POZNAJ swojego WROGA

oblubienica
Opublikowany 2 lip 2019

„oblubienica

Powiedz jakie ma to dla Ciebie znaczenie gdy kilku żydów nawróci się, gdy przedtem zanim to się stanie, Żydzi zetną Ci głowę na gilotynie?

adres komentarza


od mg: kopia powyższego filmu http://chomikuj.pl/mgrabas/oblubienica

https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/21/oni-chca-zabic-ciebie-i-twoich-bliskich/#comment-51420

https://7777777blog.wordpress.com/2012/04/07/kompleks-wladzy-judeocentrycznej-zakulisowo-realizuje-swoje-plany/comment-page-6/#comment-53234

Jedna myśl w temacie “POZNAJ swojego WROGA

 1. „2019/07/02

  Izraelskie wojsko z długą bronią panoszy się na lotnisku w POLSCE!

  Skandal! Izraelskie wojsko i służby rządzą na polskich lotniskach?

  JAKIM PRAWEM ??!!!

  KTO ICH TU UMIEŚCIŁ ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kolejne doniesienia dotyczące izraelskich żołnierzy, tudzież służb na polskich lotniskach. Tym razem interesująca jest w tej sprawie wypowiedź Wojciecha Sumlińskiego. To nie pierwsze tego typu doniesienia dotyczące w tym przypadku lotniska Warszawa – Okęcie.

  – My jesteśmy państwem na niby, nie mam co do tego wątpliwości, jest na to wiele dowodów. Ostatni z nich miał miejsce dwa dni temu, kiedy leciałem do Sztokholmu. Wchodzę i próbuje przejść przez jedne przejście na lotnisku, drugie przejście, nie wolno mi przejść – strzałka, że mam zostać skierowany w lewo – mówi Sumliński.

  – Natrafiłem na izraelskiego żołnierza z długą bronią. Okazuje się, że całe lotnisko było obstawione przez kilkunastu żołnierzy izraelskich z karabinami z długą bronią, nawet nie z pistoletami. Zacząłem się zastanawiać, gdzie ja jestem? Gzie żołnierz izraelski zagradza mi drogę i mi pokazuje, że mam się stąd wynosić? Na lotnisku Okęcie w Warszawie – dodaje.

  To nie pierwsze tego typu doniesienia. Przypomnijmy, że w październiku 2018 roku Internauta będący pracownikiem lotniska Chopina, chcący zachować anonimowość z wiadomych względów, opisał sytuację, która ma miejsce na Okęciu.

  – Witam Serdecznie. Jestem pracownikiem Lotniska Chopina w Warszawie. Mało kto wie, ale żydzi mają na miejscu swoje służby. To tak jakby policja żydowska. Mają oznakowane auta na sygnałach. Samolotów żydowskich chroni zawsze kilku ludzi – informował wówczas.

  – Za wózkami z bagażem israel airlaines zawsze jadą żydzi. Państwo w państwie. Ja jestem nowym pracownikiem i dla mnie to jest szok. Nigdzie na szkoleniach nie wymienia się tych służb. Ogólnie dowiadujesz się dopiero z codziennej pracy – dodawał.

  – Jak tacy ludzie mają mieć szacunek do nas? Przecież widzą na co mogą sobie pozwolić (…) Dlaczego utrzymuje się to w tajemnicy i ile takich tajemnic mają jeszcze przed nami politycy? – pisał mężczyzna o nicku „inko-gnito-1441810”.

  ===============

  źródło: http://nczas.com/2019/05/13/skandal-izraelskie-wojsko-i-sluzby-rzadza-na-polskich-lotniskach-sumlinski-zolnierz-izraelski-zagradza-mi-droge-i-mi-pokazuje-ze-mam-sie-stad-wynosic-video/

  za: http://justice4poland.com/2019/07/02/izraelskie-wojsko-z-dluga-bronia-panoszy-sie-na-lotnisku-w-polsce/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s