Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…


«WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się laboratorium eksperymentalnym, służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę…»

RAM      11 marca 2020  

Angielskojęzyczny http://www.4chan/ to panel dyskusyjny królestwa anonimowych, politycznie niepoprawnych osobników oraz hackerów, uczęszczany również przez jak najprawdziwszych agentów najrozmaitszych wywiadów (na tejże stronie, między innymi, została ujawniona lokalizacja jednego z gniazd ISISu, które następnie zostało zbombardowane przez lotnictwo rosyjskie) – opowiada jeden z włoskich blogerów śledzących coronavirus story.
www.4chan, niezwykle często ujawnia informacje zwane spiskowymi, które jednakże po krótkim czasie okazują się być prawdziwymi.
31 stycznia 2020, jeden z użytkowników witryny, określający siebie jako «osoba poinformowana», pisze na temat sytuacji we Włoszech.
 
Stwierdza, że:
«Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje rozprzestrzenienie się koronawirusa na całym świecie, a także niewłaściwą wg. niej reakcję populacji i rządów zachodnich, jaka miałaby pojawić się na propozycję zastosowania przeciwdziałań w stylu chińskim.
W tym celu – pisze anonimowy informator – WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się «laboratorium eksperymentalnym», służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę. Natychmiast po wybuchu epidemii, Włochy zostaną oddane pod kuratelę komisarza (którym z ramienia WHO, w sposób nieoficjalny jest dziś we Włoszech Walter Ricciardi, wielokrotnie oskarżany o konflikt interesów http://www.euro.who.int/en/data-and-evidence/evidence-informed-policy-making/european-advisory-committee-on-health-research-eachr/committee-members/professor-walter-ricciardi-italy), zaś rządowi włoskiemu zostanie nakazane zamknięcie aż do odwołania największych miast włoskich».
Co jest rzeczą nader niepokojącą, po 24 dniach, przepowiednia zamieszczona na http://www.4chan/ urzeczywistniła się.
Anonymous ID:nQzQS2i3 Fri 31 Jan 2020 03:46:01 No.No.  Report
«Remember, the most optimistic prediction at this point is 60,000 people are going to get killed in the next few months. It’s highly infectious with an R6, probable chance of further mutations, infectious during the prodromal phase, and it’s airborne. The only reason you’re not already seeing thousands of people confirmed outside of China yet is because the incubation period but believe me the WHO is already talking about how „problematic” modeling the Chinese response in Western countries is going to be, and the first country they want to try it out in is Italy. If it begins a large outbreak in a major Italian city they want to work through the Italian authorities and world health organizations to begin locking down Italian cities in a vain attempt to slow down the spread at least until they can develop and distribute vaccines, which btw is where you need to start investing».
 
Tymczasem z Chin docierają wiadomości na temat witaminy C, która w dużych ilościach, stosowana dożylnie, daje znakomite skutki w walce z koronawirusem, o czym informują lekarze chińscy.
 
Opowiada o tym dr. Richard Cheng, który nawołuje jednocześnie do zorganizowania debaty ogólnoświatowej na ten temat. Protokół medyczny (po chińsku) z zastosowaniem vitaminy C, realizowany w szpitalnictwie chińskim znajduje się pod linkiem:
VIDEO: Dr. Richard Cheng mówi o skuteczności vitaminy C w leczeniu infekcji koronawirusem
Okazuje się jednakże, iż niedawno, (żydowscy) zarządzający tzw. gigantami internetowymi, takimi jak Facebook, Amazon, Google, spotkali się w celu opracowania wspólnej strategii uniemożliwiającej rozprzestrzenianie się informacji na temat skuteczności vitaminy C w walce z koronawirusem.  

Facebook, Amazon, Google and more met with WHO to figure out how to stop coronavirus misinformation
China Treating Coronavirus COVID-19 with Intravenous Vitamin C
Jednocześnie pojawiły się wiadomości o tym, że (żydowska) Wikipedia (a raczej Syjonopedia, o czym pod linkiem: http://ram.neon24.pl/post/151410,icewhiz-philip-cross-i-mojito-paraiso), drastycznie i bezczelnie zaniża wskaźnik śmiertelności grypy hiszpańskiej z 20% do 2% i tym samym zrównuje go ze śmiertelnością jaką powoduje koronawirus.
 

Przed 22 lutego 2020, Wikipedia oznajmiała:
 
«The global mortality rate from the 1918–1919 pandemic is not known, but an estimated 10% to 20% of those who were infected died(case-fatality ratio). About a third of the world population was infected, and 3% to 6% of the entire global population of over 1800 million[51] died.[2]»
 
Aktualnie, w Wikipedii podaje się:
 
«It is estimated that one third of the global population was infected,[2] and the World Health Organization estimates that 2–3% of those who were infected died (case-fatality ratio)».
 
