sobie i z życiem, ze światem,  są powołani do tego, by wspierać i pracować dla Ziemi, by być przekaźnikiem energii bożych w tym świecie i budzić innych.  Potrzebujemy przypomnieć sobie o tym, że jesteśmy jednością, że najważniejszy jest człowiek.

Jeśli czytasz ten tekst, bądź tym, który wibracje podnosi. Dla wszystkich, a więc w konsekwencji także i dla siebie.

W czasie przejścia warto sprawdzać:

– rezonans Schumana http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

i kosmiczną pogodę  http://n3kl.org/sun/noaa.html

Źródło:  http://www.w-przestrzeni-serca.pl/,

http://architekturaosobowosci.wordpress.com/2020/03/11/raport-energetyczny-marzec-2020-ruszyly-realne-procesy-zmian/

 

źródło: wiadomość nadesłana mailem 15 marca 2020, 17:21

Jedna myśl w temacie “Ważne! – od 18.03 dotrą na Ziemię silne pola energetyczne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s