„Prawdziwy Dowód Wolności Suwerena” zamiast „dowodu” „osobistego” korporacji?

Zawodowa Polka
Opublikowany 11 gru 2018

Film ze zdania certyfikatu niewolnika zwanego dowodem osobistym, wystawionym na imię i nazwisko pisane dużymi, drukowanymi literami jak zmarłych na nagrobkach.

„Dowód” osobisty to certyfikat niewolnika Rzeczy – pospolitej „polskiej”, czyli korporacji podległej prawu rzymskiemu/morskiemu, będącej spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Washington DC, co widnieje na stronie UPIK de.

Wszystkie urzędy w „Polsce”, łącznie z sejmem, senatem, Ministerstwem „Sprawiedliwości”, Trybunałem Stanu, Trybunałem „Sprawiedliwości” oraz podległe im mniejsze urzędy/spółki prawa handlowego, są jedynie filiami tej korporacji w piramidalnej pajęczynie władzy.

„Zawodowa Polka

Mało tego, że Sądy działają nielegalnie i są też firmami handlowymi działającymi na zasadzie prawa morskiego/rzymskiego/kororacyjnego, to jeszcze są prawdziwą wylęgarnią patologii. Patologii, zaznaczam i nie mówię tego z powietrza, ale z doświadczenia swojego, obserwacji własnej oraz wielu innych osób. To co dzieje się w psychopatycznych sądach jest gorsze od piekła, kto raz tam wdepnął, nigdy nie powie, że oni mają jakiekolwiek najmniejsze morale. Tam pracują hieny, dorobkiewicze, pasożyci, smalcowniki i dysfunkcyjni dyżurni systemowi, którzy sami mając za kołnierzem wiele, mają czelność jako samowybieralni technokraci pouczać nas co jest dobre, a co złe. Prokurator jakiś jechał po pijaku samochodem i sąd „najwyższy” go uniewinnił, a wiecie jaki był argument? Bo miał „prawo” nie wiedzieć, że był pijany. To tylko jeden z miliona, lub więcej, takich patologicznych wyroków. Masz szmal i układy, to się jakoś przez to sito patologicznych kłamców prześlizgniesz, ale nawet wtedy stracisz najpierw swoją cenną energię, czas, i mamonę. To tyle. Bo mogłabym na ten temat napisać kilkunastotomową powieść, ale nie będę przestępcom robić reklamy.

źródło


od mg: zauważyłem jedną nieścisłość w tym odręcznym pisemku – napisała Pani, że się Pani urodziła, a chyba to nie jest prawda? czy Pani nie została urodzona (z ojca, przez swoją matkę)? chyba należałoby na tak ważnym dokumencie oddać swoim rodzicom szacunek i wdzięczność poprzez taką właśnie formę nazwania tego wydarzenia?

p.s. prawdziwym dowodem wolności jest prawdziwa Wolność Do: dobra – wybieranie dobra, największego dobra: Dobra Wspólnego, a nie tzw. „mniejszego” zła

37 myśli w temacie “„Prawdziwy Dowód Wolności Suwerena” zamiast „dowodu” „osobistego” korporacji?

 1. DEKLARACJA WOLNEGO CZŁOWIEKA

  10 listopada 2015 jaroslawraczynski

  SUWERENNY

  WSTĘP.

  Odrzucając wszelkie administracyjne więzy, które wbrew mojej woli zostały mi narzucone zaraz po moim urodzeniu w sposób, który wykluczał moją świadomą ich konstatację i akceptację, postanowiłem zrealizować niewzruszalne prawo do wolności i zadeklarować wyjście z zakłamanego niewolniczego systemu.

  Aby moja „DEKLARACJA” nie pozostała jedynie w formie skrytych osobistych przemyśleń i mogła nabrać wiążącej formy, postanowiłem upublicznić ją w formie niniejszego bloga.


  DEKLARACJA WOLNEGO CZŁOWIEKA

  Ja Jarosław Kazimierz Raczyński syn Kazimierza Raczyńskiego i Janiny zd Kwiatkowskiej urodzony 18 września 1969 roku w Bolesławcu niniejszym z pełną świadomością oświadczam, że biorąc całkowitą odpowiedzialność za swoje słowa i czyny i pozostając w zgodzie z naturalnym prawem, od dnia dzisiejszego tj. od 10 listopada 2015 roku wypowiadam posłuszeństwo rządowi i instytucjom państwowym, przestają mnie obowiązywać wszelkie krzywdzące i ograniczające ludzkie prawa.

