CORAZ POWAŻNIEJSZY DYLEMAT – CO ZROBIĆ? – GDY KTOŚ PRZYJDZIE NIBY „ZASZCZEPIĆ”, A W RZECZYWISTOŚCI POZBAWIĆ WOLNOŚCI, PRAW, DOBYTKU I ŻYCIA!!!!

Chińczykom już to robią!!!

2 myśli w temacie “CORAZ POWAŻNIEJSZY DYLEMAT – CO ZROBIĆ? – GDY KTOŚ PRZYJDZIE NIBY „ZASZCZEPIĆ”, A W RZECZYWISTOŚCI POZBAWIĆ WOLNOŚCI, PRAW, DOBYTKU I ŻYCIA!!!!

 1. Świat jest inny odc. 119 – Prawo, to nie sprawiedliwość

  tagentv
  Opublikowany 24 lut 2020

  To co dla jednych jest morderstwem, dla innych może być wymierzeniem sprawiedliwości, zależy kto patrzy. Próżno doszukiwać się moralności w „prawie”.

  Kiedy powinieneś zastrzelić agenta rządowego?

  Zawodowy Polak
  Opublikowany 24 lut 2020

  Uwaga
  Film z ograniczeniami wiekowymi (na podstawie Wytycznych dla społeczności).
  http://www.youtube.com/t/community_guidelines

  Art. 8. http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret
  Bezpośrednia obrona konieczna Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej Polskiej W przypadku zajścia którejkolwiek z następujących okoliczności:

  A. Po wejściu w życie niniejszego dekretu uzurpatorzy i/lub ich kolaboranci zaczną wprowadzać jakiegokolwiek typu restrykcje, sankcje, wyroki, aresztowania, kary, zajęcia komornicze, …, w stosunku do osób stosujących jego zapisy.

  B. Pomimo wejścia w życie niniejszego dekretu uzurpatorzy i/lub ich kolaboranci nie podadzą się do dymisji do dnia planowanych na jesień 2015 r. wyborów parlamentarnych.

  C. Planowane na jesień b. r. wybory parlamentarne odbędą się na dotychczasowych, szkodliwych dla Polaków zasadach (patrz Art. 2. pkt 1. b.).

  Uprawnia się wszystkich pełnoletnich Polaków do:

  1.Powoływania Zakonspirowanych Trybunałów Narodu Polskiego(w składzie nie mniejszym niż trzy osoby) i wydawania wyroków w imieniu zwierzchnika władzy Rzeczypospolitej Polskiej.

  2.Stosowania wobec wrogów Polski i ich kolaborantów wszelkich niezbędnych działań w celu realizowania obrony koniecznej Ojczyzny i Narodu Polskiego – (patrz w szczególności pkt 4, 5, 6 i 7 str. 3 i 4 w http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf). Uprawnia się również:

  3.Zakonspirowane Trybunały Narodu Polskiego do zaocznego uznawania wszystkich członków partii/koalicji rządzących bez udokumentowanej zgody wyborców oraz innych osób działających na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej i Polaków (niezależnie od pochodzenia, narodowości, funkcji, …) za wrogów Rzeczypospolitej Polskiej.

  4.Zakonspirowane Trybunały Narodu Polskiego do wydawania zaocznych wyroków śmierci na wrogów Rzeczypospolitej Polskiej i ich kolaborantów w zgodzie z prawem naturalnym, polską racją stanu i własnym sumieniem.

  5.Oddziały Obrony Koniecznej Narodu Polskiego do wykonywania wyroków Trybunałów Narodu Polskiego. W stosunku do wszystkich podmiotów, które nie zechcą podporządkować się zapisom dekretu zwierzchnika władzy w RP (organa państwa, urzędy, banki, firmy, osoby fizyczne, …) należy:

  6.Bojkotować je (rezygnować ze współpracy/kontaktów).

  7.Powiadamiać w każdy możliwy sposób opinię publiczną o prawdopodobieństwie popełnienia przestępstwa przez podejrzanych o kolaborowanie z wrogami Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej Polskiej w celu dotarcia informacji do zakonspirowanych: Trybunałów Ludowych i/lub Oddziałów Obrony Koniecznej Narodu Polskiego.

  8.Osądzać (wydawać wyroki przez zakonspirowane Trybunały Ludowe).

  9.Wykonywać wyroki (!!!) Zakonspirowanych Trybunałów Narodu Polskiego (przez współpracujące z nimi zakonspirowane Oddziały Obrony Koniecznej Narodu Polskiego – patrz w szczególności pkt 4, 5, 6 i 7 str. 3 i 4 dostępne na http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf).