W ten sposób zarządzający Wikipedią chcą przekonać społeczeństwo, że koronawirus jest równie niebezpieczny jak «hiszpanka», co ułatwi zmuszenie rządów państw do zakupów szczepionki, którą w szybkim tempie obiecuje nie kto inny ale firmy izraelskie.
 

 
Israeli scientists: ‚In a few weeks, we will have coronavirus vaccine’
Wikipedia Slashes Spanish Flu Death Rate. From 20% to 2% is a quite a drop. What’s going on?
 
Krótko mówiąc, wszystkie drogi prowadzą do Żymu…

***
Aktualizacja: Premier Conte ogłosił co tylko, zamknięcie na terenie całego kraju, wszystkiego za wyjątkiem sklepów spożywczych i aptek oraz zakładów produkcyjnych do dnia 25 marca.
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

2 myśli w temacie “Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…

 1. „oblubienica

  Tajemnicze Przymierze Żydowskie (wygoogluj)
  Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk. Krok po kroku będziemy zdążali do celu. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i boga­ctwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać. Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach. Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa, oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń świata, ponieważ będziemy właścicielami mediów. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które my faworyzujemy Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warci niż one.”
  adres komentarza

  „krzysztof dulnik

  „Pandemia” zostanie zażegnana jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, z chwilą jak ostatni człowiek na ziemi zostanie zaczipowany, a opozycja i chrześcijanie którzy tego znamienia besti nie przyjmą zostaną osadzeni w więzieniach lub wymordowani (Cytat z Pisma Świętego: „Mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjmą na prawą ręką, lub na czoło, znamienia besti, lub liczby jego imienia i nikt, kto nie ma znamienia besti, nie może nic kupić, ani sprzedać. ‚) Wówczas według globalistów nastanie jeden obrót bezgotówkowy, jedna armia, jedna religia (ekumenia pod przywództwem papieża, ten nowo powstały „kościół” będzie bardzo dużo mówił o pokoju miłości i pokoju, tolerancji, ale w rzeczywistości będzie bez miłosierdzia i bardzo okrutny względem prawdziwych dzieci Bożych, którzy opierają swoją wiarę nie na tradycji, ale na JEZUSIE Chrystusie z Pisma Świętego. Kiedy te prześladowania dzieci Bożych się rozpoczną bardzo szybko przerodzą się w SZAŁ prześladowań. Tylko o jednej rzeczy twórcy i propagatorzy nowego ładu światowego zapomnieli, iż BÓG JEZUS Chrystus nie pozostanie obojętny na lament i krzyk mordowanych. JEGO dzieci i te cierpienia wyzwolą STRASZLIWE SĄDY BOŻE na tych, którzy dadzą się zaczipować i jak Sam Pan JEZUS powiedział: „Wówczas nastanie tak wielki ucisk na ziemi jakiego nigdy wcześniej nie było i nigdy już nie będzie i ze względu na wybranych Bóg skrócił te dni, bo gdyby ich nie skrócił, żadna istota ludzka by nie przetrwała. „Wkrótce na niebie zabrzmi GŁOS archanioła i trąby Bożej i ci KTÓRZY narodzili się z wody i z Ducha, zostaną porwani na obłoki. „Gdyż Bóg nie przeznaczył nas na gniew.” „Czuwajcie i módlcie się, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co nadejdzie i stanąć przed synem człowiekiem.” Pojednajcie się z Jezusem, odwróćcie się od Waszych grzechów, przebaczajcie sobie na wzajem, aby cały duch nasz i dusza i ciało niech będą bez nagany na dzień przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa, i ostanie Słowa Pana JEZUSA w Piśmie Świętym: „Kto brudny, niech nadal się brudzi, a plugawy niech jeszcze bardziej się splugawi. (To oznacza, że jeśli bardziej kochasz ten świat i grzechy, to brnij w to całym sercem, degraduj swój charakter, schodź w coraz większe ciemności, (Postawa letnich chrześcijan) lecz KTO sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a Kto święty, niech nadal się uświęca, oto Przyjdę niebawem, a Moja zapłata jest ze Mną, by tak odpłacić jaka jest Wasza praca.”
  adres komentarza

  „mgrabas

  7777777blog.wordpress.com/2020/03/15/czy-koronawirus-moze-w-ogole-nie-istniec/
  adres komentarza

  „mgrabas

  yt ukrył mój pierwszy komentarz
  ciekawe dlaczego…”
  adres komentarza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s