Techniczny wgląd w 5G – „Światła Uliczne LED”

Kto? i Dlaczego?
Opublikowany 13 sty 2020

Pan Mark Steele omawia techniczne komponenty zawierające się w ulicznych światłach LED i ujawnia nielegalny sprzęt, którego celem jest atak na osoby w obszarze „ogrodzonym”, ich depopulacja poprzez oddziaływania tego sprzętu.

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=qWzIh1OOa8Y 5G LED STREET LIGHT TECH BREAK DOWN

8 myśli w temacie “Techniczny wgląd w 5G – „Światła Uliczne LED”

  1. Ludzie mówią „NIE!!!” na technologię 5G

   Kto? i Dlaczego?
   Opublikowany 17 sie 2019

   Światowy internetowy zlot na temat niebezpieczeństwa technologii 5G i co zrobić aby zapobiec wdrożeniu: 5G Crisis Summit odbędzie się online 26 Sierpnia do 1 Września 2019

   źródło: http://www.youtube.com/watch?v=N1PR2SJkehk ΑRΜING UP up like your lives depend on it.

   Polubienie

   1. „Mateusz Zając 28.01.2020r.

    Firma Energa będzie stawiać lampy z antenami na ulicach!

    Energa Oświetlenie zainstaluje w Rumi lampę ZeroSite, czyli słup oświetleniowy z wbudowaną małą anteną telefonii komórkowej. Lampa jest połączeniem energooszczędnej latarni ulicznej typu LED i telekomunikacyjnej stacji bazowej. Na podstawie umowy, którą spółka Energa Oświetlenie podpisała z firmą Ericsson, już jesienią tego roku w Rumi zostanie zainstalowany innowacyjny 14 metrowy słup oświetleniowo-przekaźnikowy – lampa ZeroSite. Stanie na rondzie Lecha Kaczyńskiego. Pilotażowy projekt Energi Oświetlenie jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na nowe lokalizacje stacji bazowych w obszarach miejskich. W przyszłości mogą lampy ZeroSite mogą się stać wielofunkcyjnym elementem Smart City, umożliwiającym instalowanie stacji pogodowych, kamer monitoringu miejskiego, hotspotów Wi-Fi oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych. Obecnie lampy ZeroSite oferują 3G oraz 4G, ale w niedalekiej przyszłości również 5G. Stacje ZeroSite będą generować moc około 1000 W.

    – „Sieć 5G wymagać będzie znacznego zagęszczenia stacji bazowych. Energa Oświetlenie chce być gotowa na to, by w ciągu 2 lat stać się partnerem dla sieci telefonii komórkowych i zaoferować im lokalizacje do posadowienia stacji w miejscach, gdzie dzisiaj znajdują się nasze punkty oświetleniowe” – Mówi Michał Bełbot, prezes Zarządu Energi Oświetlenia.”

    źródło: http://prawy-glos.prv.pl/technologia

    Polubienie

    1. Szok – APOKALIPSA 5G – Celowe Wymarcie – Lektor PL

     Pol Lechicki
     Opublikowany 10 lip 2019

     Musimy koniecznie propagować ten super opracowany materiał i przekazywać do wszystkich, zanim nie będzie za późno.

     Film pobrany z kanału Mind Wars PL http://www.youtube.com/channel/UCNDGFQ48vddi0SOt2P2l1Uw

     New Earth Project
     .http://youtu.be/ol3tAxnNccY

     Super materiały i bardzo mało subskrybcji – warto to zmienić :)

     Jerzy Zięba – Kryzysowy LIVE, o Youtube, grupie, KoronaVirusie i Q&A

     Ukryte Terapie – Jerzy Zieba Nowy Kanał
     Opublikowany 29 sty 2020

     „mgrabas

     PEM też jest szkodliwe – dowód? – proszę zobaczyć co się dzieje wewnątrz kuchenki mikrofalowej z organizmem żywym… więc proszę nie mówić jakoby PEM nie było szkodliwe!
     adres komentarza

     Polubienie

    2. ankieta do Was ws. protestów przeciwko 5G 25.04.2020 r.

