IZRAEL UŻYJE NARZĘDZI „anty”TERRORYSTYCZNYCH, „ABY POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA”

ODKRYWAMY ZAKRYTE

Izrael, a dokładnie premier tego kraju, Benjamin Netanyahu, stwierdził, że Izrael planuje użyć technologii „antyterrorystycznych” i wywiadowczych do śledzenia „nosicieli koronawirusa”. Rząd przygotowuje się do tego na masową skalę, pokazując nam, w jak „piękny” sposób pod przykrywką „pandemii” można zabrać obywatelowi prywatność.

„Antyterrorystyczne” technologie

Na konferencji prasowej w Jerozolimie (14.03.2020 r.), premier Izraela oficjalnie poinformował, że izraelskie Ministerstwo Sprawiedliwości dało zielone światło do używania narzędzi wywiadowczych i „antyterrorystycznych” w celu cyfrowego monitorowania pacjentów z koronawirusem bez pytania ich o zgodę.

Premier przyznał, że takie działanie narusza prywatność obywateli, ale twierdził jednak, że za pomocą tych środków będzie można kontrolować rozprzestrzenianie się tego niewidzialnego wroga, a rząd będzie w stanie izolować tylko nosicieli koronawirusa, a nie cały kraj.

W ramach eskalacji środków ostrożności rząd Netanjahu ogłosił, że centra handlowe, hotele, restauracje i teatry zostają zamknięte.

Pracownicy pozostałych branży nie powinni chodzić do swoich miejsc pracy, chyba że jest to konieczne.

Jednak kluczowe usługi, apteki, supermarkety i banki nadal działają, jednak pracownicy ośrodków zdrowia zachęcają ludzi do utrzymywania dystansu społecznego.

Służby „bezpieczeństwa” w akcji

Shin Bet, izraelska służba bezpieczeństwa wewnętrznego, potwierdziła, że ​​bada wykorzystanie swoich możliwości technologicznych do zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa, na prośbę premiera Netanjahu i Ministerstwa Zdrowia.

Avner Pinchuk, ekspert ds. „prywatności” w Stowarzyszeniu „Praw” Obywatelskich w Izraelu, powiedział, że takie możliwości mogą obejmować śledzenie w czasie rzeczywistym lokalizacji telefonów komórkowych „zainfekowanych osób” w celu wykrycia naruszeń kwarantanny oraz ich przeszłości, aby dowiedzieć się, gdzie byli i z kim się skontaktowali.

Premier Izraela stwierdził, że przez wszystkie lata swojej pracy jako premier „unikał” używania tych środków wobec ludności cywilnej, ale „teraz nie ma wyboru” i „muszą zostać narzucone surowsze ograniczenia” w celu powstrzymania „wirusa”.

Tydzień wcześniej izraelskie wojsko rozkazało wszystkim żołnierzom wrócić do swoich baz i przygotować się na długi pobyt w nich, bez możliwości urlopu.

Dodatkowo każdemu, kto przybywa do Izraela, nakazano dwutygodniową kwarantannę i pozamykano szkoły.

„Dziwnym zbiegiem okoliczności” polskie władze również wydały takie rozporządzenia.

Kwestia czasu, jak wprowadzą monitoring osób poddanych kwarantannie.

Tracimy swoją prywatność, tracimy swoją wolność, tracimy człowieczeństwo w imię szerzonej medialnie paniki o „pandemii”.

Owszem, wirus jest, ale ani jego pojawienie się, ani jego rozprzestrzenianie „się” nie jest bezcelowe.

To, co w tej chwili robią rządy państw na całym świecie, jest już masowym działaniem wprowadzania nowego porządku świata, celowego zawładnięcia i ubezwłasnowolnienia obywatela, który wystraszony i poddany obezwładniającemu poczuciu strachu, traci trzeźwość myślenia.

Staje się tym samym pacynką, marionetką w rękach władzy i systemu…

na podstawie: http://www.odkrywamyzakryte.com/izrael-koronawirus/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s