USA: T-Mobile anuluje instalację 5G w całym kraju. Przyczyną piętnaście stanowych pozwów sądowych przeciwko „szybkiemu połączeniu”

Opublikowano by emjot

A w Polsce? Trump wie, że w Polsce ma do czynienia z idiotami… W poniedziałek na pożegnanie wice(…)rezydenta USA w kancelarii premiera podpisano deklarację w sprawie umowy sieci 5G – bo taki był prawdziwy cel wizyty Mike’a Pence’a. W lipcu  Sejm „uchwalił ustawę” o wdrożeniu sieci 5G. Nowe „prawo” ułatwi m.in. budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w parkach narodowych, rezerwatach przyrody czy uzdrowiskach!!! Ten artykuł Aktywist Post, który ukazał się 2 września b.r., jest najlepszym komentarzem draństwa, jakiego dopuścili się wice-(…)rezydent USA i „władze” w Polsce.

***

T-Mobile anuluje instalację 5G w całym kraju. Anonimowy pracownik obwinia piętnaście stanowych pozwów sądowych przeciwko szybkiemu połączeniu.

Aktywist Post już donosił o stanach wnoszących pozwy przeciwko proponowanemu szybkiemu połączeniu T-Mobile (patrz (123))

Według Wireless EstimatorT-Mobile odkłada nowe wersje i aktualizacje 5G przynajmniej na razie. Pracownik koncernu, który chce pozostać anonimowy, obwinia 15 stanowych prokuratorów generalnych za złożenie pozwów przeciwko połączeniu T-Mobile / Sprint. Zostały również wniesione pozwy przeciwko  Federalnej Komisji Łączności (FCC) za promowanie i wymuszanie instalacji 5G  na społeczeństwie amerykańskim (patrz 12345).

Każdy, kto mieszka w miejscu, w którym T-Mobile planuje uruchomić 5G, może odetchnąć z ulgą – przynajmniej na razie. Amerykańska Akademia Pediatrii i inni eksperci ds. Zdrowia ostrzegają, że dzieci są najbardziej podatne na choroby w wyniku narażenia na wszystkie źródła promieniowania bezprzewodowego. Ostrzeżenia o powszechnej instalacji 5G zostały wydane z różnych powodów przez

5G działa już działa w niektórych społecznościach, a dorośli, dzieci i zwierzęta domowe cierpią z powodu narażenia (patrz 123).

W lutym szefowie koncernu  zeznali w kongresie, że nie mają ŻADNYCH naukowych dowodów na to, że narażenie NIE jest szkodliwe.

Więcej zobacz link j.n.

m.jasińska

za: http://www.activistpost.com/2019/09/t-mobile-cancels-5g-installation-nationwide-anonymous-employee-blames-15-states-lawsuits-against-sprint-merger.html

Zobacz:

Sieć 5G w Polsce coraz bliżej. Sejm „za” ustawą pozwalającą na budowę infrastruktury w parkach narodowych i uzdrowiskach – http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/1420636,sejm-przeglosowal-ustawe-5g.html

Sieć 5G – Politechnika Śląska OSTRZEGA! To będzie duża dawka energii! Lepiej unikać terenów z 5G!

Jak to się stało, że Izrael trzyma w szachu USA i inne państwa?

na podstawie: http://forumemjot.wordpress.com/2019/09/03/usa-t-mobile-anuluje-instalacje-5g-w-calym-kraju-przyczyna-pietnascie-stanowych-pozwow-sadowych-przeciwko-szybkimu-polaczeniu/#more-68243

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s