Jak rozpoznać Żyda, żyda i „żyda”?

Jak rozpoznać Żyda?

bursartpark
Opublikowany 14 mar 2019

„Jak rozpoznać Żyda” – to nagłówek, który widnieje na okładce tygodnika „Tylko Polska”, który sprzedawany jest w Sejmie Gazeta ukazuje się pod nadzorem Leszka Bubla, który sam określa siebie jako „naczelnego antysemitę RP”. „Tylko Polska” to tygodnik opinii o charakterze społeczno-politycznym, ukazujący się od 22 lat. Wydaje go organ prasowy Polskiej Partii Narodowej. Sam tekst „Jak rozpoznać Żyda” głosi m. in., jakie „cechy antropologiczne” czy „sposób wysławiania się” opisują Żydów, oraz „jak ich zwyciężyć”.

Artykuł wzbudził oburzenie posła Michała Kamińskiego. „Nie zostawię tego tak, to jawny antysemityzm sprzedawany w kiosku Sejmu RP” – napisał zbulwersowany parlamentarzysta.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24543556,antysemickie-tresci-w-sejmowym-kiosku-to-hanba-panie-marszalku.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/593401,antysemityzm-jak-rozpoznac-zyda-skandal-sejm-kaminski.html,komentarze-popularne,1

http://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/96637/Jak-rozpoznac-Zyda-Kontrowersyjny-tygodnik-sprzedawany-w-Sejmie.html

 

„Janek Kowalski

Obawiam się ,że to wszystko jest bez sensu, chyba, że jest nagonka na ostatnich Żydów z linii Abrahama, czyli tych prawdziwych Żydów semickich, tak zwanych sefrdyjskich. Ponieważ mamy w tej chwili na świecie jako Żydów zupełnie inny naród, który przyjął judaizm w VIII wieku, jako religię narodową, i byli to tak zwani Chazarzy, pod dowództwem niejakiego Kagana. Kraj ten to praktycznie dzisiejsza Ukraina wraz Georgią i częścią Kazachstanu. Są to tak zwani żydzi aszkenadzy. Z nich wykluła się też sekta tak zwanych kabalistów, czyli Chabad Lubawitz. Są to „żydzi”, którzy dziś pod egidą Kołomyjskiego planują odbudować swoje państwo chazarskie. W czasie drugiej wojny światowej, gdzie sam Hitler był żydem, byli prześladowani Żydzi z linii Abrachama, których już nie ma nawet 10 procent. Można powiedzieć, że żydzi chazarscy wymordowali Żydów z linii Abrahama, a dziś chcą za swoje ofiary odszkodowania. Tak więc nie bardzo rozumiem których żydów mamy rozpoznać. O ile przed wojną mieliśmy do czynienia z Żydami semickimi, nie było żadnych problemów z ich rozpoznaniem, ale dziś chodzi nam o rozpoznanie żydów syjonistów chazarskich, a ci należą do tej samej rasy tak zwanej kaukaskiej, to praktycznie słowianie, i czasem trafi się wśród nich typ bardziej magolski. Jednak różnica między rasą kaukaską a słowiańską jest tak zwany gen Coena, ale nie jest to widoczne od tak sobie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że Kołomyjski wraz z Rothschldami planują spisać wszystkich swoich, żeby przez przypadek jak już wywołają 3 wojnę, nie zginął żaden Chazar bo każdy jest na wagę złota przy budowie NWO do pilnowania gojów. Dziś mamy nawet wielu antysyjonistów, którzy nie wiedzą, że są Chazarami, bo ich dziadkowie ze strachu woleli nic dzieciom nie mówić i są przekonani, że nie są żydami, a jak się dowiedzą, to przestaną być antysyjonistami, tylko od razu zaczną zachowywać się jak Żydzi. Tak więc siłą rzeczy nie mogą Polacy być antysemitami w stosunku do Chazarów, jako żydów, bo to nie są semici, choć dziś mieszkają nawet w Izraelu. Większość z nich to ludy koczownicze ze stepów kaspijskich, więc nie rozumiem co ma to mieć wspólnego z antysemityzmem. Tym bardziej, że semitami są też nawet niektórzy Arabowie, Palestyńczycy itd. W Polsce mamy aktualnie ponad 6 milionów Chazarów, którzy mają władzę, ale Polacy w to nie wierzą, bo uważają, że Żydzi to tylko ci z warkoczykami, ciemną karnacją skóry, czarnymi włosami, długim nosem garbatym i jak tego nie widzą, to uważają, że to nie Żyd. Być może dlatego Polacy nie wierzą, że Lenin, Stalin, Trotzki, Hitler, Eichman Mazowiecki, Kwaśniewski, Olszewski, Kaczyńscy, Wałęsa, Geremek, itd., są żydami, a wcale na takich nie wyglądają. Myślę, że można, kiedy zobaczymy że ktoś nie umie logicznie myśleć, tylko myśli kategoriami zysków i wyższości swojej, czyli ego, brak sumienia, narcyzm i brak szacunku dla Polaków, to możemy bez zaglądania mu w PESEL, być pewni, że to żyd chazarski.

