Nic nie jest dziełem przypadku.

Zanim odejdę

 

Iluminatorblog.wordpress.com

Tytuł bloga: nawiązuje do oświecenia, trochę przekorny, bo jest odpowiedzią na starania Illuminatów, by wiedzę zachować dla siebie.

Kolor bloga: fiolet to dominująca barwa, jaką widzę wokół siebie, gdy zamknę oczy.

Pseudonim, Delfina Theta, konieczny, żebym mogła pisać prawdę bez ograniczeń, nie obawiając się o próbę zablokowania mojego przekazu. Delfina Theta to imię, jakie poczułam w swoim sercu.

Cel bloga: dzielenie się Prawdą, zwłaszcza na temat łamania praw człowieka przez rządzących, aby wspólnie dążyć do poszerzania świadomości i działań na rzecz pokoju na świecie.

Adresat: kieruję tego bloga do Przyjaciół, czyli ludzi o otwartym sercu, gotowych wysłuchać i zrozumieć niezwykle trudne tematy, jakich się podejmę.

Delfina Theta

źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/

17 myśli w temacie “Nic nie jest dziełem przypadku.

 1. „Posted by delfinatheta 30 października 2019

  1. Witaj Przyjacielu

  Nikt z nas nie wie, ile czasu mu jeszcze w tym wymiarze zostało, ale serce widzi więcej, widzi dalej, czuje. Moje podpowiada mi, że muszę być gotowa w każdej chwili. I jestem. Zanim jednak odejdę chcę podzielić się z Tobą tym, co dane mi było poznać i czego doświadczyłam. Piszę o tym nie z myślą o sobie, lecz z myślą o wszystkich, którym brak słów i sił, by wypowiedzieć swój ból.

  Być może w podobnej jak moja sytuacji jest ktoś z Twoich bliskich lub znajomych, lub nawet Ty sam, ale jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy.

  Jest właściwie tylko jeden warunek, by dobrze zrozumieć to, co chcę Ci przekazać: czytając musisz czasami zapomnieć wszystko, co wiesz. Twoje przekonanie o własnej wiedzy może być tu największą przeszkodą.

  Zapraszam do mojego życia.

  Delfina Theta

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/10/30/witaj-przyjacielu/

  Polubienie

 2. „Posted by delfinatheta 19 listopada 2019

  2. Współczesne obozy koncentracyjne

  Dopóki nie doświadczyłam absolutnie ekstremalnych sytuacji, nie zdawałam sobie sprawy, że w swoim własnym mieszkaniu znajduję się pod całkowitą kontrolą służb specjalnych. Dokumenty i wywiady, do których dotarłam, opisują to zjawisko jako przeprowadzanie przez wojsko doświadczeń na ludziach w celu opracowania nowoczesnej broni: fal elektromagnetycznych, mikrofalowych. To broń, która przenika nawet przez grube mury i zabija prawie bezśladowo. Dzięki niej można wpływać na myśli, uczucia, wybory i działania każdego człowieka.

  Każda nasza myśl ma określoną częstotliwość, każde uczucie i działanie również. Dzisiejsza technologia jest tak bardzo zaawansowana, że można te częstotliwości zmierzyć, zapisać i przesłać dowolnej osobie, a tym samym manipulować nią jak kukiełką bez jej wiedzy i woli.

  Zjawisko to nosi nazwę KONTROLI UMYSŁU. Zostało zapoczątkowane przez CIA i od kilkudziesięciu co najmniej lat jest nieustannie udoskonalane na całym świecie przy równoczesnym pogwałcaniu wszelkich praw człowieka, a tym samym utrzymywane w całkowitej tajemnicy przez rządy, na których zlecenie służby specjalne pracują.

  Wybrane jednostki poddawane są 24-godzinnej kontroli i manipulacji, traktowane jak króliki doświadczalne, a po zużyciu eliminowane. Ten proceder nosi nazwę COVERT HARASSMENT czyli UPORCZYWEGO NĘKANIA. Wystarczy wpisać nazwę do wyszukiwarki internetowej, aby przekonać się, jak powszechne jest to bestialstwo.

  Postaram się stopniowo rozwijać ten temat, na ile pozwoli mi zdrowie, bo w wyniku codziennych, kilkuletnich już tortur jestem wrakiem człowieka.

  Proszę Cię Przyjacielu o cierpliwość, bo nie będzie to łatwa opowieść.

  Delfina Theta

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/11/19/wspolczesne-obozy-koncentracyjne/

  Polubienie

 3. „Posted by delfinatheta 3 grudnia 2019

  3. Jak odróżnić atak elektromagnetyczny od smogu?

  Skutki oddziaływania smogu elektromagnetycznego są długofalowe, chociaż tak samo rujnujące dla naszego zdrowia i życia całej planety.

  Atak natomiast, jak sama nazwa wskazuje, jest czymś co następuje nagle i zwykle sprawia ból.

  Najczęstszym zjawiskiem są zaburzenia pamięci, w chwili ataku objawiające się utratą wątku wypowiedzi. Nagle zapominasz, o czym mówiłeś i do czego zmierzasz, lub gdzie jesteś i po co. Powtarzające się ataki nieustannie zaburzają Twoją koncentrację, a często prowadzą do choroby Alzheimera.

