Ambroży Mejer: Trzeba Polakowi to wiedzieć

17/02/2019 — grypa666 @ 04:17

Trzeba Polakowi to wiedzieć

Wszystkie niemal media donosiły o antypolskich akcentach na Konferencji w Warszawie. Sens jej treści – globalnie nie ukrywany – jest wojna z Iranem na tle iluzorycznych oskarżeń Izraela. Konferencja w Monachium to potwierdziła. Wbrew talmudzkiej propagandy w kraju niemal cały świat zignorował przebiegł realnej treści tej konferencji co miało miejsce w Warszawie. Nikt trzeźwo rozsądny nie chce dokładać ręki do planowanej wojny z Iranem. Nie obecni byli czołowi przedstawiciele UE i jej liderowy skład państw, nie wspominając bezpośrednich graczy biegu wydarzeń co się dzieje teraz na BW (w relacji Syria-Iran-Izrael), którzy poza Izraelem byli obecni na ważnej dla nich Konferencji w Soczi. Potwierdziły się negatywne prognozy treści przebiegu konferencji w Warszawie. Konferencja była polityczną klapą i moralnym wstydem jej rozgrywających organizatorów – aktualnie w kraju ewidentnie szkodzącym nam Polakom, jako swojego nam państwa teraz i w perspektywie na przyszłość. Protestowali wobec niej – w autentycznej trosce o Polskę – prawdziwi narodowi patrioci, (tych poza globalną propagandą zawsze rzekomo słusznych patriotów od panującego w kraju establishmentu PO-PiS), deklarując sprzeciw tej polityce władz przemiennie cyklicznie sprawowanej przy sterze ich rządów. Załączam zdjęcia i hasła tej manifestacji w Warszawie co miało miejsce w dniu 12. bm. przed ambasadą USA, która zarazem odzwierciedla krytykę wasalnej polityki zagranicznej kraju podporządkowanej globalnie USA i Izraelowi.

Tymczasem zaraz już na wstępie konferencji:

Netanjahu oskarża Polaków ws. Holokaustu. Skandaliczne słowa

14.02.19 (23:06)

– Polacy kolaborowali z nazistami. Nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu stwierdzenie – powiedział premier Izraela Benjamin Netanjahu podczas konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Jego wypowiedź cytuje portal haaretz.com.

Netanjahu przyjechał do Warszawy organizować III Wojnę Światową?

http://WREALU24.PL/NETANJAHU-PRZYJECHAL-DO-WARSZAWY-ORGANIZOWAC-III-WOJNE-SWIATOWA-TA-WYPOWIEDZ-PREMIERA-IZRAELA-JEST-KASOWANA-Z-INTERNETU/

Ta wypowiedź premiera Izraela jest kasowana z Internetu 14 LUTEGO 2019   ocenzurowane słowa premiera Izraela:  „Potem spotkam się z przedstawicielami 60 krajów przeciwko Iranowi, nie będzie to potajemne spotkanie, ale otwarte, z wiodącymi krajami arabskimi, które spotykają się z Izraelem, by realizować swoje wspólne cele przeciwko Iranowi.” Na nagraniu, które zostało skasowane wyraźnie słychać, iż Netanjahu mówił o wojnie. Te słowa potwierdza „The Jerusalem Post” i wpis na twetterze PM of Izrael, później skasowany.

Źródło: Jerusalem Post/ Twitter

Dziennikarka z USA żydowskiego pochodzenia nie miała skrupułów  …. Co sądzi o Polakach – wywołując konsternacje na każdym szczeblu organizatorów konferencji w kraju. Informacje podane zostały oficjalnie niemal we wszystkich w polskich mediach bez skrywania kim jest, co powiedziała. Działa ona aktualnie aktywnie na wysokich szczeblach polityki światowych mediów reprezentując globalną propagandę z programu stricte talmudu związanej na osi relacji USA-Izrael.

W internecie nie szczędzą realnych ocen co do „przeinaczenia” co myśli dziennikarka z USA: “Powstańcy z Getta walczyli z polskim i nazistowskim reżimem“! Niebywałe słowa dziennikarki    wRealu24.pl   wystarczy wysłuchać:      14 lutego 2019

Odbywająca się w Warszawie konferencja bliskowschodnia miała być wielkim sukcesem Polski, świadczącym o jej prestiżu na arenie międzynarodowej. Ale już pierwszego dnia amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo pokazał, co jest dla USA naprawdę ważne.

