Nadchodzi Wielki Ucisk Zapowiedziany w Apokalipsie

Styczeń 20, 2019 ApokalipsaNWO

Ten film nie zostawia złudzeń, zmierzamy do globalnej dyktatury, która została przepowiedziana w Apokalipsie św. Jana. Na naszych oczach zaczynają się wypełniać przepowiedziane 2 tyś lat temu proroctwa.

Film z lektorem PL

Michał KK”

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nadchodzi-wielki-ucisk-zapowiedziany-w-apokalipsie-2019-01

6 myśli w temacie “Nadchodzi Wielki Ucisk Zapowiedziany w Apokalipsie

 1.  

  POLSKA – BIOMETRYCZNA IDENTYFIKACJA I CHIP W POLSCE STANDARDEM OBOWIĄZKOWYM

  Kamery na przejściach granicznych nie mogą zidentyfikować osoby podszywającej się pod kogoś innego. Chyba, że oszust zostanie przeskanowany przez biometryczny system współtworzony przez naukowców z Wojskowej Akademii Technicznej.

  Pracujemy nad wprowadzeniem nowego sposobu odprawy granicznej z wykorzystaniem metod biometrycznych. Aktualnie jesteśmy na etapie integrowania wszystkich podsystemów projektu i składania go w całość” – mówi dr inż. Marcin Kowalski z Zespołu Systemów Bezpieczeństwa Instytutu Optoelektroniki WAT. Jak informuje rzeczniczka prasowa WAT Ewa Jankiewicz, w projekcie o akronimie PROTECT (Pervasive and UseR Focused BiomeTrics BordEr ProjeCT) uczestniczy 10 konsorcjantów z krajów członkowskich Unii Europejskiej. Polacy są odpowiedzialni za opracowanie metody rozpoznawania twarzy w zakresie dalekiej podczerwieni.

  „Na podstawie termogramu z kamery dokonujemy weryfikacji twarzy. Metoda ta ma różne ciekawe właściwości, ale jak dotąd w biometrii była znana głównie w badaniach naukowych” – dodaje dr inż. M. Kowalski.

  Jego zdaniem, kamera termowizyjna stanowi świetne uzupełnienie dla kamer zakresu światła widzialnego. Opracowywana metoda pozwala bardzo precyzyjnie wykryć próby kradzieży tożsamości, takie jak np. użycie masek silikonowych, które są trudne do wychwycenia przy użyciu zwykłych kamer. Oprócz tego, metoda pozwala na pracę systemów w trudnych warunkach oświetleniowych, co jest szczególnie ważne w przypadku lądowych przejść granicznych.

  WERYFIKACJA TOŻSAMOŚCI W RUCHU

  Obecnie weryfikacja tożsamości odbywa się w sposób statyczny. Osoba, która podlega odprawie, staje przed urządzeniem, nazywanym często bramką biometryczną. Tam poddaje się skanowaniu twarzy i linii papilarnych palca. „W systemie, nad którym pracujemy, zmieniliśmy zasady odprawy tak, aby można było dokonywać jej w ruchu. Identyfikowane osoby nie muszą się zatrzymywać. Opracowany został tzw. korytarz biometryczny, w którym rozmieszczone są różne sensory (twarzy, siatkówki, sposobu chodzenia). Sensory te, mówiąc potocznie, skanują osobę, która przechodzi przez ten korytarz. Weryfikacja odbywa się więc dynamicznie” – objaśnia dr inż. M. Kowalski.

  Naukowcy pracują nad wyznaczeniem cech charakterystycznych osób, czyli nad modalnościami biometrycznymi. Systemy analizujące te cechy nie były dotąd stosowane do odprawy podróżnych. „Istniejące systemy identyfikują osoby najczęściej na podstawie zdjęcia twarzy, siatkówki i odcisku palca. W ramach projektu poszczególne ośrodki badawcze pracują m.in. nad rozpoznawaniem twarzy w zakresie podczerwieni, weryfikacją sposobu chodzenia oraz analizą zdjęcia układu żył dłoni i palca. Dzięki zastosowaniu wielu modalności biometrycznych, system ten pozwoli na dużo większą pewność identyfikacji osób” – mówi dr inż. Marcin Kowalski.

  KONIECZNA BĘDZIE WYMIANA PASZPORTÓW

  Zastosowanie systemu wymagać będzie jednak wymiany paszportów, ponieważ obecnie używane nie pozwalają na zapisanie tak wielu danych. Dokumenty ze specjalnie dostosowanymi chipami opracowuje już jeden z konsorcjantów projektu, niemiecka firma Veridos.

