LUDZIE!!! zamiast politykować, zdajcie sobie sprawę z tego co właśnie się dzieje na całym świecie! WDRAŻANE JEST GLOBALNE WIĘZIENIE 5G

to jest absolutnie najważniejsza sprawa naszego być albo nie być!!!

Kto? i Dlaczego?
Opublikowany 17 maj 2017

Cenzura i depopulacja

LIVE Z LASU 1 – test?

podziemnaTV
Opublikowany 2 lip 2019

„mgrabas

każdego komu leży na sercu zdrowie Polaków
proszę o poparcie na 1polska tego postulatu: http://1polska.pl/postulaty/o_likwidacje_nadajnikow_mikrofal_z_pobliza_ludzi_256

adres komentarza

 

Wyborczy LIVE z lasu 2 Idźmy na wybory – wybierzmy SIEBIE!

podziemnaTV
Opublikowany 4 lip 2017

„mgrabas

uważam, że na start 1polski w tych „wyborach” jest stanowczo za wcześnie!!!
nie mam zamiaru robić 1polsce – falstartu, a okupantowi – frekwencji
świadomość osób w 1polsce jest w powijakach – przykład? – postulat o szkodliwości promieniowania mikrofalowego na ludzi: http://1polska.pl/postulaty/o_likwidacje_nadajnikow_mikrofal_z_pobliza_ludzi_256 – poparty przez 3 z 36641 reprezentantów i 30 osób z całej populacji Polaków
a przecież 100-krotne podniesienie „bezpiecznych” wielkości mocy nadajników mikrofalowych to depopulacja Polski!!!”

adres komentarza

 

„Teresa Thompson

Podziemna tv
Panie Konradzie Danielu – proszę odnieść się do zarzutów TheraPeuty

adres komentarza

„mgrabas

już znalazłem i wysłuchałem –

teraz oczekuję odpowiedzi Pana Konrada Daniela na to nagranie
również oczekuję odpowiedzi Mateusza Jarosiewicza na te zarzuty

adres komentarza

„ngrabas

Panie Konradzie, w komentarzach pod poprzednim Pana live z lasu, pojawiła się sprawa zarzutów człowieka o nicku TherraPeuta, który postawił Panu i Mateuszowi Jarosiewiczowi poważne zarzuty
proszę albo to zdementować, albo wyjaśnić, albo jakkolwiek się do tego odnieść, aby sprawę zamknąć i by to nie zaszkodziło sprawie 1polska – chodzi mianowicie o to: http://www.youtube.com/watch?v=1qsfskpa1go

adres komentarza

„podziemnaTV

@UCjHFnbc7PzQ2FEN94T3OVkA Tak, znam już ten film… Co by Pan zrobil, gdyby ktoś Pana publicznie nazwal złodziejem (mam na myśli tytul tego filmu) – a nastepnie kazał się Panu z tego tlumaczyć? Pan oczywiście nie jest złodziejem i nawet Pan nie wie o co temu komuś chodzi – ale on domaga sie od Pana, żeby się Pan z tego wytłumaczył? Żeby Pana do tego zmusić tytułuje swój film „mgrabas – zaprzedałeś się już?” – chociaż w samym filmie mówi NIE o Panu tylko o kimś zupełnie innym, zarzucając mu rzekomą kradzież pomysłów. No ale ten ktoś inny nie jest dobrym „wabikiem” na widzów, wiec w tytule umieszcza Pana nazwisko, bardziej znane i chwytliwe, żeby wymusić na Panu reakcję, żeby Pan teraz się tłumaczył że nie jest Pan wielbłądem, oczywiście robiąc „przy okazji” reklamę autorowi filmu.
CO BY PAN ZROBIŁ w takiej sytuacji?
Pewnie próbowałby Pan się skontaktować z autorem filmu zeby mu uzmysłowić jak wielką podłość Panu uczynił i żeby się opamiętał i zmienił tytuł swojego filmu, skoro dotyczy on kogoś innego – a nie Pana.
No ale powiedzmy ze okazaloby się, że autor filmu zamiast okazac skruche, to jeszcze Panu grozi, ze jak Pan się publicznie nie wytlumaczy, że Pan jednak złodziejem nie jest, to zobaczy Pan do czego ON (autor filmu) jest zdolny…
Powiedzmy ze z tej korespondencji wnioskuje Pan że ma do czynienia z nieobliczalnym psychopatą….
Co by Pan zrobił na moim miejscu w takiej sytuacji?
Nie jest Pan msciwy. Film w ktorym uzyto Pana nazwiska zyje juz wlasnym życiem. Nie ma Pan żadnego wpływu na to kto i kiedy go obejrzy – a zatem nie ma możliwości aby Pan RAZ NA ZAWZSZE to wyjaśnił, bo Pana odpowiedź nigdy nie będzie integralną częścią oryginalnego paszkwila – i zawsze będą osoby które obejrzą paszkwil – i będą się domagały od Pana wyjaśnień – choćby Pan codziennie to wyjaśniał gdzieś w internecie.

