Dr. Wolfgang Wodarg – domniemana „epidemia koronawirusa” to OSZUSTWO.

2020-03-18 11:42 by opolczykpl

Zamieszczam, mam nadzieję, mój ostatni tekst poświęcony panice koronawirusa.
Nie chcem, ale muszem  – jak powiedział pewien klasyk. Muszę zacytować tekst z „wolnejpluskwy” (być może powoli staje się „Wolną Polską” – nie wiem). Wczoraj żonie podrzucono poniższy, dopiero co opublikowany w sieci, tekst:

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka i radzi mądrym prawnikom zająć się poważnie tym skandalem.

Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy.

Mówi on: Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nie ma obecnie miejsca. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię!

Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media… Ludzie biegną w panice do lekarzy, a potem są na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! ponieważ do tej pory nikogo to nie interesowało, ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony…
Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy … jak co roku … Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu … i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne … które jak zawsze – powodują większość zgonów … zawsze i na całym świecie …

Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują … ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia … Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami. I nakręcają się sami dalej w tym kierunku.
Poniżej cała wypowiedź dr. Wolfgang Wodarga w j.niemieckim z napisami w j.angielskim

http://www.wodarg.com/
http://www.youtube.com/watch?v=p_AyuhbnPOI
http://www.facebook.com/Dr-Wolfgang-Wodarg-83788386909

AdRo203
Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemiecki-dr-wodarg-mowi-wprost-nie-istnieje-zadna-pandemia-koronawirusa-2020-03
Jeszcze wczoraj wieczorem poszukałem więcej informacji na temat dra Wodarga i jego wypowiedzi. I znalazłem te filmy – pochodzące także z wczoraj, wyemitowane przez rzeczywiście antysystemowe i niezależne kanały (znam je i od czasu do czasu słucham):

Znalazłem też jego odpowiedzi na pytania różnych słuchaczy w filmie pochodzącym z 13 marca:

Kluczową sprawą, by zrozumieć, co jest obecnie grane na świecie, są wyniki badań w Glasgow w latach 2005-2013 o których wspomniał dr. Wodarg w poniższym filmie (ok. minuty 1:50):

Otóż na przestrzeni tych lat badano w Glasgow szczegółowo przy pomocy atestowanych i dobrze sprawdzonych testów przyczyny grypopodobnych chorób infekcyjnych. Okazało się, że za 7 – 15 % z nich odpowiedzialne były koronawirusy. Za pozostałe infekcje inne wirusy wywołujące choroby grypopodobne. Tak więc koronawirusy znane są na świecie od dawna i co rok wywołują pewną część infekcji grypopodobnych (sam grypa właściwa stanowi ok. 10 procent tych grypopodobnych infekcji).

Wypowiedzi doktora Wolfganga Wodarga z wszystkich powyższych filmów można streścić tak:

1) Nie ma żadnej pandemii koronawirusa. A jeśliby fakt, że ludzie w wielu krajach lądują w szpitalach z rzekomym koronawirusem uznamy za pandemię, WHO musiałoby rok w rok ogłaszać pandemie „zwykłej” sezonowej grypy, na którą rok w rok choruje i umiera znacznie więcej ludzi, niż obecnie od rzekomo koronawirusa.

2) Panika zaczęła się od tego, że w Wuhan wirusolodzy rzekomo odkryli nowy zmutowany koronawirus i zwalili na niego wszystkie przypadki infnekcji grypopodobnych w Wuhan, łącznie z przypadkami zgonów. To wywołało panikę, której poddały się władze Chin. Naprędce wprowadzono nowy „test” na koronawirusa z Wuhan, tyle, że nie odpowiada on żadnym uznanym normom medycznym. Idzie o to, że taki test powinien wskazywać reakcję organizmu wyłącznie na nowy, zmutowany wirus. A tak w przypadku owych „testów” na koronawirusa nie jest. Testy wskazują reakcję organizmu na infekcję, ale nie tylko na „nowego” koronawirusa, ale i na wszystkie inne, stare koronawirusy, a być może i na SARSa i zmutowane nowe wirusy grypy. Są po prostu nieodpowiednie, przez co orzekanie na ich podstawie, że ktoś ma koronawirusa jest nieodpowiedzialne.