  Od tej chwili, żadne kodeksy, ustawy i rozporządzenia mnie nie obowiązują chyba, że sam uznam słuszność niektórych zapisów i dobrowolnie postanowię ich przestrzegać.

  Nie podlegam również żadnej (zwłaszcza wątpliwej) władzy państwowej na wszystkich jej szczeblach, ani aparatowi przymusu chyba, że świadomie lub przez przypadek wyrządzę komuś krzywdę. W takim przypadku sam zobowiązuję się do naprawienia wyrządzonej szkody, bez potrzeby odwoływania się do osób i instancji trzecich.


  OSOBA PRAWNA

  Osobowość prawną, która została mi narzucona przez akt urodzenia zamierzam wykorzystywać jeśli zajdzie taka potrzeba i uznam to za konieczne. Zamierzam również jako osoba narodowości polskiej ubiegać się o uwłaszczenie na części majątku narodowego, która z racji narodowości jest mi należna.

  W przypadku prawdopodobnych ataków na moją osobę bądź to przez aparat przymusu państwowego lub inne instytucje wykonujące czynności represjonujące, bądź też wysuwające wobec mnie nieuzasadnione roszczenia – postępowanie takie będę obciążał karą pieniężną w wysokości ustalanej każdorazowo indywidualnie, odpowiednio do okoliczności.

  Oświadczam, że nie jestem pracownikiem żadnej korporacji rządowej i wskutek tego nie podlegam rządowej jurysdykcji. Nie wybierałem obecnego rządu i zdecydowanie zaprzeczam, jakoby jego członkowie mogli być moimi reprezentantami (podobnie jak reszty narodu). Co z tego wynika nie wyrażam zgody na bycie rządzonym. Niekonstytucyjny a więc nielegalny rząd III RP przez stanowione przez siebie nielegalne prawo regularnie okradał mnie z owoców mojej pracy w postaci podatków i składek na ubezpieczenie społeczne, dysponując tymi środkami w sposób niezgodny z ludzkim sumieniem i uczciwością, a nawet celowo wprowadzając dezinformację na moją szkodę, dlatego zamierzam odzyskać niesłusznie pobrane podatki i składki ZUS.


  SUWEREN

  Będąc suwerenem mogę domagać się zadośćuczynienia za szkody wyrządzone mi przez działalność organów rządowych (m.in. obowiązkową fluoryzację zębów w latach szkoły podstawowej; zezwolenie na rozpylanie nad naszymi głowami szkodliwych chemikaliów tzw. chemtrails, skutki działań broni elektronicznej, skutki toksycznych przymusowych szczepień i wiele innych).

  Będąc suwerenem biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje działania i jednocześnie nie wyrażam zgody na podleganie „opiece państwa” – nie chcę korzystać z przymusowego prawa do świadczeń emerytalnych czy darmowej (pozornie) opieki lekarskiej. Nie chcę z tego korzystać, ale równocześnie odmawiam partycypowania w kosztach utrzymania tych instytucji.

  Nie potrzebuję rządowych dokumentów jak dowód osobisty, czy prawo jazdy i nie wyrażam zgody na ingerencję organów państwowych w jakąkolwiek sferę mojego prywatnego życia.


  OBYWATELSTWO

  Powyższa deklaracja jest jednoznaczna ze zrzeczeniem się przeze mnie obywatelstwa polskiego. Jedynie w wymiarze etymologicznym, wskazującym na moje miejsce zamieszkania pozostaję rdzennym Polakiem i inne argumentacje (zwłaszcza w znaczeniu prawnym) nie są wiążące.

  Jarosław Raczyński

  źródło: http://suwerenny.wordpress.com/2015/11/10/deklaracja-wolnego-czlowieka/

  Polubienie

  1. Czy moglibyśmy się skontaktować,mam trochę pytań


   od mg: chętnie, tylko jutro, bo dziś pochowałem Tatę i chcę odpocząć
   napiszę na maila

   Polubienie

    1. Zapytam
     Czy poczta dotarła?
     ab


     od mg: nie dotarło nic z tego adresu mailowego, w folderze spam też mam pusto
     proszę sprawdzić czy wiadomość jest w folderze wysłane, to by oznaczało, że opuściła skrzynkę nadawczą

     Polubienie

    2. wysłałem raz jeszcze
     jak ta nie dojdzie to podam nr tel.
     ab


     od mg: nadal nie otrzymałem
     ponawiam pytanie: czy wysłane do mnie wiadomości są w folderze WYSŁANE czy tkwią w folderze nadawczym?

