I będzie głód i mór – fragmenty nagrań Adolfa Kudlińskiego

oblubienica
Opublikowany 6 lip 2019

„oblubienica

Po obejrzeniu całego filmu, będziecie wiedzieć, w jakich czasach żyjemy i do czego to idzie… ludzie na wsi ,może jakoś przeżyją, ale ich też polsko-języczny rząd zniszczy, mieszczuch zaś, na 100% czeka mór… ceny pójdą w górę i są załatwieni. Ap.6:6 ,Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.

adres komentarza

„oblubienica

(…) tajny rząd światowy, ma swoje różne korporacje, żywność chemiczną też, a ich przecież celem jest depopulacja, tak więc wszelkimi możliwymi sposobami starać się będą zniszczyć rolnictwo, a gdy już wybiją gojom krowy i świnie i wszystko, …wtedy gojom pozostanie jedynie kupowanie coraz droższej żywności w supermarketach, w dodatku z 666 w ręku. NWO – będzie mieć totalny światowy monopol nad żywnością, rząd nie pozwoli Ci sprzedać nawet 3 marchewek na ulicy, zabronią Ci wszystkiego, włącznie z zabiciem własnej świni, czy opałem drewnem, w Polsce jest gorzej niż Hitlera,., dawno temu pewna żydówka powiedziała, „Was Polaków nie będzie” czyli jest to, ustawiony odgórnie plan ,.,i wszystko się wypełnia jak w Biblii…

adres komentarza

„mgrabas

Kudliński nie mówi o Żydach (semitach), ale o chazarach udających Żydów, Polaków, Rosjan, Niemców, Amerykanów, Ukraińców i wszystkie inne nacje!

adres komentarza

„oblubienica

Gdyby żydzi wymordowali pół świata, to i tak będą ludzie, którzy ciągle, bez mydła będą wchodzić im…. już nie dokończę mi to słowo przez usta nie przejdzie, żydzi spokojnie zbierają fundusze nawet wśród chrześcian do budowy 3 świątymi w której zasiądzie ich mesiasz czyli antychryst, który wymorduje wszystkich chrześcijan, i nie tylko chrześcijan… Ap 13:15, wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi bestii, (antychrysta)… przez polsko-języczny rząd… Będą też tacy, którzy tuż przed ścięciem na gilotynie podziękują żydowi, za to, że wytnie jemu całą rodzinę wraz z nim.

adres komentarza

„mgrabas

(9): Kto słucha, niech usłyszy: (10): Kto ma pójść do więzienia, zostanie uwięziony; kto ma zginąć, zginie. Będzie to dla świętych czas, by pokazać swą wytrwałość i ufność. (11): Potem zobaczyłem inną bestię, która wyszła z ziemi. Miała dwa rogi, podobne do rogów Baranka, i przemawiała jak smok. (12): Sprawowała rządy w imieniu pierwszej bestii, która została uleczona ze śmiertelnej rany, i wzywała całą ziemię i jej mieszkańców do oddawania jej pokłonu. (13): Dokonywała niezwykłych znaków – na oczach ludzi sprowadzała z nieba na ziemię ogień. (14): W ten sposób oszukiwała wszystkich, czyniąc te cuda przed pierwszą bestią. I rozkazała ludziom na ziemi, by wykonali wielki posąg bestii, która ożyła po śmiertelnej ranie. (15): Pozwolono też drugiej bestii ożywić ten posąg i sprawić, aby mówił. Wtedy posąg zarządził, że wszyscy, którzy mu się nie pokłonią, muszą umrzeć. (16): Rozkazał, aby wszystkim ludziom – wielkim i małym, biednym i bogatym, niewolnikom i wolnym – naniesiono znak na prawą rękę lub na czoło. (17): I nie można było niczego sprzedać ani kupić bez znaku, który oznaczał imię bestii lub jego cyfrowy symbol. (18): W tym tkwi zagadka: kto jest mądry niech rozszyfruje tę liczbą bestii, bo jest to również liczba człowieka. Jego liczba to 666. [Słowo Życia NT, Ap 13]”

adres komentarza

„oblubienica

Myślę że już jest, albo niedługo będzie czas, w którym Bóg [ześle] ludziom ostry obłęd w głowę (2Tes 2), ludzie będą patrzyć na te wszystkie żydowskie zbrodnie, a pomimo tego, będą szli za żydowską bestią i antychrystem i szatanem też… Ap 13:3-4, Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za (żydowską) oną bestyją. I kłaniali się onemu smokowi, (diabłu) który dał moc bestyi; kłaniali się też bestyi.

adres komentarza

„mgrabas

(1): Przejdźmy teraz, drodzy przyjaciele, do sprawy powtórnego przyjścia Pana i naszego z Nim spotkania. (2): Prosimy Was: nie ulegajcie jakimś nowinkom ani nie pozwólcie się niepokoić jakimiś wizjami, objawieniami czy rzekomo naszym listem na temat tego, jakoby dzień powrotu Pana już nastał. (3): Nie dajcie się nikomu oszukać. Dzień ten bowiem nie nadejdzie, zanim nie nastąpi wielkie odstępstwo od Boga i nie pojawi się człowiek bezprawia, przeznaczony na zagładę. (4): Będzie się on wynosił ponad wszystko i sprzeciwiał wszelkim bogom i przedmiotom kultu. I zasiądzie w świątyni Bożej, twierdząc, że to on jest Bogiem. (5): Nie pamiętacie, jak Wam o tym mówiłem, będąc jeszcze z wami? (6): Dobrze wiecie, co go teraz powstrzymuje – aż do czasu jego pojawienia się. (7): Bo ukryte działanie bezprawia już jest widoczne. Na razie powstrzymuje je Ten, który w pewnym momencie usunie się ze sceny. (8): A wtedy pojawi się ów bezbożny, którego Pan zgładzi jednym tchnieniem ust i unicestwi swoją obecnością. (9): Pojawieniu się owego człowieka będą towarzyszyć potężne przejawy mocy szatana, fałszywe znaki i cuda (10): i cała pełnia nieprawości – po to, by omamić tych ludzi, którzy podążają na zagładę, bo nie uznali miłości i prawdy, dających zbawienie. (11): Dlatego Bóg ześle na nich zwiedzenie, by bezkrytycznie uwierzyli kłamstwu (12): i by zostali skazani – ci wszyscy, którzy nie zaufali prawdzie, ale czerpali przyjemność z grzechu. (13): My zaś zawsze dziękujemy Bogu za Was, najdrożsi, tak ukochani przez Pana. Bo wybrał Was jako jednych z pierwszych, którzy przyjęli zbawienie przez oczyszczające działanie Ducha Świętego i zaufanie prawdzie. (14): Przez nas oznajmił Wam ewangelię i wezwał do udziału w chwale naszego Pana, Jezusa Chrystusa. (15): Dlatego, drodzy przyjaciele, bądźcie niewzruszeni i mocno trzymajcie się tego, czego Was nauczaliśmy – zarówno osobiście, jak i w liście. (16): A sam Pan, Jezus Chrystus, i Bóg Ojciec, który nas ukochał i swą łaską zapewnił wieczną zachętę i nadzieję, (17): niech pociesza Wasze serca i utwierdza w każdym dobrym czynie i słowie. [Słowo Życia NT, 2tes 2]”

adres komentarza

Jedna myśl w temacie “I będzie głód i mór – fragmenty nagrań Adolfa Kudlińskiego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s