„5-G”. O CO NAPRAWDĘ CHODZI w tym interesie?

17/01/2019 Dr Jerzy Jaśkowski

Dr hab. n. med. Jerzy Jaśkowski. Fot. TagenTV. / wybór zdjęcia wg.pco

2 myśli w temacie “„5-G”. O CO NAPRAWDĘ CHODZI w tym interesie?

 1. 5G Włochy – kastracja drzew pod anteny śmierci. Ludzie są załamani, wkrótce zachorują.

  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów
  Published on Feb 9, 2019

  We Włoszech już się zaczyna – wkrótce zamiast drzew przed oknami będą stać rakotwórcze anteny. Zwolennicy 5G (ci, którzy na tym zarabiają) wmawiają ludziom, że trzeba się cieszyć.

  Polubienie

 2. Sensacyjna wypowiedź Ambasadora USA o zdalnym zabijaniu ludzi – Janusz Zagórski

  niezaleznatelewizja
  Opublikowany 10 lut 2019

  To niesamowite ! Ambasador USA przy Uni Europejskiej potwierdził możliwość zabijania ludzi na odległość z wykorzystaniem technologii 5 G. Pisze o tym portal POLITICO a za nim podaje onet.pl Dla nas to kolejny fakt zbliząjący nas do demaskacji terrorystycznej technologii mind control.
  Ma to związek z rywalizacją USA z Chinami i atakami na firmę Huawei oskarżaną o podporządkowanie rządowi i służbom specjalnym Chin.


  od mg: poniżej ten artykuł z Onetu

  „9 lut, 14:08

  Amerykański ambasador straszy, że technologii 5G Huaweia będzie można użyć do zabójstwa na odległość

  Amerykański ambasador przy Unii Europejskiej Gordon Sondland, który w ciągu pół roku pracy w Brukseli pokazał, że nie lubi owijać w bawełnę, postraszył w wywiadzie dla POLITICO, że chińscy przywódcy będą mogli wykorzystywać telekomunikacyjną technologię 5G produkcji Huawei do podsłuchiwania rozmów telefonicznych, a nawet i zabijania na odległość, piszą Ryan Heath i Hans Von Der Burchard.

  Ambasador Gordon SondlandFoto: THIERRY MONASSE / Getty Images
  Ambasador Gordon Sondland

  • Sondland gościł w redakcji POLITICO i mówił w wywiadzie o konieczności połączenia sił Unii Europejskiej z Ameryką we wspólnej walce z rosnącą potęgą Chin
  • Skrytykował Unię za narzucanie niezliczonych regulacji, nawet „na rzeczy, które jeszcze nie istnieją”
  • Sondland bez ogródek wygłosił brutalną sugestię o możliwym wykorzystywaniu technologii Huawei do zbrodniczych celów
  • Komentując jego uwagę przedstawiciel firmy powiedział, że takie oskarżenie „obraża ludzką inteligencję”

  Ambasador Sondland, zapytany o oskarżenia chińskiego giganta telekomunikacyjnego Huawei o sprzedaż technologii, której można użyć do szpiegowania, powiedział, że działania firmy stanowią strategiczne zagrożenie.

  – Ktoś z Biura Politycznego w Pekinie podnosi słuchawkę i mówi: „Chcę posłuchać takiej, a takiej rozmowy albo chcę zepchnąć jakiś samochód podłączony do sieci 5G z drogi i zabić człowieka, który w nim siedzi” – powiedział. – Nie istnieje nic, co [Huawei] mógłby dzisiaj legalnie zrobić w Chinach, aby skutecznie przeciwstawić się takim żądaniom chińskiego rządu.

  Przedstawiciel Huawei w Unii Abraham Liu natychmiast zareagował z oburzeniem. – To obraża ludzką inteligencję, nie wspominając o ekspertach technicznych na całym świecie … Huawei ma czystą kartotekę i wielkie osiągnięcia w zakresie cyberbezpieczeństwa.