  Kolejnym skutkiem są okresowe zaburzenia wzroku, zupełnie nieproporcjonalne w stosunku do faktycznej wady wzroku. Piski w uszach, a nawet chwilowa głuchota pomimo niewielkich lub wręcz żadnych wad słuchu.

  Ciągłe poczucie zmęczenia i bezsilności, przerywane nienaturalną nadpobudliwością. To są stany, które potrafią zmienić się nie na przestrzeni miesięcy, ale kilku dosłownie chwil.

  Kolejny symptom to nagła zmiana temperatury ciała, nagłe uczucie gorąca lub zimna, nieadekwatne do temperatury otoczenia i różniące się od samopoczucia innych osób. Promieniowanie daje bowiem efekt termiczny.

  Nagłe osłabienie, ból, zator, duszności, kaszel, katar, pomimo dobrego wcześniej samopoczucia i braku innych czynników, które tak drastycznie mogłyby wpłynąć na organizm.

  Nagłe skoki ciśnienia, zawroty głowy, nudności, opuchlizna rąk i nóg, u osób różnej płci i w różnym wieku, również bardzo młodych.

  Częste są również poparzenia, zranienia, siniaki lub cięcia na skórze i odzieży, w żaden sposób nie wynikające z zachowania danej osoby.

  Broń elektromagnetyczna jest jak sama nazwa wskazuje bronią, więc działa natychmiast, a nie po kilku tygodniach. Jest to broń obezwładniająca, uniemożliwiająca normalne funkcjonowanie lub wręcz paraliżująca. Słyszałam od osób atakowanych, że zdarzało im się, że budziły się całe sparaliżowane, bez żadnej możliwości ruchu. Można sobie tylko wyobrazić uczucie przerażenia i bezsilności, jakiego doświadczały w tych chwilach.

  Często taki zdalny atak elektromagnetyczny powoduje też kłopoty ze sprzętem elektronicznym, telefonami komórkowymi, komputerami, które „zawieszają się” lub mają zwarcie.

  Dokumenty potwierdzające doświadczenia na ludziach

  Najważniejsze, jakie mi teraz przychodzą do głowy, to dwa dowody:

  1.Z naszego podwórka:
  program badawczy energia skierowana_2014 Pobierz
  dostępny również na stronie Stowarzyszenia STOPZET (Stop zroganizowanym elektronicznym torturom), które zrzesza ofiary kontroli umysłu http://stopzet.org/2017/03/20/bron-skierowanej-energii-podsumowanie-wynikow-programu-strategicznego/

  A w nim:

  W ramach Programu konsorcja naukowo-przemysłowe realizują 6 Projektów:

  • Impulsowe Działa Elektromagnetyczne,
  • Metody i Sposoby Ochrony i Obrony przed Impulsami HPM,
  • Infrastruktura badawcza w zakresie nowych technologii związanych z generatorami do wytwarzania wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego, anten nadawczych impulsów HPM, HPRF, RFDF, technologii materiałowych związanych z ochroną i obroną, aparatury pomiarowej,
  • Laserowe Systemy Broni Skierowanej Energii, Laserowe Systemy Broni Nieśmiercionośnej,
  • Badania i symulacje skutków oddziaływania impulsów HPM,
  • Mikrofalowa Broń Obezwładniająca.

  2.Przemówienie Billa Clintona, w którym przeprasza za eksperymenty przeprowadzane na ludziach.

  Rządy używają broni elektromagnetycznej przeciwko cywilom, aby ich kontrolować. Jest to oczywiście jawne i okrutne pogwałcenie praw człowieka, dlatego utrzymywane jest skrzętnie w tajemnicy pod przykrywką dbania o obronność kraju.

  Ludzie, którzy zgłaszają nadużycia standardowo nie są traktowani poważnie, a często wręcz przypisuje im się łatkę osób z zaburzeniami psychicznymi lub nawet umieszcza w szpitalach psychiatrycznych, żeby informacja nie poszła dalej. Wiadomo, że społeczeństwo nie będzie słuchało wariata, a ogólna niewiedza ludzi i ich nieświadomość istnienia tego procederu tylko pomaga funkcjonariuszom państwowym w uciszaniu ofiar. Polska młodzież zamykana jest w szpitalach, faszerowana lekami i poddawana dodatkowym eksperymentom, bo pseudonaukowcy uzurpują sobie prawo do poświęcenia jednostek w imię badań nad ludzką psychiką i wytrzymałością.

  Tak, Przyjacielu, Twoja niewiedza sprzyja nadużyciom władzy, to Twoja cicha zgoda, dlatego nie bądź obojętny, czytaj, rozmawiaj, interesuj się. Powiesz: co to da? Otóż da wsparcie ofiarom eksperymentów lub potencjalnym ofiarom. Służby najbardziej boją się świadków, boją się wiarygodności swoich ofiar. A poza tym metody, które stosują wobec wybranych jednostek, tak zwanych TARGETÓW (z ang. target znaczy cel), mogą wykorzystać później do kontrolowania również Ciebie.

