żart ;) w sam raz na 1. kwietnia – OPOLCZYKPL: „Szok! Ziemia naprawdę jest płaska!!! NASA ma dowody!”

01/04/2019 BY OPOLCZYKPL

Przy pomocy specjalnych filtrów pracownikom NASA udało się wykonać rewolucyjne zdjęcie podczas zaćmienia Księżyca, na którego części tarczy widać cień rzucany przez płaską Ziemię:

Jednak z powodu refrakcji promieni słonecznych w ziemskiej atmosferze dostrzeżenie gołym okiem płaskiego cienia Ziemi na tarczy Księżyca jest niemożliwe. I dopiero rewolucyjne filtry jakie zastosowała NASA pokazały to zjawisko. Niestety wyznawcy kulistej Ziemi dowiedzieli się o istnieniu tego zdjęcia i sporządzili ośmieszający je fotomontaż, dodając pod cieniem tarczy Ziemi sylwetki ogromnych słoni stojących na plecach gigantycznego żółwia.

Na szczęście nie wiedzą o tym, że NASA ma w zanadrzu jeszcze bardziej rewolucyjne zdjęcie wykonane w kosmosie:

Nie ujawniała go dotychczas, aby nie wywołać zbyt silnego szoku kulturowego. Na razie wiadomości te ukrywane są przed opinią publiczną, ale specjaliści rządowi już opracowują nowe programy nauczania dla szkół. I tak w atlasach Układu Słonecznego kulistą Ziemię zastąpi Ziemia płaska (dla podkreślenia jej płaskości będzie miała kształt czworoboku):

Tradycyjne globusy w pracowniach geograficznych zastąpią nowe – z Ziemią w kształcie płaskiej tarczy.

Zmianie ulegną też programy nauczania dotyczące historii Ziemi. Bazując na sensacyjnym odkryciu NASA łatwo jest wyjaśnić, jak naprawdę wyginęły dinozaury:

Po wyginięciu dinozaurów tarcza Ziemi naturalnie powróciła do pozycji poziomej. Jasne też jest obecnie, co stało się z wodami potopu opisanego w żydo-biblii. Jak wiemy z tego opisu, na skutek katastrofalnej ulewy trwającej 40 dni poziom mórz podniósł się tak, że woda zalała nawet najwyższe szczyty gór i przez miesiące cała powierzchnia Ziemi była pod wodą.

Ale gdyby Ziemia była kulą z grawitacją w jej centrum, jak błędnie uczeni jesteśmy w szkołach, wody potopu nie miałyby gdzie spłynąć i do dzisiaj Ziemia powinna być pokryta jednym wielkim oceanem, bez lądów wystających nad poziom wody.

Płaska Ziemia tłumaczy, gdzie podziały się wody potopu – ogrom wód po prostu przełamał górną warstwę antarktycznej bariery dookoła tarczy Ziemi…

… i nadmiar wód potopu spłynął w otchłań:

Dzięki ostatnim rewolucyjnym odkryciom okazało się też, że wyznawcy teorii spiskowych powołujący się na tzw. „karty iluminatów” mieli rację. Iluminaci to faktycznie ludzie oświeceni i dlatego na ich tajemniczych kartach widnieje także płaska Ziemia:

Obecnie ta ich, do niedawna tajna wiedza, stanie się dziedzictwem całej ludzkości.

Ciekawe, czy Słońce i inne planety także są płaskie – oto wyzwanie dla współczesnej nauki!

opolczyk

źródło:  http://opolczykpl.wordpress.com/2019/04/01/szok-ziemia-naprawde-jest-plaska-nasa-ma-dowody/

Jedna myśl w temacie “żart ;) w sam raz na 1. kwietnia – OPOLCZYKPL: „Szok! Ziemia naprawdę jest płaska!!! NASA ma dowody!”

 1. BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA | 1 KWIETNIA 2019 · 15:41

  1 kwietnia – Prima Aprilis – dzień żartów

  Np.: Polska jest niepodległa i suwerenna – przyznam jednak, że mnie samego ten oczywisty żart raczej nie śmieszy.

  Niestety, antypolskie kreatury nie znają się na żartach i wiele idiotyzmów wypowiadają całkiem na serio, np.:

  _____________________________

  _____________________________

  A tak sobie dworowano w 2016r.:

  1 kwietnia. Wiadomości dobre i prawdziwe

  prima-aprilis

   

  W Polsce 1 kwietnia trwa przez 365 dni w roku

   

  Wiadomość pierwsza, najważniejsza i niech nikt nie waży się jej zaprzeczać pod groźbą utraty odpustu, ponieważ potwierdził ją swoim autorytetem sam święty JPII:

  Polska jest niepodległa, a III RP jest demokratycznym państwem prawa, które powróciło na łono rodziny zachodnich demokracji.

