Wczoraj w kilku miastach będących pod okupacją UE i wojsk NATO jednak odbył się o 14:00 protest przeciw ACTA2, niestety mało kto o tym wiedział – DLACZEGO? Natomiast wszyscy „wiedzieli” o świętym Owsiaku, o świętym prezydencie Gdańska i o nie podlegającej kwestionowaniu „śmierci” tego drugiego, którego nawet na Wawel wyniosą! P.S. Czy wiesz co to jest operacja fałszywej flagi i jakie są zaplanowane jej skutki?

Opublikowany 19 sty 2019

Polska blokuje w Europie dyrektywę o prawie autorskim – ACTA2

Poland is blocking the copyright directive in Europe – ACTA2

4 myśli w temacie “Wczoraj w kilku miastach będących pod okupacją UE i wojsk NATO jednak odbył się o 14:00 protest przeciw ACTA2, niestety mało kto o tym wiedział – DLACZEGO? Natomiast wszyscy „wiedzieli” o świętym Owsiaku, o świętym prezydencie Gdańska i o nie podlegającej kwestionowaniu „śmierci” tego drugiego, którego nawet na Wawel wyniosą! P.S. Czy wiesz co to jest operacja fałszywej flagi i jakie są zaplanowane jej skutki?

 1. Ostatnie ustalenia w sprawie cenzury Internetu w UE!

  ZMIANY na ZIEMI
  Opublikowany 15 sty 2019

  #ACTA2

  W dzisiejszym odcinku Kronik ZMIANnaZiemi, dowiecie się między innymi na temat nadchodzacego nieubłaganie wprowadzenia w życie ACTA2, nowym pocisku balistycznym Federacji Rosyjskiej, którego budowa ma sprowokować Stany Zjednoczone do działania, stale topnącej antarktycznej pokrywie lodowej oraz o wzroście aktywności sejsmicznej, na terenie Wysp Kanaryjskich.

  LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH:

  Discord: http://discord.gg/qs9NVGq

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cenzura-internetu-w-unii-europejskiej-nadchodzi-wkrotce-ostateczne-glosowanie

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-przedstawila-poruszajacy-sie-27-razy-szybciej-od-dzwieku-pocisk-hipersoniczny

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pokrywa-antarktycznego-lodu-morskiego-osiagnela-rekordowo-niski-poziom

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gwaltowny-wzrost-aktywnosci-sejsmicznej-na-wyspach-kanaryjskich


  SOCIAL MEDIA:

  Facebook: http://www.facebook.com/portalZnZ/

  Twitter: http://twitter.com/zmianynaziemi

  http://www.wykop.pl/ramka/4749241/za-tydzien-glosowanie-ws-cenzury-internetu-w-ue/

  http://www.stopacta2.org/pl/repository/

  http://www.wykop.pl/tag/acta2/

  Polubienie


 2.  

  Katarzyna TS: Święty Adamowicz, patron eurokołchozu

  trumna Pawła Adamowicza w Europejskim Centrum Solidarności/ fot. screen

  Wy, którzy łudzicie się, że zabójstwo Pawła Adamowicza przyczyni się do odbudowy wspólnoty, porzućcie wszelką nadzieję. Nie będzie żadnego pojednania. Będzie wojna – jeszcze bardziej zaciekła, jeszcze bardziej wyniszczająca, jeszcze bardziej bezwzględna. Wojna, w której opozycja totalna ma teraz swojego świętego. I nie tylko opozycja totalna. Swojego świętego i patrona dostał cały eurokołchoz, chociaż zapewne jeszcze o tym nie wie. Ale Niemcy już zadbają o to, żeby tak się stało.

  Spójrzmy najpierw na ton wypowiedzi niemieckich polityków po śmierci Adamowicza: „Nosimy żałobę po Pawle Adamowiczu, zaangażowanym zwolenniku otwartej na świat, demokratycznej i liberalnej Europy” (prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier); „Gdańsk traci uzdolnionego prezydenta, Polska wspaniałego polityka, a Europa zdeklarowanego Europejczyka” (wicekanclerz Niemiec i minister finansów Olaf Scholz); „Był zdeklarowanym Europejczykiem opowiadającym się za tolerancją i otwartością na świat” (szefowa współrządzącej partii SPD Andrea Nahles); „Będzie go brakowało, jego miastu, jego krajowi i jego Unii Europejskiej” (szef niemiecko-polskiej grupy parlamentarnej w Bundestagu Manuel Sarrazin); „Paweł Adamowicz opowiadał się za otwartą na świat, liberalną Polską, za porozumieniem narodów w Europie, za otwartym i tolerancyjnym społeczeństwem, społeczeństwem praw obywatelskich” (burmistrz Bremy Carsten Sieling); „Paweł Adamowicz był demokratą z przekonania, był na wskroś Europejczykiem” (Konsul Generalna Niemiec w Gdańsku Cornelia Pieper).