  Powiesz: a kim ja lub ty jesteśmy, żeby interesowały się nami służby, żeby angażowały swój czas i środki na manipulowanie naszym zachowaniem? Podobno osoby testowane mają szczególny rodzaj DNA, ale odniosę się do tego innym razem. Najważniejsze to mieć świadomość, że rządy dążą do posiadania kontroli nad każdą jednostką, więc niektórzy mogą być zwykłymi królikami doświadczalnymi, a inni są skrycie unieszkodliwiani, bo ich przymioty moralne i osobowościowe, wrażliwość na zniewolenie, ludzką krzywdę są przeszkodą dla światowej tyranii elit.”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/03/jak-odroznic-atak-elektromagnetyczny-od-smogu/

  Polubienie

 4. „Posted by delfinatheta 10 grudnia 2019

  4. Dom targeta czyli więzienie bez krat

  Człowiek regeneruje się w domu. Tu odzyskuje spokój i siły. Tu czuje się bezpiecznie, nawet kiedy na świecie problemów nie brak.

  To nie dotyczy targeta, on nie ma swojego azylu, ma natomiast przesiąknięte bólem cztery ściany, w których jest przede wszystkim monitorowany 24 godziny na dobę. Nie ma żadnej prywatności, nigdy.

  Jest monitorowany i tresowany, bo całą „zabawę” służb można streścić w dwóch słowach: bodziec – reakcja. Dodajmy: wymuszona reakcja.

  Celem jest przejęcie całkowitej kontroli nad człowiekiem poprzez wysyłanie fal o określonej częstotliwości. Jeśli target nie zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami nadzorców, jest karany.

  Przytoczę fragment książki Pani Rauni Kilde, lekarza trzech specjalizacji, pełniącego wysoki urząd w Finlandii. Przez wiele lat badała ona fenomen kontroli umysłu. Sama również była targetem.

  O KONTROLOWANIU TARGETA i WYMIERZANIU MU KAR przeczytamy w rozdziale XVI książki Rauni Kilde pod tytułem ‚Jasne światło w ciemności tunelu’:

  „DOM TARGETA
  Karanie targeta jest sprawą zasadniczą gwarantującą skuteczność działań służb specjalnych.
  Jeśli target zostałby ukarany poza domem, ale w domu pozostałby nietknięty, wówczas stworzenie „więzienia bez krat” nie byłoby kompletne.
  Jedną z pierwszych rzeczy, jakie Centrum Kontroli robi, jest zajęcie domów lub mieszkań przylegających do domu targeta przez agentów i operatorów elektronicznych. (…).
  Oto kilka najczęstszych kar stosowanych wymiennie, jednak przynajmniej jedna z nich codziennie.
  – Robienie hałasu (…)
  – Odtwarzanie głośnej muzyki w sąsiednim mieszkaniu (…)
  – Częsty odgłos gwałtownego hamowania blisko domu targeta (…)
  – Częste wiercenie lub kucie w ścianach, podłogach i suficie przylegających do mieszkania targeta (…)
  – Odbijanie piłeczek golfowych lub tenisowych o dom targeta, gdy próbuje zasnąć (…)
  – Częste odgłosy syren różnych służb w pobliżu domu targeta (…)
  – Pukanie do drzwi bez powodu (…)
  – Zostawianie śmieci na podwórku targeta (…)

  – Terroryzowanie pupila targeta.
  Wymaga dostania się do domu podczas nieobecności targeta.
  Musi być rozciągnięte w czasie i zaplanowane przez Centrum Kontroli. Operatorzy mogą przy użyciu fal elektromagnetycznych obezwładnić psa lub kota, żeby bezpiecznie wejść do środka
  – Zranienie lub zabicie pupila targeta.
  Zabicie stworzenia jest rzadko, ale jednak praktykowane, gdy target zachował się w sposób zasługujący na specjalne ukaranie, jak na przykład ujawnił kryminalną działalność tajnych agentów;
  – Zabijanie zwierząt domowych lub dzikich i zostawianie ich na wycieraczce targeta; praktykowane, gdy target zachowa się w sposób zasługujący na specjalną karę.”

  Patrzenie na cierpienie swojego czworonożnego przyjaciela jest wyjątkową torturą, zwłaszcza że ma miejsce i w domu i poza domem. Spokojne, zrównoważone, łagodne stworzenie po otrzymaniu wiązki lub wiązek fal elektromagnetycznych zmienia się: robi się albo nadpobudliwe, nerwowe, agresywne, albo wręcz przeciwnie przestraszone i całkowicie zdezorientowane. Chce uciekać lub atakować, a co najważniejsze zachowuje się jak w amoku, gdyż jest pod wpływem hipnozy.

  Zwierzęta prowokowane są po to, by odebrać targetowi spokój, by sprowokować trudne sytuacje, a najlepiej zniszczyć dobrą opinię targetowi. Bo przecież jaki pan, taki kram.