     Polubienie

     1. Jest w folderze wysłane
      [nr tel. wymoderowałem]


      od mg: nadal do mnie mail nie dotarł, ani jeden
      to oznacza tylko jedno, cenzurę „po drodze”…
      już dzwonię

      Polubienie

      1. https://m.cda.pl/video/8843126d


       od mg: dzięki za link, na yt też znalazłem filmik o tym

       Goj je goje – czyli na talerzu masz człowieka i nawet o tym nie wiesz.

       Okiem Peruna
       Opublikowany 11 kwi 2019

       http://www.cda.pl/video/211780529 – wywiad z rabinem Flinkelsteinem.

       Totalna zmowa milczenia ugrupowań politycznych, jak i osób medialnych, pokazuje tylko skalę procederu.

       Dlatego robimy wszystko co się da, aby dotrzeć do społeczeństwa i zatrzymać ten haniebny proceder.

       http://www.facebook.com/Okiem-Peruna Okiem Peruna na Fb.

       http://www.facebook.com/dariusz.perun.7 mój profil.

       Możesz mnie wspomóc: 29 1140 2004 0000 3802 7873 3023 mBank Dariusz Dobrzański.

       Będę systematycznie informował społeczeństwo, jak sprawa idzie dalej.

       #handeldziećmi #wywiadzrabinem #pizzagate

       Polubienie

  2. Witam serdecznie też prosiłabym o kontakt.


   od mg: witam i pozdrawiam, na moim blogu dzielę się informacjami, które mnie zainteresowały i które uznałem za godne uwypuklenia
   nie znaczy to jednak, że ja jestem ich źródłem, natomiast staram się podawać ich źródła i zachęcam do sięgania do nich
   tak też jest z tematem dowodu Suwerena – nie ja to wymyśliłem, nie starałem się o wyrobienie sobie takiego dowodu, ani nie czuję takiej potrzeby by posiadać taki papierek, który miałby komuś coś udowodnić, skoro ja nie potrzebuję sobie niczego udowadniać :)
   jeśli po tym co napisałem, nadal chcesz skontaktować się ze mną, napisz to w kolejnym komentarzu

   Polubienie

  3. Jakie obowiązują mnie prawa mając dowód suwerena i czy jest on akceptowany w pracy oraz zagrania w pracy, w jakich urzędach jest on ważny?


   od mg: III RP ma gdzieś wszelkie dowody suwerena, po prostu nie uznaje ich i to wszystko w tym temacie.

   Polubienie

   1. Zdanie certyfikatu niewolnika

    Kto? i Dlaczego?
    Opublikowany 9 gru 2020

    Źródło: Zdanie certyfikatu niewolnika http://www.youtube.com/watch?v=XLGjoIg9_dc
    Kanał: Zawodowa Polka http://www.youtube.com/channel/UCMKk40ypcJbaDmrRohAOJFA

    FAIR USE STATEMENT
    This video may contain copyrighted material the use of which has not always been specifically authorized by the copyright owner. I am making such material available in an effort to advance understanding of environmental, political, human rights, economic, democracy, scientific, and social justice issues, etc. I believe this constitutes a ‘fair use’ of any such copyrighted material as provided for in section 107 of the US Copyright Law.

