1 września Polska zostanie sprzedana – Wizyta Trumpa w Polsce wprowadzi 447 w życie

Suwerenny PL
Opublikowany 29 sie 2019

Link do listu 88 senatorów http://www.onet.pl/?utm_source=www.youtube.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=368fa87c-a20d-4a25-8485-0a50b73ffa8a&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

Pełne nagranie z obrad oraz głosowanie – oryginał w języku angielskim http://www.youtube.com/watch?v=ksenFFybInY

8 myśli w temacie “1 września Polska zostanie sprzedana – Wizyta Trumpa w Polsce wprowadzi 447 w życie

 1. chazarski rezydent Trump nawet na tak ważną dla Polaków rocznicę nie musi się osobiście fatygować i przylecieć do polin, pośle swego zastępcę, a trzymające władzę w Polsce polskojęzyczne chazarstwo będzie przekonywać nas, że „Trump Polaków szanuje”

  Telewizja wPolsce
  Opublikowany 30 sie 2019

  Gośćmi Aleksandry Jakubowskiej są Jakub Maciejewski, tygodnik Sieci i Szymon Szynkowski vel Sęk, wiceminister, Ministerstwo Spraw Zagranicznych (partii Populizm i Syjonizm).


  od mg: http://www.wprost.pl/swiat/10246601/nie-przylecial-do-polski-ze-wzgledu-na-huragan-trump-przylapany-na-polu-golfowym.html
  http://www.wprost.pl/kraj/10246353/trump-przesunal-wizyte-w-polsce-zandberg-pis-zostal-z-cala-ta-propaganda-jak-himilsbach-z-angielskim.html
  http://www.wprost.pl/light/10246338/donald-trump-pod-koniec-sierpnia-nie-przyleci-do-polski-internauci-odpowiadaja-memami.html

  Polubienie

 2. „Posted by Marucha w dniu 2019-09-01 (Niedziela)

  Trump ma Polskę w d****! Warto byłoby sobie to uświadomić!

  Jeśli ktoś sobie tego już dawno nie uświadomił, to jest zwykłym imbecylem – admin]

  Wierzącym w huragany…

  «Sądzę, że wiele wypracujemy podczas zbliżającego się weekendu».

  Opinię tego rodzaju wypowiedział Donald Trump, zwracając się do Emmanuela Macrona, jeszcze zanim rozpoczął się obiad roboczy podczas szczytu G7 we francuskim Biarritz.

  Prezydent USA dodał ponadto:

  «Mnie i Macrona wiele łączy – jesteśmy przyjaciółmi od dawna; pamiętam kolację na wieży Eiffel, która stała się dobrym początkiem (wszystkiego)» – referowała trumpowe wynurzenia (24 sierpnia 2019) włoska agencja prasowa ANSA.

  http://www.ansa.it/sito/notizie/topnews/2019/08/24/g7-trump-a-macron-otterremo-molto_b1874856-2e65-4725-b3c6-5f5fc222b65d.html

  26 sierpnia zaś, w ostatnim dniu G7 miała miejsce bezprecedensowa konferencja prasowa – podczas której w roli pana domu wystapiły 2 osoby: Emmanuel Macron i Donald Trump.

  Prezydent amerykański podziękował swemu odpowiednikowi francuskiemu za «sukces», jakim stał się wg. niego szczyt G7 oraz za «niesamowitą pracę, wykonaną» przez Macrona w trakcie obrad.

  Podczas wspólnej konferencji prasowej, Trump mówił o «wspólnocie wizji» z Macronem. Stwierdził, że plotki o napięciach istniejących pomiędzy nim i Francuzem są wyłącznie «fake news’ami».

  Również Macron powiedział, że przed rozpoczęciem się szczytu «było zdenerwowanie, napięcia i kolizyjność, ale podczas obrad panowało nastawienie pozytywne i nasze rozmowy były owocne».

  Mówiąc o «wielkim sukcesie G7», Trump dodał, że razem z Macronem «mogliby mówić przez następną godzinę».

  Prezydent Francji pochwalił się, stwierdzając: «Sądzę, że zawarliśmy świetne porozumienie, jak chodzi o web tax» – eliminujace «sytucje niewłaściwe oraz nieuczciwą konkurencję».

  Także w sprawie ceł na wina francuskie, obydwie strony doszły do porozumienia.

  Jak chodzi o stosowność uczestnictwa Rosji w obradach kolejnego szczytu – który odbędzie się w USA – Trump, popierany przez Macrona, powiedział:

  «To, co robię, robię dlatego, że uważam to za właściwe, a nie dla osobistego interesu politycznego. Uważam, że Rosja powinna wrócić w skład szczytu. Decyzję (o eliminacji Rosji) powziął Barack Obama, ponieważ Putin w Syrii i na Ukrainie okazał się inteligentniejszy od niego».

