„Śmierć mózgu” nie istnieje. Organy pobiera się od żywych ludzi! – prof. Talar i Norkowski

Media Narodowe
Opublikowany 21 cze 2019

#śmierćmózgu #przeszczepy #organy

„mgrabas

pobieranie organów od LUDZI bez ich dobrowolnej ZGODY jest działalnością PRZESTĘPCZĄ, a „prawo” to umożliwiające jest BEZPRAWIEM!!!

adres komentarza

„Jerzy Młynarczyk

BYŁEM W OŚRODKU U PROF. TALARA … WIDZIAŁEM TO NA WŁASNE OCZY … potwierdzam to co mówi … .. jeszcze mam ciarki na wspomnienie tego co tam widziałem… Widziałem gościa który po tygodniu od wyjęcia rury z tchawicy chodził za pomocą chodzika i niezdarnie reagował na innych próbując mówić… EKIPA TALARA ROBI WRĘCZ CUDA …

adres komentarza

„Jerzy Młynarczyk

uZUPEŁNIAM .. U TALARA DZIEWCZYNA U USZKODZENIAMI (BO ZA PÓŹNO LECZYLI) PO REHABILITACJI DZIŚ STUDIUJE W SPECJALNYM TOKU . OPOWIADAŁA NAM JAK WSZYSTKO SŁYSZAŁA CO MÓWIĄ I JAK SKAZALI JĄ NA ŚMIERĆ … JAK JA WYBUDZILI TO SPYTAŁA ORDYNATORKĘ CZEMU CHCIAŁA JĄ ZABIC .. ORDYNATORKA O MAŁO NIE ZEMDLAŁA…

adres komentarza

„Teresa Mnich

Ja spotkałam w USA człowieka który był w śpiączce pół roku mówił że wszystko słyszał co mówili lekarze pielęgniarki i rodzina

adres komentarza

„Ewa B

Jak powiedział bodajże dr. Czerniak, obecnie panuje medycyna rockefellerowska. Najpierw załatwiło tego biednego Szymonka takie „dobrodziejstwo” jak szczepionka, a reszty dokończyli „lekarze”

adres komentarza

„zofia malec

Ale lewactwo zafundowało nam rokefelerowską zakłamaną „służbę zdrowia”. A wszystko zaczyna się indoktrynacją na studiach medycznych.

adres komentarza

„Zofia Zelan

Co to za rzeźnickie państwo ta 3RP. ! Szymonka nie pozwolono zabrać ze szpitala, dziecka z Wielkiej Brytanii również. Czy tym dzieciom pobrano narządy?

adres komentarza

„Kasia 33

Szymonkowi nie, ponieważ jego rodzice wyrazili sprzeciw. Jednak jak widać, wcale nie przeszkadzało to lekarzom go odłączyć a tym samym uśmiercić.

adres komentarza

„Beata Qwer

@Kasia 33 to zrobili po prostu mordercy!!!!

adres komentarza

„Joanna Beldzik

od kilku lat o tym mówię ale ludzie nie przyjmują do wiadomości ,że lekarze to narzędzia depopulacji

adres komentarza

„Zofia Zelan

To jest eutanazja usankcjonowana prawem. Na youtube mozna znalezc informacje ze dawcy wykazują objawy życia i cierpienia podczas wycinania narządów.

adres komentarza

” Zofia Zelan

Jeżeli ten zwolennik przeszczepów z Nowego Yorku boi się że „zmarły” podczas pobierania narządów zacznie oddychać, tzn. że takie przypadki się zdarzają.

adres komentarza

„Kasia 33

I to oznacza, że bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że kroi na kawałki żywych, zdolnych w przyszłości do normalnej lub prawie normalnej egzystencji, ludzi. To brzmi jak z jakiegoś horroru. Jak może ten sam człowiek dobrze leczyć ludzi, a za kilka godzin kogoś pokroić na fragmenty? Przerażające!