    „mgrabas

    pod źródłowym nagraniem zapytałem Zawodową Polkę: „ok, końcem roku 2018 zwróciła Pani „dowód” „osobisty” i jak wygląda Pani funkcjonowanie w Polsce bez tego „dowodu”? bardzo mnie to ciekawi” niestety, nie otrzymałem odpowiedzi
    o wiele bardziej sensowna jest poniższa postawa:
    Elżbieta Malińska – DEKLARACJA WOLNOŚCI – Oświadczenie publiczne

    prawdziwym dowodem wolności jest prawdziwa wolność do: dobra – wybieranie dobra, największego dobra: dobra wspólnego, a nie tzw. „mniejszego” zła
    adres komentarza

    Polubienie

 2. Obnażanie Matrixa – zasada wzajemności – banksterka i inni

  Pol Lechicki
  Opublikowany 4 cze 2019

  Czyli, „jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” czy jakoś tam ;P

  Moi drodzy, zapraszam na premiery wszystkich moich nowych filmów na stronie http://marcinvam.com

  Serdeczności za uprzejmość i wspieranie mojej pracy na
  http://patreon.com/pollechicki
  http://marcinvam.com/wsparcie

  ZAPRASZAM do współtworzenia RODów:
  http://ariowie.com/rody

  Producenci odcinka:
  Adam Kozlowski
  Gall Anonim
  Kamilantek
  Grzegorz Fitał
  Łukasz Kalinowski
  Wojtek

  Muzyka: Sahalé – Djiin (Original Mix)

  Polubienie

 3. Sieć 5G – inteligentne miasta czy inteligentne więzienia?

  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów
  Opublikowany 8 cze 2019

  Sieć 5G, czyli ciche, inteligentne przejęcie kontroli nad życiem i zdrowiem Polaków.

  Polubienie

 4. Chcecie wiedzieć co teraz robić?

  Krzysztof Bokisz
  Opublikowany 14 lip 2019

  Apeluję, działajmy z głową, metodycznie, a nie jak idioci, nie dajcie się podpuszczać.

  Polubienie

  1. Witam. Mam pytanie. Pracuję w pewnym zakładzie, ale zastanawiam się nad wyrobieniem dowodu suwerena. Czy nadal będę mogła pracować w tej firmie?


   od mg: witam, nie widzę związku między wyrobieniem dowodu suwerena a możliwością pracy w firmie, to jest pytanie raczej do swojego pracodawcy niż do mnie, ja tylko piszę o fenomenie i podaję źródła, z których się dowiedziałem o tym

   Polubienie

 5. Kontrola funkcjonowania POLICJI przez zwierzchnika władzy Trzebiatów 14.12.2018 r

  Zawodowa Polka
  Opublikowany 17 gru 2018

  W związku z nielegalnością „prawa” i wszystkich urzędów w Polsce, prawdziwi Polacy Lechici, którzy rozumieją dobrze te mechanizmy zniewolenia zmierzające w stronę faszyzmu, dają temu wyraz w codziennym życiu w urzędach oraz na ulicach, reagując na nielegalne ich działania.

  FRANIFRATERSTWO

  Jest to wymuszanie posłuszeństwa wobec ustaw pisanych przez polityków. Nieznajomość prawa powoduje, że niźsi rangą wydają polecenia wyższym rangą suwerenom w godzinach swojego urzędowania, kiedy są osobami politycznymi i muszą wykonywać rozkazy polityków.

  Mamy Poli-n, poli-cję i poli-tyków

  :Bearnas-andrzej. :Kowal. :Copy-right / :copy-claim

  Ustawa o ochronie dóbr osobistych i majątkowych 1988 nr 4 (stan na dzień 08 września 2018 r.), Akt o charakterze publicznym – ustawodawstwo nowozelandzkie
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&nv=1&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=http://www.legislation.govt.nz/act/public/1988/0004/latest/DLM126528.html&xid=17259,15700023,15700124,15700149,15700186,15700191,15700201&usg=ALkJrhhf96w7xlriD5X1f43zksFBYuEkIQ
  @OTO dlaczego nie możemy wchodzić w kontrakty i rejestrować cokolwiek w ich pirackiej administracji.inkprporacyjnym.holdingu.mordorze.
  @cokolwiek zarejestrujesz w domniemaniu wyrażasz zgodę na kontrakt i podleglość pod ustawy z sufitu używane też wstecznie i pod legislacyjnym przymusem
  wymyślonym na kolanie (…)”

  adres komentarza

  Polubienie

 6. Zmowy i umowy~ zarządzanie świadomością zwiedzionych

  Zawodowa Polka
  Opublikowany 11 sty 2020

  Zarządzanie świadomością i sposoby zwodzenia ludzi…
  Twoi wrogowie, to wtajemniczone w spisek ofiary, realizujące program fałszerstw wyborczych, samo-poświęcenia i gigantycznego ludobójstwa, a Wy, dajecie tym formom żyć, poprzez idee bezkarności, bezkrytycznie okradacie własne dzieci łożąc NA TO by chłoptasie w mundurach mogli bawić się ze śmiercią…
  Bezkarność, to niesprawiedliwość, na którą godzi się sitwa wymuszając na Was akceptację aktów potworności…
  http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret
  Krzysztof. z rodu Chudek