…to tyle wstepu… A teraz chętnie odpowiem na Pana pytania: tylko prosze mi je zadac konkretnie – jakiego zarzutu WOBEC MNIE Pan się doszukal w tym filmie? Co mogę wyjaśnić?
PS. Dodam, że nie mam pojęcia kto komu co ukradł (ani czy w ogóle doszlo do jakiejkolwiek kradzieży) bo ani się tymi (ich) tematami (smart city to dla mnie tylko hasło) nigdy nie interesowałem – ani nie potrafię tego rozstrzygnąć.
Ps2…upublicznianie prywatnej korespondencji nie jest w dobrym tonie ale może tak to powinieniem załatwić, nie mając za bardzo innego wyjścia, i opublikować tu moją wymianę maili z TerraPetą…?”

adres komentarza

„mgrabas

dziękuję za odpowiedź
co ja bym zrobił? po prostu bym odpowiedział konkretnie odnosząc się na każdy konkretny zarzut
z tego co zrozumiałem z wypowiedzi TherraPeuty, to takie ma zarzuty:
1.brak przyjęcia przez Pana, zaproponowanej Panu współpracy z TherraPeutą w połączeniu pomysłu 1polski z pomysłem ruchspołeczny
2.Pana milczenie/przyzwolenie na to aby pod szyldem 1polski Mateusz Jarosiewicz promował jako swoje, rozwiązania autorstwa TherraPeuty
3.nie dopuszczenie nawet na 5 minut TherraPeuty do mikrofonu, gdy chciał przedstawić swoje pomysły na którymś ze spotkań 1polski
myślę, że Jego głównym zarzutem chyba jest Pana milczenie

p.s. czy mogę prosić o odblokowanie moich dwóch komentarzy? sprawa, jaką w nich poruszam jest absolutnie priorytetowa jeśli chodzi aktualną sytuację Polski i całego świata
dziękuję

p.s.2 strona 1polska, a dokładniej reprezentanci, są podatni na bardzo łatwe ich „zatopienie” przez anonimowe głosy minusowe, dawane im bez konieczności uch uzasadnienia i bez dania możliwości odpowiedzenia na te otrzymane od nie wiadomo kogo minusy, poza tym brak na stronie 1polska możliwości komunikowania się pomiędzy reprezentantami, brak możliwości dyskusji pod postulatami, to wszystko stwarza wrażenie, że specjalnie ta strona jest tak mało przyjazna dla użytkowników by ich zrazić, takie jest moje odczucie :(

p.s.3 czy ktoś widzi ten mój komentarz?”