  Zwierzę ma reagować na polecenie i oczywiście robi to bezwiednie, jednak efekty uboczne są bardzo bolesne. Moje zwierzęta ciągle wymiotowały lub miały biegunki, pomimo, iż wyniki badań były dobre. Potykały się na prostej powierzchni, stawały osowiałe i skulone lub nadpobudliwe, jakby je ktoś poraził prądem…

  Na skórze dręczonych zwierząt widać czasami ślady poparzeń, rany niewiadomego pochodzenia. Temperatura łap różni się, jedna może być lodowata albo nienaturalnie gorąca w porównaniu do pozostałych. To samo z głową. Niektóre zwierzęta wyją z bólu.

  Przy niezmienionej temperaturze otoczenia zwierzęciu jest albo bardzo zimno, albo gorąco. Czyli dokładnie tak samo jak to się dzieje z człowiekiem.

  Całości dopełnia fakt, że wszystkie te nienaturalne objawy pojawiają się o określonych godzinach. Zauważyłam to, gdy zaczęłam prowadzić dziennik. Tą drogą odkryłam HARMONOGRAM TORTUR.

  Dzisiaj potrafię z dużym prawdopodobieństwem określić czas ataku i długość jego trwania. Staram się wtedy chronić, na ile potrafię. Ale to odrębny temat.

  Delfina Theta”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/10/4-dom-targeta-czyli-wiezienie-bez-krat/

  Polubienie

 5. „Posted by delfinatheta 11 grudnia 2019

  5. Programem jest KABAŁA

  Największy przełom w zrozumieniu mojej sytuacji nastąpił, gdy robiąc codziennie notatki i spostrzeżenia z zaistniałych wydarzeń, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyłonił się harmonogram. Odkryłam, że wszystko, absolutnie wszystko, czego doświadczam od kilku lat tortur, odbywa się zgodnie z systemem i jest to system tarota.

  Potwierdzeniem była możliwość przewidzenia kolejnych zdarzeń, i zrozumienia co, kiedy i dlaczego przytrafia się innym osobom. Powtarzam, że są to sytuacje nienaturalne i występujące z nienaturalną częstotliwością, mające swoje uzasadnienie w realizacji programów badawczych realizowanych w Polsce.

  Ktoś, kto nie zna systemu tarota, nie jest w stanie zauważyć jakiegoś logicznego ciągu zdarzeń. Dlatego też i ja nie mając przez całe swoje życie z tym styczności, nie mogłam tego spostrzec.

  Dopiero niedawno miałam możliwość zapoznania się z kabałą, czyli dużo dużo później niż zaczęłam być torturowana.

  Tutaj muszę też podkreślić, że tarot opiera się na numerologii, a ona z kolei rządzi prawami wszechświata. „Wszystko jest liczbą” mówił Arystoteles i rzeczywiście tak jest. Odkąd zapoznałam się z tym systemem przypisania określonym formom energii określonych cyfr, wszystko stało się dużo bardziej zrozumiałe.

  Skoro więc tarot opiera się na numerologii czyli prawach wszechświata, to co złego w stosowaniu go? Otóż, w samym tarocie nic, bo to tylko narzędzie do czytania energii, ale w użytku jaki robią z niego oprawcy jest samo zło. To tak jak z nożem. Możesz nim pokroić chleb, by nakarmić głodnego i możesz nim zabić.

  Ich działania nie są przypadkowe, to DZIAŁANIA Z PREMEDYTACJĄ, naruszanie wolności człowieka, jego godności osobistej, nietykalności cielesnej, naumyślne krzywdzenie. Nie zawaham się powiedzieć, że to naprawdę szatańskie działania.

  I teraz najważniejsze pytanie: co ma wspólnego program wojskowy wojska polskiego z kabałą?? Przecież my nie mamy takich tradycji. to nie jest nasz program. A skoro tak, to dlaczego w polskim wojsku stosuje się takie metody? To już nie jest polskie wojsko, Przyjacielu. Czyje zatem jest wojsko w Polsce?

  Pozwolę sobie odesłać Cię ponownie do treści programu badawczego, w oparciu o który my Polacy jesteśmy torturowani, podobno w imię obronności tego kraju.

  program badawczy energia skierowana_2014 Pobierz
  http://www.ioe.wat.edu.pl/aktualnosci3/bron-skierowanej-energii-podsumowanie-wynikow-programu-strategicznego/

  Delfina Theta”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/11/programem-jest-kabala/

  Polubienie

 6. „Posted bydelfinatheta11 grudnia 2019

  6. Gang stalking czyli nękanie przez grupę

  Target czyli jednostka namierzana znajduje się pod nieustanną kontrolą w domu i poza domem. Jak pisała Rauni Kilde w swojej książce o kontroli umysłu („Jasne światło w ciemności tunelu”) target monitorowany jest z sąsiadujących mieszkań. Często są to mieszkania służb (policji, straży), ale nie tylko.

  Bardzo dobrze jest to pokazane w filmie „CZYNNIK KONTROLI” z 2003 roku. Nad targetem pracuje cały sztab ludzi, nieustannie.

  Jeśli nie widziałeś, obejrzyj koniecznie. Oto link: https://www.cda.pl/video/10443075d

  Poza domem target monitorowany jest z satelit, z samochodów, z rowerów i przez stalkerów poruszających się na piechotę. Wiem, brzmi to jak opis filmu sensacyjnego albo science fiction, ale to sama prawda. Powiem więcej: rzeczywistość przerasta Twoje wyobrażenia.