  Polubienie

 7. Moc kreacji odwagi niechaj będzie z Wami

  Zawodowa Polka
  Opublikowany 16 sty 2020

  Moc myśli, słowa i czynu jest potęgą. Będziemy o tym mówić i uczyć kreować odwagę u ludzi zwiedzionych…

  Zapraszamy.

  Zarządzanie świadomością i sposoby zwodzenia ludzi oraz obrona konieczna przed nakładaniem okupu…

  Twoi wrogowie, to wtajemniczone w spisek ofiary, realizujące program fałszerstw wyborczych, samo-poświęcenia i gigantycznego ludobójstwa, a Wy, dajecie tym formom żyć, poprzez idee bezkarności, bezkrytycznie okradacie własne dzieci łożąc NA TO by chłoptasie w mundurach mogli bawić się ze śmiercią…

  Bezkarność, to niesprawiedliwość, na którą godzi się sitwa wymuszając na Was akceptację aktów potworności…

  http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret

  ©Krzysztof. z rodu Chudek

  Polubienie

 8. KAPTUROWY SĄD DYSCYPLINARNY W PROKURATURZE KRAJOWEJ

  ZENON NOWAK- STUDIO ZN
  Opublikowany 19 sty 2020

  BEZPRAWNE DZIAŁANIA PROKURATORÓW W SĄDZIE DYSCYPLINARNYM PROKURATURY KRAJOWEJ MAJĄCY POZBAWIĆ IMMUNITETU PRZESTĘPCY PROKURATORA!

  Polubienie

 9. UMiG w Piaseczno z informacją że nie korzystam z ich oferty okupu od człowieka

  Zawodowy Polak
  Live opublikowany 27 sty 2020

  Art. 5 http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret
  Za nieustanne ignorowanie woli zwierzchnika władzy – ignorowanie wszystkich organów w państwie, ich nielegalnych decyzji, postanowień, wyroków, prawa, … W celu wymuszenia ustąpienia z zajmowanych urzędów/organów – oddania władzy przez osoby działające na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej i sprawujące ją w sposób nielegalny – niepotwierdzony dowodami na zgodność z wolą wyborców, przejętą w wyniku fałszerstw – podstępnych zamachów stanu uprawnia się wszystkich Polaków oraz wszystkie podmioty funkcjonujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą, organizacje, biura, fundacje, …) do ignorowania wszelkich ustaw, rozporządzeń, zarządzeń, wyroków, decyzji, rozkazów, nakazów, poleceń, wezwań, powołań do odbycia służby wojskowej, mandatów, postanowień, …, narzucanych suwerenowi przez oszustów – uzurpatorów z organów państwa i samorządów terytorialnych oraz ich marionetki (w organach ścigania i wymiaru sprawiedliwości, służbach mundurowych, PG, PKW, …). Nie ulega wątpliwości, że wszelkie czynności związane z wykonywaniem władzy bez udokumentowanej zgody suwerena są sprzeczne z racją stanu Rzeczypospolitej Polskiej!!! Ignorujemy na przykład obowiązki: składania zeznań podatkowych oraz informacji do ZUS, GUS, KRUS, rozliczania VAT, odprowadzania podatków i składek np. na ubezpieczenie społeczne, uiszczania opłat i mandatów, ubiegania się o różne pozwolenia np. na broń, dokonywania opłat za parkowanie pojazdów w miejscach ogólnodostępnych, stawiania się na wezwania organów funkcjonujących w sposób nielegalny, wymiany dowodów osobistych, posyłania sześcioletnich dzieci do szkoły, …


  od mg: treść czatu jaki odbył się podczas trwania tego nagrania

  Zawodowy Polak
  ​Witam ciepło

  MrRelu1982
  ​rownieZ

  yapan wolf
  ​czesc

  Marcin Wawrzecki
  ​Witaj Zawodowy

  yapan wolf
  ​czesc

  NTVRP Rademenes Polański
  ​witam

  RDZENNI WIERNI
  ​Cześć

  MrRelu1982
  ​o tej godzinie ?