adres komentarza

„podziemnaTV

1) Taki absurdalny zarzut pada w filmie? Naprawdę? Ja go tam nie znalazłem – ale odpowiem:
To Jarek Zienkiewicz (inicjator spotkania w Warszawie) trafił na youtubie na TerraPeutę (Daniela Jabłońskiego) – i zaprosił go na spotkanie do Warszawy, bo TerraPeuta sam wspomniał w jakimś swoim filmiku o 1Polska – więc Jarek go zaprosił na rozmowę o współpracy. Ja nie miałem pojęcia o istnieniu tego człowieka – dopóki mi Jarek nie pokazał tego jego filmu gdzie wspomina o 1Polska i powiedział, że zaprosił go do Warszawy.
TerraPeuta nie był zainteresowany współpracą – bo chciał się całkowicie poświęcić swojemu pomysłowi (ruchspołeczny) – i nikt do nikogo o to pretensji nie miał. Rozumieliśmy to i rozstaliśmy się z życzliwą sympatią.
A samo narzędzie o którym mówił TerraPeuta okazało się istnieć… tylko w jego głowie i być na etapie marzeń – wtedy dopiero zaczynał zbierać fundusze na realizację tego narzędzia (miał zebrane chyba 50zł z zakładanych 500 000zł)
Dla mnie zatem w ogóle nie było o czym rozmawiać – bo z mojego punktu widzenia – tylko narzędzie do wyboru przedstawicieli, lepsze i bardziej zaawansowane niż na stronie 1Polska – byłoby czymś interesującym – no ale jak już napisałem, takie narzędzie było dopiero w planach TerraPeuty.
Tak czy siak – rozstaliśmy się życzliwie – i nic nie zapowiadało, że to spotkanie będzie miało jakikolwiek ciąg dalszy, i będzie początkiem prześladowania mnie przez Pana TerraPuetę.
DODAM DROBNY SZCZEGÓŁ – ŻE NA TYM SPOTKANIU W OGÓLE NIE BYŁO MATEUSZA JAROSIEWICZA – ANI NIE WIEDZIAŁEM NAWET WTEDY O JEGO ISTNIENIU!
(Mateusza Jarosiewicza poznałem osobiście dopiero w połowie lutego, po konferencji „Etyka i moralność w życiu gospodarczym”)

2) Każdy reprezentant na 1Polska reprezentuje SIEBIE i ponosi odpowiedzialność za siebie. Ani ja osobiście, ani 1Polska jako „marka” (bo to przecież nie jest żaden podmiot – tylko pomysł na umożliwienie ludziom samodzielnego startu w wyborach, abyśmy mogli wybrać swoich niezależnych przedstawicieli do sejmu) – nie możemy odpowiadać za kogokowliek innego. To po pierwsze.
Natomiast każdy (nie tylko reprezentanci) – w tym tak samo Mateusz jak i TerraPeuta – moga promować inicjatywę społeczną 1Polska. (Pan też to robi, za co bardzo Panu dziękuję, swoją drogą. Ale przeciez nie odpowiadam za Pana i Pana słowa – i to jest chyba oczywiste)

Po drugie, o tym, że Mateusz rzekomo przedstawia czyjeś autorskie pomysły – dowiedziałem się z filmu TerraPeuty. Nie mogłem zatem ani dać, ani nie dać przyzwolenia, ani milczeć ani nie miczeć (w sensie intencjonalnym) – o czymś o czym nawet nie miałem pojęcia że może w ogóle mieć miejsce. Na końcu filmu Terrapeuta pyta, czy o tym wiedziałem i czy to autoryzowałem – odpowiadam: oczywiście, że nie.

(I TO JEST JEDYNE PYTANIE DO MNIE W TYM FILMIE – i tak twierdzi w mailach TerraPeuta, że on podobno nie stawia mi żadnych zarzutów – tylko pyta czy autoryzowałem rzekomą kradzież jego pomysłów. )

Po trzecie, To że TerraPeuta twierdzi, że Mateusz ukradł mu jego autorskie pomysły – to jeszcze NIE ZNACZY, ŻE TAK BYŁO. Ja nie potrafie rozstrzygnąć jak jest naprawdę, nie siedzę im w głowach. Jeśli czytał Pan komentarze Mateusza pod filmem TerraPeuty – to jasno z nich wynika, że Mateusz ma zupełnie inne zdanie niż TerraPeuta na temat autorstwa i inspiracji. Obaj prześcigają się na daty, kto kiedy o tym mówił – ale to jest spór między nimi – i nie mam pojęcia czemu ja jestem w to mieszany (to znaczy już wiem czemu – tak jak pisałem wcześniej, TerraPeuta napisał to wprost w odpowiedzi mailowej: chciał na mnie WYMUSIĆ reakcję i nagłośnienie tej sprawy, żebym się zaczął tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem)
Od siebie mogę tylko dodać swoją opinię, po czasie kiedy przyjrzałem się trochę działalności obu Panów: że tak jak Mateusz ma rzeczywiście skłonności do swobodnego przypisywania sobie przeróżnych pomysłów (mówi o nich jak o swoich) – tak TerraPeuta ma skłonności do oskarżania każdego o kradzież jego pomysłów, i nie zdziwię się jak za chwilę oskarży Szwajcarów, że to on wymyslił „szwajcarski model demokracji bezpośredniej” – a Szwajcarzy mu go UKRADLI….
…co oczywiście tylko utrudnia próbę rozeznania się który z nich ma rację w tym ich sporze….

