Sławomir Dul: POLSKA to nie „polin”. Jestem Polakiem i ja się nie będę bał zastraszania syjonistycznego! I dzisiaj tutaj na tej szubienicy zawiśnie ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO Jakub Berman. DLATEGO, że jest to bandyta zwykły.

Polak z jajami jak arbuzy Sławomir Dul ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej kukłę zbrodniarza na narodzie polskim Jakuba Bermana, komunisty z NKWD, który „oczywiście tylko przez przypadek był narodowości żydowskiej”

„Jarosław Kosmatka 30 kwietnia 2019 o 15.08

Ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej kukłę Żyda

Łódzcy policjanci byli świadkami kontrowersyjnej manifestacji przed budynkiem komendy wojewódzkiej policji przy Lutomierskiej w Łodzi. Aktywista z Tomaszowa Mazowieckiego, Sławomir Dul, ustawił szubienicę z zawieszonym na niej manekinem Jakuba Bermana. Konstrukcję ustawiono około godziny 14 we wtorek, 30 kwietnia. Obok szubienicy ustawiono transparent i flagę Polski.

Szubienica przed komendą policji w Łodzi

Sławomir Dul znany jest z kontrowersyjnych działań. Związany jest z ruchem Konfederacja Rodziców. We wtorek na placu przed budynkiem wojewódzkiej policji w Łodzi ustawił szubienicę i powiesił na niej figurę Jakuba Bermana, polityka komunistycznego o żydowskim pochodzeniu. Ogłosił go zdrajcą narodowym.

Jak wygłosił Dul podczas tej jednoosobowej manifestacji, jego działanie ma związek z informacją Witolda Waszczykowskiego o sprowadzeniu do Polski amerykańskich żołnierzy.

Aktywista zorganizował manifestację przed policją w Łodzi, ponieważ łódzki policjant z ogniwa ds. zwalczania cyberprzestępczości miał zaopiniować negatywnie jego wniosek o zorganizowanie takiej manifestacji przed ambasadą Izraela w Warszawie.

Łódzka policja wylegitymowała mężczyznę. Akcję zorganizował powołując się na zapisy ustawy o zgromadzeniach, wskazując, że jego manifestacja ma charakter spontaniczny.

asp. szab. RADOSŁAW GWIS z KWP w Łodzi: Całość manifestacji została zarejestrowana kamerą. Materiał zostanie poddany analizie, dopiero wtedy będziemy wiedzieli, czy doszło do naruszenia jakichkolwiek przepisów.

W trakcie manifestacji do mężczyzny podchodziły osoby niezadowolone z jego wystąpienia. Jedna z nich wskazywała, że działanie to może być interpretowane jako nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym.

Nie ważne czy ktoś jest Żydem, czy Polakiem. Ważne są jego działania. Dlatego w żadnym wypadku na kukle nie powinien znaleźć się napis mówiący o narodowości tej osoby. – mówił PAWEŁ JAGIEŁŁO

Wiadomości Łódź: „Ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej Żyda”

Wiadomości Łódź
Opublikowany 30 kwi 2019

Sławomir Dul od lat organizuje protesty i podobne manifestacje. Pół roku temu kontrowersyjną manifestację z powieszeniem kukły Żyda zorganizował w Warszawie. Wcześniej znany był z tego, że nagrywał filmy na komendach policji oraz w sądach, a następnie publikował je w serwisie YouTube.

W czerwcu 2017 roku sam zgłosił się do Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim, by odbyć karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza i naruszenie jego nietykalności. Swoją działalność określa jako walkę z bezprawiem.

na podstawie: http://wiadomosci-lodz.pl/szubienica-przed-komenda-policji-w-lodzi-slawomir-dul-powiesil-kukle-zyda-kontrowersyjna-manifestacja-w-lodzi,8963/

2 komentarze:

„PIS-PO jedno zlo

bardzo prawilna postawa prawdziwego Patrioty.

źródło: http://wiadomosci-lodz.pl/szubienica-przed-komenda-policji-w-lodzi-slawomir-dul-powiesil-kukle-zyda-kontrowersyjna-manifestacja-w-lodzi,8963/#comment-31

„asdf

piSStapo doprowadza ludzi do takich rzeczy

źródło: http://wiadomosci-lodz.pl/szubienica-przed-komenda-policji-w-lodzi-slawomir-dul-powiesil-kukle-zyda-kontrowersyjna-manifestacja-w-lodzi,8963/#comment-32

3 myśli w temacie “Sławomir Dul: POLSKA to nie „polin”. Jestem Polakiem i ja się nie będę bał zastraszania syjonistycznego! I dzisiaj tutaj na tej szubienicy zawiśnie ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO Jakub Berman. DLATEGO, że jest to bandyta zwykły.

