9 myśli w temacie “Teresa Garland ma plan na przejęcie władzy w Polsce.

 1. Czy Marek „Marecki” Majcher pójdzie do psychiatryka? Apelacja w toku.

  PROGRAM7 – NTI
  Opublikowany 19 wrz 2019

  17 września rozpoczęła się sprawa apelacyjna Marka „Mareckiego” Majchera od wyroku skazującego na pobyt w psychiatryku

  Polubienie

 2. Teresa Garland – Każdy Posłem – lista do zbiórki podpisów – inicjatywa ustawodawcza z ominięciem Sejmu

  niezaleznatelewizja
  Opublikowany 16 sty 2020

  Link do dokumentacji bezpośredniej inicjatywy ustawodawczej – Każdy Posłem:
  http://krop2017.wordpress.com/2020/01/13/teresa-garland-kazdy-poslem-lista-do-zbiorki-podpisow-inicjatywa-ustawodawcza-z-ominieciem-sejmu/ W trakcie wypowiedzi pani Teresy w ok 2 minucie doszło do pomyłki w nazwisku – padło Zagirska zamiast Górzyński.

  „mgrabas

  chodzenie do żydowskiego rezydenta z jakimiś podpisami jest dziecinadą
  trzeba się zjednoczyć, zorganizować i podnieść swoją świadomość by dzięki niej znaleźć sposób rozwiązania problemu”
  adres komentarza

  Polubienie

   1. Teresa Garland Twoim Prezydentem. Niżej link o 1 podpis /sy

    OpcjaSpoleczna – Videoblog
    Opublikowany 24 lut 2020

    Listy z podpisami można przesyłać najlepiej listem poleconym z potwierdzeniem odbioru na adres:

    Teresa Garland,
    Skrytka Pocztowa 88
    32-050 Skawina

    Kwestionariusz na podpisy LINK
    http://mega.nz/#!LllHXAgB!Jbkv2Y5oOXnij-x1g9WK1VTuTIQjP8hCbtL77y4hgy8

    „mgrabas

    „dlaczego wszyscy nie zjednoczą się w poparciu dla jednej osoby”?
    bo WSZYSCY, którzy startują, są ślepi
    jak więc ślepi mają dostrzec wyjście z sytuacji, skoro ulegają jej czarowi?

    1.sytuacja jest taka, że TE teatrzyki wyborcze organizuje OKUPANT.

    p.s. gdyby nawet zjednoczyli się to patrz punkt 1.”
    adres komentarza

    Polubienie

    1. TERESA GARLAND APEL O GŁOS WYBORCZY PREZYDENCKIE 2020

     Fides Polska TV
     Opublikowany 20 maj 2020

     Polacy już w dniu 23 V 2020r. mogą mieć SWOJEGO LEGALNIE wybranego Prezydenta Polski!
     ODDAJ NA MNIE SWÓJ GŁOS!
     Należy przelać w formie darowizny 1 grosz na moje konto osobiste. Dane i nr konta na które należy dokonać przelewu poniżej:
     Teresa Garland nr konta 77 1090 2590 0000 0001 4451 2509
     W tytule przelewu należy wpisać: „Dar od (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Teresę Garland na Prezydenta Polski”.
     Zasady:
     Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego. Można oddać na mnie głos tylko raz. Należy przelać tylko 1 grosz. Tu celem jest możliwość zagłosowania a nie zbiórka pieniędzy. Wyniki takiego głosowania będzie można odczytać w wyciągu bankowym.
     W powyższym systemie głosowania jesteśmy w zgodzie z Konstytucją która mówi że obywatela zgłasza 100 tys. osób, gdyż Konstytucja nie neguje możliwości w tym samym momencie zgłaszania kandydata i głosowania na kandydata.