A jest to sprawa roszczeń żydowskich kierowanych pod adresem Polski.

Sekretarz Stanu USA ponagla rząd RP ws. realizacji roszczeń żydowskich

15 Luty 2019

Dla USA nie ma znaczenia, że są to roszczenia bezprawne. Polska ma je zrealizować i to jak najszybciej!

– Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam/ponaglam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu – powiedział Pompeo na konferencji prasowej po spotkaniu z szefem MSZ Jackiem Czaputowiczem.

Sygnał jest jasny i tylko głupiec może udawać, że nie wie, o co chodzi. Amerykański sekretarz stanu pogroził Polsce palcem i zażądał, żeby sprawę żydowskich roszczeń załatwić jak najszybciej.

Dzisiejsza wypowiedź Pompeo pokazuje, czego możemy się spodziewać w związku z przyjęciem przez USA ustawy 447 JUST. Możemy spodziewać się coraz poważniejszych nacisków i to nie tylko werbalnych. Ambasador Mosbacher szantażowała rząd RP sankcjami ekonomicznymi przy sprawach dużo mniejszego kalibru.

Czy ktoś naiwnie sądzi, że w sprawie 300 miliardów, które Żydzi chcą wyłudzić od Polski, Stany Zjednoczone poprzestaną na wezwaniach? Bez żartów! Znaleźliśmy się w sytuacji katastrofalnej. Nasz amerykański sojusznik przystawia nam pistolet do głowy i ponagla, żebyśmy nacisnęli spust. Mamy popełnić samobójstwo, czyli pozwolić na przejęcie polskiego majątku przez Żydów wspieranych przez amerykańskiego cerbera.
Tym, którzy ze zdumieniem przecierają oczy, przypominam, ze USA sprzedały nas sowietom w Jałcie i powieka im nie drgnęła. Teraz sprzedają nas żydowskim gangsterom.
Przy okazji informuję, że 300 miliardów dolarów to nie koniec żydowskich roszczeń. W lutym 2018 roku powstał dokument z wytycznymi do walki z antysemityzmem, w którym zapisano, że wszystkie państwa świata mają przeznaczać 0,02% PKB rocznie na tę walkę.
W przypadku Polski to 400 milionów złotych. Rok w rok! Poniżej link do nagrania. Zobaczcie koniecznie!
Opublikowano za: http://wprawo.pl/2019/02/13/sekretarz-stanu-usa-ponagla-rzad-rp-ws-realizacji-roszczen-zydowskich/  

Dr Marta Cywińska: “Co po nas zostanie? „Tęsknimy za bohaterami – i tymi, których los wpisywał się w wielką historię, i tymi, którzy pokornie dźwigali ogromne krzyże codzienności. Żyjemy w czasach powszechnego tchórzostwa – powszechnego jak Facebook albo uzależnienia, stąd tak silna tęsknota za nieobecnymi bohaterami.” http://wrealu24.pl/dr-marta-cywinska-co-po-nas-zostanie/  Tchórz często jest równoznaczny z kłamcą, bowiem to właśnie z kłamstwem będzie dbał o swoje często przyziemne sprawy, interesy. Może być też manipulatorem i krętaczem. Jego galaretowate sumienie boi się podjęcia wysiłku, narażenia własnych interesów – woli wyniszczać –szczególnie ludzi dobrych i wrażliwych z natury, bo wygodnie mu z dystrofią sumienia.

POLSKA słowiańska, nigdy nie będzie żydowskim Polin  

Prezydent Iranu wprost o szczycie w Warszawie: wspierają terrorystów

14.02.19 (19:01)

Spisek przeciw krajom regionu – tak bliskowschodnią konferencję w Warszawie nazwał prezydent Iranu Hasan Rowhani. Słowa te padły podczas rosyjsko-turecko-irańskiego szczytu ws. Syrii.  Rowhani o szczycie w Polsce mówił podczas spotkania z prezydentami TurcjiWładimirem Putinem i Turcji Recepem Erdoganem. Szczyt odbywa się w rosyjskiej Soczi.