 1. „Opublikowano by Lech Biegalski

  Infiltracja w redakcji polskiej edycji Sputnika?

  Dziś polska edycja Sputnika opublikowała artykuł Dawida Bluma pod tytułem „Powiesiłem Żyda” – dziś to powód do dumy. Artykuł zaczyna się od następującego wstępu:

  Polskie elity polityczne nie posiadały się z oburzenia na słowa Israela Katza o tym, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. A jak nazwać ostatni „sąd nad Judaszem” w Pruchniku i jeszcze bardziej absurdalny seans nienawiści w Łodzi, gdzie aktywista przed komisariatem policji „powiesił” na skonstruowanej własnoręcznie szubienicy kukłę polityka Jakuba Bermana? – [Źródło]

  Mój komentarz:

  Coraz poważniej i nie po raz pierwszy zastanawiam się kto zinfiltrował i opanował polską redakcję pl.Sputnika. Jako stały i długoletni czytelnik Sputnika domagam się naprawy pro-żydowskiego skrzywienia w tej redakcji. Dzięki takim gimnastykom umysłowym tracicie wiarygodność, a to nie służy deklarowanym przez Rosję pokojowym wysiłkom w Europie. Kto wam na to pozwala?

  W sprawie incydentów, które opisujecie:

  Jakuba Bermana sam bym wysłał pod sąd wojskowy i przykładnie ukarał. Jakoś zapomnieliście dodać, że był on szefem Urzędu Bezpieczeństwa (UB) w latach stalinowskich. Pod jego nadzorem prześladowano i mordowano polskich patriotów w latach powojennego „umacniania ustroju komunistycznego w Polsce”. Ten człowiek zasługuje na potępienie. W „Trylogii” takiego by nie wieszano, wbito by go na pal. A że był Żydem, podobnie jak wielu innych „liderów” UB i PZPR-u w tamtych latach, to nie moja wina, ani nie moja opinia. To fakt.

  W sprawie incydentu w Pruchniku. Judasz w tym przypadku nie był symbolem Żydostwa, tylko symbolem zdrady. Judasz był zdrajcą. Jeszcze nie tak dawno za zdradę Ojczyzny stawało się przed plutonem egzekucyjnym. Można się spierać czy to dobrze, czy źle, ale jedno jest pewne – nie miało to nic wspólnego z rasizmem. Karanie ludzi za to kim są jest złe. Natomiast karanie ludzi za to co robią jest często uzasadnione. Inaczej nie mielibyśmy więzień.

  W kwestii uogólnień – można się na ten temat spierać, chować za polskim obywatelstwem, za polskimi nazwiskami, a nawet za farbowanymi na blond włosami – ale jedno jest oczywiste – nie da się zaprzeczać faktom. Historycznie, Żydzi często donosili na Polaków i służyli wrogom Polski. Dziś natomiast mamy w Polsce taką sytuację, że główne partie polityczne, główne organizacje społeczne, rząd, media, sądownictwo, służba zdrowia i edukacja, wiele banków i zaopatrzenie rynku są kontrolowane przez osoby pochodzenia żydowskiego. Nawet opozycyjna koalicja. To każdy widzi, więc nie oburzajcie się na to, że ktoś mówi tak jak jest. Czy to jest sytuacja zdrowa i demokratyczna, że jedna mniejszość etniczna, działająca dość hermetycznie i w zorganizowany sposów, uzyskuje taką przewagę nad większością, nad resztą społeczeństwa?

  Ta sama mniejszość narodowa organizuje wysiłki opozycji i zadymy w kraju, aby obalić demokratycznie wybrany rząd PiS-u. PiS-u nie popieram, ale popieram demokrację, tak samo jak popieram przepisy gry w piłkę nożną. Bez tego mielibyśmy anarchię.

  Ostatnio widać wysiłki organizowania przez to samo środowisko jakichś komisji kontrolujących polskie wybory, zwłaszcza na ziemiach, na których odzyskaniu najbardziej zależy Niemcom. Takie inicjatywy w innych państwach już kilkakrotnie służyły kwestionowaniu wyniku wyborów i rozpętaniu na tym tle rebelii, względnie uzasadnieniu obcych inwazji lub interwencji. Chce się powiedzieć, „Nie ze mną te sztuczki, Bruner”, ale jakoś nikt tego nie mówi. Głupota to, czy strach? Czy łatwowierność granicząca z naiwnością?

  To ta mniejszość i kontrolowane przez nią organizacje angażuje się w realizację całkowitej integracji Polski w Unii Europejskiej będącej narzędziem dominacji Niemiec w Europie i środkiem realizacji planu Mitteleuropa. To ten nurt jest odpowiedzialny za zawalenie polskiej ekonomii i za utratę przez Polskę suwerenności.