  Donald stwierdził, iż chętnie wyśle prezydentowi Rosji zaproszenie na obrady G8, po czym dodał: «To człowiek dumny, więc nie wiem czy je zaakceptuje».

  http://www.agi.it/estero/g7_biarritz_trump_macron_iran-6084903/news/2019-08-26/
  http://www.rainews.it/dl/rainews/articoli/G7-vertice-Biarritz-Trump-a-Macron-summit-di-successo-4348cdd1-bccc-41cb-b7e5-900883e073cc.html

  27 sierpnia 2019, wczesnym rankiem, Donald Trump umieścił na Twitter’ze – kuriozalny z jednej strony i wiele mówiący z drugiej – wpis o następującej treści:

  «Starting to look good for the highly respected Prime Minister of the Italian Republic, Giuseppe Conte. Represented Italy powerfully at the G-7. Loves his Country greatly & works well with the USA. A very talented man who will hopefully remain Prime Minister!»

  «Sprawy obierają dobry obrót dla wielce poważanego premiera Republiki Włoskiej, Giuseppe Conte. Mocno reprezentował Włochy na G-7. Bardzo kocha swój kraj i dobrze współpracuje z USA. Bardzo utalentowany człowiek, który, mam nadzieję, pozostanie premierem!»

  http://twitter.com/realDonaldTrump/status/1166358721875894272
  http://www.adnkronos.com/fatti/esteri/2019/08/27/trump-twitta-per-conte-sbaglia-nome-giuseppi_xeT2FZZR0kC6lmQlvdOX6K.html

  Przypomnijmy kontekst polityczny wypowiedzi Donalda:

  Otóż we Włoszech co tylko upadł rząd koalicji z udziałem Ruchu 5 Gwiazd i Ligi – kierowany przez Giuseppe Conte.

  Od owego momentu, neo-lewacki Ruch 5 Gwiazd – wykłócając się o stanowiska – dogaduje się lewacką Partią Demokratyczną w sprawie utworzenia nowej rady ministrów. Co ciekawe, i tym razem premierem ma stać się ten sam Giuseppe Conte (proponowany przez Ruch 5 Gwiazd) – jak się okazuje, dobry na każdą „pogodę”.

  Większość Włochów (z oburzeniem) odbiera tweet Trumpa jako ingerencję w wewnętrzne sprawy włoskie, dziwiąc się jednocześnie, że Donald kibicuje lewakom, zamiast stanąć po stronie Matteo Salvini’ego, który zresztą był w USA z udaną wizytą kilka miesięcy wcześniej.

  Po dwóch dniach, kwestię wyjaśnia Edward Luttwak, urodzony w Rumunii, naturalizowany w USA Żyd – politolog i ekonomista.

  W wywiadzie dla gazety Quotidiano Nazionale, Luttwak stwierdza, iż «to Macron w asyście Merkel i innych pro europeistów poprosił Trumpa, by ten zrobił wszystko, co w jego mocy, by w Rzymie powstał rząd pro-unijny i tym samym uniemożliwiony został powrót do władzy Matteo Salvini’ego».

  We francuskim Biarritz – mówi Luttwak – Macron «pogodził się całkowicie z Trumpem; wyeliminował wszystkie potencjalne pułapki, jakie mogły czekać na prezydenta USA».

  Co więcej, «prezydent Francji spełnił także wszystkie prośby prezydenta USA, w szczególności te dotyczące Iranu. Wizyta irańskiego ministra spraw zagranicznych – Zarif’a nie była bynajmniej improwizacją Irańczyków, ale wynikiem pośrednictwa Macrona, osiągniętym w zgodzie z administracją amerykańską, po to by nawiązać dialog z Teheranem».

  Macron, występując w roli mediatora, dostosował się również do życzeń Niemców – sprzeciwiających się sankcjom w stosunku do Iranu – doceniających ich owocne relacje handlowe z tym krajem.

  Bardzo interesująca jest także następna uwaga Luttwaka.

  Żyd stwierdza, że Matteo Salvini, będąc z wizytą w czerwcu, w Waszyngtonie, «popełnił błąd, polegający na tym, iż po serii pozytywnych spotkań, przede wszystkim z sekretarzem stanu Pompeo, nie otworzył swego uprzywilejowanego kanału w kontaktach z administracją amerykańską, tj. nie wybrał sobie w Waszyngtonie osoby reprezentującej go tam».