3) Ponieważ nowe testy wskazują na reakcję organizmu na inne wirusy, także „stare” koronawirusy, twierdzenie, że koronawirus z Wuhan rozprzestrzenia się błyskawicznie po całym świecie jest oszustwem. Ten nowy test, gdyby istniał przed „odkryciem” koronawirusa z Wuhan, także by wskazywał, że badany jest nim zainfekowany – nim go „odkryto”. Nie rozprzestrzenia się więc po świecie żaden wirus z Wuhan, gdyż test reaguje na koronawirusy, które są na całym świecie. Przez co idiotyczne są blokady granic, kwarantany, zamykanie szkół, lokali gastronomiczynch i odwoływanie imprez.
Jeśli u kogoś w Polsce, czy w Dojczlandii stwierdzono koronawirusa (o ile to on rzeczywiście wchodzi w grę, a nie inne wirusy), to jest to wirus, który tu żyje od dawna.

4) Gdyby u wszystkich ludzi, u których niewiarygodne testy wskazały na koronawirusa, przeprowadzono sprawdzone w Glasgow testy na inne wirusy wywołujące choroby grypopodobne, najprawdopodobniej u większości, a być może u wszystkich, wykryto by obecność tych właśnie innych wirusów.
Niestety takich dodatkowych testów się nie robi. A przecież niejednen chory mógł po prostu złapać zwykłą grypę, po czym jego osłabiony infekcją grypy organizm zaatakowany został dodatkowo lokalnymi koronawirusami. Niemniej główną przyczyną jego choroby jest grypa a nie koronawirus, który jest tylko infekcją dodatkową. Uczciwość nakazywałaby przeprowadzanie na chorych testów na inne grypopodobne wirusy. I wtedy zapewne by się okazało, że większość obecnych infekcji, zwalanych na koronawirusa, pochodzi od całkiem innych wirusów – jak wykazały to wieloletnie badania w Glasgow.

5) W przypadkach śmiertelnych u pacjentów, u których rzekomo stwierdzono koronawirusa, zwalanie winy za zgon na tegoż koronawirusa jest absolutnie niedopuszczalne. Raz – że stosowane testy są nieodpowiednie i reagują na inne wirusy. Dwa – jeśli umiera człowiek w wieku, powiedzmy powyżej 80 lat, cierpiący na różne, niekiedy ciężkie choroby, to nawet jeśli faktycznie miał koronawirusa, to nikt nie jest w stanie udowodnić, że to on a nie inne choroby (czy inne nietestowane wirusy) były przyczyną zgonu.

6) Nie ma żadnej podwyższonej zachorowalności ani śmiertelności z powodu koronawirusa. Gdyby to słowo usunąć, a w jego miejsce wstawić „grypa sezonowa”, zima 2019/2020 w niczym, absolutnie w niczym nie różni się od przeciętnych corocznych sezonowych gryp.

7) Wypowiedzi różnych wirusologów straszących nas w łże-mediach pandemią biorą się stąd, że z jednej strony chcą być oni nagle ważni, chcą być pokazywani w tv, chcą by ich słuchano. A z drugiej strony wielu z nich jest na żołdzie big pharmy. Przez co za straszenie ludzi pandemią mogą liczyć na duże, ekstra premie.

W tym miejscu ostrożnie pochwalić muszę łże-szczekaczkę ZDF (odpowiednik TVP2). W programie publicystycznym Frontal21 puściła króciutkie wypowiedzi dra Wodarga i dwóch innych lekarzy (jeden z nich to Włoch) trwające łącznie ok. 3 minuty, którzy także oddemonizowują ową „pandemię”, twierdząc, że nie jest groźniejsza od zwykłej grypy.

Niestety poza tymi 3 minutami przez wiele godzin dziennie straszy ZDF oglądaczy właśnie ową fikcyjną pandemią.