  Naturalnym środowiskiem do sprawdzenia możliwości systemu jest lotnisko, ale – jak przekonuje rzeczniczka prasowa WAT – pozostałe przejścia graniczne również mogą w pełni skorzystać z możliwości nowego systemu. Projekt zakończą dwie demonstracje technologii, które odbędą się w czerwcu w dwóch różnych miejscach, na lądowym przejściu granicznym w Polsce oraz na przejściu kolejowym w Wielkiej Brytanii.

  Budżet projektu realizowanego w ramach unijnego programu Horyzont 2020 wynosi 5 mln euro. Badania rozpoczęły się 1 września 2016 r., a zakończą 31 sierpnia 2019 r. Prototyp korytarza biometrycznego wyposażonego w systemy PROTECT został zaprezentowany na targach Security Research Event w Brukseli w grudniu 2018 r.

  Źródło: Serwis Nauka w Polsce – http://www.naukawpolsce.pap.pl

  za: http://miziaforum.com/2019/01/19/polska-biometryczna-identyfikacja-i-chip-w-polsce-standardem-obowiazkowym/

  Polubienie

 2. „admin 11 lutego 2019

  3 świątynia i ołtarz ofiarny. Żyd: “Mesjasz nadchodzi i nie jest to Jezus. My nie zmienimy naszego nastawienia. Wolimy wrócić do Auschwitz.

  Ważny film uświadamiający. To są już te czasy czy się nam podoba czy nie.

  Mesjasz nadejdzie wkrótce i nie jest to Jezus. My nigdy nie zmienimy naszego nastawienia. Wolimy wrócić do Auschwitz.

  Na pytanie “co zrobicie z chrześcijanami”, odparł że nie wie co zrobi mesjasz…

  Sanhedryn, konsekracja ołtarza ofiarnego III świątyni.

  Inny Żyd powiada “zbudujemy III świątynie i każdemu będzie się powodzić”. Będzie jedność między religiami. Wspaniale, to oznacza, że będziemy w opozycji i ze Pan Jezus jest już blisko.

  Komentujący młody chrześcijanin powiada: “kiedy finansujemy tę świątynię, to bierzemy udział w kłamstwie ponieważ świątynią Ducha są nasze ciała”.

  Słusznie mówi się o modlitwach o Żydów. Wszak biblia mówi, że będą prześladowani. Antychryst ich w końcu oszuka.

  Co ciekawe ten chyba syjonistyczny Żyd powiedział, że to nie będzie jedna religia ale jakby zjednoczenie za religią ich, to świat będzie musiał dostosować się do biblii”.

  Ma być nowy świat bez nienawiści. Tylko miłość i szacunek. Czyli jak ja napisze o ekumenii ewangelików z Rzymem czy Izraelem, to będzie oznaczać że jestem przeciw pokojowi.

  Jak komentujący zwaraca uwagę całe to finansowanie przez chrześcijan budowy świątyni związane jest z dominiomizmem oraz kultem Hebrew Roots.

  Faktycznie to może być obrzydliwością spustoszenia ponieważ ofiara została już raz poniesiona.

  Żydzi tez twierdzą, że posiadają czerwoną jałówkę. A przecież o czym pisałem czerwona jałówka wskazuje na Jezusa.”

  źródło: http://detektywprawdy.pl/2019/02/11/3-swiatynia-i-oltarz-ofiarny-zyd-mesjasz-nadchodzi-i-nie-jest-to-jezus-my-nie-zmienimy-naszego-nastawienia-wolimy-wrocic-do-auschwitz/

  Polubienie

 3. „10 lutego 2019 hNews.pl

  Media o tym milczą! Największy bank otrzymał gigantyczną dostawę nasion… To może oznaczać tylko jedno

  Najważniejszy na świecie bank otrzymał 50000, nie 50000 dolarów lecz 50000 nasion. Tym najistotniejszym bankiem na świecie jest Svalbard Global Seed Vault, repozytorium genetycznej spuścizny planety wykute we wnętrzu wiecznie zamarzniętego zbocza góry na norweskiej wyspie Spitsbergen.

