Zdejmij swoje betonowe okulary – Aleksander Berdowicz

12 sierpnia 2019 11:41

PorozmawiajmyTV
Opublikowany 12 sie 2019

Komentarze na: http://porozmawiajmy.tv/zdejmij-swoje-betonowe-okulary-aleksander-berdowicz

Telewizja kłamie, jest to oczywisty fakt. Jednak media alternatywne nie są pozbawione tej wady, jest wielu popularnych autorów publikacji, którzy również w perfidny sposób manipulują prezentowanymi informacjami aby osiągnąć różne cele, bądź to swoje prywatne, bądź zlecone przez kogoś. W prezentacji tej pokazałem kilka przykładów perfidnych manipulacji ze strony przedstawicieli tzw. środowisk patriotycznych, którzy po dokładnym przyjrzeniu się, wcale nie są patriotyczne.
Przedstawiłem tutaj tylko przykłady. Aby nie dać się wrobić w inne kłamstwa płynące z mediów, zalecam je weryfikować poprzez włączenie myślenia i (jeśli jest to możliwe) czytanie dokumentów źródłowych.

źródło: http://porozmawiajmy.tv/zdejmij-swoje-betonowe-okulary-aleksander-berdowicz

„Bartek 12 sierpnia 2019 at 12:48

Słuszne uwagi Alex! Proszę, odnieś się do propozycji http://1polska.pl/o_co_chodzi Pozdrawiam”

adres komentarza

Mgrabas
12 sierpnia 2019 at 15:16

nie jestem Alexem, ale jestem sobą 🙂 dlatego pozwolę sobie odnieść się do poruszonego tematu 1Polska
tak bardzo zapaliłem się do tej idei, że nawet zostałem koordynatorem okręgu 22 http://1polska.pl/kontakt
nawet poseł Robert Majka w końcu przyłączył się do 1Polska, a to też coś znaczy
o liście społecznej ruchu oddolnego Suwerenów 1Polska można się sporo dowiedzieć z jej warsztatów, które zostały udostępnione na YouTube https://7777777blog.wordpress.com/2019/05/05/drugie-warsztaty-1polska-w-warszawie-27-04-2019/
gorąco zachęcam do zaangażowania się w tę ideę 🙂 ja właśnie skserowałem 1000 ulotek informacyjnych i idę rozwiesić je na terenie Przemyśla 😀”adres komentarza


Alex

12 sierpnia 2019 at 15:54

1Polska, wg mnie to jest coś takiego: „cieszmy się, radujmy się, jednoczmy się wszyscy dla Polski, cieszmy się, radujmy się, jednoczmy się wszyscy dla Polski, cieszmy się, radujmy się, jednoczmy się wszyscy dla Polski, ….”. I tyle. Takie projekty trzeba organizować w konspiracji, z fachowcami, a medialnie można coś głosić dopiero gdy już struktury będą silne. Okres konspiracji jest potrzebny do oddzielenia ziarna od plew, czyli tych, którzy faktycznie coś robią od gadaczy i świrów. Na czele musi być dyktator, który ma charyzmę i będzie twardą ręką zarządzać pracą całej organizacji. Bez twardej ręki będzie tylko „hurra, hurra, hurra”, a efektów wyborczych będzie 1,5%.

adres komentarza


Mgrabas

tak się dzieje w partiach: przywódca decydujący o wszystkim i owieczki w jego niewoli, natomiast ruch 1Polska jest zupełnym nowum, alternatywą wobec systemu oligarchiczno-partyjnego
struktury się tworzą, na dniach będzie rejestracja KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW JEDNA POLSKA – RUCH ODDOLNY w PKW
programem ruchu są te postulaty – które formułuje każdy z jego uczestników – które są wspólne dla największej liczby jego uczestników
jeszcze jakieś pytania i wątpliwości? 

adres komentarza

Alex

Dobrze, powodzenia! Będzie dużo gadania a nie będzie komu robić. Dla swego komfortu umysłowego nazywasz to „przywódcą i owieczkami”, podczas gdy sprawczość w czasie wojny musi być oparta na jednoosobowym dowodzeniu, sprawnym planowaniu, reagowaniu na ruchy przeciwnika i szybkim działaniu. Jedynie w bardzo sprzyjających warunkach ludzie mogą swobodnie okazywać swoją kreatywność i się realizować, wtedy wręcz wskazana jest maksymalna wolność aby ludzie się realizowali. Teraz jesteśmy w stanie wojny, więc „postulaty – które formułuje każdy z jego uczestników” to jest zupełne marnowanie czasu wszystkich i koncentrowanie uwagi ludzi na utopii.
To musi być organizacja oparta na twardych ideach narodowych, z ludźmi którzy potrafią usiąść razem, rozpisać plan i go realizować. Ich pracy na początku nawet nie będzie widać. I absolutnie nie należy przyjmować wszystkich, tylko tych, których albo znamy, albo wnoszą jakieś konkretne działanie. Ludzi rozpoznaje się w boju, a nie w gadaniu. Dobrzy są tacy, którzy nie boją się popełniać błędów i się na nich uczą.
Ja nie mam żadnych wątpliwości, 1Polska z wierzchu wygląda pięknie, nadaje się na wystawę, bo do pracy, moim zdaniem, się nie nadaje.

adres komentarza

Mgrabas

12 sierpnia 2019 at 19:03
dzięki za dobre życzenie wysłane do nas :)
moc naszej idei polega na porwaniu całego społeczeństwa jej słusznością
inspiracją jest Mohandas Karamchand Gandhi

adres komentarza

Jedna myśl w temacie “Zdejmij swoje betonowe okulary – Aleksander Berdowicz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s