  ANGLOVIRUS – pandemia bolszewizmu | OBNAŻANIE MATRIXA

  Seweryn Lechicki
  Opublikowany 24 lut 2020

  WIRUS – Terror Szczepień – Platforma
  👍http://ariowie.com/platformaAR1A
  👉http://ariowie.com/wp-content/uploads/2020/02/Platforma-AR1A.pdf

  👍ZAINSTALUJ proszę BRAVE kliknij: http://brave.com/MAR900
  👉 przetestuj koniecznie NordVPN: http://marcinvam.com/nordvpn
  👉 PAYPAL JEST ŚMIECIEM W ZESTAWIENIU Z REVOLUT, sprawdź to sam http://www.revolut.com/pl-PL/referral/marcingnr!F04321_C

  WSZYSTKO NA POLSKĘ | WOJNA JAKIEJ ŚWIAT NIE WIDZIAŁ

  Pol Lechicki
  Opublikowany 24 lut 2020

  ŹRÓDŁO: RT Deutch .http://youtu.be/LrSv-kQVEdU
  [USA: Nadchodzą kolejni frachtowcy ze sprzętem wojskowym na Defender Europa 2020

  W porcie Beaumont i porcie „Port Arthur” w amerykańskim stanie Teksas inni frachtowcy zostali załadowani tysiącami sprzętu i sprzętu wojskowego w zeszłym tygodniu w celu wysłania ich do Europy. Czwartkowe nagranie pokazuje liczne czołgi i opancerzone pojazdy wojskowe w ramach całej dywizji, która zostanie przeniesiona do Europy w ramach ćwiczenia US Defender Europe 2020. Komunikat prasowy na temat przygotowań i wysyłki urządzeń brzmi: 842. batalion transportowy, 597. brygada transportowa, dowództwo ds. Rozmieszczenia i dystrybucji obszaru wojskowego wspierają obecnie rozmieszczenie DEFENDER-Europe 20, wyposażając 17 jednostek na dwóch Porty na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej (z Meksyku), port Beaumont i port Port Arthur zostały wysłane do użytku. Mówi także: Aby sprowadzić zespoły bojowe brygady pancernej do Europy, personel 842. grupy będzie obsługiwał około 6000 elementów wyposażenia przez okres trzech miesięcy. Zespół bojowy brygady ma zwykle około 3000 sztuk ładunku, a my przenosimy prawie dwie pełne drużyny bojowe w obu portach. W porcie Beaumont dokonano następujących nagrań wideo: Więcej na naszej stronie internetowej: http://deutsch.rt.com/]

  WYCIECZKI Z IZRAHELLA DO POLSKI WSTRZYMANE – oficjalnie z obawy przed (ich) wirusem.
  Koniecznie przeczytaj link: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syn-diabla-juz-jest-w-izraelu-rabbi-mesjasz-jest-juz-w-izraelu-ale-rozmawiaja-z-nim-tylko-nieliczni-wybrani-wideo-2020-02

  Stary jak świat schemat. Najpierw obrabował, potem zabił…

  CW24tv
  Opublikowany 25 lut 2020

  Musisz to wiedzieć! (716)

  118. Krótki przekaz dla stęsknionych i żądnych wiedzy i sensacji.

  Krzysztof Bokisz
  Opublikowany 25 lut 2020

  Jak w tytule.

  Polubienie

 2. „Roman Klimczyk, [17.03.20 12:42]
  W Polsce panowała silna grypa. Rozwinęła się bardzo, w samym lutym było ponad 200 tysięcy chorych. Podawano jakiś czas temu, że od początku roku było ponad 800 tys. chorych. Nie znam ilu na zapalenie płuc, ale można się domyślić szacunkowo że było to pewnie ze 100 tysięcy. Zmarło na pewno kilka, a może i kilkanaście tysięcy. Ale o tym się nic nie mówi.

  „Roman Klimczyk, [17.03.20 12:44]
  Ja mam nieodparte wrażenie, że wszedłem do klatki pułapki i zatrzasnęły się za mną drzwiczki. Czekamy na znormalizowanie działań w całej europie, a może i świecie, czyli podobne zamknięcie ludzi i odizolowanie w domach i ruszy etap drugi.

  „Mariusz Grabas, [17.03.20 12:48]
  na czym miałby polegać etap drugi? czy chodzi o instalowanie 5G?

  „Roman Klimczyk, [17.03.20 13:16]
  Zgadnij (…). Wszędzie robią to samo, izolują ludzi, robią kwarantannę, umieszczają w czymś co możemy śmiało nazwać aresztem domowym. Nawet ustawy, normy prawne są takie same w wielu krajach, jak spod jednej ręki… Operacja jest rozległa, nawet z krajów afryki przerzuca się wszystkich białych w jedno miejsce i szykuje do eksmisji do kraju pochodzenia. To potwierdzone info – dotarło do mnie osobiście. Po co, jaki jest cel takiego rozparcelowania ludzi? Jest oczywistym, że chodzi o szczepionki. Powinno się zgłosić to do prokuratury, jak ten niemiecki lekarz, bo wszystko stanowi że służba zdrowia nic nie robi z naszym zdrowiem, mimo licznych sygnałów o różnych metodach leczenia. W tym o odkryciu polsko-niemieckiego zespołu naukowców, którzy mają już enzym, który blokuje działanie tego wirusa. I nie trzeba szczepić, wystarczy leczyć.

  „Roman Klimczyk, [17.03.20 12:27]
  Mariusz, wirus wywołuje stres szokowy oksydacyjny. Podobny do eboli i taki sam jak przy SARS. W wypadku wystąpienia tej choroby potrzebne są duże dawki, po nawet 25g dziennie askorbianu sodu, ponieważ jest on bardziej neutralnie zasadowy, w porównaniu z silnie kwasowym, kwasem askorbinowym. Askorbian jest bardzo silnym anty oksydantem, i dla problemów z wirusem działa bardzo dobrze, przerywając proces który jest powodem zapalenia płuc (a właściwie wersji podobnej do tego).

  źródło: telegram

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s