     Mateusz Zając
     Opublikowany 7 mar 2020

     http://zrzutka.pl/527nx5
     http://prawy-glos.prv.pl/technologia
     http://www.facebook.com/groups/304446007058524/
     http://www.youtube.com/channel/UCp0ALbWvFZuJbYU_h5nCo7A/videos
     http://www.youtube.com/channel/UCIzUBLzFL-YOGzQ9VeZrCIA/videos

     „mgrabas

     taki protest nic nie daje (śmieją się z takich protestów i robią co chcą)
     dużo bardziej by się przejęli bojkotem „wyborów”, hipermarketów, sądów, banków, kościołów, telewizji, gazet, smartfonów, towarów z izraela (kod kreskowy zaczynający się od: 7 29…) itd.
     adres komentarza

     Polubienie

 1. Badanie wykazało,że zablokowanie efektów TNF zmniejszało objawy depresji pomimo światła w nocy.

  https://www.sott.net/article/248613-Som … e-reversed

  „Niektóre szkodliwe działanie światła w nocy można odwrócić

  Uniwersytet Stanowy Ohio
  Wt, 24 lipca 2012 10:02 UTC
  sen
  © Nieznany
  Przewlekłe narażenie na słabe światło w nocy może prowadzić do objawów depresyjnych u gryzoni – ale te negatywne skutki można odwrócić po prostu przez powrót do standardowego cyklu światło-ciemność, nowe badanie sugeruje.

  Podczas gdy chomiki wystawione na światło w nocy przez cztery tygodnie wykazywały szereg objawów depresyjnych, objawy te zasadniczo zniknęły po około dwóch tygodniach, jeśli powróciły do ​​normalnych warunków oświetleniowych.

  Nawet zmiany w mózgu, które wystąpiły po tym, jak chomiki żyły w nocy z chronicznym światłem, odwróciły się po powrocie do bardziej normalnego cyklu świetlnego.

  Odkrycia te uzupełniają rosnące dowody sugerujące, że przewlekła ekspozycja na sztuczne światło w nocy może odgrywać pewną rolę we wzroście wskaźników depresji u ludzi w ciągu ostatnich 50 lat, powiedziała Tracy Bedrosian, główna autorka badań i doktorantka z neurologii w Ohio Uniwersytet stanowy.

  „Wyniki, które znaleźliśmy u chomików, są zgodne z tym, co wiemy o depresji u ludzi” – powiedział Bedrosian.

  Ale nowe badanie, opublikowane online w czasopiśmie Molecular Psychiatry, również daje nadzieję.

  „Dobrą wiadomością jest to, że ludzie, którzy pozostają do późna przed telewizorem i komputerem, mogą cofnąć niektóre szkodliwe efekty, wracając do normalnego cyklu światło-ciemność i minimalizując narażenie na sztuczne światło w nocy” Powiedział Bedrosian. „Sugerują to wyniki, które znaleźliśmy u chomików”.

  Bedrosian przeprowadził badanie z kolegami ze stanu Ohio Randy Nelson, profesorem neurologii i psychologii oraz Zachary Weil, asystentem profesora neurologii.

  To badanie jest najnowszą serią z laboratorium Nelsona, która powiązała chroniczne narażenie na światło w nocy z depresją i otyłością na modelach zwierzęcych.

  Nowe badanie wykazało, że jedno konkretne białko znalezione w mózgu chomika – i ludzi – może odgrywać kluczową rolę w tym, jak światło w nocy prowadzi do depresji.

  Okazało się, że działanie blokujące to białko, zwanego czynnikiem martwicy nowotworów, zapobiegało rozwojowi objawów podobnych do depresji u chomików, nawet gdy były one narażone na światło w nocy.

  Badanie obejmowało dwa eksperymenty z udziałem samic chomika syberyjskiego, w których usunięto jajniki, aby hormony wytwarzane w jajniku nie zakłócały wyników.

  W pierwszym eksperymencie połowa chomików spędziła osiem tygodni w standardowym cyklu światło-ciemność wynoszącym 16 godzin światła (150 luksów) i 8 godzin całkowitej ciemności każdego dnia. Druga połowa spędzała pierwsze cztery tygodnie przy 16 godzinach normalnego światła dziennego (150 luksów) i 8 godzin przy słabym świetle – 5 luksów lub równowartość posiadania telewizora w zaciemnionym pokoju.

  Następnie chomiki te przeniesiono z powrotem do standardowego cyklu lekkiego na tydzień, dwa tygodnie lub cztery tygodnie przed rozpoczęciem testów.

  Następnie poddano im różnorodne testy zachowania. Wyniki pokazały, że chomiki narażone na chroniczne słabe światło w nocy wykazywały mniejszą całkowitą aktywność podczas każdego aktywnego okresu każdego dnia w porównaniu do tych w standardowych warunkach oświetleniowych.

  Te chomiki narażone na słabe światło również wykazywały większe objawy depresyjne niż inne – takie jak mniejsze zainteresowanie piciem wody z cukrem, którą zwykle lubią.

  Ale w ciągu dwóch tygodni od powrotu do standardowego cyklu świetlnego chomiki wystawione na słabe nocne światło nie wykazywały więcej objawów przypominających depresję niż chomiki, które zawsze miały standardowe oświetlenie. Ponadto powrócili do normalnego poziomu aktywności.