  Ta sama mniejszość angażuje się w fałszywe oskarżanie Polaków o odpowiedzialność za niemiecką zbrodnię Holokaustu po to, aby ograbić nasz kraj – (kwestia nielegalnych roszczeń o odszkodaowania za tzw. utracone majątki, w istocie bezspadkowe mienie, które zgodnie z prawem przechodzi na własność państwa).

  Istnieją też wiarygodne źródła informacji, według których Żydzi angażują się w planowanie i realizację projektu Polin, czyli żydowskiego państwa na terenie wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy. W takim przypadku zachodnia Polska przypadłaby Niemcom, a wschodnia Ukraina Rosji. Potwierdzają te pogłoski wypowiedzi niektórych polityków oraz sporadycznie pojawiające się doniesienia w mediach.

  To samo środowisko zajadle demonizuje patriotyczne ruchy narodowe, próbujące bronić Polski przed pasożytami i złodziejami. Tylko zdrajcy i przebierańcy mają powód aby się bać patriotów. Polacy wierni Polsce nie mają powodów do takich obaw.

  Należy tu zauważyć, że cały czas mówimy o faktycznej mniejszości etnicznej, oficjalnie w spisie ludności 2011 figurującej na 14-tym miejscu pośród mniejszości narodowych i etnicznych, co wskazuje na to, że Polska w żadnym wypadku nie jest „państwem dwóch narodów”.

  Czy należy się dziwić, że Polacy nie chcą w Polsce powtórzenia scenariusza palestyńskiego ? Że bronią się przed kradzieżą ich ziemi, ich zasobów naturtalnych i ich majątku narodowego, przed niszczeniem ich kultury i narodowej identyfikacji przez de facto obcych nam kulturowo przybyszy z zewnątrz ? W dodatku takich przybyszy, którzy historycznie często nie byli lojalni wobec Polski i Polaków – i wygląda na to, że znów nie są lojalni ? I komu zależy na tym, żeby nasze głosy uciszać używając w tym celu wytartego i skompromitowanego zarzutu o anty-Semityzm? Zarzutu, na którym opiera się przemysł Holokaustu. Źródło

  źródło: http://regionpojezierze.com/2019/05/01/infiltracja-w-redakcji-polskiej-edycji-sputnika/

  Polubienie

 2. oto co głośno mówi ten odważny Polak w imieniu nas wszystkich

  STUDIO POLAKÓW
  Opublikowany 2 maj 2019

  To musisz zobaczyć! Tego nie puści żadna TV!
  Sławomir Dul i odważna manifestacja Polaka przed Komendą Policji w Łodzi.

  polskojęzyczny chazarski rezydent Lech „Kaczyński” mason, kryptosyjonista w „Izraelu”

  marek nowak
  Opublikowany 26 lis 2013

  kalkstein w akcji u swoich

  Haniebne wystąpienie polskojęzycznego „żyda” (ukraińskiego chazara) Lecha „Kaczyńskiego”: „Izrael przyczółkiem naszej kultury”.

  Slav C5
  Opublikowany 8 cze 2018

  Naczelnik „Kaczyński” podobnie jak minister Gowin uważają, że „Izrael” jest enklawą „cywilizacji zachodniej” na Bliskim Wschodzie. Wypowiedź z roku 2016 w Białymstoku.

  Jarosław „Kaczyński” składa oficjalny hołd „Izraelowi” i „Bogu” Jahwe !

  Armja Jasnej Strony . Leh
  Opublikowany 1 maj 2019

  Film z kanału : Stanislaw Kuczera
  Opublikowany 28 kwi 2019, zródło: .http://youtu.be/Wvs6zDdtN_o
  Kanał Stanisław Kuczera http://www.youtube.com/channel/UCH7NXS7PQJJ-5CSVfFJhFoA/videos?view=0&sort=da&flow=list

  agitujący za UE

  Armja Jasnej Strony . Leh
  Opublikowany 5 maj 2019

  Film z kanału POLSKI KATOL Opublikowany 4 maj 2019, zródło: .http://youtu.be/Y1Le9M-9TIs
  Kanał POLSKI KATOL http://www.youtube.com/channel/UCAO22tGzrLZ64N5XnXbbiow/videos?view=0&sort=da&flow=list


  od mg: https://7777777blog.wordpress.com/2016/08/23/przerazajaca-prawda-o-ue-paralizujacy-brak-swiadomosci/

  https://7777777blog.wordpress.com/2017/08/24/masoneria-jej-geneza-dzialania-i-cel/#comment-98773

  Polubienie

  1. Czarna Historia Ameryki

   Kris
   Opublikowany 14 lut 2019

   goj Donald „Trump” o Izraelu

   Kris
   Opublikowany 26 maj 2019

   Przeniesiemy amerykańską ambasadę do Jerozolimy i tak się faktycznie stało.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s