“Wspólnie działamy na rzecz umocnienia stabilności na Bliskim Wschodzie i walki z terroryzmem w Syrii, gdy w tym czasie inne siły – wspierające terrorystów – przygotowują w Warszawie spisek przeciwko krajom regionu – stwierdził Rowhani.

Prezydent Duda jest gotowy przenieść szczyt przywódców Grupy Wyszehradzkiej z Izraela, jeśli słowa Netaniahu mają być prawdą

piątek, 15 luty 2019 14:50 

prezydent Andrzej Duda zareagował na doniesienia o słowach izraelskiego premiera, które Netanjahu miał wypowiedzieć do dziennikarzy w Muzeum Polin w Warszawie.

Oto treść umieszczonego na Twitterze wpisu prezydenta: „Jeśli wypowiedź Premiera Netanjahu brzmiała tak, jak podają media, gotów jestem udostępnić Rezydencję Prezydenta RP „Zameczek” w Wiśle na spotkanie Premierów Grupy Wyszehradzkiej (V4). Izrael nie jest w tej sytuacji dobrym miejscem by się spotykać, mimo wcześniejszych ustaleń”. Wpis odnosi się do szczytu przywódców państw Grupy Wyszehradzkiej, który po raz pierwszy w historii, miał się odbyć poza Europą – w Izraelu. Wypowiedź premiera Izraela, którą opublikował “Jerusalem Post”, miała sugerować kolaborację Polaków z nazistami w czasie Holokaustu.

P.S.  Pisząc słucham medialnej relacji z pogrzebu b. premiera RP. Polacy jako naród nic nie wiedzą kim on był. Przemówienia w kościele i to tak znakomitej wartości jego przybytku w historii kraju wzbudza przygnębienie. Ale nic to, takie czasy, przecież polityk, też z KOR-u B. Geremek, 10 lat temu, czołowy mason, rozgrywający polityką w III RP też był z pompą publicznie tak chowany. Nie dawno podobnie przeżywaliśmy wydarzenia w Gdańsku też z pompą, świętobliwie. Publiczne media otwarcie przekazują i bez skrywania to głoszą, że zmarły należał do współtwórców „klubu krzywego koła” – był ważnym masonem do którego otwarcie się nie przyznawał, ale to przecież ich cecha. Słuchałem „chwalebne” przemówienia w relacji na 1 pr. PR czołowych postaci obecnego państwa RP – we fragmentach nawet zapisałem ich stwierdzenia – w treści fałszywe. Mówią Ci sami „wybrani” o swoim. Owszem o zmarłym mówi się dobrze, ale jest to osoba publiczna, a liczą się jego czyny, nie osobiste, prywatne, lecz polityczne w publicznym działaniu, co nie może mieć miejsce na milczenie wydarzeń faktów, ich skrywana cała prawda, bo ona waży o losie nas wszystkich Polaków, całego naszego narodu, teraz i na przyszłość. Jest ona teraz okrzyknięta jako „mowa nienawiści” – a więc ukrywanie jest publicznej podłości. Niestety dołącza do nich KK w odczytanych w kościele listach czołowych hierarchów. O naśladowaniu i stosowaniu nauki Jezusa Chrystusa w życiu nie już tu co wspominać – odejście od prawdy jest oczywiste, jest jego klęska, odejściem od Jego wiary. Prorocze wizje w Ewangelii i tych uznawanych w tradycji KK objawień jako czołowych apostatów wiary się potwierdzają. Można przytoczyć cytaty tych stwierdzeń co dziś publicznie wypowiedziano, ale to wszystko teraz każdy ma w swoich uszach co dziś powiedziano. Polityczna poprawność zewsząd gdzie tylko spojrzeć na publiczne instytucje, bije uczciwego człowieka po twarzy, stawia się go będąc na prawdzie jako bez znaczenia w pogardzie, publicznym potępieniu jako „mowa nienawiści” – dotąd czołową inwektywą pogardy było określenie „spiskowa teoria dziejów”, za nie możliwe, kłamstwo, A więc kto tu kłamie? – przecież publiczni chwalcy w mediach tego nie ukrywają. Oni też kłamią? Przecież są jawne zapisy publicznych działań zmarłego polityka – oczywiście propaganda to przemilcza i liczą na niewiedzy całości w masie nieświadomych tego ludzi. Słuchajcie uważnie wszystkie z tych kwestii informacji, aby nie być ostatnim idiotą nic nie wiedzącym. Przytoczę tu krótkie cytaty, kim był zmarły b. premier. Media propagandy kłamią  tak samo, w odbiorze co było na konferencji w haśle „Bezpieczeństwo i Pokój” świeżo w Warszawie i co teraz przekazują co trwa z Monachium. Są rozbieżności, mówią bez skrupułów otwarcie do czego dążą – do wojny z Iranem.  Krótki cytat z publikacji kim był pochowany dziś zmarły: „Tak samo zagadkowy jest udział mecenasa w sławnym Klubie Krzywego Koła, założonym z inicjatywy Jakuba Bermana i Luny Bristigerowej przez jej syna Michała. Jak wiadomo, ta wylęgarnia syjonistów i masonów była podłożem, na którym ukształtował się później KOR. W tym okresie patriota Olszewski wchodzi także do redakcji wybitnie antypolskiego pisma „Po-prostu’, gdzie rychło daje się poznać jako zaciekły przeciwnik polskiej reakcji i antysemityzmu. Stan ten trwa do dzisiaj, wystarczy bowiem przypomnieć jego histeryczną reakcję na niedawną manifestację polskich narodowców w Oświęcimiu. Przyjaźnie z „Poprostu” trwają do chwili obecnej. Autorzy artykułu wskazują na fakt odmowy prof. Benderowi udziału w procesie przeciwko Urbanowi. Olszewski stwierdził wówczas, że nie może występować przeciwko przyjacielowi z „Poprostu”. Urban przyjacielem Olszewskiego? Tego dotąd członkom ROP nie powiedziano.” Itd.-itp. Całość publikacji jeszcze dzisiaj wszystkim zainteresowanym prześlę dla zapoznania. Polacy, mądrzy i uczciwi ludzie w godności swego narodu powinni to wiedzieć – trzeba i należy, My Polacy nie jesteśmy przecież głupcami.

