Adolf Kudliński: Zapewne znacie moją historię i problemy prawne z którymi przyszło mi się zmierzyć. Będę wdzięczny za pomoc w opłatach prawnych. Dzięki za wszelką pomoc.

Adolf Kudliński
Opublikowany 1 lut 2020

Kilka słów o tym co w najbliższym czasie będziecie mogli oglądać na kanale.

Jeśli chcecie mnie wspomóc dorzućcie się do zrzutki pod adresem: http://zrzutka.pl/pakem9

9 myśli w temacie “Adolf Kudliński: Zapewne znacie moją historię i problemy prawne z którymi przyszło mi się zmierzyć. Będę wdzięczny za pomoc w opłatach prawnych. Dzięki za wszelką pomoc.

  1. Dzień sądu

   Adolf Kudliński
   Opublikowany 5 lut 2020

   Dzień sądu już nadchodzi. Więcej w o nadchodzącej sprawie sądowej w dzisiejszym filmie.

   #prawo #polska #law

   20 lutego 2020 godz. 08:30 sąd rejonowy w Starachowicach ul. Staszica 12 sala nr 5

   Polubienie

   1. Adolf Kudliński skazany na 6 miesięcy więzienia!

    Studio Polaków
    Opublikowany 20 lut 2020

    W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Starachowicach wydał wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności za „mowę nienawiści” dla Adolfa Kudlińskiego. Wyrok nie jest prawomocny!

    „mgrabas

    Maciak poradził Kudlińskiemu by odwołał chętnych asystowania w rozprawie sądowej, Kudliński spokorniał i przegrał bo posłuchał Maciaka, podwinął ogon i poprosił ludzi by nie przyjechali, dzięki temu okupancki „sąd” uczynił z Kudlińskiego przestępcę i skazał na pół roku niewoli za „mowę nienawiści”
    ciekawe kiedy okupant zacznie karać rdzenną ludność Polski za myślozbrodnie?
    adres komentarza

    „Mateusz Robert

    Dokładnie tak i co to za adwokat, co nie wybronił Adolfa nawet na zawiasy za te pieniądze, kto zna niech poda nazwisko czy kancelarię to poda się w obieg zrobi im się odpowiednią reklamę by z nich nie korzystać.”
    adres komentarza

    „mgrabas

    @Mateusz Robert, „sędziego” nie interesują napady cudzoziemców na Polaków, „sędzia” karze Polaka za wolność wypowiedzi!
    ten czyn „sędziego” to nie tylko mowa nienawiści, ale to czyn nienawiści wobec Polaka!
    adres komentarza


    od mg: p.s. Pan Nikt – „Eskimoska” mowa nienawiści!

    Polubienie

 1. Adolf Kudliński ofiarą systemu! Pełna relacja z Sądu Rejonowego i wyrok.

  STUDIO POLAKÓW
  Opublikowany 21 lut 2020

  Pełna relacja z rozprawy sądowej na której Adolf Kudliński został oskarżony o mowę nienawiści i skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności.

  Polubienie

  1. Adolfa Kudlińskiego „sąd” skazał za „mowę nienawiści”, bo ośmielił się nagrać filmik, w którym nagłośnił fakt napadania na polskich grzybiarzy przez rumuńską mafię działającą na terytorium Polski i brak obrony tych Polaków przez Policję

   ja uważam, że żaden „sąd” nie ma prawa karać za naturalne prawo każdego człowieka do wolności wypowiedzi

   moim stanowiskiem jest obrona wynikającej z naturalnych praw przysługujących każdemu człowiekowi wolności słowa i postawienie granicy między słowami a czynami

   gdy już się karze za wolność wypowiedzi to logicznym rozwinięciem tego jest karanie za myślozbrodnie, a następnym krokiem jest karanie za samo istnienie!

   sądownictwo w Polsce jest w rękach okupanta i samo dokonuje przestępstw na Polakach

   przy okazji powyższej dyskusji pojawił się temat nie/słuszności ataku zbrojnego na terytorium Polski – moje stanowisko jest takie: każdy kto by dokonał ataku na Polskę, nie ważne z jakiego powodu, to morderca

   Polubienie

   1. od mg: ktoś bardzo chce wojny nuklearnej w Europie, a dokładniej, na terytorium Polski!

