ŻYDOWSKI ROZBIÓR POLSKI

Hitler chciał tylko Gdańska – Tramp z jego bandytami chce oddania Polski żydom w ramach 447.

Zatrzymać zbrodniczych żydów z PO i PIS przed zniszczeniem Polski w ramach żydowskiej wspólnie z USA napaści na Polskę!

Schetyna z PO i Kaczyński z PIS razem po wyborach mają na celu ograbienie Polski i przekazanie żydom kwoty ponad 800 miliardów. O tym świadczy głosowanie w Sejmie i odrzucenie ustawy Kukiz’15 mającej chronić Polskę przed 447.

Kaczyński tym działaniem dowiódł swej winy i współpracy z bandytami którzy dokonali napaści na Polskę i naród Polski. – akt agresji żydowskiej 447 wynika z polityki zbrodniczej działalności żydów ; to czysty przykład Talmudu w praktyce i całej żydowskiej szajki w tym PIS-u na czele zapoznajemy się:

„Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” – (Talmud IV/3/54b)

„Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.

„Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 11a3a)

„My, żydzi, jesteśmy dzisiaj nie czym innym, jak tymi, którzy demoralizują świat, jesteśmy jego podpalaczami i katami.“

Dr. Oscar Levy: The World Significance of the Russian Revolution, Pitt-Rivers, Oxford 1920, p. VI, X. Cf. Ks. dr Trzeciak: Program Światowej Polityki Żydowskiej (konspiracja i dekonspiracja) W-wa 1937r., str. 71.

A tak o Żydach pisze nie Polak, lecz Żyd, pochodzący z Polski, Heinrich Graetz (urodził się w miasteczku Książ pod Śremem, lata młodości spędził w Żerkowie);

,,Krętactwa i oszustwa stały się zasadniczym rysem charakteru Żydów polskich. Poczucie prawa stało się im tak samo obcym, jak prostota i zrozumienie prawdy. Oszustwo wywołuje u nich radość zwycięstwa. » Należy domagać się ścigania każdego żyda w tym całej szajki bandytów, którzy podżegają do grabienia Polski.

Powaga rzeczy osądzonej to stan prawny, gdy nie można podważać wyroku zaś ci co to robią w istocie stają przeciwko prawu i należy ich ścigać!

Wyrok Sądu Najwyższego USA 23 Marca 2006 roku – Sygnatura Docket Act 02-78-44 oddalił roszczenia Żydów, wyrok ten odrzucił raz na zawsze wszelkie roszczenia żydów wobec Polski. Wyrok jest prawomocny.

Mimo tego wyroku, przestępcza grupa działająca pod wodzą Singera próbuje w przestępczym procederze wyłudzić pieniądze od Polski. Ustawa 447 USA która w istocie podżega żydów do grabienia Polski pod batutą USA mogła być wydana tylko za cichym i tajnym przyzwoleniem szajki PO-PIS ponieważ Amerykanie doskonale wiedzą, że wszelkie żydowskie roszczenia wobec Polski muszą być zaspokojone z budżetu USA !

Dlaczego? Ponieważ to jednoznacznie i bez jakichkolwiek wątpliwości wynika z art. IV ugody jaką Polska zawarła z USA.

W Waszyngtonie dnia 16.lipca 1960 roku zawarto Układ pomiędzy Polską a USA w/s uregulowania wszelkich roszczeń obywateli fizycznych i prawnych względem Polski w wyniku tego układu zaspokojone zostały wszelkie roszczenia obywateli USA względem Polski natomiast te które pojawią się po dniu zawarcia układu rząd polski stosownie do art. IV przekaże rządowi USA – który tym samym staje się właściwym do zaspokojenia takich roszczeń.

Oznacza to obecnie tyle, że Żydzi z USA z Żydami w Izraelu i Polsce za pośrednictwem Dudy podżegają Trampa do napaści na Polskę, ponieważ Tramp podpisując ustawę 447 powinien z budżetu skarbu USA zaspokoić Żydów o ile Ci wykażą jakąkolwiek szkodę – bo takie jest prawo wynikające z umowy jak wyżej.

Mało na tym Tramp powinien przynajmniej znać wyrok Sądu Najwyższego USA z dnia 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44. który odrzucił wszelkie roszczenia Żydów – wyrok jest prawomocny.

Mimo tego wyroku, przestępcza grupa działająca pod wodzą Singera próbuje wyłudzić pieniądze od Polski. Zachowanie Prawa i Sprawiedliwości jak każdej innej partii w sejmie głosującej w interesie 447 posiada znamiona zdrady państwa zaś w praktyce sprowadzała się do podżegania żydów i współdziałania milczącą zmową przeciwko narodowi Polskiemu.

