Krzysztof Kornatowicz – O PODATKOWO-ZUSOWSKIM WYZYSKU, NIEWOLNICTWIE I NIKCZEMNEJ KSIĘGOWOŚCI, KTÓRĄ TERRORYZUJE SIĘ POLAKÓW

Krzysztof KORNATOWICZ
Opublikowany 26 lis 2018

DOŚĆ GĘGANIA, CZAS DZIAŁANIA !
List Otwarty – apelacja demaskująca system wyzysku, z oskarżeniem III RP o niewolnictwo własnych obywateli – w treści apelacji uniwersalna linia obrony dla każdego zniewolonego podatkami i para podatkiem ZUS . Najbliższa rozprawa 25 lutego 2019 r w Sądzie Okręgowym w Gdańsku
http://drive.google.com/file/d/1_icKGhziJjZgKT5JxywnT_UQGIjWT9QI/view

OBROŃCA PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE – KRZYSZTOF KORNATOWICZ WSKAZUJE NIEWOLNIKOM METODY WALKI Z LUDOŻERCAMI, WYZYSKIEM I NIEWOLNICTWEM EKONOMICZNYM.
Link do odcinka pierwszego: .http://youtu.be/CdyWlPM0gvE
Adres kontaktowy: pomorskabrygada@gmail.com

„mgrabas

adres komentarza

„zenek sokol

mgrabas
Niezłe. Dzięki. Pozdrawiam.

adres komentarza

„mgrabas

tak właśnie funkcjonuje system partyjny
jedynym pokojowym rozwiązaniem tej sytuacji jest zaangażowanie 80-90% społeczeństwa w utworzenie antypartyjnej listy społecznej 1polska.pl, która na zasadzie konia trojańskiego może wejść do sejmu jako komitet wyborczy i na zasadzie śnieżnej kuli zdmuchnąć całe to partyjniactwo!

serdecznie Ciebie proszę i każdego kto czyta te słowa, poświęć minutkę, zarejestruj się na 1polska i poprzyj tam ten postulat:
http://1polska.pl/postulaty/o_likwidacje_nadajnikow_mikrofal_z_pobliza_ludzi_256

abyśmy wspólnie obronili siebie, życie naszych Rodziców i przyszłość naszych Dzieci przed skutkami planowanego 100-krotnego podniesienia „norm bezpieczeństwa” mocy nadajników mikrofalowych w Polsce!!!
na swoim profilu na 1polska przedstawiłem więcej informacji o tym temacie: http://1polska.pl/reprezentanci/mariusz_grabas_292

adres komentarza

2 myśli w temacie “Krzysztof Kornatowicz – O PODATKOWO-ZUSOWSKIM WYZYSKU, NIEWOLNICTWIE I NIKCZEMNEJ KSIĘGOWOŚCI, KTÓRĄ TERRORYZUJE SIĘ POLAKÓW

 1. My – polites możemy liczyć tylko na siebie!

  Krzysztof KORNATOWICZ
  Opublikowany 24 sty 2019

  Szanowni Patrioci (Polites)

  W uzupełnieniu przekazu filmowego – w podanym poniżej linku znajdziecie Państwo moją apelację od wyroku pierwszej instancji, w formie Listu Otwartego, w którym zawarte są bardzo istotne informacje, demaskujące to dziadostwo udające Polskę. Treść tej apelacji jest obszerna, albowiem jest ona gotowym aktem oskarżenia władz III RP o wyzysk i niewolenie ekonomiczne naszego narodu. Każdy obywatel, szczególnie nie dający sobie rady z ekonomią, zalegający z podatkami, z haraczem ZUS-owskim, tą apelację powinien mieć w szufladzie dla własnej samoobrony.

  ZROZUMCIE – NIE MUSICIE PŁACIĆ HARACZY, JAK NA NIE NIE ZAROBILIŚCIE! MACIE DO TEGO PRAWO, PODANE NA TACY W MOJEJ APELACJI.