  – Huawei jest zszokowany, a czasami rozbawiony amerykańskimi oskarżeniami o szpiegostwo – powiedział Liu podczas obchodów chińskiego Nowego Roku w Brukseli.

  Polecamy: POLITICO w oryginale – miniony tydzień oczami światowych karykaturzystów

  Ambasador Sondland podkreślił w wywiadzie, że Ameryka zachęca Europę, by nie podpisywała kontraktów z Huawei i innymi chińskimi firmami przy budowie superszybkiej mobilnej sieci telekomunikacyjnej następnej generacji – 5G.

  – Chcemy trzymać krytyczną infrastrukturę zachodniego świata z dala od złych chińskich wpływów – powiedział.

  Ale Liu miał na to następnego dnia swoją odpowiedź: – Nasz sukces jest sukcesem Europy, a nasza strata, stratą Europy – powiedział. – Zapuściliśmy tu głębokie korzenie.

  Praktyki Huaweia są przedmiotem głębokich analiz ze strony zachodnich regulatorów i prawodawców w związku z jego zaangażowaniem w systemy 5G. Przedstawiciele amerykańskich, europejskich, japońskich, a nawet australijskich służb bezpieczeństwa obwiniają firmę o wspieranie wywiadu chińskiego w gromadzeniu danych i szpiegowaniu.

  Miesiąc temu w Polsce aresztowano członka zarządu lokalnego przedstawicielstwa Huawei i jego polskiego współpracownika pod zarzutami szpiegostwa.

  Europo, ruszmy razem na Chiny

  Ambasador Gordon Sondland nie ukrywa, że nie jest nadmiernym wielbicielem Unii Europejskiej.

  – Komisja Europejska jest jak fabryka, która produkuje jedną regulację za drugą, a potem jeszcze nastęną. Reguluje nawet rzeczy, które jeszcze dziś nie istnieją, w oparciu o teorię, że pewnego dnia komuś one mogą zaszkodzić – powiedział.

  I ostrzegł, że USA będą gotowe do eskalacji napięć handlowych i do odpowiedzi „cios za cios”, jeśli Unia nie będzie współpracować w rozmowach na temat wzajemnego handlu, w których Waszyngton oskarża Brukselę o stosowanie niedozwolonych ograniczeń wobec towarów amerykańskich.

  To powiedziawszy, stwierdził jednak, że nadszedł czas, aby USA i UE odłożyły na bok swoje „drobne sprzeczki”, aby stawić wspólnie czoła „strategicznemu zagrożeniu dla Zachodu ze strony Chin i firm takich jak Huawei”.

  – Nie czekajcie, aż Trump odejdzie ze stanowiska, bo żaden z tych problemów nie zniknie – powiedział i dodał, że ma proste przesłanie dla Europy: bądźmy przyjaciółmi i walczmy z Chinami.

  – Zwalczmy wspólnie ten zły wpływ. Powinniśmy połączyć naszą energię, a mamy razem 40 bilionów dolarów PKB. Nie istnieje na świecie nic ważniejszego niż stawić czoła Chinom i sprawdzić je pod wieloma względami: ekonomicznym, wywiadowczym i militarnym.

  Amerykański sekretarz ds. handlu Wilbur Ross ma 19 lutego zaprezentować wyniki swojego dochodzenia w sprawie handlu z Europą i istnieją obawy, że zaleci Białemu Domowi narzucenie wysokich ceł na europejskie auta i części samochodowe. Komisja Europejska ostrzegła, że podejmie natychmiast działania odwetowe obejmując cłami amerykańskie towary o wartości około 20 miliardów dolarów.

  Sondland powiedział, że USA chcą uniknąć eskalacji, ale dodał, że „nasza cierpliwość nie jest nieograniczona”. – Stany Zjednoczone będą po prostu zmuszone do odpowiedzi ciosem za cios.

  Redakcja: Michał Broniatowski”

  źródło: http://wiadomosci.onet.pl/politico/amerykanski-ambasador-straszy-ze-technologii-5g-huaweia-bedzie-mozna-uzyc-do/7lfpzve

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s