Od siebie dodam – dr. Wodarg ma rację – w całej tej panice idzie o odbieranie nam wolności i pozbawienia praw człowieka. Sam o tym pisałem 3 dni temu:

„Niestety, jak narazie, ten test czy próba generalna przebiega po ich myśli – panikę i przerażenie udało się im zasiać. Ich totalitarnych zarządzeń nikt nie krytykuje, nikt nie upomina się o wolność, nie krytykuje łamania praw człowieka i obywatela.”
http://opolczykpl.wordpress.com/2020/03/15/oddzial-zamkniety/

W tym miejscu powtarzam jeszcze raz – nie ma żadnej epidemii a tym bardziej pandemii koronawirusa – to jest tylko globalne oszustwo łże-mediów i marionetek politycznych, służących interesom globalnej lichwy. Nie ma też tego, o czym wypisują idiotyzmy „niezależni” panikarze: że to broń etniczna, broń biologiczna itp. Sami niepotrzebnie nasilają i wzmacniają panikę łże-mediów.

Nie dajmy się zastraszyć, ogłupić, nie dajmy sobie odebrać wolności. Choćby tylko tej na wychodzenie z własnych domów, kiedy mamy na to ochotę.

opolczyk

PS
Niemieckie wydawnictwo KOPP włączyło się w zwalczanie paniki i zaczęło propagowanie dra Wodarga i jego hasła: Rozwiązanie problemu koronawirusa: izolacja panikarzy.

1:50

za: http://opolczykpl.wordpress.com/2020/03/18/dr-wolfgang-wodarg-domniemana-epidemia-koronawirusa-to-oszustwo/

2 myśli w temacie “Dr. Wolfgang Wodarg – domniemana „epidemia koronawirusa” to OSZUSTWO.

 1. „Posted by Marucha w dniu 2020-03-20 (Piątek)

  Prof. Gut, wirusolog: Koronawirus objawiał się dotychczas jako grypa, lecz teraz został zauważony

  Polecamy krótką, lecz niezwykle rzeczową wypowiedź prof. dr hab. Włodzimierza Guta, wirusologa (NIZP-Państwowy Zakład Higieny), który w wielu publicznych wypowiedziach spokojnie podchodzi do koronawirusa. W wywiadzie na antenie telewizji TVN prof. Gut odpowiada na pytania:

  To co się stało, że on tak nagle wybuchł, że wszyscy na świecie w tej chwili tylko o koronawirusie?

  – Został zauważony.

  Czy wcześniej chorowaliśmy na tę chorobę?

  – Na pewno tak.

  Chce pan powiedzieć, panie profesorze, że wcześniej była to choroba niezidentyfikowana jako koronawirus?

  – Była to choroba oddechowa. Kiedy my mówimy ‘grypa’, to mamy tak naprawdę na myśli choroby wywoływane przez cały zastęp, dość liczny prawie 300 różnych wirusów, to my obserwujemy i piszemy ‘grypa’. Bo to jest obraz kliniczny.

  Czyli jest to grypa.

  – Swego rodzaju.

  Koronawirus jest grypą?

  – Jako wirus – nie. Ale jako przebieg na początku nie chce się niczym wyróżniać. Dopiero kiedy dochodzi do zapalenia płuc staje się SARS-em.

  3-minutowy wycinek wypowiedzi – poniżej:

  Chorowaliśmy na koronawirusa już dawniej i nawet o tym nie wiedzieliśmy?

  Koronawirus – realne zagrożenie czy globalna manipulacja?

  Dla porównania jak bardzo społeczeństwa mogą być manipulowane w “wojnie z koronawirusem” prezentujemy poniżej zestawienie liczbowe dziennych zgonów na świecie, w rozbiciu na przyczynę śmierci. Według danych z 9 marca, Covid-19 z dziennym żniwem średnio 56 ofiar ma się nijak do “zwykłej” grypy zabierającej ponad 1000 osób dziennie.

  Co ważne, bez wyraźnej intencji nikt nie zauważyłby żadnego “coronawirusa”, a wszystkie te ofiary po prostu niezauważalnie podniosłyby wskaźnik “normalnej grypy”, może ostrzejszej w tym sezonie, ale jednak “normalnej”.