USA przed napadem na Irak domagał się likwidacji urojonej broni teraz Ci sami bandyci domagają się od Polski spłaty żydom urojonych przez nich 850 miliardów – PIS i PO już zakulisowo sugerują i sugerowali żydom z USA, że załatwią to po wyborach.

 

ŻEBY BYŁO JASNE ŻYDZI SĄ WINNI POLSCE kwotę 65.06 BILIONA DOLARÓW – to kwota złota które pożyczyli i nigdy nie oddali; Komisja sejmowa z 1764r. powołana do wyliczenia długów organizacji żydowskich wyliczyła, że Żydzi są winni Polakom bajeczną jak na owe czasy sumę 3,5 miliona (trzy i pół miliona ówczesnych złotych polskich) obecnie odpowiada to wartości 25,06 biliona dolarów USA. Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze nigdy nie zostały przez nie spłacone, co oznacza, że dług rośnie (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 311).

_______

by Alojzy K

Za: http://rafzen.wordpress.com/2019/08/20/zydowski-rozbior-polski/

KOMENTARZ

Le Young Cortex a dit:

To wina Polaków. Powinni protestować.
Ci co piszą i wiedzą o tym, a nie protestują to kryptożydzi.
Mamy takich kryptożydów w Polsce z dziesięć milionów.

na podstawie: http://rafzen.wordpress.com/2019/08/20/zydowski-rozbior-polski/


od mg:

jedyny CZYTELNY DLA ŻYDOWSKIEGO OKUPANTA POLSKI PROTEST to BOJKOT organizowanych nam przez niego „wyborów” i NIE KUPOWANIE jego towarów – KOD PASKOWY: 729…

13 myśli w temacie “ŻYDOWSKI ROZBIÓR POLSKI

 1. ILUZJA DEMOKRACJI, NEOLIBERALIZM I PROPAGANDA CZYLI DLACZEGO OWCE MILCZĄ?

  BaldTV
  Opublikowany 8 wrze 2019

  Poważna analiza stanu demokracji (przedstawicielskiej) w obecnej epoce neoliberalizmu i wpływ propagandy na społeczeństwo w systemie demokratycznym.

  Użyte fragmenty filmów:
  “La noyee – Yann Tiersen – BSO Amelie (cello loop cover)” / Kanał: fusta fusta cello
  .http://youtu.be/kK2Y3-sUbeI

  “JEST TAKI MARSZ W POLSCE…// THERE IS A MARCH IN POLAND” / Kanał: Reżyser Życia
  .http://youtu.be/LQ1PzCwml-A

  “Noam Chomsky Requiem For The American Dream” / Kanał: MostaracBova
  .http://youtu.be/wp6Rbgv1MLg

  “[REUPLOAD] Janusz Korwin-Mikke o kobietach ▶Wakacje z Korwinem 2018◀” Kanał: CEPERolkV4
  .http://youtu.be/lwz8kSGc_Sw

  Fragmenty wywiadów i referaty Prof. Dr Reiner Mausfeld
  http://www.youtube.com/results?search_query=Reiner+Mausfeld

  “Who Really Runs The World? – Russell Brand & Yuval Noah Harari” / Kanał: Russell Brand
  .http://youtu.be/ta4U8G03q98

  i inne

  Polubienie

 2. „Opublikowano 07/09/2019 by emjot

  Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw

  Agencja Restrukturyzacji informuje o pieniądzach dla rolników, którzy zdecydują się zlikwidować swoje gospodarstwo. To przykład jak unijna kasa i urzędnicze machiny niszczą polskich rolników.

  To nie pierwsza tego typu akcja. Jest też dofinansowane za to, że zrezygnujemy z hodowli trzody chlewnej na rzecz innej działalności i obiecamy, że przez lata nie będziemy zajmować się świniami. Jest też dofinansowanie dla tych, którzy chcą założyć pozarolniczy biznes. Kto steruje gospodarką? Komu zależy na tym, żeby polscy rolnicy nie hodowali świń?

  „Właściciel gospodarstwa uczestniczącego w tzw. systemie dla małych gospodarstw, który zdecyduje się zakończyć działalność rolniczą i przekazać lub sprzedać swoją ziemię innemu rolnikowi, może od 30 września br. ubiegać się w ARiMR o specjalną rekompensatę z PROW na lata 2014-2020. ” – czytamy na stronie Agencji Restrukturyzacji o najnowszym projekcie.

  Warunkiem otrzymania pieniędzy jest przekazanie przez rolnika posiadanego gospodarstwa, gruntów i zwierząt na powiększenie innego gospodarstwa lub innych gospodarstw. Przekazanie gospodarstwa musi być trwałe czyli na podstawie umowy sprzedaży albo umowy darowizny.

  Brzmi to tak, jakby programy były pisane pod duże korporacje, które chcą skupować małe, rodzinne gospodarstwa. Jeszcze państwo przykłada do tego rękę.

