OSACZYŁY NAS SŁUŻBY – WYCOFUJEMY SIĘ – KWW 1POLSKA ROZWIĄZANY! !!!

podziemnaTV
Opublikowany 27 sie 2019

Robią nas w konia #207


od mg: uaktualnienie – komunikat PKW z 2 września 2019 r.
UCHWAŁA NR 212/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Z DNIA 2 WRZEŚNIA 2019 R. W SPRAWIE ROZWIĄZANIA KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW POD NAZWĄ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA – RUCH ODDOLNY UTWORZONEGO W CELU ZGŁASZANIA LIST KANDYDATÓW NA POSŁÓW I KANDYDATÓW NA SENATORÓW W WYBORACH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 13 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

http://pkw.gov.pl/pliki/1567441756_1-28-19_rozwiazanie.pdf

źródło: http://pkw.gov.pl/337_Wydarzenia/1/40190_Uchwala_nr_2122019_Panstwowej_Komisji_Wyborczej_z_dnia_2_wrzesnia_2019_r_w_sprawie_rozwiazania_komitetu_wyborczego_wyborcow_pod_nazwa_KOMITET_WYBORCZY_WYBORCOW_JEDNA_POLSKA__RUCH_ODDOLNY_utworzonego_w_celu_zglaszania_list_kandydatow_na_poslow_i_kandydatow_na_senatorow_w_wyborach_zarzadzonych_na_dzien_13_pazdziernika_2019_r

13 myśli w temacie “OSACZYŁY NAS SŁUŻBY – WYCOFUJEMY SIĘ – KWW 1POLSKA ROZWIĄZANY! !!!

 1. Pełnomocnik 1Polska przejdzie do historii polskich wyborów?

  CW24tv
  Opublikowany 28 sie 2019

  Musisz to wiedzieć! (557)

  „mgrabas

  jest odwrotnie, to służby kręcą politykami, gdy politycy się stawiają to GINĄ

  adres komentarza


  od mg: Maciak jest człowiekiem z zewnątrz, o dość naiwnym postrzeganiu rzeczywistości, owszem jest elokwentny i spostrzegawczy, ale nie ma takiej świadomości by rozumieć istotę rzeczywistości, to młody człowiek

  Polubienie

  1. Po likwidacji komitetu pojechalibyście na Grand Prix Formuły 1?

   CW24tv
   Opublikowany 29 sie 2019

   Musisz to wiedzieć! (558)

   „mgrabas

   ważne uściślenie! – to nie ruch został rozwiązany tylko komitet wyborczy, a ruch istnieje i rozwija się! teraz jesteśmy na etapie analizy i wniosków

   adres komentarza

   Polubienie

   1. Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy,

    Z przykrością informuję, że nasz Komitet Wyborczy został rozwiązany.

    Przepraszam osoby, które nam zaufały i poświęciły swój czas i środki popierając utworzenie listy społecznej Jednej Polski.

    Dziękuję za ogromną pracę na rzecz KWW 1PRO i entuzjazm, z jakim przyjmowana była nasza inicjatywa. Dziękuję szczególnie za wyrazy poparcia i zachęty dla dalszego działania naszego ruchu.

    Nasze działania wynikające z oddolnej inicjatywy, zrywu grupy ideowców NIE zostały przerwane.

    Jedynie w tych wyborach nie weźmiemy udziału.

    Pełnomocnik Wyborczy, wraz z kilkoma innymi członkami komitetu, wycofał poparcie dla jego utworzenia, co z mocy ustawy skutkuje rozwiązaniem KWW Jedna Polska – Ruch Oddolny.

    Nie znamy całej sytuacji, która doprowadziła do takiej decyzji Pełnomocnika Wyborczego i próbujemy tę sytuację wyjaśnić. Nie zmienia to jednak faktu, że w tych wyborach już nie możemy wziąć udziału.

    Koncentrujemy się teraz na wyciąganiu wniosków, budowaniu struktur, usprawnianiu strony internetowej i narzędzi komunikacyjnych.

    Zachęcamy do do dalszego przekazywania społeczeństwu informacji o naszym istnieniu i przygotowaniach do następnych wyborów.

    1Polska nadal działa!

    Marek Sas-Kulczycki

    pełnomocnik finansowy Komitetu Wyborczego Wyborców Jedna Polska – Ruch Oddolny”

    źródło: http://www.kww1pro.pl/


    od mg: skrót KWW oznacza jedynie komitet wyborczy wyborców, a nie ruch społeczny

    Polubienie

 2. 1Polska nie zawiodła, zawiódł komitet wyborczy, ludzie z „wyborów” robią nadwartość, a przecież to tylko szopka dla naiwnych organizowana przez trzymających władzę

  nic się nie stało, nie udało nam się, bo nie byliśmy gotowi, tym razem wprowadzić konia trojańskiego do partyjnego parlamentu, gdy wyciągniemy naukę z tej lekcji to będziemy bardziej przygotowani, tylko ludzi, którzy nam zaufali, szkoda, i to dla nich musimy przerobić tę lekcję i się zmienić, damy radę! :)

  Polubienie

  1. FRAGMENTY nagrania z 20. lipca 2019 r. – Warszawa – „SPOTKANIA ZAŁOŻYCIELSKIEGO” KWW1PRO (komitetu wyborczego wyborców 1Polska ruch oddolny)

   Opublikowany 9 wrze 2019

   Przesłany 9 wrz 2019

   Same wypowiedzi Konrada Daniela.

   „mgrabas

   dobrze, że przynajmniej te fragmenty nagrania zostały wreszcie upublicznione, szkoda że tylko fragmenty, a nie całe nagranie i dziwi mnie dlaczego nie wiedziałem o zamiarze zwołania tego spotkania, na które, jako wieloletni uczestnik 1polska.pl bym przyjechał!
   dopiero po fakcie przeczytałem na forum, że było spotkanie, jacyś ludzie sobie postanowili coś co dotyczy całego ruchu i że jakieś osoby z poza ruchu zostały ustanowione do różnych zadań i to one mają koordynować jakieś akcje nie przegłosowane przez uczestników naszego ruchu!
   mam nadzieję, że ukaże się całość materiału z tego spotkania, ponieważ uczestnicy ruchu mają prawo go zobaczyć skoro takie spotkanie się odbyło, a jego skutki spadły na uczestników ruchu – ja np. poświęciłem swój długi urlop, nie szczędząc kasy na ulotki, pinezki, ksera, benzynę itd. by sprostać sytuacji, wykreowanej przez tych anonimowych ludzi zarejestrowanych na tym nagraniu!”

   adres komentarza

   Polubienie

   1. było jeszcze „SPOTKANIE PRZED ZAŁOŻYCIELSKIE KWW1PRO”

    KWW1PRO
    Opublikowany 8 lip 2019

    Fragmenty wypowiedzi Jana Sposoba.

    „Bardzo owocne spotkanie, ustalono wiele bardzo ważnych punktów działań, stworzono tematyczne zespoły, podzielono się zadaniami i zaplanowano terminarz działań.
    Ustalono że w platformą komunikacyjną będzie Forum Organizacyjne, znajdujące się pod adresem http://wsw.sgdw.pl
    Stroną główną działań KWW1PRO ma być stronka pod adresem: http://kww1pro.pl .
    Koncept działań, formuła wybierania kandydatów wywodzi się z obszaru działań projektu http://1polska.pl .”

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s