  Co więcej, w takiej Italii, historycznie, rok po roku, notuje się bardzo wysoki wskaźnik zachorowań na “zwykłą” grypę i większą śmiertelność niż w innych krajach (mowa o tej nadzwyczaj wysokiej śmiertelności na zwykłą grypę we Włoszech, np. tutaj).

  Tak więc straszenie wielkimi liczbami “zachorowań na coronawirusa” i tworzenie z tego paniki jest nadużyciem, a “wielkie liczby zgonów” są jeszcze większym nadużyciem, bowiem w innych latach “po prostu” przypisano by te zgony do grypy. Tyle we Włoszech.

  Weźmy dla innego przykładu takie Stany Zjednoczone. Według danych CDC – tutaj, w sezonie grypowym 2017-2018 objawy grypowe miało w USA 45 milionów ludzi (sic!), hospitalizowano od 620 tysięcy do 1 miliona 400 tysięcy (zauważcie Państwo rozpiętość i nieprecyzyjne dane, bo – nikt nie chce w to uwierzyć, ale samo CDC przyznaje się do tego: w USA szpitale nie są zobowiązane do prowadzenia żadnych statystyk dotyczących grypy!), zaś zmarło na grypę 61 tysięcy osób.

  Do tej pory ludzie umierali na grypę, dzisiaj umierają… dalej na grypę! (według dotychczasowej nomenklatury). Z tym, że pewien rodzaj grypy wyodrębniono, tworząc histerię koronawirusa.

  Tak więc ktoś “zauważył” koronawirusa – jak mówi to prof. Gut. Ktoś zauważył, bo komuś na tym zależało… Komu – nie wiemy, w jakim celu – nie wiemy, choć możemy domyślać się, bo cele są naprawdę szatańskie. Zaś aspekt zdrowotny jednak przestaje być dla nas jedynym argumentem.

  Być może celem było wywołanie paniki, sparaliżowanie społeczeństw, a w ślad za tym przebudowa społeczeństw. Bo świat “po koronawirusie” nie będzie już ten sam…

  Red.

  http://www.bibula.com

  za: http://marucha.wordpress.com/2020/03/20/prof-gut-wirusolog-koronawirus-objawial-sie-dotychczas-jako-grypa-lecz-teraz-zostal-zauwazony/

  „Nina said
  2020-03-20 (Piątek) @ 19:18:32

  Takich informacji nam brak.

  TVPiS lansowani są głównie najwięksi specjaliści do walki z wirusami M. Morawiecki i A. Duda. Przekaz szczujni PiSowskiej jest jasny: wszystko działa, wszystko funkcjonuje znakomicie, rząd i prezydent czuwają nad losem każdego Polaka.

  Przeczy to faktom. Fakty obnażają tę żenującą hipokryzję.

  W najlepsze trwa karykaturalna kampania prezydencka, a A. Duda ani myśli o przełożeniu wyborów prezydenckich. Jak to się mówi : po trupach (dosłownie) idzie po władzę.

  Tymczasem nikt z PiS nie jest w stanie nikomu zagwarantować, że do wyborów pójdą sami, zdrowi ludzie.

  Kłania się Kodeks Karny.

  Art. 165
  Paragraf 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
  a) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej (…)

  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

  Dziś (20.03.2020) ok. 20.00 znów wystąpił w TVPiS z apelem … Andrzej Duda. Te same słowa co każdego dnia o 19.30″
  adres komentarza

  Polubienie

  1. Oddajcie nam szpital(e). Łomża 20.03.2020. Dramaty Łomżan i śmierć z powodu nieudzielenia pomocy

   Tobiasz Żuchewicz
   Opublikowany 20 mar 2020

   Proszę o kolportaż i właściwe postawy obywatelskie. Także bezcenne są informacje o podobnych wydarzeniach i wszelkie oddolne działania na rzecz normalizacji sytuacji w Polsce.
   Można i należy w tych celach dowolnie kopiować i przetwarzać ten materiał.
   Nie dajmy się zastraszyć. Reagujmy adekwatnie na zło i zobojetnienie.
   Ku chwale Ojczyzny.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s