  Nie mówimy, żeby z tego nie korzystać, ale nie dajcie się zwieść i bądźcie rolnikami jak długo tylko się da. Jest dużo problemów, ale nie poddawajcie się, walczcie do końca. Będziemy razem – macie problem piszcie kontakt@agrolajt.pl


  K.M

  http://agrolajt.pl/felieton-3/rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw-121

  Komentarze

  Gość 07-09-2019 09:20:30
  Przemysł już zniszczyli — kolej na rolnictwo a później nowa flaga Gwiazda Dawida !!!


  Izabella
  06-09-2019 18:02:32
  Z tego co pamiętam, w taki właśnie sposób koncern Monsanto wykończył farmerów w USA i stał się monopolistą… z tym że jeśli jakiś farmer nie chciał przystać na warunki Monsanto był szantażowany i zastraszany do momentu kiedy się nie poddał 😦


  Ireneusz
  06-09-2019 05:09:56
  Trzeba zniszczyć ten wyniszczający wieś system korporacyjny.


  Plautilla
  05-09-2019 21:05:17
  Szkoda, że tego ważnego postu nie można udostępnić w obiegu na fb wyłączona opcja udostępniania) ani stąd, ze strony Agrounii. Serdeczne Szczęść Boże!


  Robik
  05-09-2019 18:47:18
  Tak zniszczono PGR-y, kiedy to podnieśli odsetki od kredytów do ponad 80%, a wartość zuemi spadla do 2000 zl za 1 ha!


  Agar
  05-09-2019 17:44:28
  Za pieniadze podatnika skupują ziemię??dla kogo? W białych rękawiczkach niszczą Polskę.

  za: http://forumemjot.wordpress.com/2019/09/07/rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw/

  Polubienie

 3. Komu i za co bijecie brawo? Zastanówcie się…

  CW24tv
  Opublikowany 11 wrz 2019

  Musisz to wiedzieć (566).

  Rząd PiS ma rację! Wskaźniki będą rosły, tylko które?…

  CW24tv
  Opublikowany 12 wrz 2019

  Polubienie

  1. „Polski” przekręt z groźną dla życia siecią komórkową 5G – wywiad z tajemniczym informatorem.

   Elektromagnetyczny Świat Nowotworów
   Opublikowany 11 wrz 2019

   To unikatowe nagranie wysłuchaj koniecznie do samego końca.

   Polubienie

  2. To niemożliwe, żeby politycy PiS tego nie przewidzieli…

   CW24tv
   Opublikowany 24 sty 2020

   Musisz to wiedzieć (685).

   Gdy pojawiają się „najnowsze badania naukowców” – szukajmy drugiego dna

   CW24tv
   Opublikowany 26 sty 2020

   Musisz to wiedzieć (688).

   Polubienie

 4. 5G już jest w Warszawie – mieszkańcy pewnych dzielnic mogą poczuć się nieco gorzej.

  Życzliwi Technicy GSM-u – toksyczne promieniowanie.
  Opublikowany 12 wrz 2019

  Zobacz, jak oddziałuje na zdrowie sieć anten komórkowych 5G: .http://youtu.be/k_9N6oc0Py0

  Zbigniew Gelzok – Dawid w walce z Goliatem – 40 tys. nielegalnych przekaźników

  NaviTY – kanał NISS, stacja wolnych ludzi
  Data premiery: 10 wrz 2019

  Polubienie

 5. Dr Z. Kękuś (PPP 174) W. Bartoszewski uratował Polskę przed roszczeniami żydów – mienie bezspadkowe

  Po pierwsze Polak
  Opublikowany 8 wrz 2019

  Śp. Władysław Bartoszewski wiele razy obraził Polaków.
  Częściowo się jednak zrehabilitował wypowiadając w „jaskini lwa”, tzn. podczas tzw. Konferencji Terezińskiej, Mienie Ery Holokaustu, zorganizowanej przy udziale Departamentu Stanu USA, w czerwcu 2009 roku, jako przewodniczący delegacji polskiej, zdanie, które na po wsze czasy czyni klarowne stanowisko władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie roszczeń żydowskich, w tym dotyczących tzw. mienia bezspadkowego: „I wish to emphasize that the regulation shall extend to all Polish citizens injured in nationalization, since in Poland we do not label people according to their race or religion; furthermore, as a democratic state, we offer equal treatment to all our people”, co znaczy:
  Pragnę podkreślić, że regulacja /ustawa reprywatyzacyjna rządu D. Tuska – ZKE/ obejmie wszystkich obywateli polskich pokrzywdzonych w wyniku nacjonalizacji, ponieważ w Polsce nie etykietujemy ludzi według ich rasy lub wyznania; ponadto, jako państwo demokratyczne, oferujemy równe traktowanie wszystkim naszym ludziom.