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=9STHIdEaUIA&lc=Ugw-buwr0nmPnaD0LJR4AaABAg

„Adam Wróbel

ŻYDA NAJLEPIEJ ROZPOZNAĆ ROZPINAJĄC MU ROZPOREK I ZAGLĄDAJĄC DO ŚRODKA. DNA NIE ROZWIĄŻE PROBLEMU PONIEWAŻ ISTNIEJĄ DWA RODZAJE ŻYDA. SEFARDYJCZYK CZYLI IZRAEL + PRZESIEDLENIEC SAFARWAIM ORAZ ASZKENAZYJCZYK TZN. SEFARDYJCZYK PRAWDZIWY + CHAZAR. ZOBACZ: http://www.eioba.pl/a/5qdb/zyd http://www.eioba.pl/a/5qfo/zyd-i itd.

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=9STHIdEaUIA&lc=UgyRV3SAi1c-OUFPT9Z4AaABAg


od mg: a jak rozpoznać „żyda”? – to niesemita dystansujący się od swoich rodaków, identyfikujący się z żydowskością: przechodzi na mentalny (obrzezanie umysłu: nie kieruje się sercem tylko kalkulacją), a czasem nawet na fizyczny (obrzezanie ciała) judaizm, z całą pogardą dla gojów (nieżydów), nienawiścią dla chrześcijaństwa, chrześcijan i Jezusa (odrzucił Jezusa jako jedynego Zbawiciela i pokłada nadzieję w innych „przewodnikach”, „pomocnikach duchowych”, religiach, rytuałach, przedmiotach, „energiach”, „wibracjach”, magicznym myśleniu, „mocy intencji”, wierze w „prawo przyciągania”, reinkarnację, swoim intelekcie, sprycie, sile, przewadze nad innymi, „swojej nieomylności”, „swojej boskości”, itp. zgubnych przeświadczeniach)

7 myśli w temacie “Jak rozpoznać Żyda, żyda i „żyda”?

 1. „21 lutego 2019 16:48

  Jak rozpoznać Żyda? – Leszek Bubel

  -trzej panowie w koalicji
  -Facebook jest świetnym narzędziem testowym reakcje ludzi
  -słowo „antysemityzm” jest czynnikiem jednoczącym Żydów
  -lista Żydów polskich
  -jak wyśledzić kto jest Żydem?

  Bonusowa piosenka od Leszka Bubla:

  PRZEPRASZAMY-WAS Leszek Bubel Band

  spotywyborcze
  Opublikowany 16 gru 2009

  czyli Polacy przepraszają Żydów za morderstwa Hitlera i Stalina, Polacy przepraszają też za 1000 lat udzielania schronienia milionom Żydów

  źródło: http://porozmawiajmy.tv/jak-rozpoznac-zyda-leszek-bubel/

  Polubienie

  1. „12 marca 2019 12:17

   Jak rozpoznać Żyda? cz. 2: agent SB, fałszywy prof. Jerzy R. Nowak – Leszek Bubel

   –kim jest Moritz Neuman?
   –w jaki sposób współpracował z SB?
   –czy Jerzy Robert Nowak jest profesorem?
   –dlaczego niektóre tzw. „patriotyczne” portale internetowe go promują?
   –przeskoki z partii do partii
   –co mówi Wikipedia na jego temat?
   –„Dobrych Żydów jest więcej niż złych” – JRN