Po czwarte wreszcie – Mateusz był przez pewien czas w gronie redaktorów treści na profilu 1Polska na facebooku – i na tym tle pojawiały się konfikty w gronie redaktorów – co skończyło się tym, że Mateusz nie jest już od jakiegoś czasu redaktorem treści – a wynikało to istotnie ze stylu działania Mateusza, polegającego na próbie rozwieszenia szyldu 1Polska nad tematami, którego go interesowały, czy które on prezentował, na swoistej próbie zdominowania profilu 1Polska pewnymi tematami – i na to rzeczywiście nie ma przyzwolenia – bo jak wspomniałem wyżej, każdy reprezentant reprezentuje siebie i nie może swoich poglądów czy stanowiska przedstawiać jako stanowiska 1Polska – ALE NIE MIAŁO TO NIC WSPÓLNEGO z filmem ani ze sprawą TerraPeuty .

3) Taki zarzut pojawia się w filmie? Naprawdę? Ja go tam nie znalazłem. Ale jeśli taki zarzut pada – to jest całkowicie absurdalny/niepradziwy – z Danielem Jabłońskim (TerraPeutą) widziałem się jeden jedyny raz w życiu – na kameralnym spotkaniu w Warszawie w kilka osób. Nie było tam żadnego mikrofonu – i każdy rozmawiał zupełnie swobodnie. Nie mam więc pojęcia czego ten zarzut niby dotyczy.
Do tej pory odbyły się 4 spotkania/warsztaty 1Polska – i na żadnym z tych spotkań nie było TerraPeuty – a nawet jakby był, to każdy kto chce się zaprezentować ma taką samą ilość czasu. Kompletnie nie wiem o co chodzi z tak absurdalnym zarzutem.

ps) odblokowane
ps2) głosy minusowe nie mają wpływu na pozycję na liście – reprezentanci na stronie są posortowani wg ilości głosów pozytywnych (kciuki w górę) – i jest to napisane w zakładce „o co chodzi”
Różne sa pomysły jak rozbudować stronę o nowe funkcjonalności – ale narazie to jest dopiero w sferze planów – i to też jeszcze nie „zatwierdzonych”
ps3. nie, tzn teraz juz tak, mam nadzieję, bo był w zablokowanych (nie wiem czemu)”

adres komentarza

„mgrabas

dziękuję za odpowiedź
nie wiem czy dla TerraPeuty, ale dla mnie jest ona wystarczająca
pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku :)

adres komentarza

„Ultima Thule

@mgrabas : mechanizm 1Polska może być wykorzystany w złej wierze i nie będzie możliwości powstrzymania tego wykorzystania. Mała grupka cwaniaków jest w stanie zrobić „spółdzielnię” i wypromować swoich, a zdyskredytować dobrych ludzi. Konrad będzie mógł jedynie bezradnie się przyglądać, bo każda próba ręcznego sterowania może się skoczyć w sądzie. Pisałem o tym wcześniej szczegółowo i Konrad nie odniósł się do mich argumentów. Świadczy to o tym, że nie wie, co odpowiedzieć, bo nie rozumie tych zagrożeń, lub nie wie, jak im przeciwdziałać.

adres komentarza

„mgrabas

w jaki sposób? przedstaw to na hipotetycznym przykładzie

adres komentarza

„Ultima Thule

@mgrabas : jeżeli zbierze się grupka powiedzmy 100 osób, to mogą zrobić sztuczne poparcie dla wybranej osoby oraz zlegendować ją. Większość uczestników projektu 1Polska nie będzie miało możliwości zweryfikowania takiej zlegendowanej osoby. Tak więc istnieje duże ryzyko powstawania w ramach projektu 1Polska wielu takich spółdzielni. Czas będzie za krótki na weryfikację. Gdyby Konrad chciał w takiej sytuacji wkroczyć i wykluczyć kogoś z 1Polska na podstawie PODEJRZEŃ, to sam narazi się na procesy w trybie wyborczym. Wątpię, czy potrafi się zabezpieczyć prawnie przed takimi kombinacjami.