  Administrator skarbca The Crop Trust, opisuje sejf jako „awaryjny magazyn nasion, zbudowany tak aby przetrwać próbę czasu oraz na wypadek naturalnej lub spowodowanej przez człowieka katastrofy”Nieformalnie zwany „Sejfem na dzień zgłady” przechowuje głównie nasiona ryżu, pszenicy, ziemniaków, soczewicy i ciecierzycy.

  Ostatnia dostawa 50000 nasionek pochodzi z Benin, Indii, Pakistanu, Libanu, Maroka, Holandii, USA, Meksyku, Bośni i Hercegowiny, Białorusi oraz Wielkiej Brytanii.Żadne z mediów głównego nurtu nie zdaje najważniejszego pytania: jakie „naturalne lub spowodowane przez człowieka katastrofy” mają zniszczyć prawdziwe genetyczne dziedzictwo ziemi oraz kim jest The Crop Trust?

  Globalny Bank Nasion sponsorują fundacja Billa Gatsa i jego żony; gigant agrobiznesu DuPont Pioneer Hi-Bed – jeden z największych na świecie właścicieli patentów GMO i powiązanych chemikaliów rolniczych; Syngenta – szwajcarska firma produkująca agrochemikalia i nasiona GMO; Fundacja Rockefellera – prywatna grupa. która zapoczątkowała „genetyczną rewolucję”; CGIAR globalna sieć mająca na celu zabezpieczać przyszłość żywności – za jej utworzenia odpowiada Fundacja Rockefellera.

  Sam zarządca mroźnego banku nasion Crop Trust nazywa siebie „niezależną organizacją działającą pod międzynarodowym prawem”. To organizacja założona w Rzymie przez „Food and Agriculture Organization and Bioversity International” w imieniu wspomnianego wcześniej CGIAR. Do roku 2012, Crop Trust przewodniczyła Margaret Catley-Carlson, była prezes założonej przez J.D. Rockefellera III, Population Council (aka stowarzyszenia eugeniki).

  Wątpliwą niespodzianką jest to, że za Globalny Bank Nasion odpowiedzialne są te same rodziny zawładnięte obsesją eugeniki jakie odpowiadają za rewolucje GMO. Dlaczego są oni zaniepokojeni możliwością katastrofy ekologicznej, która może zmieść z ziemi wszystkie wolne od GMO nasiona? Pytanie sformułowane w ten sposób jest zarazem odpowiedzią.

  Dobrą wiadomością jest, że kolejne 50000 próbek nasion uratuje się w przypadku biologicznej katastrofy. Złą częścią tej wspaniałej inicjatywy jest to, że prawdopodobnie żadne z źdźbeł nie będą przeznaczone dla Ciebie.”

  źródło: http://hnews.pl/index.php/2019/02/10/media-o-tym-milcza-najwiekszy-bank-otrzymal-gigantyczna-dostawe-nasion-to-moze-oznaczac-tylko-jedno/

  Polubienie

 4. Nadchodzi ucisk zapowiedziany w Apokalipsie, ludzie będą padać jak muchy.

  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów
  Opublikowany 13 lut 2019

  Jak wiadomo prąd elektryczny zmieniany jest obecnie na fale elektromagnetyczne przez stacje bazowe sieci komórkowych. Wkrótce na terenie całego kraju zostanie rozlokowanych setki tysięcy rakotwórczych anten 5G (stacji bazowych), które emitują śmiercionośne fale mikrofalowe z zakresu gigahertzów.

  Polubienie

 5. Czuwajmy i bądźmy trzeźwi

  oblubienica
  Opublikowany 13 lut 2019

  „oblubienica

  Czy rozpoczął się już zapowiadany w Biblii wielki ucisk? z Dan.12:1 ,Mt.24;11 ,Ap.7:14 ?
  Fala samobójstw w Polsce. W ciągu roku ich liczba wzrosła o 13 proc.
  http://forsal.pl/artykuly/1113500,fala-samobojstw-w-polsce-w-ciagu-roku-ich-liczba-wzrosla-o-13-proc.html
  Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem samobójstw nieletnich.
  http://www.focus.pl/artykul/samobojstwa-nieletnich-polska-na-drugim-miejscu-w-europie
  W ubiegłym roku zmarło ponad 414 tysięcy mieszkańców Polski, co oznacza największą liczbę od czasu zakończenia II wojny światowej, a przy tym trend ten jest cały czas wzrostowy.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zmarlo-najwiecej-polakow-od-czasu-wojny-2019-02
  Mt.24:7, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s