P.S.-2  Głębsza informacja na jakim podłożu ideologicznym te fakty wydarzeń się zasadzają jest propozycja do zapoznania na końcu niniejszego tekstu. Publikacja ta jest dla duchowo dociekliwych na bazie przekazów biblijnych, szczególnie ważna dla KK, zalecam więc ją dla księży w twórczym dążeniu do prawdy, szczególnie dla hierarchów – choć wątpliwe, czy to spełnią i  posłuchają, niejako głos kierowany do nikąd, owszem będzie to wołanie w puszczy, mają swoich doradców, rozumiemy, ale – czy można coś jeszcze więcej? Niszczenie duchowe KK obecnie jest już ewidentne – dla publiki owszem jest to już nie dostrzegane. Dziś było tego świadectwo, po której stronie się opowiadają. Mądremu wystarczy to w pół słowie. Defetyzm należy zdecydowanie odrzucić – proszę przemyśl całość, co Ci szczerzę teraz przesyłam, szczególnie też publikacje w załączeniu, one zadecydują o Twojej osobowości, bez względu w jakim jesteś w stopniu swoje wiary – prześlij też te informacje innym, szczególni osobą intelektualnie twórczym, duchowo Ci bliskim. Sursum Corda

************************

Treść koresponduje z wysłanym niżej tekstem – po korekcie został częściowo skrócony, zachęcam do zapoznania całości, na pewno warto, aby być w pełnej godności wiedzy dla odświeżenia stanu samodzielności myślenia w konfrontacji co zewsząd jest głośne  Szczęść Boże

From: Ambroży M.

