Żydzi niszczą flagę izraelską, czyż nie wynika z tego, że to nie Żydzi stworzyli „państwo izrael” w 1948r.?

Żydzi przeciwko powstaniu Izraela w 1948 r.

oblubienica
Opublikowany 2 maja 2019

„oblubienica

Czy wiecie że żydzi (syjoniści – synagoga szatana – nazywają judaistycznych Żydów antysemitami, a nie tylko zwykłych gojów! można znaleźć fotki w necie, ale w czym jest rzecz? na czym polega ta ściema? aby zamknąć usta, głupim gojom.
Czy ktoś z Was czytał kiedyś protokoły mędrców syjonu? tam jest wzmianka o antysemityzmie, wniosek jest oczywisty, ten termin został wynaleziony przez żydo-satanistów do ochrony swoich interesów.

„oblubienica

Niektórzy, nawet renomowami pastorzy, wprowadzą lud Boży w błąd… nie znający proroctw, nie mający zielonego pojęcia o polityce ani powstania państwa Izrael, i przez kogo …i tak tworzą na ten temat różne herezje, przypisują Bogu powstanie Izraela, podczas gdy to szatan posługując się żydo-satanistami stworzył to państwo, a w jakim celu? aby na miejscu Boga zasiadł ich bękart czyli antychryst, a judaistyczni Żydzi, mała garstka nie ma mediów, aby o tym światu powiedzieć.”


https://7777777blog.wordpress.com/2018/03/05/niszcz-syjonizm/

https://7777777blog.wordpress.com/2018/02/14/mowa-nienawisci-nie-istnieje/

https://7777777blog.wordpress.com/2018/02/14/antysemityzm-nie-istnieje/

https://7777777blog.wordpress.com/2017/03/28/stephen-sizer-chrzescijanski-syjonizm-nowa-herezja-blokujaca-pokoj-na-bliskim-wschodzie/

https://7777777blog.wordpress.com/2019/02/07/holokaust-blokada/

https://7777777blog.wordpress.com/2019/05/01/ciezar-tradycji-dlaczego-judaizm-nie-jest-jak-inne-religie/

https://7777777blog.wordpress.com/2019/05/02/odwazny-glos-izraelskiego-polityka-zdradzil-prawdziwe-przyczyny-gwaltownego-ataku-na-polske-z-izraela-jest-gorzej-niz-wiele-osob-sadzilo/

Jedna myśl w temacie “Żydzi niszczą flagę izraelską, czyż nie wynika z tego, że to nie Żydzi stworzyli „państwo izrael” w 1948r.?

 1. Nr.1 kandydat na antychrysta

  oblubienica
  Opublikowany 11 kwi 2019

  „oblubienica

  Nie ma sensu przetłumaczać filmiku skopiowanego z Yt, stworzonego przez jakiegoś człowieka …i tym samym wprowadzać ludzi, być może…? w błąd, bo może się okazać że antychrystem jest ktoś inny

  „oblubienica

  Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi Dz. Apost. 5:29, poza tym chociażby w Mat. 24 jest napisane, że powstanie wielu fałszywych proroków, którzy zwiodą wielu, więc tym bardziej powinniśmy słuchać Boga niż ludzi. Antychrystem będzie polityk, a dlaczego? odpowiedź jest w Ap. 13:7, I dano mu (antychrystowi) też >>władzę<< nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami. Podobny można odnieść wniosek czytając Ks, Daniela 7 rozdział, chodzi konkretnie o 10 rogów i poślednim małym rogiem wyrastającym pośród nich, a rogami na besti wg, 7 Daniela są królowie ziemscy, w tym także nadchodzący antychryst, Jared Kushner wydaje się, że idealnie pasuje na ten mały róg, (mały król) który stopniowo nabiera popularności w żydowskich mediach i mocy i władzy, ale to nie wszystko, Antychrystem nie będzie tylko polityk!, on także przyjdzie w miejsce Chrystusa, podając się za Boga.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s