adres komentarza

„Owlman Strix

Wreszcie ktoś o tym mówi tak, jak to jest na prawdę.
Bóg zapłać.
W Poltransplancie można złożyć sprzeciw, aby uniknąć ewentualnego pokrojenia żywcem…

adres komentarza

„Dan Colombo

Czy można jakoś wesprzeć profesora Talara, aby jego przekaz miał większy zasięg?
Może ktoś zrobi jakąś inicjatywę w mediach? Jakaś seria krótkich filmów na ten temat?

adres komentarza

3 myśli w temacie “„Śmierć mózgu” nie istnieje. Organy pobiera się od żywych ludzi! – prof. Talar i Norkowski

 1. CO SIĘ STAŁO W SZPITALU NA NIEKŁAŃSKIEJ? Prof. Talar: „Śmierć mózgu” to czarny problem medycyny XXI w.

  Telewizja wPolsce
  Opublikowany 21 cze 2019

  Goście Cezarego Krysztopy – prof. Jan Talar, specjalista od rehabilitacji, chirurg, dr Beatrycze Delorme, anestezjolog i o. dr Jacek Norkowski, bioetyk, dominikanin – komentują sprawę wstrząsającej śmierci małego Szymonka z Radomia, o której zdecydował szpital – wbrew woli rodziców i bez porozumienia z nimi.

  „ŚMIERC MÓZGU” WIDZIANA OCZAMI LEKARZA PRAKTYKA

  Seweryn Krajewski
  Opublikowany 9 cze 2019

  Polubienie

 2. „2019/07/01

  Ceniony neurolog: „śmierć mózgu” to bardzo opłacalne kłamstwo

  Śmierć mózgu to kłamstwo szerzone przez międzynarodowy, wart miliardy dolarów przemysł pozyskiwania organów – uważa ceniony brazylijski neurolog, dr Cicero G. Coimbra.

  Dr Cicero G. Coimbra, neurolog i profesor neuronauki na Federalnym Uniwersytecie Sao Paulo w Brazylii, zajmuje się tą tematyką od wielu lat. W rozmowie z portalem LifeSiteNews naukowiec wskazuje na fakt, że od ponad dwudziestu lat istnieją bezapelacyjne dowody obalające tezę o tzw. śmierci mózgu, ale lekarze boją się o tym mówić. Powołuje się m.in. na przeprowadzone w latach 1984-85 eksperymenty na na gryzoniach. Wykazały one, że obniżenie przepływu krwi do mózgu o 50 proc. powoduje jedynie ustanie jego aktywności synaptycznej, lecz nie obumarcie neuronów. „Nekroza, proces śmierci neuronalnej, zachodzi w przeciągu kilku godzin i jest wywoływany przez przepływ krwi niższy niż 20 proc. normalnej wartości” – wskazał neurolog. Jego zdaniem oczywiste jest wobec tego, że niektórzy z uznawanych za martwych pacjentów, których organy pobiera się do przeszczepu, tak naprawdę żyją, znajdują się jednak w tzw. strefie półcienia.

  Niemoralny test

  W wywiadzie dr Coimbra zaznaczył też, że sama metoda sprawdzania, czy w danym wypadku zaszła tak zwana śmierć mózgu – tzw. „test bezdechu – jest niemoralna. Polega ona na tym, że pacjenta na dziesięć minut odłącza się od respiratora, by wykazać, że nie jest on w stanie samodzielnie oddychać. Jak mówi uczony, rzeczywiście, nie może tego robić; ale dlatego że odpowiedzialne za oddychanie strefy w jego mózgu są uśpione, ale nie martwe. Tymczasem odłączenie pacjenta od respiratora jeszcze osłabia dopływ krwi, tak że może spaść poniżej wartości „strefy półcienia”. Wówczas dopiero dochodzi do nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. A zatem przeprowadzany test mający wykazać śmierć mózgu może ją de facto powodować. Zdaniem dr. Coimbry jest to więc postępowanie wbrew przysiędze Hipokratesa.