  Proces apelacyjny odbędzie się 25 lutego 2019 roku. Gdybyśmy – my, Polites się skrzyknęli i dołączyli jako tło społeczne, jako publiczność tego procesu, nie tylko, że zrzucilibyśmy natychmiast jarzmo podatkowe, ale i haracz ZUS-owski! Wymusilibyśmy na mafii sprawującej władzę na Polskę wprowadzenie Minimum Egzystencji i sami uwolnilibyśmy się z obecnego wyzysku. GDYBYŚMY ! Jednak my będziemy jęczeć, stękać, pierdzieć nędzą i wyzyskiem, lamentować latami całymi, nadstawiając drugi policzek, zamiast wesprzeć swojego obrońcę, adwokata narodu, Kornatowicza swoim tłem i w 30 minut stać się wolnymi ludźmi – tacy niestety to z nas POLITES ! I o to właśnie mam pretensje do Gawędziarzy Narodowych, że nie promują, nie nagłaśniają w swoich audycjach takich działań: https://drive.google.com/file/d/1_icKGhziJjZgKT5JxywnT_UQGIjWT9QI/view

  Wszczepiono nam przekazem medialnym geny niewolnika, przez które staliśmy się niezdolnych do walki o naszą godność i nasze normalne spokojne szczęśliwe życie!

  W powyższym materiale filmowym zorientowałem przecież Was, że dysponujemy wystarczającą liczbą „szabel”, aby szybko i skutecznie wyzwolić naszą ojczyznę – Polskę z rąk polskojęzycznych szajek politycznych, sprawujących władzę na Polskę.

  W czym zatem tkwi ta nasza kompletna bezradność, że przez tyle lat pokonuje nas panoszące się w Polsce zło? Kto jest winien tej naszej niemocy sprawczej, która przekłada się na kolejny cichy rozbiór Polski?

  Otóż z przykrością trzeba stwierdzić, że to MY jesteśmy główną przyczyną tej degeneracji i deprawacji, bo to nasz stan słabości i bierności zachęca obcych „najeźdźców” do ataku w obszarze polskiego sądownictwa, gospodarki i polityki. Zachęca do zawierania w naszym imieniu złych porozumień międzynarodowych, do instalowania na wszystkich szczeblach instytucji samorządowych i narodowych przy zastosowaniu nielegalnej, ale usankcjonowanej prawem Ordynacji Wyborczej swoich reprezentantów z przetrąconym moralnym kręgosłupem, lub zwykłych zdrajców.

  Jeśli nie zjednoczymy się we wspólnym wysiłku dla ojczyzny ratowania, do czego obliguje nas obowiązek narodowy, to ten nasz największy skarb – Polskę po raz kolejny utracimy.

  Linia walki o państwo przebiega w sądach, w których samotni rycerscy, odważni Don Kichoci walczą z ludożercami wykorzystującymi bierność i naiwność Polaków.

  Ci symboliczni Samurajowie, którzy przed Temidą walczą o interes narodowy, o państwo, prawdopodobnie z łatwością pokonają swoją retoryką, wiedzą, argumentami, inteligencją i sprawiedliwością tą zorganizowaną, działającą wspólnie i w porozumieniu grupę przestępczą, złożoną z szajek politycznych i ludożerców w togach, ale brakuje im zaledwie jednego małego elementu do osiągnięcia wspólnego naszego sukcesu – tym elementem jest TŁO SPOŁECZNE stworzone z mnóstwa rozwścieczonych rycerzy stojących obok nich w salach sądowych, w gmachach sądów, przed nimi i na ulicach miast, blokując je zupełnie, w których Samurajowie walczą z ludojadami żerującymi na Polsce!

  Musimy zrozumieć, że my – 5% patriotów polskich (polites) nie możemy liczy na wsparcie nas przez pozostałe 95% społeczeństwa, bo to idiotes, których charakteryzuje lenistwo umysłowe, brak inteligencji politycznej i podatność na sterowanie zewnętrznie , stosowane przez drukarzy świadomości, dysponujących publiczną tubą propagandową, albowiem mikrofon i kamera publiczna stały się dziś najważniejszym orężem współczesnego pola walki.