Date: śr., 13 lut 2019 o 22:04

Subject: Fwd: Manifestacja przed ambasadą USraela 12.02.2019 – migawki zdjęciowe cz. 1

Konferencja w Warszawie – wstyd i poniżenie

12 Luty 2019 Opublikowano za: http://spiritolibero.neon24.pl/post/147672,konferencja-w-warszawie-wstyd-i-ponizenie

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/konferencja-w-warszawie-wstyd-i-ponizenie/

Jak ogólnie wiadomo, nasz „wieczny” sojusznik uszczęśliwił nasz nieszczęsny kraj organizacją sabatu czarownic, czyli organizacją sądu kapturowego nad Iranem. Wszystko oczywiście w imię „pokoju i bezpieczeństwa” na Bliskim Wschodzie. Zostało zaproszonych 80 państw, odpowiedziało 50. Nie wiadomo jednak jakiej rangi będą to urzędnicy. Zanosi się na totalną klapę bo nawet UE się nie wypiera, a pani Mogherini ma akurat inne, ważniejsze sprawy na głowie… Rzecz wyjątkowo paskudna, że nie zaproszono głównego zainteresowanego czyli Iranu, choć dziś Wiadomości TVPiS podały, że „Iran nie przyjął zaproszenia”. No ale do kłamstw telewizorni już się przyzwyczaiłem.

Sabat satanizmu w Warszawie – w stolicy Polski.  Z „wielkich” zapowiedzieli swój udział vice Trumpa, sekretarz stanu USA i jakże by nie – sam główny rozgrywający czyli premier Israela.  Swoją drogą to kpina z inteligencji obywateli, żeby o pokoju na BW (Bliski Wschód) dyskutowali ci, którzy są sprawcami i organizatorami wszystkich nieszczęść w tamtym rejonie świata…   Zabraknie w Warszawie Rosji i Chin, czyli państw, które mają bardzo dużo do powiedzenia na BW. Gdyby taka konferencja odbyła się gdzieś indziej to bym się tylko pośmiał ale jako Polakowi jest mi wstyd, że mój kraj upadł już tak nisko… 

W internecie aż roi się od krytycznych uwag do przedsięwzięcia tej konferencji, pozytywnych opinii brak. Konferencja uderza w żywotne interesy naszego kraju, państwa i tożsamość wartości naszej ukochanej Ojczyzny, Narodu. Organizatorzy konferencji mają to za nic. Kiedyś przyjdzie tego rozliczenie, podłość i ignoranctwo publicznego dobra zawsze ma swój zły koniec.

Czy Polska idzie na wojnę? – Bąkiewicz o konferencji bliskowschodniej       Media Narodowe   11 lutego 2019

W. Czarzasty: Konferencja bliskowschodnia w Warszawie to ściąganie na Polskę niebezpieczeństwa    

Telewizja w Polsce Opublikowany 11 lut 2019

Konferencja SLD poświęcona konferencji bliskowschodniej w Warszawie – krytycznie do przedsięwzięcia.  Bez udziału kompetentnego, by cokolwiek załatwić, przedstawiciela TURCJI ta konferencja „Syjonistów, którzy chcą osiągnąć Światową Nadwładzę” będzie po prostu O DUPIE MARYNY, podobnie jak ta niedawna Światowa Konferencja w Katowicach O OCI(E)PLENIU KLIMATU… Nie podano więcej szczegółów na temat spotkania przywódców. W zeszłym miesiącu Putin powiedział, że zamierza zorganizować taki szczyt, by przedyskutować sytuację w Syrii informuje Reuters. … Szczyt w Soczi zbiegnie się w czasie z zaplanowaną na 13 i 14 lutego w Warszawie konferencją ministerialną poświęconą budowie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Swój udział na niej zapowiedzieli m.in. wiceprezydent USA Mike Pence, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, premier Izraela Benjamin Netanjahu oraz liczni przedstawiciele państw arabskich. Ta sytuacja jest dla Polski bardzo niefortunna.

Iranowi = dzisiejszemu państwu tak nazwanemu, Polska w kontekście historycznym winna jest wdzięczność. Nic mniej i nic więcej dzisiejszemu Iranowi, poza wdzięcznością za okazanie ludzkich uczuć w postaci przyjęcia przez ówczesną Persję (de-facto będącą w tamtym czasie = wtedy —> pod kontrolą Wielkiej Brytanii) w postaci przyjęcia „polskich dzieci” na pewien czas (+/- 2 do 3 lat) nie jesteśmy dzisiejszemu Iranowi winni.