  A teraz dwa kluczowe cytaty z niemieckiej prasy: „W osobie Adamowicza zamordowano symboliczną postać demokratycznej liberalnej Polski” („Sueddeutsche Zeitung”); „Ciosy trafiły nie tylko w serce lubianego i zaangażowanego prezydenta, lecz także w polską demokrację”( „Mitteldeutsche Zeitung”).

  Pora powiedzieć rzecz oczywistą: zabójstwo Pawła Adamowicza jest propagandowym prezentem dla wszystkich zwolenników stworzenia unijnego superpaństwa. Budowanie kultu zamordowanego prezydenta Gdańska jest nie tylko elementem walki politycznej w Polsce, ale również elementem walki o rząd dusz w eurokołchozie. Nie bez przyczyny padają słowa o „zdeklarowanym Europejczyku” i „symbolicznej postaci”. Dzieje się to w momencie, gdy już wiemy, bo otwarcie powiedziała o tym kanclerz Merkel, że państwa członkowskie UE mają zrzec się swojej suwerenności. Dzieje się to w momencie, gdy Parlament Europejski przyklepał koncepcję „pieniądze za praworządność”, co oznacza finansowy szantaż wobec państw, które buntują się przeciw dyktatowi Brukseli. Dzieje się to w momencie, gdy medialnie ugruntowano już przekaz o Marszu Niepodległości jako manifestacji faszystów i neonazistów, co służy do dehumanizowania i zohydzania polskich narodowców.

  Jest oczywistym, że eurokołchozowa narracja będzie szła w kierunku podkreślania zasług Adamowicza dla „budowania wspólnoty europejskiej” w kontrze do „ksenofobicznego, wykluczającego, nienawistnego nacjonalizmu”. Tak jak na kłamstwie jedwabieńskim zbudowano narrację o krwiożerczych Polakach radośnie mordujących Żydów, tak teraz zostanie zbudowana narracja o ofierze złożonej na ołtarzu „wartości europejskich”, których nie chcą zaakceptować zdegenerowani „polscy faszyści, rasiści i antysemici”.

  Oczywiście, ofiara musi być kryształowo czysta, więc mówienie o tym, że Paweł Adamowicz zgromadził majątek w sposób nieuczciwy, będzie kwalifikowane jako „mowa nienawiści”. Zwróćcie uwagę, że od pierwszej chwili słowo „nienawiść” stało się kluczowym określeniem w budowaniu kultu zamordowanego prezydenta Gdańska.

  „Chcę ci dzisiaj kochany Pawle obiecać w imieniu nas wszystkich gdańszczan, Polaków i Europejczyków, że dla ciebie i dla nas wszystkich obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i Europę przed nienawiścią i pogardą. Przyrzekamy ci to. Żegnaj” – powiedział Donald Tusk na wiecu poświęconym pamięci prezydenta Gdańska.

  „Paweł Adamowicz pokazał, jak wiele można było zdziałać w Polsce w warunkach wolności. Pozostawił po sobie wielkie dzieło. Pawła zabiła nienawiść, jestem pewien, że ona nie zwycięży. Zwycięży dobro. Tę nienawiść, która zabiła Pawła wzbudzano i podsycano, dyskwalifikując go moralnie. Tak przedstawiały go tak zwane media publiczne. Apeluję do rządzących, aby zerwali z tymi praktykami, wyciągnijmy wnioski z tej potwornej lekcji. Niech nigdy nie powtórzy się taka tragedia” – powiedział Aleksander Hall podczas pogrzebu Adamowicza w Bazylice Mariackiej.

  Odmienianie słowa „nienawiść” przez wszystkie przypadki ma konkretny cel. Skoro Adamowicza zabiła nienawiść, to znaczy, że należy walczyć z nienawiścią. A ponieważ w lewicowej i demoliberalnej narracji nienawiść została przypisana szeroko pojętej prawicy, więc wróg został pokazany palcem i będzie moralnie biczowany przy każdej okazji. Będzie to wyglądało tak:

  Przykład 1: – Komisja Europejska uzurpuje sobie uprawnienia niezgodnie z postanowieniami traktatu unijnego. Reakcja: – Takie nienawistne wypowiedzi zabiły Pawła Adamowicza, który był zdeklarowanym Europejczykiem i opowiadał się za porozumieniem narodów w Europie.

  Przykład 2: – Małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny. Reakcja: – Przez taką mowę nienawiści zginął Paweł Adamowicz, który opowiadał się za otwartym i tolerancyjnym społeczeństwem obywatelskim.

  Przykład 3: – Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie. Reakcja: – Nienawiść, która wylewa się z tej nacjonalistycznej retoryki, doprowadziła do tragicznej śmierci Pawła Adamowicza zadając cios w serce tego demokraty i Europejczyka.