     Dla tych co będą krzyczeć o tajności wyborów powiadam: głosowanie jest dobrowolne, a ponadto „Chcącemu nie dzieje się krzywda”. W końcu suwerenem w Polsce jest Naród Polski i to on zadecyduje co jest dla niego dobre i czy opłaca mu się w ten sposób zagłosować.
     Decyzję i los Polski wkładam w Państwa ręce…
     Teresa Garland, INDYWIDUALNA Kandydatka na Prezydenta Polski, tel. 697357009, Dnia 21 V 2020r. http://teresagarlandprezydent.wordpress.com http://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com
     Szanowni Państwo, z powodu braku ciągłości władzy w państwie polskim która nastąpi już niebawem tj. 7 sierpnia 2020r. państwowość polska będzie zmierzać do upadku, a Polska do terytorialnego rozpadu na części i ewentualnie przeistoczenia się na niektórych obszarach w nowy byt prawny pod nazwą państwa POLIN.
     Obecny rząd okazał się nieodpowiedzialny i dopuścił do tego że wyborów prezydenckich nie przeprowadzono. Zatem ciągłość państwa polskiego jest zagrożona gdyż to właśnie Prezydent stoi na straży ciągłości władzy państwowej.
     Wszelkie próby mataczenia prawnego i organizowania wyborów prezydenckich po dacie 23 V 2020r. jest niezgodne z Konstytucją i da podstawy prawne do ich unieważnienia. Czego efektem będzie wojna domowa w Polsce zorganizowana i podżegana przez wszelkiej maści służby i agentury obcych państw, których „przedstawiciel” na prezydenta w tych nielegalnych wyborach przegrał…
     „Pan Prezydent” Andrzej Duda w dniu 24 maja 2020 powinien skrócić kadencję Sejmu i Senatu, a sam podać się do dymisji.
     W ten sposób Marszałek Sejmu mógłby w czasie najkrótszym ogłosić LEGALNIE i zgodnie z Konstytucją od nowa wybory prezydenckie, co uratowałoby ciągłość władzy i państwa polskiego.


     od mg: to jest bardzo dobry pomysł z takim sposobem wyboru prezydenta i Naród polski jako Suweren może takie wybory przeprowadzić w dowolnym momencie, jest tylko jeden problem, nie jesteśmy uzbrojeni…

     Teresa Garland wzywa do zabijania komorników

     John Doe
     Opublikowany 19 sty 2020

     Źródło: .http://youtu.be/HcBLIANl8Oc

     Polubienie

     1. Teresa Garland i art 4 Konstytucji 2020.11.18 (prosimy rozsyłać link i czytać opis pod filmem)

      A N K H
      Opublikowany 18 lis 2020

      źródło:
      Fides Polska TV
      Teresa Garland i Art.4 Konstytucji. nr tel. 697357009
      http://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/11/18/demokratyczny-elementarz-polaka-autor-teresa-garland-dnia-18-xi-2020r/

      Demokratyczny elementarz Polaka – Autor Teresa Garland – dnia 18 XI 2020r.
      Szanowni Państwo
      Stajemy w Polsce przed niebanalnym problemem. Jak bezpiecznie i skutecznie przejąć stery władzy z rąk masonerii i przekazać władzę obywatelom? O tym jest to opracowanie.
      Po co nam demokracja kiedy zza kulis rządzą mafie, służby i loże? Czy naprawdę my Polacy chcemy władzy? A jeśli tę władzę zdobędziemy to co z nią zrobimy?

      Powyższe pytania powinien sobie zadać każdy mądry Polak i patriota. Polska od pięciuset lat była w Europie prekursorem nowoczesności ustrojowej, praw człowieka, tolerancji i demokracji. To w Polsce funkcjonowała demokracja szlachecka już prawie pięćset lat temu (nie wspominając czasów wielkiej Lechii). Były wiece i sejmiki na których dyskutowano i debatowano na temat spraw państwowych. Po pewnym czasie funkcjonowania w Polsce demokracji szlacheckiej król już nie mógł rządzić samodzielnie lecz musiał się ich słuchać. To w Polsce być może jako pierwszej zafunkcjonowała metoda przedstawicielska wysłanników na sejm czyli posłów gdy nie wszyscy byli w stanie w tym sejmie uczestniczyć. Wtedy ci wybrańcy mieli za zadanie wykonanie konkretnych wskazówek danych im przez wysyłających. Ale komuś w Europie taki wolny, demokratyczny kraj nie był na rękę, komuś to nie odpowiadało… Więcej o historii polskiej demokracji tu: http://tinyurl.com/y3sm627k