  To jest oficjalne, nigdy nie zmienione – życzliwe żydom Prawo i Sprawiedliwość go nie zmieni – stanowisko rządu Rzeczypospolitej Polskiej, w sprawie roszczeń żydowskich, w tym dotyczących mienia bezspadkowego.

  Wszyscy ludzie w Polsce są traktowani jednakowo, zatem żadne trybalistyczne, plemienne, rasistowskie żądania nie mogą być, nie będą, spełnione.

  Co ciekawe, to że procedowaniu z ustawą JUST Act of 2017, znanej także jako S. 447 – której złowrogim skutkom dla Polski definitywnie zapobiega zacytowane wyżej stanowisko W. Bartoszewskiego, zaprezentowane podczas Konferencji Terezińskiej – dała początek lesbijka żydówka, Tammy Baldwin. Los 38 milionów Polaków i przyszłość Polski od niej mogły zależeć. To nie wszystko… Bo wszystko zaczęło się od tumana kongresmena Josepha Crowley’a, który adresatami poprzedzającej ustawę Senatu USA S. 447, ustawy Izby Reprezentantów HR 1226, uczynił państwa… SYGNATARIUSZY tzw. Deklaracji Terezińskiej. A tej Deklaracji przecież żadne z państw uczestniczących w Konferencji Terezińskiej nie podpisało.

  Jak się połapali, że zawalili, to wspomniana wyżej lesbijka żydówka, senator Tammy Baldwin złożyła projekt ustawy S.447, której adresatami są już państwa… UCZESTNICY Konferencji Terezińskiej.

  Trzeba się bardzo poważnie zastanowić, czy kiedykolwiek w przyszłości zasiadać z żydami do stołu, w tym konferencyjnego. Wystawiają potem słone rachunki… Red. Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że JUST Act of 2017, S. 447, którego adresatami są uczestnicy Konferencji Terezińskiej, może nas kosztować… 1 bilion złotych. Napisał: „Ponieważ w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia te zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów, to jasne jest, że Polska nie jest i nie będzie w stanie wygenerować gotówki w wysokości odpowiadającej trzykrotnemu, rocznemu budżetowi państwa.
  Pooglądajcie Państwo, posłuchajcie, jak kłamią Patryk Jaki, Antoni Macierewicz, jak łżą, jak rozgrywają nieżyjącego W. Bartoszewskiego.

  Mam całą kolekcję takich kłamców PiS’woczyków
  Źródło: Stanisław Michalkiewicz, „Dzień klęski, dzień żałoby”, „Najwyższy czas”, 16 maja 2018 r., http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4219 Poniżej przedstawiam tytuły moich – lub z moim udziałem – filmów dotyczących ustawy JUST Act of 2017, S. 447 oraz linki do nich:
  I.Dr Z. Kękuś (PPP 16), Moje pismo do Donalda Trumpa, czyli największy szwindel w historii żydów – http://www.youtube.com/watch?v=Q7ihnUeg8Tg
  V.Dr Zbigniew Kękuś (PPP 30a) Ustawa 447 – rozmowa z dyrektorem Krzysztofem Miszczakiem z KPRM – http://www.youtube.com/watch?v=6m4l3IfLNlU
  30 maja 2018
  VI.Dr Kękuś ostro u Roli: „Rząd PiS pełza! Nie ma mowy o żadnych roszczeniach od Polski!” Jony Daniels? – http://youtu.be/hRf3HVkXrkc
  20 czerwca 2018
  XI.Dr Z. Kękuś (PPP 148) Oświadczenie Patryka Jakiego, czyli bajzel w Radzie Ministrów Morawieckiego – http://www.youtube.com/watch?v=XOX8f1e9BVI
  XIII.Dr Z. Kękuś (PPP 166) Zdrajca Jarosław Kaczyński. Prośba o rozpowszechnianie – http://www.youtube.com/watch?v=5rSrHvM6nqo
  XIV.Dr Z. Kękuś (PPP) 168 S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – http://www.youtube.com/watch?v=55ZTT6Nv-Qc
  XV.Dr Z. Kękuś (PPP 171) Rzygowiny Stanisława Michalkiewicza, czy Zbigniewa Ziobry? – http://www.youtube.com/watch?v=iYlU6LGu0I8
  XVI.Dr Z. Kękuś (PPP 173) ŻENADA, wRealu24.tv i redaktorze Stanisławie Michalkiewicz – http://www.youtube.com/watch?v=0iGP93dMrig

  Sympatyków kanału „Po pierwsze Polak”
  proszę o wsparcie finansowe:
  SKOK im. Franciszka Stefczyka,
  nr konta: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001
  SWIFT: WBKPPLPP
  PayPal: kekus.zbigniew@wp.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s