NAUKOWCY CHCĄ NAM ZABLOKOWAĆ DOSTĘP DO SŁOŃCA!

published 2019-02-19 10:06:06
modified 2019-05-03 17:17:06

Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda od kilku lat pracują nad kosztownym eksperymentem, który ma na celu zablokowanie Słońca. Kontrowersyjny pomysł ma zostać wdrożony w życie już w pierwszej połowie 2019 roku. O co w tym wszystkim chodzi?

Zablokować Słońce

Zespół naukowców z Uniwersytetu Harvarda chce rozpylić małe cząstki kredy w atmosferze 20 kilometrów nad powierzchnią Ziemi, aby zablokować światło słoneczne w celu ochłodzenia Ziemi i zapobieganiu globalnemu ociepleniu.

Kontrowersyjny projekt ma kosztować około 3 mln dolarów i część tych kosztów zgodził się pokryć Bill Gates.

W ten oto sposób badacze chcą sprawdzić, czy sztucznie stworzona powłoka będzie blokowała promienie słoneczne i w ten sposób obniży się temperatura na Ziemi.

Gotowi do działania

Naukowcy z Harvardu przygotowują się do wdrożenia eksperymentu w życie w pierwszej połowie 2019 roku.

Starannie dobierają materiały, które będą rozpylane ze sterowanego balonu.

W pierwotnych założeniach planowano użycie aluminium, ale ostatecznie zdecydowano się na węglan wapnia.

Wysyłając go w atmosferę, badacze chcą osiągnąć efekt chłodzenia klimatu, jaki spowodowałaby wulkaniczna erupcja.

foto.123rf.com

Powołują się na dane z 1991 r., kiedy to wulkan Pinatubo wybuchł na Filipinach, wysyłając miliony ton popiołu i dwutlenku siarki do atmosfery, tworząc warstwę, która obniżyła temperaturę przez następne dwa lata.

Jak miałby wyglądać taki eksperyment?

Otóż w pierwszej fazie przewidziane są dwa loty sterowanego balonu, który wzniesie się na wysokość 20 kilometrów nad południowo-zachodnimi Stanami Zjednoczonymi i uwolni do atmosfery węglan wapnia.

Następnie spędzi cały dzień na przelatywaniu przez powstałą chmurę w celu zmierzenia efektów takiego zabiegu.

O co w tym wszystkim chodzi?

Czy rzeczywiście brakuje informacji na temat tego, co dzieje się, gdy naukowcy rozpylają węglan wapnia w niebo?

Czy rzeczywiście potrzeba nam takich eksperymentów?

W rzeczywistości istnieje dokumentacja dotycząca historii geoinżynierii klimatu i wszelkich zaplanowanych metod modyfikacji pogody.

Wszystkie opowieści o zmianie klimatu lub globalnym ociepleniu pochodzą od tych samych osób i instytucji, które pracują lub są związane z geoinżynierią, które odpowiadają za narażanie nas na ekspozycje chemtrails.

Chemtrails foto.123rf.com

Geoinżyneria to cicha wojna, która od dawna toczy się wokół nas i której celem jest wyeliminowanie słabych jednostek.

Mieszkańcy San Francisco od dawna donoszą o rozpylaniu aluminium lub baru w powietrzu.

Efekty tych eksperymentów widzą na niebie, czują w powietrzu i doświadczają na własnym ciele (niektórzy twierdzą, że podczas rozpylania szkodliwych substancji u mieszkańców występują objawy grypopodobne).

Pozostaje pytanie: jaki jest rzeczywisty cel tego eksperymentu?

Kontrola opadów, ocieplenie klimatu… – sztuczne wytłumaczenia.

foto.123rf.com

Nikt się przecież nie przyzna, że w ten sposób legalnie uzasadnia się celową modyfikacją pogody i odbieranie ludziom dostępu do leczniczych właściwości światła słonecznego.

Już dziś możemy mówić o tym, że korzystamy z niego za mało, a jego brak niekorzystnie wpływa na nasz organizm.

A co będzie, jeżeli plan blokowania światła słonecznego zostanie wdrożony na masową skalę?!

