Czym jest przemysł rozwodowy i czemu służy? – Kurowska-Wójcik i Osikowicz

Media Narodowe
Opublikowany 24 cze 2019

„mgrabas

bardzo wartościowe nagranie i arcyważny temat
gdyby tak jeszcze nie cenzurować komentarzy na czacie, ale widocznie za dużo wymagam od tego kanału, dlatego w proteście przeciw cenzurze, nie dam żadnej łapki, ani w dół, ani w górę :(”

adres komentarza

„Lech Osikowicz

PRZEMYSŁ ROZWODOWY mysi być zniszczony !!! Cały czas sypiemy piach w jego tryby i rzucamy w niego kamieniami i zachęcamy innych do tego samego.

adres komentarza

„mgrabas

proponuję dołączyć do antypartyjnej listy społecznej 1polska.pl i tam sformułować postulaty dotyczące przemysłu rozwodowego

adres komentarza

„mgrabas

alimenty zrażają i tak już skrzywdzonego ojca do walki o małżeństwo i rodzinę z antyrodzinnym systemem i chorą, zaborczą nadopiekuńczością matki :(

adres komentarza

„mgrabas

nawet sami sędziowie sądów biskupich/metropolitalnych prywatnie przyznają, że tzw. „stwierdzenia nieważności małżeństw” są tak naprawdę rozwodami sam znam wiele przypadków takich rozwodów, które zostały przeprowadzone stronniczo i bez troski o dobro rodzin, a jedynie dla poprawności politycznej i wygody w ogóle skandalem jest rezygnacja kościoła katolickiego z bezwzględnej nierozerwalności małżeństwa i „wyjście naprzeciw” potrzebom rozwodowym małżonków, zamiast stać na straży nauki Jezusa o nierozerwalności małżeństwa dla mnie osobiście i dla ludzi wrażliwych na prawdę, ta praktyka KRK jest tą biblijną ohydą spustoszenia i m. in. dlatego cała moja rodzina zraziła się i odeszła z KRK

adres komentarza

„mgrabas

w sądach cywilnych przynajmniej istnieje pozór domniemania niewinności, w sądach kościelnych jest propaganda i zakłamanie :(

adres komentarza

„lukben

„ta praktyka KRK jest tą biblijną ohydą spustoszenia i m. in. dlatego cała moja rodzina zraziła się i odeszła z KRK” I gdzie teraz są?

adres komentarza

„mgrabas

@lukben, w osobistej relacji z Bogiem, bez fałszywych pośredników

adres komentarza

„lukben

@mgrabas Nie przyszło Wam na myśl, że ohydą spustoszenia nie jest Kościół katolicki, ale sekta powstała na Soborze Watykańskim II? Od tego właśnie soboru wszystko się zaczęło.

adres komentarza

„mgrabas

@lukben, czy KRK słucha bardziej Boga czy ludzi?
czy pokłada nadzieję w Jezusie, czy w naukach papieży, uprawianiu rytualnego kanibalizmu, składaniu ofiar przebłagalnych, martwych uczynkach, wielomówstwie, bałwochwalstwie i magicznych rytuałach, które nazywa świętymi sakramentami i sakramentaliami?
czy nie przekręcił sensu jezusowych nauk, nie zmienił dekalogu, nie zasłania ludziom Boga i nie prowadzi ich na manowce?
czy nie głosi niebiblijnych doktryn?
czy nie jest karykaturą i antyreklamą chrześcijaństwa?
czy nie chrzci nieświadomych dzieci? czy nie rozwiązuje małżeństw?
czy nie uczynił siebie pośrednikiem między ludźmi a Bogiem?
czy nie przedkłada swoich pogańskich tradycji nad nauki Jezusa i apostołów?
czy nie zrobił sobie boginki o super mocach z grzesznej i śmiertelnej Marii?
czy nie zamknął Boga w złotej skrzynce nad ołtarzem ofiarnym swojego bałwochwalczego kultu, w którym adoruje kawałek materii, uważając ją za Boga?

adres komentarza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s