  Po testach behawioralnych chomiki poświęcono, a badacze zbadali część ich mózgu zwaną hipokampem, który odgrywa kluczową rolę w zaburzeniach depresyjnych. Odkrycia wykazały, że chomiki narażone na słabe światło wykazały różnorodne zmiany związane z depresją.

  Co najważniejsze, chomiki żyjące w słabym świetle wykazały zwiększoną ekspresję genu, który wytwarza czynnik martwicy nowotworów. TNF jest jedną z dużej rodziny białek zwanych cytokinami – przekaźnikami chemicznymi, które są mobilizowane, gdy ciało doznaje obrażeń lub ma infekcję. Te cytokiny powodują stan zapalny w ich wysiłkach naprawy uszkodzonego lub zainfekowanego obszaru ciała. Jednak to zapalenie może być szkodliwe, gdy jest stałe, jak dzieje się to u chomików narażonych na słabe światło w nocy.

  „Naukowcy odkryli silny związek u ludzi między przewlekłym stanem zapalnym a depresją” – powiedział Nelson, członek Instytutu Badań Medycyny Behawioralnej stanu Ohio.

  „Dlatego bardzo ważne jest, że znaleźliśmy związek między słabym światłem w nocy a zwiększoną ekspresją TNF”.

  Ponadto wyniki wykazały, że chomiki żyjące w słabym świetle miały znacznie zmniejszoną gęstość kolców dendrytycznych – wzrost włosów przypominających włosy na komórkach mózgu, które są używane do przesyłania komunikatów chemicznych z jednej komórki do drugiej.

  Bedrosian powiedział, że takie zmiany są związane z depresją.

  Jednak chomiki, które później powróciły do ​​standardowego cyklu jasno-ciemnego

  cztery tygodnie przy słabym świetle w nocy ich poziom TNF, a nawet gęstość kolców dendrytycznych wróciły zasadniczo do normy.

  „Zmiany w kolcach dendrytycznych mogą zachodzić bardzo szybko w reakcji na czynniki środowiskowe” – powiedział Bedrosian.

  W drugim eksperymencie badacze sprawdzili, jak ważny może być TNF w wywoływaniu negatywnych efektów obserwowanych u chomików wystawionych na światło w nocy. W tym eksperymencie niektórym chomikom podano lek o nazwie XPro1595, który jest inhibitorem TNF – co oznacza, że ​​neguje on wpływ niektórych form TNF na mózg.

  Wyniki wykazały, że chomiki narażone na słabe światło w nocy nie wykazywały żadnych objawów podobnych do depresji niż standardowe chomiki lekkie, jeśli otrzymały XPro1595. Jednak wydaje się, że lek nie zapobiega zmniejszeniu gęstości dendrytycznego kręgosłupa u chomików wystawionych na słabe światło.

  Wyniki te dostarczają dalszych dowodów na rolę TNF w objawach depresyjnych obserwowanych u chomików wystawionych na słabe światło. Ale fakt, że XPro1595 nie wpływał na gęstość kręgosłupa dendrytycznego, oznacza, że ​​należy dowiedzieć się więcej o tym, jak dokładnie działa TNF, powiedział Nelson.

  Badanie zostało wsparte grantami z National Science Foundation i Departamentu Obrony USA. XPro1595 zastosowany w badaniu został dostarczony przez Xencor, Inc.”
  0 x

  Polubienie

 2. „Eksperyment”

  Opublikowany 16 mar 2020

  Źródło: MARK STEELE 5G EXPERIMENT ON THE 6MIN ICNIRP GUIDELINE
  .http://www.youtube.com/watch?v=dIM6c4Ik4lA

  FAIR USE STATEMENT
  This video may contain copyrighted material the use of which has not always been specifically authorized by the copyright owner. I am making such material available in an effort to advance understanding of environmental, political, human rights, economic, democracy, scientific, and social justice issues, etc. I believe this constitutes a ‘fair use’ of any such copyrighted material as provided for in section 107 of the US Copyright Law.

  „nano

  Pierwszy, dobry film, puszczę dalej”
  adres komentarza

  „mgrabas

  może działa na wyobraźnię, ale ma się nijak do zjawisk, które ma ilustrować

  metalowe włókna zapalają się z powodu przepływającego przez nie prądu stałego o dużym natężeniu, zgodnie z prawem Ohma, ponieważ mają bardzo mały opór elektryczny (metal jest przewodnikiem), natomiast PEM o częstotliwościach mikrofalowych, na organizmy żywe działa BARDZO destrukcyjnie, ale z innych powodów (DZIAŁANIA NIETERMICZNE: zaburzenia wewnątrzkomórkowe, rozrywanie łańcuchów DNA, kancerogenność itd.)