  Kto za tym stoi? ORGANIZACJA czyt. TAJNY RZĄD. Rauni Kilde pisze o niej w swojej książce „Jasne światło w ciemności tunelu”:

  „Globalny, tajny rząd, organizacja kieruje światem zza kulis. Wiele wskazuje na środowisko żydowskie. Banki, polityczni liderzy, filmy hollywoodzkie, telewizja, radio, właściciele między narodowej prasy. Część armii i służb wywiadowczych rekrutowana jest do tajnego rządu za pośrednictwem polityków, poczynając od głów państwa aż po wielki przemysł. Na całym świecie maja dziesiątki tysięcy rekrutów, którzy są ich chłopcami na posyłki. Wojskowi wysocy stopniem, sędziowie, politycy, członkowie parlamentu EU, niektórzy członkowie służb wywiadowczych, policjanci, handlowcy i ministrowie pracują dla tej organizacji wykonując swoje codzienne obowiązki. Mafia jest w to ściśle zaangażowana.”

  Kim są stalkerzy? I tu znowu posłużę się cytatem ze wspomnianej książki:

  „Oni angażują ludzi z nizin społecznych i z marginesu, tych na wózkach inwalidzkich, tych którzy stracili pracę, bezdomnych. Po zaplanowanym kryzysie bankowym ludzie będą przystępować do organizacji. Jednak zasadniczo oni biorą więźniów, młodych bez domu i więzi rodzinnych, by szkolić ich dziedzinach, w których na podstawie testów na IQ wykazali się posiadanym potencjałem. Szkoli się ich we włamaniach i sabotażu. Mają zaimplantowane mikrochipy w celu kontroli umysłu.”

  Z moich obserwacji wynika, że stalkerzy rekrutowani przez Organizację pochodzą z różnych środowisk. Przeważnie są polskojęzyczni, chociaż spotyka się też cudzoziemców. Rauni Kilde pisze, że aby ich nastawić przeciwko targetowi, opowiada się im kłamstwa i wierutne bzdury, niszcząc reputację niewinnego człowieka i motywując rekrutów do zorganizowanego nękania.

  Myślę, że jakiś odsetek tych ludzi faktycznie jest psychopatami, znajdującymi przyjemność z bezkarnym dręczeniu drugiego człowieka. Jednak zdecydowana większość jest po prostu oszukana, bo przecież ludzie są dobrzy z natury, a Polacy zwłaszcza.

  Doświadczyłam takich sytuacji, gdy stalkerzy dali się ponieść emocjom i wykrzyczeli mi swoją nienawiść nazywając mnie np. Ukrainką albo sympatyzującą z PISem albo z PO itp. Jednym słowem powiedziano im to, co musieli usłyszeć, aby nie mieć skrupułów w nękaniu. W ich świadomości zwalczają wroga ojczyzny.

  Myślę, że wielu zostało też zrekrutowanych z uwagi na zadłużenia finansowe. Wiemy, w jakiej sytuacji są Polacy. Najpierw zostali okradzeni, a potem postawieni pod ścianą. Rauni Kilde pisze, że gdy stalker po czasie orientuje się, że nęka niewinnych ludzi, ma wyrzuty sumienia i chce odejść, nie ma takiej możliwości. Albo pełna lojalność albo śmierć. Niewielu ma na tyle odwagi, aby odejść. Mają rodziny, dzieci, kredyty… Nie są wolnymi ludźmi.

  Jak myślisz, Przyjacielu, kto za tym procederem nastawiania Polaków przeciwko Polakom stoi? Stara prawda mówi, że za zbrodnią stoi ten, kto na niej skorzysta. Odpowiedz sobie sam.

  I jeszcze jedno: na czym polega nękanie poza domem. Otóż są to głównie dwie metody: nieustanne uprzykrzanie targetowi życia poprzez stwarzanie sytuacji zagrożenia oraz napromieniowywanie. Wiązki elektromagnetyczne wysyłane są z telefonów komórkowych lub jak słyszałam z urządzeń, które takie telefony przypominają.

  BROŃ ENERGII SKIEROWANEJ jak dumnie podaje nasz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w projekcie wojskowym, działa jak laser: w punkt. Dla mnie, osoby elektrowrażliwej, jest to bardzo łatwe do zlokalizowania, ponieważ odczuwam taki atak jak uderzenie metalowym prętem w jedno konkretne miejsce np. nogę, głowę, oko itp. Nie sposób nie poczuć takiego CIOSU.

  Czasami zupełnie bez żadnego powodu zmieniał mi się nastrój od nagłej apatii do niczym nieuzasadnionego wewnętrznego niepokoju czy zdenerwowania. Moje ciało wpadało w rezonans i trzęsłam się jakby poziom cukru spadł „do zera”.

  Czasami zwyczajnie bawiono się moim życiem. Na twarzach stalkerów widziałam sarkazm i tzw. niezły ubaw. Mają chorą przyjemność w sprawianiu bólu, przyspieszaniu trawienia… lub podniecaniu. Tak, miałam i takie sytuacje, gdy podczas spaceru w ciągu 2 minut doświadczałam seksualnego podniecenia i orgazmu… „znikąd”.