  yapan wolf
  ​pracuja do 15ej

  MrRelu1982
  ​a jest 19 xd

  Zawodowy Polak
  ​transmisja była na peysboku

  MrRelu1982
  ​:)

  Bianka Faworyt
  ​witam serdecznie

  Sylwester Karbownik
  ​Witam wszystkich👁

  Zawodowy Polak
  ​Wyrok Zwierzchnika władzy w Rzeczpospolitej Polskiej http://www.zawodowy-polak.pl/KC-SR_Pi

  Banditto
  ​hej

  Sylwester Karbownik
  ​państwo teoretyczne z dykty za mało świadomych ludzi w kraju

  NTVRP Rademenes Polański
  ​😃

  KrąG
  ​Ustawka:D

  NTVRP Rademenes Polański
  ​obraził się

  KrąG
  ​Focha strzelil

  yapan wolf
  ​nie rozmawiac pisac i wydać wyrok. tylko pytanie kto wykona ten wyrok i kot sciągnie kase za ten wyrok

  wolnyczlowiek7
  ​Super Krzysztof… 👏😊👍

  Galena
  ​dzwoń dalej

  KrąG
  ​Jak ich nazwać:) LUDZIE KSIĘGI.

  Sylwester Karbownik
  ​urzędnik to niewolnik czarnoglowych

  Zawodowy Polak
  ​Zwierzchnik władzy i Oddziały obrony konieczne …

  Sylwester Karbownik
  ​👍👍👍👍👍👍

  KrąG
  ​Prawdo-podobnie, mówi kobieta.

  STUDIO POLAKÓW OPOLSKiE
  ​MUŚIMY iść jak marionetki albo mamy płacić

  KrąG
  ​Specjalista .

  NTVRP Rademenes Polański
  ​szef parkingowych

  mgrabas
  ​wysłuchałem całej tej rozmowy telefonicznej i nasuwa mi się takie spostrzeżenie: rozmowa prowadzona była w dwóch różnych językach odwołujących się do różnych poziomów świadomości

  Zawodowy Polak
  ​@mgrabas uczciwość z oszustwem

  mgrabas
  ​czy spodziewa się Pan zostać zrozumianym? jeśli nie, to po co Pan kruszy kopię i boksuje się z koniem?

  Zawodowy Polak
  ​oni celowo głupa palą i wiedzą co do nich mówię i o co chodzi

  na tym czat się zakończył

  poniżej moje komentarze po zakończonym czacie

  „mgrabas

  ​jaką motywację do dialogu może mieć strona atakowana i osądzana?”
  adres komentarza

  „mgrabas

  popełnia Pan podstawowy błąd jakim jest mieszanie światów, a mianowicie matrixa z rzeczywistością, popełnianie błędów jest rzeczą ludzką, jednak tkwienie w nich pomimo świadomości jest głupotą
  takie jest moje zdanie
  nie da się nalać z pustej szklanki”
  adres komentarza

  „mgrabas

  proszę zadać sobie samemu pytanie o swój cel – czy jest nim wojna czy dobro? sens jest wyżej logiki, nieskończenie wyżej”
  adres komentarza

  „mgrabas

  rozmowa, która jest kłótnią a nie dialogiem jest stratą czasu, a nasz czas tutaj jest ograniczony! u schyłku życia niektórzy to rozumieją…”
  adres komentarza

  „mgrabas

  jeśli chciałby Pan zbliżyć swoje rozmowy do dialogu, warto zmienić ich styl, wyzbyć się agresywnego tonu, atakowania, osobistych wycieczek i zdobyć się na więcej empatii dla niewolników matrixa”
  adres komentarza

  „mgrabas

  problem może być rozwiązany nie z poziomu na którym funkcjonuje, trzeba go rozwiązywać z wyższego poziomu”
  adres komentarza

  „mgrabas

  dziękuję za poszukiwanie drogi i dzielenie się nią z innymi, pozdrawiam serdecznie :)
  początkujący w świadomym życiu, z 7777777blog”
  adres komentarza