  I niepodległość i wspomniane prawo są darem od naszej najukochańszej mniejszości żydowskiej oraz Kościoła – wypadałoby się jakoś im odwdzięczyć, pomyślmy nad tym.

  8db172b09ece7369610c214577a250de

   

  Unia Europejska wypłaca nam ogromne dofinansowania – i czy to źle, że wypłaca z naszych pieniędzy? Za rok 2014 winna jest nam jeszcze 9 mld zł. To nic, to drobiazg w porównaniu z wszystkimi dobrodziejstwami, które spływają na nas w wyniku członkostwa w obozie europejskim.

  803bb50e7909969812156cc540ab37e7

   

  Nikt nie musi już w Polsce pracować i ma prawo dowolnie i miło spędzać wolny czas. Możemy bez przeszkód korzystać ze wszystkich swobód seksualnych, z praw dla homoseksualistów. 8 mln naszych rodaków już bawi za granicą, a ich liczba rośnie systematycznie. Szczególnie upodobali sobie wyjazdy za granicę  młodzi. Ich życiowa postawa okazała się wielce patriotyczna, bo żaden wróg zachodniej demokracji nie może zarzucić rozwijającej się dynamicznie, dzięki europejskiej integracji, Polsce, że ma ponad 50% bezrobocie.

  Nasz kraj rozwija się jak nigdy dotąd. Niebawem nikt nie będzie musiał opłacać składek emerytalnych, a emerytury przestaną być wypłacane w dotychczasowej wysokości. Każdy sprawiedliwie dostanie taką samą emeryturę państwową w wysokości 400 zł. Czy to mało? To rzecz względna, eksperci bankowi twierdzą, że złoty się umocnił przedwczoraj, a po niedzieli może być jeszcze mocniejszy. Jednak władze wychodząc nam naprzeciw stworzyły już możliwość powiększenia emerytury o 200-300 zł – wystarczy tylko oddać bankowi mieszkanie lub dom – wszystko już przygotowane.

  Jesteśmy najzdrowszym w Unii społeczeństwem. Mamy najmniej lekarzy i pielęgniarek na 100 tys. mieszkańców. I choć na leki wydajemy najwięcej w UE, to spożywamy ich najmniej.

  Zaraz po szczycie NATO w Warszawie, gdy tylko zwielokrotnimy swoją militarna potęgę o objazdową pancerną brygadę USA, pokonamy naszego odwiecznego i głównego wroga – Rosję, która od zawsze zagraża światowemu pokojowi i demokracji naszej zachodniej rodziny.

  Np. teraz Rosja do spółki z Syrią chce zniszczyć Europę poprzez uruchomioną falę imigracji – tak donoszą media i władze. A władzy ufać wypada, ponieważ wspiera ją powszechny Kościół.

  Rosyjsko-syryjskiemu imperializmowi musimy jednak dać zdecydowany odpór. Na wszelki wypadek, dla wzmocnienia militarnej potęgi i zagwarantowania zwycięstwa, nasza armia weźmie ze sobą krzyż i błogosławieństwo ojców Kościoła.

  Nie znaczy to, że w kraju nie mamy żadnych problemów. Owszem są i to nawet poważne. Najgłówniejszym jest walka ze skutkami choroby wywołującej antysemityzm. I mimo, iż choroba ta zmierza do osiągnięcia swego apogeum, to jej skutki w postaci antysemityzmu występują tylko w stosunku do Żydów – przynajmniej tylko z taką jego formą walczą władze państwa i Kościoła. Ostatnio władze i Kościół chcąc chronić Żydów przed antysemityzmem próbują go przekierować na inne ludy semickie.

  Drugi główny problem to fakt, że Niemcy znów powiększyły dzielący nas dystans we wprowadzaniu europejskich zdobyczy w postaci równych praw dla kobiet i mężczyzn. Otóż Niemcy wprowadzają na kolei oddzielne wagony dla kobiet i mężczyzn. I nie ważne, że jest to odpowiedź władz NRF na rosnącą falę gwałtów na kobietach podróżujących kolejami. Ważne, że jednakowe standardy europejskie dotyczyć odtąd będą kobiet i mężczyzn – a my jak zwykle w ogonie europejskiego nowatorstwa.

  W niedalekiej przyszłości, dzięki postępom w upowszechnianiu osiągnięć genderu będzie można ten standard (oddzielne wagony) zastąpić nowocześniejszym i zrezygnować z oddzielnych wagonów, bowiem nie będzie wiadomo, kto jest kobietą, a kto mężczyzną. Będzie można także zmieniać płeć w zależności od potrzeb, bo jak uczy gender płeć nie wynika z cech fizycznych tylko z odpowiedniego kształtowania psychiki w środowisku.

  Jak widać europejski nowoczesny postęp nie raz nas zaskoczy – przez jakiś jeszcze czas.

  Dariusz Kosiur

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/04/01/1-kwietnia-prima-aprilis-dzien-zartow/comment-page-1/#comment-166051

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s