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

źródło: http://www.odkrywamyzakryte.com/blokowanie-slonca/


od mg: teoria „globalnego ocieplenia” jest kitem wciskanym dla zamydlenia oczu, prawdziwym celem jest zmuszenie do płacenia globalistom podatków i kar za nie dostosowanie się do narzuconego biednym przez bogatych przymusu dostosowania się do polityki „przeciwdziałania emisjom gazów cieplarnianych powodujących globalne ocieplenie”; prawda jest zupełnie inna niż to co nam wciskają, naocznie obserwujemy postępujące ochłodzenie klimatu (!)

niezależne od globalistycznego lobby, naukowe badania nad klimatem dowodzą, że klimat zależy przede wszystkim od dwóch czynników: cykli aktywności Słońca i wpływu promieniowania kosmicznego na warstwy atmosfery Ziemi, poza tym Ziemia jest obecnie, patrząc z szerszej perspektywy czasowej, w trakcie systematycznego ochładzania się średnich rocznych temperatur, więcej na ten temat ujawnia naukowa relacja z tych niezależnych badań przedstawiona w postaci filmu „Chmury słuchają się gwiazd”

“Chmury słuchają się gwiazd“

tytuł oryginału: The Cloud Mystery
film dokumentalny
Dania, 2008, 52 min.
reżyseria: Lars Oxfeldt Mortensen

Duński naukowiec Henrik Svensmark dzięki pionierskim eksperymentom w piwnicy swego domu w Kopenhadze rozwiązał tajemnicę wybuchów supernowej, oraz w jaki sposób zmiany na Słońcu wpływają na zmiany klimatyczne na Ziemi.

Henrik Svensmark odkrył nowy rodzaj procesów chemicznych w naszej galaktyce, które determinują wielkość chmur w atmosferze. Jego odkrycie stworzyło nowy paradygmat w meteorologii, przez co przyczyny globalnego ocieplenia muszą zostać zrewidowane. Twórcy filmu przez 10 lat dokumentowali walkę duńskiego naukowca, by znaleźć fizyczny dowód na to, co napędza zmiany klimatyczne. Pokazują, że środowisko naukowe może być nieprzyjemne i wrogie, jeśli jest się w opozycji do dotychczasowych odkryć i gotowym do ukazania nowej prawdy.

Twórcy dokumentu mają na celu dotarcie do jak szerszej publiczności. Zdumiewające zdjęcia naszej galaktyki, Słońca i formujących się chmur zostały uzupełnione spektakularnymi animacjami, mającymi na celu ułatwienie zrozumienia problemu. W filmie zawarto także wiele komentarzy astronomów, geologów i ekspertów od klimatu, które określają naukową wagę prezentowanego odkrycia.

Jeśli nadal wierzysz mediom, że to człowiek odpowiedzialny jest za ocieplenie klimatu na Ziemi, przeczytaj kilka poniższych cytatów z filmu albo lepiej od razu go obejrzyj i przekaż go znajomym by też poznali prawdę.

Promieniowanie kosmiczne wpływa na klimat ziemi. To niezwykłe: jesteśmy bezpośrednio zależni od kosmosu.

W ciągu ostatnich 100 lat natężenie pola magnetycznego słońca wzrosło ponad dwukrotnie. Do ziemskiej atmosfery dociera mniej cząstek promieniowania kosmicznego, a to oznacza, że pokrywa chmur jest mniejsza. Dlatego klimat ziemi się ociepla. Im silniejsze pole magnetyczne słońca tym słabsze natężenie promieniowania kosmicznego i tym mniejsza pokrywa chmur. Mniejsza pokrywa chmur, to wyższe temperatury na ziemi. Przy słabej aktywności magnetycznej słońca w ziemskiej atmosferze tworzy się więcej chmur. Dociera do nas wtedy więcej cząstek promieniowania kosmicznego. W ten sposób słońce i gwiazdy wpływają na zachmurzenie na Ziemi..
Przez większą część dziejów naszej planety nie było na niej żadnych lodowców. Dziś możemy je spotkać w wielu miejscach. 450 milionów lat temu na ziemi było bardzo zimno. Mimo to stężenie dwutlenku węgla w atmosferze dziesięciokrotnie przewyższało jego obecny poziom. To nie CO2 odpowiada za ocieplanie klimatu.

źródło: http://www.youtube.com/view_play_list?p=F5BF0890E0DFA39Ehttp://www.youtube.com/view_play_list?p=F5BF0890E0DFA39E

https://7777777blog.wordpress.com/2010/09/17/warto-o-tym-wiedziec/comment-page-3/#comment-38604

https://7777777blog.wordpress.com/2017/06/11/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/#comment-68230

https://7777777blog.wordpress.com/2011/06/08/zdrowie/comment-page-2/#comment-352

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s