Mieszkaniec Dębnik nie wpuścił strażników miejskich, którzy – w oparciu o donos – chcieli sprawdzić, czy aby nie popełnia skandalicznej zbrodni palenia w piecu DREWNEM. Teraz mężczyzna stanie przed sądem. http://www.bibula.com/?p=111572

„Arkadiusz Arkadeusz

Serce pęka, korporacje mogą robić straszne rzeczy, szczególnie ta III RP…
A przeciętny człowiek ma być wytresowany i wdzięczny, że może płacić za swój oddech i grób.
😡 ”

adres komentarza

„mgrabas

nie zrozumiałem tytułu
i co to za czewonolateksowa diablica?”
adres komentarza

„Suweren Lechicki

Koszerny adwokad pedofila koszera i prezydenta USA otoczonego koszerami…
pani na końcu pod muzyczkę – sentymentalnie”
adres komentarza

2 myśli w temacie “Mieszkaniec Dębnik nie wpuścił strażników miejskich, którzy – w oparciu o donos – chcieli sprawdzić, czy aby nie popełnia skandalicznej zbrodni palenia w piecu DREWNEM. Teraz mężczyzna stanie przed sądem. http://www.bibula.com/?p=111572

 1. Gdy elity rozpętają wojnę, stać ich będzie za granicą na luksus

  CW24tv
  Opublikowany 18 sty 2020

  Musisz to wiedzieć (680).

  „mgrabas

  7777777blog.wordpress.com/2020/01/18/na-arenie-miedzynarodowej-polska-nie-istnieje-pisze-o-tym-jawnym-tekstem-juz-nawet-izraelski-haaretz-o-wydarzeniach-decyduja-zydowscy-oligarchowie/
  adres komentarza

  „mgrabas

  znów mój komentarz yt ocenzurowało
  adres komentarza

  „mgrabas

  w komentarzu był link do artykułu: „Na arenie międzynarodowej Polska nie istnieje. Pisze o tym jawnym tekstem już nawet izraelski Haaretz. O wydarzeniach decydują żydowscy oligarchowie.”
  można go przeczytać na moim blogu 7777777blog
  p.s.ciekawe czy ten komentarz yt przepuści? jeśli go widzicie, napiszcie informację zwrotną
  adres komentarza

  Polubienie

 2. „Piotr Pałys | 16 Stycznia 2020

  Kraków: zlikwidowali prawie wszystkie kopciuchy, a wskaźniki zanieczyszczeń szaleją. Ktoś tu kłamał?


  Fot.airly.eu

  O co chodzi? Twierdzili, że mieszkańcy paląc w domowych piecach zabronionym paliwem, powodują przekroczenia norm zanieczyszczeń w mieście. Dziś, kiedy w Krakowie pozostało „tylko” 2500 starych pieców, z czego większość w ogóle nie pracuje, wskaźniki przekroczeń norm zanieczyszczeń powietrza oszalały.

  Odpowiedź wydaje się prosta. Ktoś kłamał. Chciałbym być dobrze zrozumiany. Ciszę się, że z kominów Krakowa unosi mniej trujących pochodnych węgla brunatnego, kamiennego i drzewnego, ale jak się okazuje, nie to miało zasadniczy wpływ na poziom zanieczyszczeń atmosfery.

  Idąc tokiem myślenia rajców miasta, nie minie nawet sekunda, a wskażą kolejnych winnych i rozpoczną z nimi walkę. Kiedy okaże się, że i tym razem „pomylili się”, jak pisaliśmy, zabronią wjazdu kierowcom samochodów z napędem benzynowym i diesla.
  We wtorek w Krakowie i okolicach doszło do przekroczenia granicznych norm stężeń pyłów, prawie o 900 procent. Dla przykładu w Kokotowie – gmina Wieliczka, stężenie pyłów PM 2,5 było równe 891 procentom normy, a pyłów PM 10 – 654 procentom normy. Podobną skalę przekroczeń zanotowano również w Pisarach – gmina Zabierzów oraz Sułkowie – gmina Wieliczka.

  Aby uzmysłowić sobie skalę zagrożenia, wystarczy przytoczyć wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia w dziedzinie norm zanieczyszczeń powietrza. Dopuszczalne stężenie dobowe dla pyłu PM 10 nie powinno przekraczać 50 mikrogramów , a dla pyłu PM 2,5 – 25 mikrogramów na metr sześcienny. Dziewięciokrotne przekroczenie w przypadku jednego i ponad sześciokrotne w przypadku drugiego wskaźnika oznacza powietrze szkodliwe dla zdrowia i życia mieszkańców regionu, ale i klęskę propagandy miasta Krakowa wobec swych mieszkańców.

  To ich obciążano główną odpowiedzialnością za zatruwanie atmosfery powietrznej. Tymczasem, prawda jest o wiele bardziej złożona. Nie wystarczy na krakowianach oprzeć finansowania dużej części wymiany pieców, a później drogiej energii cieplnej pozyskiwanej dzięki ogrzewaniu gazowemu lub przy pomocy grzejników elektrycznych.

  Urzędnicy miejscy, jeśli nie kłamali, to powinni powiedzieć, że się pomylili. Tego wymaga przyzwoitość wobec swych mieszkańców.

  Źródło: polsatnews.pl/PP

  za: http://swiatrolnika.info/publicystyka/krakow-zlikwidowali-prawie-wszystkie-kopciuchy-a-wskazniki-zanieczyszczen-szaleja-ktos-tu-klamal

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s