      Masoni nie zasypywali gruszek w popiele. Wspomagali wszelkie ruchy wywrotowe ale i wyzwoleńcze które odbywały się na terenach Polski przed zaborami, podczas zaborów i po zaborach. Robili to w jednym celu….. by mieć nad Polakami władzę! Tak naprawdę walka o władzę w Polsce toczy się pomiędzy żydowską masonerią czyli sługami szatana a Polakami czyli narodem Boga. Po odzyskaniu niepodległości w 1918r. po ukonstytuowaniu się polskich organów władczo-ustawodawczych, sprawy państwa polskiego były REALNIE DYSKUTOWANE I DECYDOWANE W POLSKIM SEJMIE!!! I do takiego stanu powinniśmy powrócić! Po przewrocie w 1926 roku Piłsudski wprowadził żydowskie rządy masońskie w pełnej krasie i odtąd wszystko się zmieniło… I to Polskę zgubiło. W 1938 roku Prezydent Polski Ignacy Mościcki wydaje dekret delegalizujący masonerię na terenie Polski. Ale w roku 2007 Prezydent Lech Kaczyński z powrotem sprowadza do Polski masonerię – żydowską lożę Bnai Brith. Polska chyli się już całkowicie ku upadkowi. Katastrofa smoleńska w 2010 roku jest tego następstwem.

      Obecnie zza kulis rządzą Polską mafie, służby i loże dogadując się między sobą na niekorzyść nieświadomych niczego obywateli polskich, wierzących że żyją w demokratycznym państwie prawa, kiedy tak naprawdę żyją pod władzą żydo-masońskich rządów szatana. Obywatele polscy nie wiedzą że w PRAKTYCE żadnego udziału we władzy ani żadnej władzy Polacy nie mają! Wszystkie partie polityczne są kontrolowane przez garstkę ludzi, którzy zarządzają całą polską sceną polityczną z ukrycia, w interesie żydowskiej masonerii. Dlatego nie dziwmy się że o los Polaków nikt się nie troszczy ani o Polaków nikt nie dba, bo ich cel jest prosty: Polacy muszą zostać wyeliminowani!

      Pojawia pytanie czy możemy coś w tej kwestii zmienić? Uważam że tak. Trzeba powrócić do wielowiekowych polskich tradycji demokratycznych w postaci sejmików bo Polacy oprócz genu wolności mają i demokrację w swoim DNA. Muszą tylko ten demokratyczny kod genetyczny skutecznie uruchomić. Kluczem do uruchomienia w Polsce prawdziwej demokracji jest SAMOORGANIZACJA w postaci utworzenia w pierwszym etapie Gminnych Rad Koordynacyjnych w każdej gminie. Następnie każda gmina będzie zobowiązana do bezpłatnego udostępniania co sobotę lokalu na trzy godziny podczas których obywatele będą mogli odbywać sejmiki w postaci co sobotnich posiedzeń. Te Gminne Rady Koordynacyjne będą miały trzy najważniejsze zadania: po pierwsze będą pilnowały by na terenie danej gminy nie były łamane podstawowe naturalne prawa człowieka, po drugie będą zbierały podpisy poparcia pod Aktami Woli Narodu czyli nowymi ustawami przegłosowywanymi BEZPOŚREDNIO przez Naród Polski w postaci oświadczeń woli składanych Prezydentowi a ten po zebraniu odpowiedniej demokratycznie ilości podpisów poparcia, taki akt podpisze i z ominięciem sejmu i senatu wdroży, po trzecie Gminne Rady Koordynacyjne będą nadzorowały działania administracji państwowej i terenowej w realizacji powierzonych im przez Prezydenta zadań. Oprócz tego tak zorganizowana forma demokracji pozwoli utworzyć w razie potrzeby Bezpartyjny Komitet Wyborczy do ogólnopolskich wyborów parlamentarnych. Po szczegóły całego projektu zarządzania BEZPOŚREDNIEGO przez Naród Polski na podstawie art.4 Konstytucji zapraszam na stronę http://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/ w zakładce Rada Koordynacyjna.

      Polubienie

 3. Jeśli jakiś POLAK – LECHITA będzie kandydował, to tak, jak najbardziej pójdę na wybory. Pierwszy raz w życiu. Na szczęście jeszcze nigdy na żadnego z dotychczasowych mętów społecznych i moralnych degeneratów nie głosowałem.


  od mg: nawet gdyby któryś Suweren kandydował, w tej ordynacji, w której okupant dyktuje zasady gry i je zmienia podczas trwania gry, żaden Suweren nie ma żadnych szans „wygrać”, bo „wynik” „wyborów” ogłasza okupant, a my nie jesteśmy w stanie zweryfikować tych celowo ANONIMOWYCH krzyżyków

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s