  Z czasem skojarzyłam, że reakcja następuje jakąś minutę- dwie po minięciu osoby, która szła, lub jechała rowerem czy samochodem z komórką wycelowaną we mnie. Sprawdzałam to wielokrotnie i wierz mi, sytuacje były tak ewidentne, że nie sposób im zaprzeczyć. Stalker potrafił obracać się w miejscu dookoła swojej osi, żeby tylko strumień energii z komórki był ściśle wycelowany w moją stronę.

  Od 7 lat żyję w nieustannym bólu. Gdyby nie optymistyczne usposobienie i koncentrowanie się głównie na chwili obecnej ta rzeczywistość przytłoczyłaby mnie tak bardzo, że już nigdy bym się nie podniosła.

  Kiedyś uwielbiałam spacery, wycieczki, kontakt z naturą. Teraz jestem zmuszona wycofać się, żeby przeżyć. Wychodzę w porach, które obliczam jako bezpieczne, ale zupełnego spokoju nie mam nigdy. Poznanie ich systemu jest dla mnie ratunkiem.

  To tak pokrótce, Przyjacielu, ku Twojej świadomości i dla dobra nas wszystkich.

  Delfina Theta”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/11/6-gang-stalking-czyli-nekanie-przez-grupe/

  Polubienie

 7. „Posted by delfinatheta 12 grudnia 2019

  7. Rauni Kilde o kontroli umysłu

  Kontrola umysłu opiera się w szczególności na:

  • tworzeniu odmiennych stanów świadomości,w celu programowania osób w określonym celu: popełniania zabójstw, wymuszeniu określonego postępowania (np. w szczególności u osób na wysokim stanowisku politycznym, rządowym, biznesowym itp), szpiegostwa, a nawet popełnienia samobójstwa – tzw. programowanie delta).
  • oddziaływaniu falami elektromagnetycznymi – poprzez modulację mikrofal emitowanych z zarówno przenośnych urządzeń, środków masowego przekazu takich jak TV, radio czy telefon powodując „wdrukowanie” odpowiednich stanów emocjonalnych (a wiec kształtując w ten sposób zachowanie), a nawet doprowadzając do śmierci przez wywołanie np: raka, udaru i innych zmian fizjologicznych w człowieku).
  • narkotyki
  • mikroczipy

  Środki kontroli

  • superkomputery (wykorzystujące mikroczipy i satelity)
  • indukowanie programów w mass mediach jak: TV (sam w sobie jest niezłym hipnotyzerem u odbiorców). Np. indukcja programowania dla dzieci opiera się poprzez bajki np. Pokemony czy Teletubisie. W Japonii nadając Pokemony 900 osób doznało objawów padaczki, ponieważ wraz z programem przesłano fale padaczkowe!

  Cel kontroli umysłu: Nowy Porządek Świata poprzez:

  • pełna kontrola populacji jak i jednostki (technologia kontroli umysłu) oraz forsowanie ustaw regulujących ograniczenia swobód obywatelskich jak np. odebranie dostępu do broni [1] stąd wydarzenia fałszywej flagi mające na celu wymuszenie działań społecznych poprzez strach. Np. zamachy terrorystyczne czy strzelaniny szczególnie w szkołach, pomagają przeforsowaniu określonych obostrzeń narodowych kosztem swobód obywatelskich.

  „…ludzie powinni o tym wiedzieć, ponieważ nie chcielibyśmy by ich dzieci i wnuki stały się biologicznymi robotami dla superkomputerów”. [2]

  • redukcja 2/3 populacji – ze szczególnym uwzględnieniem likwidacji klasy średniej, by był tylko podział na elitę i klasę robotniczą. Klasa średnia – jak mówi Dr Rauni Kilde – jest bardzo niebezpieczna, ponieważ to własnie ona jest w stanie rozumować i reagować.

  Kto przeprowadza mind control?

  • agencje rządowe: CIA i praktycznie wszystkie inne agencje szczególnie wywiadowcze na całym świecie
  • nieetyczni lekarze.

  Za: http://ripsonar.wordpress.com/2015/01/15/dr-rauni-kilde-o-kontroli-umyslu

  Warto również obejrzeć ten materiał.

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/12/rauni-kilde-o-kontroli-umyslu/

  Polubienie

 8. „Posted by delfinatheta 15 grudnia 2019

  8. Elektrowrażliwość

  Elektrowrażliwość to odczuwanie dyskomfortu (np. mrowienia, bóli głowy, zmęczenia, nudności czy palpitacji serca), a wręcz bólu w pobliżu wszelkich źródeł promieniowania. Moja elektrowrażliwość jest nabyta. Zaczęła się konkretnego dnia, od konkretnego zdarzenia 7 lat temu.

  Kiedyś mogłam na przykład swobodnie i nawet dłużej rozmawiać przez telefon komórkowy i nie odczuwałam za każdym razem takiego bólu. A może nie kojarzyłam, że to od komórki… Dzisiaj, po 7 latach tortur moje ciało jest tak wrażliwe, że nie ma już dnia bez bólu.

