30 Euro za tonę emisji? …To nas zrujnuje!!!

kiki85uuu
Opublikowany 4 sie 2019

 

Jeśli możesz wesprzyj mój kanał tym samym moją walkę o Polskę przeciw lewactwu i ludzkiej głupocie
Bank 90 95740005 3001 0015 9724 0001
PayPal paypal.me/Kiki85
Dzięki za ewentualne wsparcie pamiętajcie o dopisku „darowizna”
Zapraszam też do polubienia mojego konta na Facebooku
http://www.facebook.com/KikizPL/

Jedna myśl w temacie “30 Euro za tonę emisji? …To nas zrujnuje!!!

 1. „03 sierpnia 2019, 14:00, Autor: ads//now//kwoj

  Setki tysięcy z resortu dla fundacji „ojca” Rydzyka. Na „kampanię edukacyjno-informacyjną”

  17 kwietnia tego roku poseł Krzysztof Brejza wystąpił do ministerstwa między innymi o udzielenie informacji na temat umów zawieranych przez resort z fundacją Lux Veritatis. Za\u0142o\u017cycielem i prezesem powstałej w 1998 roku fundacji jest ojciec Tadeusz Rydzyk. To w\u0142a\u015bnie ona w 2003 roku dostała koncesję na nadawanie Telewizji Trwam.

  WIĘCEJ O PUBLICZNYCH DOTACJACH DLA INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z O. RYDZYKIEM.

  W sobotę poseł Brejza poinformował w mediach społecznościowych, że otrzymał odpowiedź z ministerstwa. Zamieścił jej skan na swoim profilu na Twitterze.

  Ministerstwo ZDROWIA przelało fundacji o.Rydzyka prawie 1 mln zł.
  Tak wynika z odpowiedzi na moje zapytanie.
  Umowy Ministerstwa z fundacją Rydzyka dotyczyły …kampanii INFORMACYJNEJ nt.walki z nowotworami.
  I to w czasie, gdy brakuje pieniędzy na LECZENIE raka.


  źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/umowa-ministerstwa-zdrowia-z-fundacja-ojca-rydzyka-lux-veritatis,958174.html

  Setki tysięcy z resortu dla fundacji „ojca” Rydzyka. Na „kampanię edukacyjno-informacyjną” (…)

  Właśnie zamknięty został oddział dla dzieci chorych na raka, nie ma pieniędzy na leki dla pacjentów z nowotworami. Tymczasem Mnisterstwo Zdrowia płaci blisko 1 mln zł fundacji T.Rydzyka za kampanię w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów.
  W końcu zawierzyli służbę zdrowia Matce Bożej, więc uznali, że już nie muszą „marnować” pieniędzy na chorych.

  Ministerstwo Zdrowia zawarło od grudnia 2015 roku umowy opiewające na blisko 900 tysięcy złotych z fundacją Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk – poinformował resort. O udzielenie takich informacji wnioskował Krzysztof Brejza (PO). Umowy dotyczyły „zakupu czasu antenowego dla celów przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów”. 17 kwietnia tego roku poseł Krzysztof Brejza wystąpił do ministerstwa między innymi o udzielenie informacji na temat umów zawieranych przez resort z fundacją Lux Veritatis. Założycielem i prezesem powstałej w 1998 roku fundacji jest ojciec Tadeusz Rydzyk. To właśnie ona w 2003 roku dostała koncesję na nadawanie Telewizji Trwam.

  OKO.press: ponad 214 mln publicznych pieniędzy trafiło do… Ministerstwo Zdrowia zawarło od grudnia 2015 roku umowy opiewające na blisko 900 tysięcy złotych z fundacją Lux Veritatis, której prezesem jest „ojciec” Tadeusz Rydzyk – poinformował resort. O udzielenie takich informacji wnioskował Krzysztof Brejza (PO). Umowy dotyczyły „zakupu czasu antenowego dla celów przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów”. 17 kwietnia tego roku poseł Krzysztof Brejza wystąpił do ministerstwa między innymi o udzielenie informacji na temat umów zawieranych przez resort z fundacją Lux Veritatis. Założycielem i prezesem powstałej w 1998 roku fundacji jest ojciec Tadeusz Rydzyk. To właśnie ona w 2003 roku dostała koncesję na nadawanie Telewizji Trwam. WIĘCEJ O PUBLICZNYCH DOTACJACH DLA INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z O. RYDZYKIEM.  W sobotę poseł Brejza poinformował w mediach społecznościowych, że otrzymał odpowiedź z ministerstwa. Zamieścił jej skan na swoim profilu na Twitterze. Setki tysięcy z ministerstwa dla fundacji Rydzyka 214 milionów na instytucje związane z ojcem Rydzykiem. „Kolejna z patologii tej władzy” Kancelaria… czytaj dalej » Jak czytamy w dokumencie udostępnionym przez posła opozycji, od grudnia 2015 roku do lutego 2019 roku (o ten okres zapytał ministerstwo Brejza) resort zdrowia zawarł umowy z fundacją Lux Veritatis „zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa”. Umowy te – jak pisze ministerstwo – dotyczyły „zakupu czasu antenowego dla celów przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki nowotworów”. „Przedmiotowe umowy opiewały na kwotę 182 940 zł w 2016 roku, 488 604,26 zł w 2017 roku oraz 202 439,02 zł w 2018 roku” – czytamy. Łącznie daje to 873 983 złote. Brejza zapowiedział na Twitterze, że wystąpi do prokuratury i Najwyższej Izby Kontroli o skontrolowanie tych umów.

  Tvn24″

  na podstawie: http://miziaforum.com/2019/08/04/setki-tysiecy-z-resortu-dla-fundacji-ojca-rydzyka-na-kampanie-edukacyjno-informacyjna-video/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s