Ale jest też drugi problem: za pomocą takich samych spółdzielni można łatwo kogoś zdyskredytować, pomimo że będzie właśnie dobrym kandydatem. W efekcie cały projekt 1Polska może zostać zniszczony. I tu wychodzi zaleta partii: w partiach ludzie muszą działać LATA i być weryfikowani NA ŻYWO, aby w końcu mogli gdzieś kandydować. System weryfikacji partyjnej jest niedoskonały, ale jest o RZĘDY WIELKOŚCI lepszy od systemu 1Polska, gdzie w ciągu miesiąca trzeba będzie zweryfikować tysiące osób. NONSENS.

„mgrabas

dziękuję za rzeczową odpowiedź
podobne spostrzeżenia mam i ja, napisałem o nich wcześniej pod tym nagraniem
sam doświadczam na sobie bycia storpedowanym przez 5 nie znanych mi reprezentantów, którzy nie chcą aby mój postulat, którego celem jest obrona ludzi przed szkodliwymi polami mikrofalowymi, miał szansę się przebić, ani żebym ja mógł o niego walczyć
bardzo dziwi mnie, że bardzo łatwo można sprawdzić kogo popiera dany kandydat i od kogo dany kandydat się dystansuje, ale ten kandydat nie może sprawdzić kto dał mu głos negatywny ani dlaczego, bo nie ma obowiązku uzasadniania głosów negatywnych, ani nie ma możliwości odpowiadania na zarzuty uzasadniające głosy negatywne, poza tym nie ma możliwości dyskusji pod postulatami, ani nie ma możliwości komunikacji pomiędzy reprezentantami, a właśnie to powinno być przede wszystkim jeśli naprawdę witryna 1polska ma być dla ludzi i dla wypracowywania jak najlepszego programu
wobec niezrozumiałych dla mnie „mankamentów” witryny 1polska, nasuwa mi się bardzo poważne pytanie: czy celem strony 1polska jest wyłapanie wartościowych Polaków aby ich łatwo zlikwidować czy ułatwienie Polakom osiągnięcie celów jakie 1polska deklaruje?
Ultima Thule, czy widzisz ten mój komentarz? czy ktokolwiek go widzi? proszę o informację zwrotną

adres komentarza

„Ultima Thule

@mgrabas : tak, dopiero teraz widzę”

adres komentarza

„Ultima Thule

@mgrabas : no to jednak podzielasz moje krytyczne spostrzeżenia.

Ja tylko dodam, że nie ma możliwości usunięcia wad 1Polska, gdyż wymagałoby to ogromnych nakładów finansowych na wiarygodny system informatyczny oraz serwer o dużych parametrach. Ale największym problemem jest to, że domorośli politykierzy myślą, że są w stanie zbawić świat jednym genialnym pomysłem. Ruch Narodowy, wolnościowcy korwinowo-michalkiewiczowscy, braunowcy i wielu innych od dekad tworzą ogromny wysiłek, na który składa się praca tysięcy lokalnych oddziałów partii i organizacji, a tu nagle ktoś przychodzi (Konrad, jakiś rolnik, gość od listy Jedności Narodu itp itd i myślą, że są w stanie przelicytować na efekty i wiarygodność MILIARDY osobo-godzin ciężkiej, twórczej, a często fizycznej pracy tych środowisk.

Otóż NIE SĄ W STANIE. Ich wysiłki podobne są do myślenia dziecka, że jak stanie na górce kretowiska i podskoczy, to dosięgnie Słońca lub gwiazd. Oni są oczywiście w w stanie NIEZNACZNIE POMÓC, ale tylko pod warunkiem, że się zgłoszą o tych uwiarygodnionych dekadami działania środowisk i zaproponują im współpracę przy projekcie. TYLKO TAK może ta współpraca przebiegać. I trzeba się przygotować na to, że nasz pomysł niekoniecznie zostanie uznany za „cudowny”. Przykładem jest DEBILNY pomysł Kukiza o JOWach, który by przypieczętował system dwupartyjny OSTATECZNIE i prawdopodobnie na 100 lat albo aż do upadku Polski.