    „25 lutego, 2020

    Amerykańskie media: Stany Zjednoczone przenoszą swoją broń nuklearną z Turcji do Polski

    Jak informuje Las Vegas News Magazine, 20 lutego amerykański samolot wojskowy C-17A Globemaster III należący do Dowództwa Lotnictwa Transportowego (Air Mobility Command) przyleciał z Sycylii we Włoszech do bazy lotniczej w Incirlik w Turcji. Zgodnie z oświadczeniem Dowództwa, ten lot został przeprowadzony w ramach wsparcia amerykańskich sił zbrojnych podczas manewrów „Defender Europe 2020”.

    Już następnego dnia 21 lutego kolejne 5 samolotów C-17A przybyły z Ramstein w Niemczech do bazy Incirlik. Źródła News Magazine z bazy lotniczej Incirlik potwierdzają, że przybycie dodatkowych 5 amerykańskich samolotów transportowych związane jest z ewakuacją do Niemiec, Polski i jednego z krajów bałtyckich całego arsenału amerykańskich bomb nuklearnych przechowywanych w tureckiej bazie Incirlik, w związku z pogorszeniem sytuacji w Syrii. Według strony tureckiej, 5 bomb nuklearnych B61 zostaną dostarczone do Polski i do jednego z krajów bałtyckich, a pozostałe bomby do Niemiec.

    Potwierdza to fakt, że w celu kontroli ewakuacji broni jądrowej z tureckiej bazy lotniczej 25–28 lutego 2020 r. rosyjscy inspektorzy przeprowadzą lot obserwacyjny nad Turcją. Inspekcję ogłosił szef centrum redukcji zagrożenia nuklearnego rosyjskiego Ministerstwa Obrony Siergiej Ryżkow.

    Oprócz tego, według News Magazine, w bazie lotniczej w Powidzu w ramach manewrów „Defender Europe 2020” juz został zbudowany magazyn do przechowywania broni jądrowej.

    Przetłumaczył: MARCIN SZYMAŃSKI

    Źródło: LAS VEGAS NEWS MAGAZINE

    za: http://dziennik-polityczny.com/2020/02/25/amerykanskie-media-stany-zjednoczone-przenosza-swoja-bron-nuklearna-z-turcji-do-polski/

    Polubienie

 2. PETYCJA

  Adolf Kudlinski
  Opublikowany 24 cze 2020

  Drodzy widzowie bardzo proszę o podpisy pod petycją online oraz dzielenie się linkiem: http://www.petycjeonline.com/petycja_o_ulaskawienie_adolfa_kudlinskiego

  Serdecznie dziękuje i pozdrawiam
  Adolf

  „miziaforum 2020/06/30

  ADOLF KUDLIŃSKI – LIST OTWARTY DO PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY

  Szanowny Pan
  Andrzej Duda

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
  Kancelaria Prezydenta RP
  ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

  Szanowny Panie Prezydencie.

  Piszę do Pana w poczuciu ogromnej krzywdy, jaka spotkała mnie ze strony wymiaru sprawiedliwości. Zostałem nieprawomocnie skazany wyrokiem Sądu Rejonowego w Starachowicach z dnia 22.02.2020 sygn. akt II K 19/20 za przestępstwo, którego nie popełniłem.

  Stanąłem pod zarzutem publicznego nawoływania w miejscowości Orzechówka w gminie Bodzentyn do nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych wobec Rumunów, poprzez zamieszczenie w dniu 1 października 2019 roku na portalu Youtube zawierającego takie treści filmu zatytułowanego „Uwaga Grzybiarze”, prezentującego Rumunów jako bandytów napadających w polskich lasach na Polaków i w celu rozpowszechniania prezentowanie na tym portalu takich treści. Czyn ten został zakwalifikowany jako przestępstwo z art. 256 § 1 i 2 k.k.

  Sąd Rejonowy w Starachowicach uznał mnie za winnego popełnienia tego czynu i wymierzył mi za to karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Jedynym dowodem, na jakim oparł się sąd, był nakręcony przeze mnie film pt. „Uwaga grzybiarze”.