  Kiedy wstaję rano, moje ciało jest dosłownie UGOTOWANE od MIKROFAL. Mięśnie są sztywne, ciało totalnie odwodnione, obolałe. Czuję się, jakby przejechał po mnie walec, bo mikrofalowane płuca są znacznie pomniejszone o ilość pęcherzyków płucnych, a tym samym ciało jest bardzo niedotlenione. Głowa jest ciężka, otępiała. Czuję się dosłownie jak zombie, któremu zrobiono koktajl z mózgu.

  Niedotlenienie mózgu jest bardzo zagrażającą dolegliwością, która może prowadzić do śmierci bądź do trwałego upośledzenia funkcjonowania. W przypadku nagłego braku tlenu organizm broni się przed niedotlenieniem poprzez zwiększenie przepływu krwi, która w takiej sytuacji awaryjnej ma dotlenić mózg i zapobiec niedotlenieniu. Ten zwiększony przepływ krwi odczuwany jest jako nagłe odczucie gorąca.

  Rano jestem kłębkiem bólu. Patrzę na cierpienie moich zwierząt i czasami ogarnia mnie rozpacz, że nic nie mogę zrobić. Ile będę to w stanie jeszcze wytrzymać?

  Promieniowanie jest głównie na łóżko i na miejsce, w którym człowiek najczęściej zatrzymuje się w ciągu dnia, czyli w moim przypadku na fotel przy biurku. Każdy target cały czas przebywa w wiązce, jednak najdotkliwiej jest umęczony, gdy próbuje się zregenerować podczas snu. Zwierzęta, gdy zaczynają być napromieniowywane, robią się niespokojne, zmieniają swoje ulubione miejsce do leżenia, zaczynają się nerwowo zachowywać, lizać futro, trzepać uszami. Wiązka często powoduje ogłuszenie i zwierzę zachowuje się, jakby coś mu wpadło do ucha, zaczyna nerwowo potrząsać głową. Kiedy mój pies zaczął się tak zachowywać, pomyślałam, że ma zapalenie ucha, ale weterynarz niczego nie stwierdził. Później dopiero zaczęłam kojarzyć, że to od wiązek (ludzie tez często słyszą pisk w uszach). Po tych daremnych próbach pozbycia się brzęczenia w uszach, widzę dokładnie, kiedy jest trafiona wiązką.

  Dlaczego tak się dzieje? Otóż, żeby człowieka lub zwierzę zaprogramować, należy wprowadzić je w stan HIPNOTYCZNY. Doskonale nadają się do tego MIKROFALE.

  To jeden z bardzo wielu materiałów, który ten temat omawia. Moim zdaniem naprawdę wart obejrzenia, bo w pigułce przekazuje kto, jak i dlaczego stoi za cierpieniem tysięcy, a może milionów ludzi….

  Obejrzyj, Przyjacielu, i podaj wiadomość dalej, bo nawet jeśli Ty już wiesz, to większość ludzi żyje w zupełnej nieświadomości. A niewiedza społeczeństwa daje wolną rękę do działania oprawcom.”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/15/8-elektrowrazliwosc/


  od mg: LINKI DO RÓŻNYCH ŚRODKÓW OCHRONY przed EMF (polami elektromagnetycznymi)

  http://emfbusters.pl/ – gorąco polecam (kupiłem tam kilka rzeczy i działają!) http://zdrowiemojapasja.pl/pl/c/elektrosmog/130 http://www.adr.com.pl/produkt/noem-electro-protector-2/ – tu mam wątpliwość http://tinyurl.com/ycz9g3lc
  http://www.ebay.com/itm/EMF-Protection-Hat-RF-Blocking-Safari-Hat-HIGHLY-EFFECTIVE-SHIELDING-/264171925258
  http://tinyurl.com/y8pe5r75
  http://bellyarmor.com/products/belly-band
  http://bellyarmor.com/collections/belly-blankets http://bellyarmor.com/collections/apparel
  http://www.bohamet.pl/produkcja-szkla/radar-protect/ – gdy ktoś za oknem ma stację bazową… (jeszcze ściany powinien pomalować farbą chroniącą przed EMF)
  http://zdrowy-dom.eu/11906MyPhone.html – takie etui można sobie zrobić z tkanin zakupionych np. w emfbusters

  Polubienie

 9. „Posted bydelfinatheta 22 grudnia 2019

  9. Elektrosmog

  Globalny eksperyment na ludzkości.

  Szokujące i nieznane fakty na temat szkodliwego oddziaływania fal elektromagnetycznych na wszelkie żywe organizmy.

  Kilka cytatów z tej ważnej wypowiedzi:

  1.Parę telefonów komórkowych obok ula wystarczy, aby pszczoły nigdy więcej nie wróciły do swojego domu, przeleciały obok i ostatecznie umarły z głodu.

  2.My również jesteśmy istotami elektromagnetycznymi i posiadamy swoją biologiczna samoregulację, dzięki której ciało nieustannie utrzymuje się w równowadze.