  Edward Luttwak wyjaśnił także, iż tenże niezrealizowany przez Salvini’ego «kanał prywatny, powinien był dostarczyć koneksji wykraczających poza relacje dyplomatyczne».

  Dodał ponadto: «Salvini nie postarał się o stworzenie go, co jest w jego stylu; nie sądzę, że przyjmuje rady».

  http://www.adnkronos.com/fatti/politica/2019/08/30/luttwak-macron-chiesto-trump-appoggiare-conte_DPNnAJs9Ih2HtxxbzvC3YJ.html
  http://www.ilgiornale.it/news/politica/quelle-pressioni-macron-dietro-lendorsement-trump-conte-1745454.html
  http://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Luttwak
  http://it.wikipedia.org/wiki/Edward_Luttwak

  Przebieg szczytu G7 w Biarritz, trumpowskie oświadczenia z głębi serca oraz tweet zagrzewający do boju wielce ucieszonych nim włoskich lewaków, dają wiele do myślenia jak chodzi o sprawy polskie, tj. trumpowe olanie wizyty w Polsce oraz stwierdzenie, że «reparacje wojenne są sprawą pomiędzy Polską i Niemcami» (chociaż USA aktywnie orędują w sprawie ograbienia Polski przez Żydów).

  Niezwykle dobre stosunki Trumpa z Emmanuelem Macronem – przyjacielem Angeli Merkel – mają swoją cenę.

  Podczas gdy wszyscy inni przyjmują stanowiska do skrajności pragmatyczne, polaczkowie pozwalają, by szczuć nimi na prawo i na lewo – sprzedajni i zafascynowani kłamcami bez skrupułów.

  Robią sobie wrogów z Irańczyków (kiedy Trump przygotowuje się do rozejmu z nimi) oraz z Rosjan (podczas gdy Trump nawołuje do pojednania z Rosją, wychwala pod niebiosa Putina, którego ma zamiar zaprosić na szczyt G8 w Miami; swych gości, razem z Putinem, prezydent USA planuje ulokować we własnej rezydencji).

  Skończą jak «Czciciel potęgi» Elizy Orzeszkowej…

  Kto nie zna, niech sobie przeczyta:
  http://pl.wikisource.org/wiki/Czciciel_Pot%C4%99gi

  *                        *                         *

  Z życia Donalda Trumpa:
  http://ram.neon24.pl/post/143642,trump-i-jego-zydowski-homo-fixer-roy-cohn

  Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
  http://ram.neon24.pl

  A w ogóle to wszystko nieprawda, to szczucie ruskich trolli na szlachetne USA  i jeszcze szlachetniejszą jego administrację z POTUS-em na czele i gromadą Żydów naokoło.
  Admin

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2019/09/01/trump-ma-polske-w-d-warto-byloby-sobie-to-uswiadomic/

  Polubienie

  1. Holokaust i antysemityzm – druga strona srebrnika i usprawiedliwienie terroru „demokracji”?

   Stanislaw Kuczera
   Opublikowany 6 mar 2019

   Słowa prawdy i mądrości Normana Finkelsteina – autora książki „Przemysł Holokaustu” i Johna Mearsheimera – współautora książki „Żydowskie Lobby”.

   Materiał zawarty w filmie pochodzi z dokumentu „ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE”.

   Warto obejrzeć całość…

   ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE

   Janko Walski
   Opublikowany 13 lis 2015

   Polubienie

 3. 80 rocznica napaści Niemiec na Polskę. Refleksji w odniesieniu do bojkotu wyborów 2019 r.

  Krzysztof Bokisz
  Opublikowany 1 wrze 2019

  (57) Chwila refleksji w odniesieniu do historii oraz analogie do czasów obecnych…

  „mgrabas

  skoro 1Polska nie bierze udziału w tych „wyborach” to pozostaje nam tylko ich BOJKOT”

  adres komentarza

  Polubienie

  1. Czas zainteresować się tym co w trawie piszczy…

   Krzysztof Bokisz
   Opublikowany 2 wrz 2019

   Chcę Was prosić o nieco więcej zainteresowania tym co mówią liderzy i porównać z tym co robią.

   „mgrabas

   PROTESTUJĘ! 1Polska nie jest „ugrupowaniem partyjno politycznym”, proszę nie dezinformować, 1Polska jest pomysłem, narzędziem, ideą, ruchem społecznym, a nie żadną partią, sednem 1Polski jest bezpartyjność, zjednoczenie Polaków ponad podziałami partyjnymi właśnie w celu obalenia systemu partyjnego!

   adres komentarza

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s