  „mgrabas

  patologia demokracji parlamentarnej czyli ciemnotą łatwiej rządzić cz.5


  adres komentarza

  „mgrabas

  aby „zarażać” zmianą, trzeba nieść moc sobą, nie siłę, która tak naprawdę jest tylko maską ukrywającą słabość i brak umiejętności – apropos tej ostatniej, warto nauczyć się dobrej komunikacji i mieć w sobie balans
  przy okazji zachęcam do wysłuchania tego nagrania (zaadresowanego do osób za mało asertywnych) – Jak Bycie Przesadnie Miłym Zrujnuje Ci Życie?


  adres komentarza

  „mgrabas

  jak rozmawiać z niewolnikami matrixa aby ich obudzić? …”
  adres komentarza

  Polubienie

 10. Obrona konieczna suwerena przed groźbami

  Zawodowy Polak
  Opublikowany 14 lut 2020

  Art. 3.http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Dekret
  Nieważne wybory, nielegalne organa w państwie, ich decyzje, zobowiązania, prawo, wyroki, …

  1.Zwierzchnik władzy w Rzeczypospolitej Polskiej nie uznaje ważności żadnych wyborów i referendów, które:

  a.) Były lub będą w przyszłości ogłaszane, organizowane i nadzorowane oraz uznawane za ważne przez osoby nieuprawnione.

  b.) Były lub będą w przyszłości realizowane na podstawie nielegalnego prawa.

  c.) Uniemożliwiały lub uniemożliwiać będą w przyszłości wyborcom sprawdzenie czy oddane głosy zostały poprawnie zaewidencjonowane i policzone.

  d.) Nie gwarantują w sposób niepodważalnie udokumentowany zgodności oficjalnych wyników z wyrażoną w ich trakcie wolą wyborców.

  e.) Nie gwarantują wyborcom odwołania z pełnionych funkcji tych przedstawicieli w organach państwa i samorządów terytorialnych, którzy utracą ich zaufanie przed upływem kadencji.

  2.Zwierzchnik władzy w Rzeczypospolitej Polskiej nie uznaje legalności funkcji pełnionych w przedstawicielskich organach państwa i samorządów terytorialnych w wyniku wyborów uznanych przez niego za nieważne.

  3.Zwierzchnik władzy w Rzeczypospolitej Polskiej nie uznaje legalności funkcji pełnionych w sądach, policji, wojsku, PG, CBA, ABW, PKW i wszystkich innych urzędach/organach w wyniku nominacji dokonywanych przez osoby nieuprawnione.

  4.Zwierzchnik władzy w Rzeczypospolitej Polskiej nie uznaje legalności prawa ustanowionego przez osoby, które sprawowały funkcje przedstawicielskie w sposób nielegalny i/lub stojącego w sprzeczności z polską racją stanu – wolą zwierzchnika władzy.

  „mgrabas

  Człowieku, oglądając kolejne nagrania publikowane ostatnio na kanałach Zawodowa Polka i Zawodowy Polak, ze smutkiem widzę, że rady od youtuberów idą w las…

  nawet ten drugi rozmówca, do którego zadzwoniono, dostrzegł i nawet to czytelnie zwerbalizował, że dzwoniący nie chce niczego się dowiedzieć, tylko dzwoni po to by sobie pogadać [i poużywać na tym, do którego zadzwonił]

  powiem tak, popełnienie błędu jest rzeczą ludzką, ale uporczywe tkwienie w błędach, pomimo informacji zwrotnych otrzymywanych od ludzi, jest rzeczą diabelską i oczekiwanie innych rezultatów gdy samemu się niczego nie zmienia, jest oznaką obłędu

  proszę to zrozumieć, że dzwoniąc do ludzi, uzyskuje się od nich to z czym się do nich przychodzi, bo ludzie są naszym lustrem, lustrem rodzaju energii z jaką się do nich zwracamy – jeśli dzwoni się do kogoś ze z góry przyjętym założeniem, to uzyskuje się efekt samospełniającej się przepowiedni

  jeśli naprawdę chce się rozwiązać dany problem, trzeba to robić z wyższego poziomu niż ten w którym problem funkcjonuje, a niegodziwością jest oczekiwanie od ludzi tego czego oni nie mają

  zmień swoje podejście do innych ludzi, jeśli naprawdę chcesz powodzenia dzieła T. Cichockiego

  pozdrawiam”
  adres komentarza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s