  Znamienny jest fragment uzasadnienia tego wyroku, w którym sąd stwierdził, że „film stanowi spójną całość, z wyraźnym przesłaniem. Co więcej nie bez znaczenia jest sposób artykułowania wypowiedzi a nawet ubiór i otoczenie oskarżonego. Przedmiotowy film sprowadza się do prostego stwierdzenia, iż Rumuni są przestępcami. Ponieważ polska policja z owymi przestępcami nie radzi sobie to wypadku ich zauważanie należy ich po prostu schwytać i zabić. Co więcej znamienne jest, iż oskarżony wyprowadza związek przyczynowy między byciem Rumunem a byciem „bandytą”. Bandytę ( czyli Rumuna) należy po prostu zabić i to tylko dlatego, że jest Rumunem. Tego typu stwierdzenia zawierają w sobie wprost podżeganie do zabójstwa. Podżeganie to wyrażone jest też nie tylko wprost ale również w sposób nieco zawoalowany – „wykopcie to co macie zakopane (…) zróbcie to co winniście zrobić i nie bójcie się prawa (…)”

  Skala manipulacji jakiej dopuścił się w tej sprawie sąd jest porażająca i wykracza daleko poza ramy sądowej swobody oceny dowodów. Sąd zarzucając mi niesłusznie określanie każdego Rumuna mianem bandyty, w najwyższym stopniu kierował się wobec mojej osoby nienawiścią, której dał upust w szkalującym moją osobę wyroku. Kłamliwie a jednocześnie całkowicie świadomie sąd określił moje zachowanie jako podżeganie do zabójstwa, chociaż jednocześnie nie dokonał zmiany kwalifikacji przypisanego mi czynu pomimo, iż miał takie uprawnienie. Z jednej zatem strony podnosi w tym uzasadnieniu, że podżegam do zabójstwa Rumunów, a z drugiej strony, nie dokonuje stosownej w tym zakresie zmiany kwalifikacji tego czynu. Jedynym celem takiego zabiegu ze strony sądu było okazanie mi pogardy i ukazanie mnie jako pospolitego bandyty. Taki sędzia, który z nienawiścią i pogardą ocenia moje zachowanie w ogóle nie powinien sądzić mojej osoby, ale wyłączyć się i pozwolić, aby tę sprawę sprawiedliwie i obiektywnie ocenił inny sędzia, któremu obce jest stygmatyzowanie ludzi. Zachowanie tego sędziego przypominało mi niestety najgorsze czasy stalinizmu, gdzie nie liczyła się prawda, tylko dążenie do wyeliminowania ze społeczeństwa tych jednostek, które nie poddawały się reżimowi. Dziś takim reżimem jest pojęcie politycznej poprawności, które nie pozwala obywatelom na swobodę wypowiedzi a każdą krytykę innych osób lub środowisk, nazywa mową nienawiści lub homofobią. Chciałbym podkreślić, iż jakiekolwiek oskarżanie mnie o mowę nienawiści lub stosowanie gróźb bezprawnych wobec osób narodowości rumuńskiej z uwagi na ich przynależność etniczną jest pozbawione jakichkolwiek podstaw faktycznych i prawnych. Na początku warto wskazać jakie przestępstwa na tym tle przewiduje polski Kodeks karny, a mianowicie:

  1) art. 119. § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  2) art. 256. § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Jednak żaden z tych przepisów nie może mieć zastosowania do mojej sytuacji. Każdy, kto uważnie obejrzał film na kanale YouTube pt. „Uwaga grzybiarze” i wysłuchał tego, co miałem wówczas do powiedzenia, doskonale wie, że chodziło o ochronę świętokrzyskich grzybiarzy przed bandyckimi napadami ze strony osób narodowości rumuńskiej. Wysłuchałem bardzo wielu skarg ze strony osób pokrzywdzonych przez tych przestępców i postanowiłem zareagować, bo miałem do tego, jako obywatel, prawo. Już sam tytuł filmu wskazywał na to, że chodziło o apel do grzybiarzy, w którym skrytykowałem organy Policji za brak skuteczności w ściganiu zorganizowanych grup przestępczych, napadających moich rodaków i odbierających im grzyby oraz wezwałem rodaków do bronienia się przed napadami, skoro Policja nie potrafi zapewnić im ochrony i bezpieczeństwa. Na szczęście polski ustawodawca przewidział taką sytuację, w której sami możemy skutecznie bronić się przed bandytami i nie ponosić za to odpowiedzialności karnej nawet wtedy, gdy odpierając taki atak, zabijemy przestępców. Zgodnie bowiem z art. 25. § 1 k.k. – nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem. Jest to nic innego jak kontratyp obrony koniecznej. Jeżeli w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, broniąc się przed bandyckim napadem spowodujemy poważne obrażenia ciała a nawet śmierć przestępców, to polskie prawo na to pozwala. Człowiek w stresie, który nic nikomu złego nie zrobił, ma nawet prawo zabić napastnika, który zagraża jego życiu i o tym właśnie był ten film. Prości ludzie nie znają prawa i nawet nie wiedzą, że jest coś takiego, jak prawo do obrony, zwane kontratypem obrony koniecznej. Natomiast mają prawo wiedzieć, że jeżeli ktoś ich napada i grozi śmiercią chcąc ich okraść, to mają prawo się temu przeciwstawić. To właśnie, zdaniem sądu było tym podżeganiem do zabójstwa. Sąd przecież doskonale sobie zdaje sprawę z istnienia w kodeksie karnym kontratypu obrony koniecznej, ale w moich ustach informacja o tym, to zdaniem sądu, podżeganie do zabójstwa. Trudno o gorszą manipulację. Nawet nie chcę wyobrazić sobie człowieka, który w ramach kontratypu obrony koniecznej, pozbawiłby życia sprawcę bandyckiego napadu. Pan sędzia ze Starachowic niechybnie skazałby za zabójstwo. Chcę wyraźnie zaznaczyć, że moje słowa nie dotyczyły wszystkich Rumunów, lecz wyłącznie tych, którzy tworząc zorganizowane grupy przestępcze, popełniają wiele przestępstw na terenie Polski. Są znani zarówno z handlu ludźmi, zmuszania do prostytucji i żebractwa a teraz doszło do tego napadanie na grzybiarzy. Pytam więc, co mają robić moi rodacy, jak skutecznie bronić się przed rumuńskimi bandytami, skoro nie można było liczyć na polską Policję? Sąd jednak pozostał głuchy na moje argumenty. Nie przeprowadził żadnych innych dowodów, które zawnioskowałem, gdyż z góry założył, że jestem winny i powinienem pójść do więzienia.

  Wobec takiej postawy wymiaru sprawiedliwości, straciłem już wiarę na sprawiedliwe osądzenie mojej sprawy i dlatego ośmieliłem się zwrócić do Pana Prezydenta z prośbą o zastosowanie wobec mnie konstytucyjnego uprawnienia w postaci prawa łaski.

  Panie Prezydencie. Jestem osobą publicznie znaną. Dzielę się na kanale Youtube swoją wiedzą na temat zielarstwa z dziesiątkami tysięcy osób, którym pomagam. Spotykają mnie z ich strony ogromne wyrazy wdzięczności oraz wsparcia. Tysiące ludzi obejrzało mój film pt. „Uwaga grzybiarze”. Zwróciłem się z apelem, aby szczerze ocenili moje zachowanie i wyrazili swój pogląd, czy dopuściłem się „mowy nienawiści”. Niemal sto procent internautów orzekło „niewinny”. To jest dla mnie, Panie Prezydencie, jak wielotysięczna ława przysięgłych, która bez przyjęcia z góry określonej tezy i bez uprzedzania się do mojej osoby, wydała w tej sprawie werdykt. Jestem tą postawą internautów szczerze podbudowany i dlatego występuję do Pana Prezydenta z apelem o zastosowanie wobec mnie prawa łaski, abym mógł wrócić do normalnego życia, nadal pomagać ludziom i cieszyć się, kiedy do mnie piszą, że moje porady pomogły im w powrocie do zdrowia.

  Chciałbym jednocześnie podkreślić, iż w Internecie w sposób całkowicie oddolny powstała inicjatywa zwrócenia się do Pana Prezydenta z petycją o zastosowanie wobec mnie prawa łaski i zapewne już w niedługim czasie, zaczną one spływać do Kancelarii Prezydenta RP.

  Mając to wszystko na uwadze, proszę Pana Prezydenta o pomoc.

  Z poważaniem

  Adolf Kudliński”

  za: http://miziaforum.com/2020/06/30/adolf-kudlinski-list-otwarty-do-prezydenta-andrzeja-dudy/


  od mg: petycję napisał i opublikował sam zainteresowany ;)

  „Adolf Kudliński
  Środa, 24 czerwca 2020 o 02:59

  Za Waszymi radami utworzyłem oficjalną petycję. Bardzo proszę o jej przeczytanie oraz podpisanie jeśli zgadzacie się z jej treścią:
  http://www.petycjeonline.com/petycja_o_ulaskawienie_adolfa_kudlinskiego
  Pozdrowienia
  Adolf”

  źródło: pejsaty book

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s