Konflikty polityczno/militarne tamtego regionu, bezsprzecznie nie będąc Polski „sprawami” – powinny dlatego pozostać poza naszym zainteresowaniem. Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. „polskiej dyplomacji”.

Rothschildowie rządzą Polską, doradzają MSZ, wykupują polskie spółki i przejmują gazociągi

[art z 2015, republikacja — pb]

5 Luty 2019

Przez 25 lat transformacji Rothschildowie sprywatyzowali Polskę doprowadzając do przejęcia banków i największych spółek,  dziś bankierzy przejmują gazociągi oraz doradzają ministrom i MSZ.

Kiedy rozmawiam z ludźmi na temat potęgi rodu Rothschildów (Roth – czerwony, schild – tarcza) pierwszą reakcją jest zazwyczaj uśmiech pobłażania. Jeżeli mam pod ręką dostęp do internetu by przytoczyć parę źródeł, pobłażanie zamienia się w niedowierzanie, by w efekcie doprowadzić do oburzenia.

 O Rothschildach napisano już wiele. Najczęściej teksty skupiają się na historii rodziny. Na ich dojściu do potęgi w XIX wieku, historii bitwy pod Waterloo i kontroli nad systemem bankowym. O dzisiejszych wpływach tej rodziny również możemy znaleźć wiele. Nasi politycy nie tylko przy pomocy ludzi finansjery wywołali hiperinflacje na początku lat dziewięćdziesiątych, zastopowali wzrost wynagrodzeń, sprzedali i zniszczyli polskie firmy, ale oddali kontrolę nad gospodarką w ręce żydowskiej rodziny Rothschild.

 Wojciech Błasiak poseł na sejm w latach 1993-1997 tak to relacjonuje:

 „Ukrywanie i maskowanie rzeczywistych celów było regułą procesów szokowej transformacji w polskiej gospodarce. I tak w sektorze bankowym rzeczywistym celem przekształceń od początku transformacji, było przejęcie polskiego systemu bankowego w drodze jego prywatyzacji przez zagraniczny kapitał finansowy krajów Zachodu. Cel ten nigdy nie był ujawniony. Dowód na jego istnienie odnalazłem w przygotowanym dla Ministerstwa Finansów przez firmy NM Rothschild and Sons Limited oraz Acces Limited, opracowaniu „Strategia prywatyzacji banków. Raport końcowy” z maja 1995 roku. /…/ Więcej w załączeniu.

———————————-

Temat: Manifestacja przed ambasadą USraela 12.02.2019 – migawki zdjęciowe cz. 1

Data: 2019-02-12 18:16

Nadawca: “Staszek”

Witam koleżanki i koledzy

 Przesyłam zdjęcia, które dzisiaj zrobiłem pod ambasadą USA.

 Przesyłajcie dalej, wykorzystujcie jak chcecie…

 Staszek Dominiak

———————————-

Na następną manifestacje należy przyjść (przyjechać) nie z gołymi rękami, lecz z widłami – nie po to, aby kogoś żgać, czy kogokolwiek zabijać – broń Boże – lecz, aby się bronić przed pałami uzbrojonych po „zęby” rządowych sił na usługach rządowych satanistów i przed strzelaniem od nich gumowymi kulami do nas narodu. Na widłach, jego trzonku przylepić napis „Obrona Ojczyzny”, a w drodze powrotnej porzucić je na ulicach Warszawy, aby sami mieszkańcy stolicy, (tych mądrych, pysznych z siebie talmudzkich rządowych faryzeuszy) od siebie wykurzyli i odrzucili ich „demokracje” panującą w mediach i finansach naszego państwa. „Demokratycznie” formalnie poprzez „wybory” zmienić już tego się nie da – mają (PO-PiS) w posiadaniu już wszystkie do tego środki. Od nich właśnie i przez te władzę PR nagłaśniane są ideologicznie talmudzkie „autorytety” typu R. Biedroń z jego „wiosną”, tatuażowe Owsiaki „rubta co chceta”, Palikotów jako nawiedzonych satanistów, P. Adamowicza – drażniącego wokół publicznego drania w Gdańsku „zabitego” na zlecenie tych (w sfingowanej akcji propagandy ogłupiania), którzy go wynieśli na stołkowy piedestał władzy, a fałszywe jego „prochy” profanują teraz i hańbią KK za zgodą jego hierarchów przechowywane za „święte” w przybytku na widoku ze czcią pod szkłem. Teraz czcimy zmarłego premiera, który tworzył wraz z założycielem jego lidera po 2 wojnie św. (ok. 1960 r.) pierwsze ogniwa środowisk masonerii w Polsce Janem Józefem Lipskim (opiekun domowy i polityczny braci K.) w klubie „krzywego koła” w Warszawie, dziś publicznie w chlubnym traktowaniu jako zaczyn KOR-u (obecny personalnie KOD), a później prekursora reaktywowanej (w 2007 r.) organizacji B’nai B’rith – którą radośnie wyświęcał do działania tragicznie zmarły prezydent kraju. Publicznie nagłaśniany faryzejski fałsz władzy obecny jest już niemal na każdym szczeblu odcinka instytucji życia w kraju propagandowo pod szyldem ich poprawności dla wszystkich nas Polaków z czołową „mową nienawiści” za prawdę. Publicznie panuje informacyjny chaos w ramach głównego ideologicznie źródła mediów, nie wyłączając w tym i katolickich (r. Maryja) charakterystyczny do tego typu władzy w kraju, tak personalnie, jak i w obowiązujących narzucanych nam politycznie ich globalnych strukturach w szyldzie UE, USA i Izraela.