  Miliardowy biznes

  Portal Life Site News zapytał lekarza, dlaczego, skoro dowody są tak oczywiste, nadal mówi się o śmierci mózgu. Według dr. Coimbry lekarze są zastraszeni przez niezwykle wpływowe lobby medyczne, które żeruje na pozyskiwaniu organów od tak naprawdę żywych pacjentów. Z powodu nagłaśniania tego problemu on sam przez 19 lat musiał walczyć w sądach o swoje prawo wykonywania zawodu. Jak dodał, tylko w USA w 2016 r. biznes transplantacji był wart 25 mld dolarów. W 2025 r. jego wartość wyniesie prawdopodobnie 51 mld dolarów rocznie. „W internecie można znaleźć ogłoszenia wskazujące, że powinno się kupować udziały takich kompanii farmaceutycznych, bo będą mieć coraz większe zyski i można zarobić w ten sposób masę pieniędzy. To jest wielki, bardzo wielki biznes. Można zrozumieć, jak wpływowi są ci ludzie” – stwierdził dr Coimbra.

  Przebudzeni

  Pacjentów, których mózgi „zasnęły”, da się tymczasem leczyć za pomocą specjalnej terapii hormonalnej. Dr Coimbra stosował ją z niemałym sukcesem. Zajmował się między innymi 39-latką, którą uznano za martwą. Rozpoczął terapię w czwartym dniu od wypadku chirurgicznego, który spowodował jej stan. Po ośmiu dniach kobieta zaczęła sama oddychać. „Pacjentka nie mogła być już dłużej uznawana za kogoś, kto nie żyje, bo oddychała (…). Po miesiącu mogła już komunikować się ze swoimi rodzicami”– wskazał. Gdyby nie interwencja dr. Coimbry można byłoby tymczasem pobrać od żywej kobiety organy. „ Ponieważ przeszła tracheotomię, mogła porozumiewać się za pomocą czytania warg. Ruszała wargami, bo brakowało powietrza koniecznego do poruszenia strun głosowych. Nie było dźwięku, ale mogła porozumiewać się dzięki czytaniu warg i trwało to przez dwa czy trzy miesiące. Niestety zmarła, bo zbyt długo leżała w łóżku i miała skrzepy w żyłach nóg, które przemieściły się do płuc. Zmarła z powodu z powodu zatoru płucnego” – powiedział. Jak dodał, gdyby nie ten wypadek, możliwe, że po dalszych kilku miesiącach jej stan uległby dalszej poprawie.

  Wcześniej dr Coimbra leczył piętnastolatkę pogrążoną w głębokiej śpiączce, u której wykonano trzy testy na śmierć mózgu. Za trzecim razem nie była w stanie samodzielnie oddychać. Każdy test bezdechu oczywiście jej szkodził. Mimo wszystko po terapii hormonalnej prawa strona ciała zaczęła się ruszać, dziewczyna nie była więc w żadnej mierze martwa. Z dr. Coimbrą skontaktował się wówczas lekarz, który zajmował się jej przypadkiem, powiązany z biznesem transplantologii. „Napisał do mnie coś takiego w karcie medycznej: »Gdy u pacjenta stwierdza się śmierć mózgu, to pacjent jest martwy. Nie ma znaczenia to, że później pacjent nie spełnia już kryteriów śmierci mózgu. Pacjent jest od strony prawnej martwy, bo została już zdiagnozowana śmierć mózgu«. Mogę to udowodnić. Mam kopię karty tej pacjentki. Widać tu więc konflikt interesów” – wskazał dr Coimbra. (PCh24.pl)

  ============

  za: http://neurologia.esculap.com/news/156069/ceniony-neurolog-mier-mzgu-to-bardzo-opacalne-kamstwo

  za: http://justice4poland.com/2019/07/01/ceniony-neurolog-smierc-mozgu-to-bardzo-oplacalne-klamstwo/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s