Jestem przekonany w 100%, że projekt 1Polska nie ma najmniejszych szans nawet na zarejestrowanie, ale będzie on na pewno przyczyny ZMARNOTRAWIENIA ogromnej energii tysięcy osób w całej Polsce, którzy mogliby działać na rzecz jedynej wiarygodnej formacji antysystemowej – KONFEDERACJI.

PRAWDA, Front Jedności Narodu, Kukiz, Federacja Jakubiaka itp. to są projekty albo głupie, albo celowo sabotujące możliwość powstania anty-systemu w Polsce.

Każdy, kto odłącza się od KONFEDERACJI działa PRZECIWKO POLSCE.

To jest WARUNEK BRZEGOWY zrozumienia sytuacji politycznej w Polsce.

adres komentarza

„mgrabas

@Ultima Thule, sam pomysł Konrada Daniela jest genialny, niestety wykonanie fatalne, a w szczególności toporna strona 1polski, jak by nie było w Polsce informatyków tylko ten jeden jedyny, który łaskawie od czasu do czasu serwisuje tego gniota

adres komentarza

6 myśli w temacie “LUDZIE!!! zamiast politykować, zdajcie sobie sprawę z tego co właśnie się dzieje na całym świecie! WDRAŻANE JEST GLOBALNE WIĘZIENIE 5G

 1. Słyszeliście moi mili o 5G? – Piosenka o demokracji, o zdrowiu i o prawie do wolnosci osobistej.

  XmGoblin Kanal
  Opublikowany 5 lip 2019

  4.07.2019 Sejm przyjął megaustawę, która pozwoli przemysłowi telekomunikacyjnemu wprowadzać technologię 5G w Polsce. Ustawa ta m.in. umożliwi podniesienie polskiej normy dopuszczalnego promieniowania (planuje się 100-krotne podwyższenie obowiązującej wartości), znosi obowiązek uzyskiwania przez operatorów pozwolenia na budowę oraz zakaz stawiania anten na terenach chronionych. Obywatele będą królikami doświadczalnymi w tym niebezpiecznym i niezbadanym eksperymencie.

  Prawa do utworu zastrzeżone. Materiał udostępniony w celu wykorzystania do protestów przeciw technologii 5G. Wszelkie inne wykorzystanie wymaga pisemnej zgody autorów. Prawa zastrzeżone przez Lyrics Factory ltd.

  Polubienie

 2. 5G=RIP

  XmGoblin Kanal 12 filmów Ostatnia aktualizacja: 26 cze 2019


  od mg: R.I.P. – „Rest in Peace” – z j. ang. „spoczywa w Pokoju” – napis stosowany na amerykańskich nagrobkach. W Polsce używane w zamian Ś.P.

  Polubienie

 3. LIVE Z LASU 3 Lista Społeczna – Definicja i zasady „gry”

  podziemnaTV
  Nadawane na żywo 18 godzin temu

  „podziemnaTV

  LISTA SPOŁECZNA – Definicja i zasady „gry”:
  (Formalność: każda ogólnokrajowa lista wyborcza składa się z 41 list okręgowych i zawiera od 460 do 920 nazwisk kandydatów)

  1.Lista Społeczna to lista wyborcza umożliwiająca kandydatom samodzielny i niezależny start w wyborach do sejmu, na równych dla wszystkich zasadach, w ramach jednej wspólnej listy (jednego komitetu wyborczego)

  2.Każdy wyborca ma prawo ubiegać się na równych zasadach o miejsce na Liście Społecznej (czyli zgłosić chęć/gotowość reprezentowania społeczeństwa w sejmie) i nikt nie może odgórnie go tego prawa pozbawić.
  (Osoba korzystająca z tego prawa to „Reprezentant”)

  2a.Reprezentant może za to pozbawić się tego prawa sam (wykluczyć się z Listy Społecznej) – jeśli zostanie przyłapany na celowym kłamstwie lub zatajeniu prawdy odnośnie swojej przeszłości (w tym politycznej), swojego życiorysu (w tym pochodzenia), swoich prawdziwych poglądów czy swoich planowanych działań jako ewentualny poseł (kontrakt wyborczy)
  UCZCIWOŚĆ (prawdomówność) wobec wyborców jest najważniejszą kompetencją i kategorią.