—————————-

P.S.-3 15 lutego 2019   Wybitny prof. Ks Wróbel. Ta książka to przełom w polskiej biblistyce.

Ksiądz profesor Mirosław Wróbel przedstawia stosunek judaizmu rabinistycznego do chrześcijaństwa – zobacz książkę “Antychrześcijański talmud”

Przez wieki rabini utrwalali fałszywy obraz Jezusa i Jego wyznawców. Chrześcijan określali mianem sekciarzy i bałwochwalców. Jezusa na kartach Talmudu przedstawiali jako magika i bękarta, człowieka wartego pogardy i przekleństwa. Kilka dni od promocji – Żydzi dziękują autorowi za tę książkę.

Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbyła się promocja przełomowej książki “Jezus i Jego wyznawcy w Talmudzie”. Autorem jest wybitny biblista z KUL-u ks. prof. Mirosław Wróbel, absolwent prestiżowego École biblique et archéologique française de Jérusalem. Bazując na tekstach aramejskich i hebrajskich odkrył, że Talmud posiada wiele wzmianek o Jezusie i chrześcijanach. Wszystkie mają charakter negatywny i antychrześcijański. Publikacja księdza Wróbla zestawia ze sobą przekaz Ewangelii i Talmudu. Jej zadaniem jest ukazanie prawdy o relacji judaizmu do chrześcijaństwa w pierwszych wiekach. Odkrycie i zrozumienie tych zależności pozwala spokojniej spojrzeć na to, dlaczego w wiekach późniejszych tak a nie inaczej kształtowały się relacje między Żydami a wyznawcami Chrystusa. Autor otrzymał już wiele pochlebnych słów ze strony środowisk żydowskich za napisanie tej książki. Jak podkreślił profesor Wróbel – docenili oni naukowy charakter tej publikacji, która nie ma nic z ideologii czy pseudonaukowego żargonu, gdyż w całości oparta jest na źródłach.  Autor podkreślił, że publikacja jest szansą na podążanie drogą prawdy dla tych, których gromadzą dwie siostry: Eklezja i Synagoga. /…/ c.d. więcej – dalej na stronie

P.S.-4 Ważne – świeżo co teraz odebrałem – b. wiarygodne, skierowane w miłości do siebie i ojczyzny, tak od serca jako szczery patriota.

Kampania przeciw żydowskim roszczeniom!

Petycja do polskiego rządu – ws. roszczeń do tak zwanego Holocaustu

.http://www.youtube.com/watch?v=lVrpbp4GNP4

 PIĘKNE! Syryjczyk wspaniale broni Polski i Polaków przed kłamstwami historycznymi II WŚ!

.http://www.youtube.com/watch?v=lVrpbp4GNP4

za: http://piotrbein.wordpress.com/2019/02/17/ambrozy-mejer-trzeba-polakowi-to-wiedziec/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s