  Tak będzie teraz wyglądała debata publiczna. Nie muszę chyba dodawać, że hasło Polexit zostanie uznane za podżeganie do zabójstwa.

  Wszystkim, którym już puszczają nerwy w obliczu tej szopki, która nie skończy się wraz z pogrzebem Pawła Adamowicza, zalecam zachowanie zimnej krwi. To jest gra o naprawdę wielką stawkę: o zachowanie polskie państwowości i polskiej tożsamości narodowej. Celem budowniczych kultu Adamowicza jest ogłupienie i sterroryzowanie Polaków przy pomocy haseł o „mowie nienawiści” i „przestępstwach z nienawiści”. To jest neomarksistowska metoda na wprowadzenie totalnej cenzury nie tylko w mediach społecznościowych, ale również w ludzkich umysłach. To jest metoda stygmatyzowania przeciwników ideologii multi-kulti, gender i homopropagandy. To jest metoda, której celem jest wsadzanie do więzień przeciwników islamizacji Europy. „Mowa nienawiści” to taka sama pałka ideologiczna jak „antysemityzm”. Jeśli pozwolimy, żeby zamknęła nam usta, to pozamiatane.

  źródło: http://wprawo.pl/2019/01/19/katarzyna-ts-swiety-adamowicz-patron-eurokolchozu/

  Polubienie

 3. Styczeń 21, 2019

  Rosja – Nadchodzi totalne ludobójstwo szczepionkowe…

  Bojkot szczepień trafił na listę głównych zagrożeń 2019 roku według opinii World Health Organization (WHO).

  Uwaga Redakcji portalu http://www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Posłuszne rządowi światowemu władze Rosji, Ukrainy i Białorusi, bez żadnych wątpliwości, po dyrektywach WHO rozpoczną wprowadzanie represji wobec odmawiających zaszczepienia się.Szczepionki w rękach antychrystowych pachołków są instrumentem zabijania i depopulacji ludzkości.

  Weźcie pod uwagę ostatni przykład z rzeczywistym skasowaniem emerytur w Rosji. Przecież to sam Putin powiedział, że żadnego ekonomicznego pożytku dla państwa od podwyższenia wieku emerytalnego nie ma i nie będzie, ale jednak ograbił ludzi na biliony rubli i skazał na śmierć głodową miliony ludzi. Dlaczego ? Ano dlatego, że w 2017 roku Międzynarodowy Fundusz Walutowy zalecił to uczynić z emeryturami w Rosji. Tak i będzie teraz. Wezmą pod lupę i wprowadzą administracyjną (a może i karną) odpowiedzialność za odmowę zaszczepienia się a jeszcze i dodatkowo poszczują i „socjalnych faszystów” żeby odebrali dzieci rodzinom, w których rodzice odmawiają dokonywania śmiertelnych zastrzyków. Nie róbcie szczepień ! Nie gubcie siebie i swoich dzieci !

  Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała listę globalnych zagrożeń z którymi ludzkość zderzy się w 2019 roku. W ich liczbie znajduje się ignorowanie (a nawet świadomy bojkot) szczepień.

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pięcioletni plan strategiczny nakierowany na pomoc trzem miliardom ludzi, nie posiadających dostępu do powszechnych ubezpieczeń i do jakościowych usług medycznych. W ramach realizacji projektu eksperci Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wymienili główne zagrożenia dla zdrowia mieszkańców planety.

  Globalna pandemia grypy uznana została za trzecią pod względem niebezpieczeństwa: specjaliści prowadzą monitoring cyrkulacji wirusa grypy w 114 krajach nie wykluczając tego, że ogromna epidemia może wybuchnąć w każdym momencie. Na ósmym miejscu na liście problemów znajduje się, po raz pierwszy, negatywny stosunek ludzi do immunizacji. Eksperci podkreślają, że zaniechanie szczepień „grozi odwróceniem postępu w walce z chorobą”. Obecnie szczepienia rzekomo zapobiegają 2-3 milionom zgonów rocznie.

  Ale jest to bezczelne kłamstwo ! Jeżeli ludzie by się nie szczepili śmiertelni szkodliwymi dla zdrowia szczepionkami to dziesiątki milionów ludzi pozostałoby wśród żywych. Przecież szczepionki rzadko zabijają natychmiast i bezpośrednio ale jest to już regułą, że drastycznie obniżają odporność organizmu i niszczą go. W konsekwencji tego człowiek choruje i umiera jakby nie od szczepionek a od zwykłych chorób. Kto ma rozum niech rozumie !

  Za: http://3rm.info/main/74016-gotovitsja-massovoe-ubijstvo-bojkot-vakcinacii-popal-v-spisok-glavnyh-ugroz-2019-goda-po-versii-voz.html

  Publikacja: 19.01.2019
  Przekład Tamara”

  źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-nadchodzi-totalne-ludobojstwo-szczepionkowe-2019-01

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s