  3.To wyborcy w dniu głosowania (w dniu wyborów powszechnych) mają wybrać najlepszych kandydatów startujących samodzielnie w ramach Listy Społecznej – i posłami zostaną ci, ktorzy zdobędą największą liczbę głosów (wg przydziału mandatów dla Listy Społecznej przez PKW)

  4.Rolą Komitetu Wyborczego wystawiającego Listę Społeczną jest możliwie jak najuczciwsze zaprezentowanie wyborcom wszystkich kandydatów, na równych zasadach i podkreślanie różnicy w jakości niezależnych kandydatów społecznych w prównaniu do kandydatów partyjnych oraz promowanie „wybierania posłów bezpośrednio spośród niezależnych kandydatów” zamiast „wybierania pomiedzy partiami”
  (Lista Społeczna oferuje „autentyczny wybór” zamiast „partyjnego, fałszywego PRu”)

  4a.W szczególności Lista Społeczna nie może promować tylko pojedynczych twarzy (np tzw jedynek) tak jak to robią wszystkie inne partie – wszystkie działania w kampanii mają ODRÓŻNIAĆ Listę Społeczną od wszystkich innych partii i ich metod działania. Bo to ta faktyczna RÓŻNICA jakości jest siłą i kluczową cechą Listy Społecznej.

  Układanie list wyborczych:

  5.Ponieważ formalnym wymogiem kodeksu wyborczego są numerowane listy wyborcze o ograniczonej liczbie kandydatów oraz z parytetem płci – Lista Społeczna też musi ten wymóg spełniać – stąd konieczność tzw. „Ułożenia list okręgowych” przed ich rejestracją.

  6.Główną zasadą Listy Społecznej jest to, że okręgowe listy wyborcze (tworzące Listę Społeczną) powstają oddolnie NIEZALEŻNIE i SUWERENNIE w każdym z okręgów wyborczych – poprzez JAWNE (w tym rejestrowane kamerą) PRAWYBORY.
  (nie ma żadnego centralnego komitetu, który mianuje „jedynki”)

  7.Okręgowe Listy Wyborcze ułożą sami wyborcy danego okręgu, którzy zaangażują się w powstanie i rejestrację Listy Społecznej – a więc będą to głównie Reprezentanci oraz członkowie sztabów okręgowych zbierających podpisy i formalnie rejestrujących listy w OKW.

  7a.Czas od teraz do ostatecznych spotkań w okręgach, na których odbędą się JAWNE PRAWYBORY – to czas na poznanie i zaprezentowanie się reprezentantów, na „sprawdzenie się w boju” (wspólna praca i zbieranie podpisów) i na weryfikację / konfrontację reprezentantów.

  8.PRAWYBORY (ułożenie kandydatów w kolejności na listach wyborczych) odbędą się poprzez jawne głosowanie osób określonych w pkt 7. metodą zaprezentowaną na warsztatach 1Polska – tzn każdy głosujący układa kandydatów w kolejności (od najlepszego do najmniej odpowiedniego).

  8a.Głosy są sumowane (miejsce na liście każdego głosującego to punkty, im mniej punktów tym więcej razy kandydat był na wyższym miejscu) i kandydaci są sortowani rosnąco wg sumy punktów w ranking (im mniej punktów tym lepiej, tym wyższe miejsce w rankingu).

  8b.Okręgowa lista wyborcza powstaje na podstawie rankingu w następujący sposób:
  – pierwszeństwo mają kandydaci którzy podpisali KONTRAKT WYBORCZY, ich układa się na górze listy, wg kolejności w rankingu
  – jeśli nadal są wolne miejsca na liście uzupełnia się je pozostałymi kandydatami, wg kolejności w rankingu
  – na koniec trzeba uwzględnić formalny wymóg parytetu płci: tzn. Idąc od dołu listy, wymienić „panów na panie” (lub na odwrót) uzupełniając listę osobami brakującej płci wg rankingu.