  My – polites możemy liczyć li tylko na siebie.
  Przeto wzywam Was wszystkich, głównie liderów partii obywatelskich, liderów stowarzyszeń obywatelskich, bardziej i mniej znanych Trybunów Ludowych, społecznych komentatorów politycznych, redaktorów mediów społecznościowych i publicystów.

  ZBIERZMY SIĘ RAZEM DO OPRACOWANIA PLANU STRATEGII PRZEŁOŻONEJ NA TAKTYKĘ, WE WSPÓLNYM FRONCIE WALKI DLA OJCZYZNY RATOWANIA. DOŚĆ GĘGANIA, CZAS DZIAŁANIA!

  Każdy zainteresowany wzięciem udziału w tym społecznym zgromadzeniu proszony jest o kontakt, celem ustalenia szczegółów tego projektu na adres; pomorskabrygada@gmail.com


  od mg: chronologiczna lista nagrań kanału Krzysztof KORNATOWICZ

  http://www.youtube.com/channel/UCsWMWJQ2_cHkol3gqBTOiRw/videos?view=0&sort=da&flow=list

  Polubienie

  1. OSKARŻONY KRZYSZTOF KORNATOWICZ I JEGO APELACJA W SĄDZIE OKRĘGOWYM

   POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
   Opublikowany 25 lut 2019

   Poprzednio w zeszłym 2018 r. byłem z kamerą PTN na rozprawie w Sądzie Rejonowym w Gdansku i wtenczas Sędzia na wniesek Urzednika Skarbowego UTAJNIŁA rozprawę!Pan Krzysztof wówczas złożył wniosek o wyłączenie Sędziego. Po 10 minutach przyszła inna pani Sędzia i postanowiła już JAWNIE, że proces będzie prowadzić nadal ta sama sędzia. Po rozprawie z której, to po paru minutach wyszedł pan Kornatowicz okazało się, że zapadł wyrok w którym, to nakazano mu zapłacić ponad 5 tyś. oraz ponad 2 tyś. innych kosztów sądowych. Pan Kornatowicz napiasał APELACJĘ, która miała …50 stron. Wyrok zapadnie w dniu 25.02.2019 r. o godz. 13.15.

   KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
   Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
   Pełnomocnik
   red. Sławomir Ziembiński
   http://www.neon24.pl

   WYROK OGŁOSZONY W SĄDZIE OKRĘGOWYM W GDAŃSKU – OSKARŻONY KRZYSZTOF KORNATOWICZ

   POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
   Opublikowany 25 lut 2019

   „Krzysztof KORNATOWICZ

   Sędzia uporczywie stoi na straży Obozu Wyzysku ! Sędzia stwierdza co chwila, że rację ma oskarżony, ale mimo tego ostatecznie wyrok utrzymuje w mocy. Sędzia pieprzy, że „na rynku konkurencja płaci podatki” – BZDURA!!! SPOJRZEĆ WYSTARCZY NA HIPERMARKETY OBCYCH NACJI (LIDLE I INNE), KTÓRE NA DZIESIĘCIOLECIA ZOSTAŁY ZWOLNIONE Z DANIN! Mali przedsiębiorcy mają płacić haracze podatkowe, a obcych nacji korporacje, szczególnie obcy handel jest przez złodziei władzy zwolniony – oto Polska właśnie! Poniżej wklejam link do treści apelacji w tej sprawie. Proszę na stronie 9 przeczytać tą rozłożoną dokładnie przeze mnie arytmetykę podatkową, którą sędzia wmusza na mnie i innych daniny – to jest właśnie dowód zbrodni wyzysku narodu polskiego! I co Wy na to?! NIC!!! https://drive.google.com/file/d/1_icKGhziJjZgKT5JxywnT_UQGIjWT9QI/view
   adres komentarza

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s