  3.Metale ciężkie w naszym organizmie działają jak antena, a promieniowanie niszczy nasz układ nerwowy.

  4.Kuchenka mikrofalowa jest zmodyfikowaną bronią mikrofalową.

  5.Promieniowanie powoduje uwalnianie neurotoksyn, które przenikają do naszego mózgu.

  6.Granica krew- mózg już po MINUCIE korzystania z telefonu komórkowego lub bezprzewodowego zostaje na tyle otwarta, że przez kolejne dwie godziny wszystkie trucizny, które nosimy w sobie, mogą bez problemu przenikać do mózgu.

  7.Obciążenie mózgu metalami ciężkimi prowadzi do zaburzeń pamięci, a nawet do Alzheimera, autyzmu, stwardnienia rozsianego.

  Na zdjęciu wpływ promieniowania mikrofalowego na mózg człowieka.

  Jeśli uważasz te informacje za cenne, podziel się nimi z innymi osobami dla dobra nas wszystkich.

  Delfina Theta”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/22/9-elektrosmog/

  Polubienie

 10. „Posted by delfinatheta 26 grudnia 2019

  10. Cicha broń dla cichych wojen – dokument wojenny

  Pochodzący z maja 1979 roku dokument ‘Cicha broń dla cichych wojen’ (Instrukcja Techniczna SW7905.1) znaleziony został w 1986 r. w kopiarce IBM, zakupionej na wyprzedaży. Jest to produkt z zakresu ‘Badań Operacyjnych’ powstały w czasie drugiej wojny światowej w celu zaatakowania wroga przy pomocy narzędzi takich jak inżynieria społeczna i wojna psychologiczna. WROGIEM JESTEŚMY MY.

  „Opinia publiczna nie rozumie tej broni i dlatego nie wierzy, że jest przez nią atakowana i ujarzmiana” – cytat z dokumentu. Napisano w nim, że nie powinien on być rozpowszechniany, bo stanowi DEKLARACJĘ WOJNY. Jednak iluminaci zostawili maleńką furtkę do odnalezienia go, bo mają w zwyczaju zawsze uprzedzać o swoich planach. Dzięki temu czują się rozgrzeszeni…

  Według tego dokumentu, ‘międzynarodowa elita’ (Grupa Bilderberg) zdecydowała w 1954 r. wypowiedzieć ‘cichą wojnę’ Amerykanom w celu przeniesienia bogactwa z rąk ‘wielu nieodpowiedzialnych’ do rąk ‘niewielu odpowiedzialnych i na nie zasługujących”.

  „Według prawa naturalnej selekcji uzgodniono, że państwo lub świat ludzi, którzy nie potrafią posłużyć się inteligencją, nie są lepsi od zwierząt, które nie posiadają inteligencji. Tacy ludzie są zwierzętami jucznymi i stekami podawanymi na stół (!) z wyboru i za ich zgodą”. (źródło: wolna-polska.pl)

  W dokumencie stwierdza się, że ludzie są za duzi, za ciężcy i zbyt słabi, zbyt powolni, zarówno fizycznie jak i umysłowo, a przez to wymagają ogromnego łańcucha dostaw (tzn. utrzymanie nas zbyt dużo kosztuje), a ich wartość jest coraz niższa, a nawet ujemna.

  W projekt zaangażowały się Siły Powietrzne USA, DARPA, CIA, FBI i inne agencje korporacji.

  Nie ma już legalnego rządu. Kontrolują nas korporacje i banki, które udają legalny rząd, ale nim nie są.

  Do prowadzenia wojny są używane LEGALNIE i z premedytacją:

  1.EMP czyli impuls elektromagnetyczny
  2.Częstotliwości radiowe. Fale będą miały wpływ na 100% populacji.
  3.Mikrofale
  4.Niskie częstotliwości
  5.Inteligentne liczniki
  6.Smugi chemiczne
  7.Inteligentny pył (smart dust to nanotechnologia, która istnieje już od kilku dekad. Jego właściwości są bezprzewodowo programowane w określonej sieci komputerowej i mają tyle zastosowań, ile tylko można sobie wyobrazić).

  Ludzie doświadczają przez to przeróżnych dolegliwości. Z reguły zaczyna się od dzwonienia w uszach, palpitacji serca, wysypek, bezsenności. Oni blokują nasze układy odpornościowe tymi falami. Fale radiowe powodują napady padaczkowe. Jest to robione celowo.

  Jak chronią się przed swoją własną bronią? Dysponują środkami niedostępnymi dla nas, jak np. lekami na raka. Oni nie chorują na raka. Istnieją też mechanizmy chipowe, które odpierają ataki falami.

  Co my możemy zrobić? LUDZIE POWINNI SIĘ EDUKOWAĆ TAK SZYBKO, JAK TO MOŻLIWE.

  Dokument do pobrania: Cicha broń do cichych wojen v1 Pobierz

  Jeśli uważasz te informacje za cenne, podziel się nimi z innymi osobami dla dobra nas wszystkich.

  Delfina Theta”

  źródło: http://iluminatorblog.wordpress.com/2019/12/26/10-cicha-bron-dla-cichych-wojen-dokument-wojenny/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s