  temat szkodliwości PEM o zakresach mikrofalowych, szczególne działających bardzo często albo stale, jest zbyt poważny by dyletanci się brali za „udawadnianie” ludziom jak działają te zjawiska

  taka reklama „wiedzy” jest jej antyreklamą i wodą na młyn manipulatorów posługujących się takimi przykładami niewiedzy jako argumentami, które skutecznie dyskredytują słuszne działania obrońców życia przed skutkami 5G

  może lepszym przykładem, wyjaśniającym różnicę między wartością średnią a chwilową wartością maksymalną, byłoby porównanie wielu uderzeń w kolano malutkim młoteczkiem – z jednym przywaleniem w kolano, ale młotkiem o dużej masie? tak właśnie działają na organizmy żywe PEM o częstotliwościach mikrofalowych, które zawierają „niskie” wartości średnie, ale wysokie wartości chwilowe!”
  adres komentarza

  „Petronka S.

  Dodajmy jeszcze do tego szczepionki i chemtrails i mamy komplet!”
  adres komentarza

  „mgrabas

  a glifosat?
  7777777blog.wordpress.com/2020/03/04/pilne-lasy-panstwowe-wlasnie-zamowily-ogromne-ilosci-substancji-toksycznych-do-spryskiwania-lasow-to-ponad-15-ton-zakazanej-np-we-francji-substancji-z-acetamiprydem-oraz-7050-l-substancji-z-glifosatem/
  adres komentarza

  „mgrabas

  proszę starać się nie dezinformować, nie ma czegoś takiego jak „elektronwolty” *)

  w obecnej, ostatnio 100-krotnie sztucznie wywindowanej w Polsce dla potrzeb narzucenia wojskowej technologii 5G „normie”, mowa jest o natężeniu PEM (pola elektromagnetycznego) równej 61 [V/m] co odpowiada gęstości mocy równej 9870026.52519894 [uW/m2] czyli ~10 [W/m2] – tu jest kalkulator do przeliczania tych wielkości: http://www.powerwatch.org.uk/science/unitconversion.asp
  należy pamiętać, że chodzi tu o pola o częstotliwościach mikrofalowych, których to nie wartości średnie, ale szczytowe są najbardziej destrukcyjne dla żywych organizmów!
  innymi słowy, mikrofale z nadajników nie spalają tylko działają bardziej subtelnie, dlatego są lansowane jako „bezpieczne”, co jest tym bardziej niebezpieczne, szczególnie, że skutki ich działań wychodzą z opóźnieniem, podobnie jak oczekiwane powikłania poszczepienne „szczepionek” i innych technologii depopulacyjnych użytych do realizacji celu Agendy21 (obecnie Agendy2030)

  *) [eV] są jednostkami energii ładunków, np. 1 [J ]≈ 6,241 509 47(53) ×10 do potęgi 18 [eV]”
  adres komentarza

  „Atak”

  Kto? i Dlaczego?
  Opublikowany 16 mar 2020

  Źródło: 5G SECRET DENSIFICATION SECRETLY ATTACKING THE VICTIMS
  .http://www.youtube.com/watch?v=IalR_RVMp_A

  FAIR USE STATEMENT
  This video may contain copyrighted material the use of which has not always been specifically authorized by the copyright owner. I am making such material available in an effort to advance understanding of environmental, political, human rights, economic, democracy, scientific, and social justice issues, etc. I believe this constitutes a ‘fair use’ of any such copyrighted material as provided for in section 107 of the US Copyright Law.

  „mgrabas

  to nagranie mi się podoba :)”
  adres komentarza

  „nano

  Masz dobre filmy, niestety jestem od niedawna subskrybentem, zacząłem oglądać od filmu z napisami, teraz cofam się i oglądam wcześniejsze Twoje filmy, film „Jak zwalczyć 5g” rewelacja, to musi każdy obejrzeć”
  adres komentarza

  „Kto? i Dlaczego?

  Witam serdecznie. Dopóki będę mogła to będę tłumaczyć i tworzyć filmy, które prowokują krytyczne myślenie. Żyjemy w czasach depopulacyjnych – dla prywatnego zysku bankstera – i bardzo mi zależy na tym aby jak najwięcej osób obudziło się bo czas nagli i za chwile, może nas już tu nie być. Ci co zostaną, będą zmuszeni do totalnego niewolnictwa w „mądrych miastach”- coś jak w Chinach. Jak widzimy, kryminalna depopulacja nie ma granic. Mam nadzieję że świadomość nas uratuje. Pozdrawiam.”
  adres komentarza

  „mgrabas

  Kto? i Dlaczego?, to co robisz jest bezcenne, bardzo Ci dziękuję za Twoje tłumaczenia :) chodzi o budzenie ludzi, to właśnie robisz!”
  adres komentarza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s