  9.KONTRAKT WYBORCZY jest to indywidualne (spersonalizowane) zobowiązanie kandydata na piśmie, w którym kandydat określa w jakim celu kandyduje do sejmu, co chce w Polsce zmienić, jak zamierza głosować jako poseł.

  10.Lista Społeczna (z definicji, patrz pkt.1-9) nie może narzucać odgórnie kandydatom żadnego jednego „programu wyborczego” rozumianego w tradycyjny sposób.
  Programem Listy Społecznej jest to co de facto ODRÓŻNIA ją od wszystkich innych partii a więc odebranie władzy (i pieniędzy) partiom i przekazanie władzy suwerenowi (Narodowi) oraz oddanie marnotrawionych pieniędzy publicznych obywatelom. Bo to jest warunek niezbędny do dokonania w Polsce JAKICHKOLWIEK potrzebnych i pro-obywatelskich zmian.

  11.Wszystkim wyborcom powinno zależeć na wybraniu do sejmu jak najlepszych, najszlachetniejszych, najmądrzejszych i niezależnych ludzi, nieuwikłanych w partyjne i polityczne zależności – i w takim celu powstaje LISTA SPOŁECZNA.

  Każdy z tych punktów mógłbym rozwinąć na kilka stron, ale gdyby chcieć wydestylować najważniejsze zasady, do których zawsze można i trzeba się odwoływać, gdzie każde słowo ma swoją wagę i jest niezbędne – gdyby spisać „konstytucję” listy społecznej – to byłoby to to co powyżej. ;)
  Zapraszam do komentowania i zadawania pytań, postaram się tu wyjaśniać wszystkie niejasności i wątpliwości.

  adres komentarza

  „mgrabas

  Panie Konradzie, mam do Pana poważne pytanie: co uważa Pan za ważniejsze i pilniejsze – nagłaśnianie budowania listy społecznej 1polska, czy jak największe, szczególnie teraz, nagłośnienie i poparcie obrony całego społeczeństwa przed 100-krotnym podniesieniem „bezpieczeństwa urzędowego poziomu” gęstości pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości czyli mikrofal?

  adres komentarza

  Polubienie

 4. „mgrabas

  proszę dobrze zrozumieć to, że nie będzie miało żadnego znaczenia jaki mamy poglądy, plany czy zamierzenia, jeśli nas zdepopulują, a to właśnie zamierzają zrobić przy okazji wprowadzania 5G, przy okazji którego zamierzają 100-krotnie podnieść limit „bezpiecznych” poziomów promieniowania mikrofalowego!!!!
  dlatego apeluję do wszystkich uczestników 1polska o zapoznanie się z tą sprawą kluczową dla naszego być albo nie być!!! apeluję o poparcie tego postulatu, aby wszedł do programu 1polski jako sprawa priorytetowa: http://1polska.pl/postulaty/o_likwidacje_nadajnikow_mikrofal_z_pobliza_ludzi_256
  więcej szczegółów dotyczących tego tematu opisuję na swoim profilu na 1polska,
  Mariusz Grabas”

  adres komentarza

  „mgrabas

  jeszcze zachęcam do dołączenia się do moratorium na 5G:
  7777777blog.wordpress.com/2019/07/07/petycja-o-moratorium-na-5g-i-redukcje-ekspozycji-ludnosci-na-pola-elektromagnetyczne/

  adres komentarza

  Polubienie

  1. od mg: a jednak zbliżają się czasy, w których poglądy będą decydujące…
   czy ludzkość nie powinna się bronić przed tymi psychopatami?

   Nadchodzą trudne czasy ostateczne

   oblubienica
   Opublikowany 7 maj 2017

   Podobieństwo o 10 pannach

   oblubienica
   Opublikowany 14 lip 2019

   Polubienie

 5. Najmroczniejsze sekrety świata. Nie uwierzysz w to, co się dzieje!

  Niesamowite Fakty
  Opublikowany 25 lip 2019

  We współczesnym świecie wiedza jest największą bronią. Zbieranie informacji o człowieku już od dawna stanowi priorytet. Jednak w jakim celu są zbierane te dane? Oto najmroczniejsze sekrety świata. Nie uwierzysz w to, co się dzieje!

  #Internet #Informacja #Sekrety #Tajemnice #NiesamowiteFakty

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s