   źródło: http://porozmawiajmy.tv/jak-rozpoznac-zyda-cz-2-agent-sb-falszywy-prof-jerzy-r-nowak-leszek-bubel

   Polubienie

   1. Jerzy Robert Nowak – kłamca, oszust, trockista – szokująca biografia

    Fundacja Paragraf
    Opublikowany 10 maj 2019

    Ja, chłopak z małego miasta Węgrowa, który dorastał i dojrzewał na warszawskim Grochowie i Saskiej Kępie, dwóch skrajnie różnych dzielnicach, z arystokratycznej rodziny, nauczyłem się niepisanych zasad co jest czarne a co jest białe, gdzie jest prawda a gdzie kłamstwo. Bez kompromisów dla wszelkiego zła mówię: „bić w mordę oszustów i złodziei!”. Takich jak Nowak i jego bezkrytycznych zwolenników!

    Polubienie

 2. Nowy kanał „Tylko Polska”

  PorozmawiajmyTV
  Opublikowany 17 mar 2019

  Link do kanału „Tylko Polska”
  http://www.youtube.com/channel/UCAmBm6fBRdyJJyanYVz16aA/videos

  Jak znaleźć skutecznego adwokata? Porady z 30 lat doświadczenia. – Leszek Bubel

  Tylko Polska
  Opublikowany 17 mar 2019

  Wątki rozmowy:
  -dziennikarz ma prawo do prowokowania
  -charakterystyka trzech kast prawników: sędziów, prokuratorów i adwokatów
  -adwokaci są najgorszym rodzajem prawników
  -członkowie zarządu izby adwokackiej zarabiają nawet po 30 tys. zł/miesięcznie za nicnierobienie
  -jakich adwokatów unikać?
  -sędziowie nie lubią adwokatów, którzy kiedyś byli sędziami lub prokuratorami
  – co klient może zrobić w przypadku nierzetelnego adwokata?

  -jakie czynniki brać pod uwagę, decydując się na konkretną kancelarię prawną?

  Osoby, które czują się pokrzywdzone przez Wandę W., prosimy o kontakt na maila: kontakt.gfk@wp.pl


  od mg: poniżej wspomniana rozmowa…

  Zlecenie zabójstwa Kaczyńskiego i Ziobry – Krzysztof Winiarski

  Fundacja Paragraf
  Opublikowany 7 mar 2019

  PILNA SPRAWA ? – PISZ !!!

  FUNDACJA PARAGRAF powstała w celu walki z patologią w polskim wymiarze sprawiedliwości. W skład fundacji wchodzą dziennikarze śledczy, detektywi, rzeczoznawcy i profesjonalne ekipy filmowe.

  W wyniku współpracy z profesorami oraz doktorami z różnych dziedzin prawa możemy polecić Państwu sprawdzoną i rzetelną pomoc prawną działającą nieszablonowo, nie kłaniającą się sitwą i układom.

  PILNA SPRAWA ?

  Opisz krótko w punktach swoją sprawę, podaj numer telefonu.

  Wyślij e-mail : lb1957@o2.pl

  Polubienie

 3. Jak rozpoznać Żyda?, część 4 – prezydent Duda – Leszek Bubel

  Tylko Polska
  Opublikowany 16 kwi 2019

  Wasalstwo i zależność prezydenta Dudy rośnie z dnia na dzień. Za kilkanaście miesięcy skończy się jego kadencja, więc już teraz wylizuje on zaplecze u braci scyzorykiem chrzczonych, by mieć potem zapewnioną ciepłą posadkę. Innego wytłumaczenia jego rosnącego filosemityzmu nie sposób wyjaśnić.

  Przykład z ostatniej chwili, z 16.04.2019:
  Po pożarze w katedrze Notre Dame, prezydent Duda napisał:
  „U nas ludzie już się zgłaszają gotowi łożyć datki na odbudowę katedry Notre Dame. Dziękuję za to, bo jestem przekonany, że odbudowa katedry może stać się symbolem odbudowy Europy. Odbudowy Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeo-chrześcijańskim fundamencie.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s